D-Avenue Models Agency

Lubieszewo

Opinie o D-Avenue Models Agency

hostessa 2011-05-12 23:37:38
Zostałam fatalnie potraktowana przez agencje,zadzwoniono do mnie zaraz po odpowiedzi na ogloszenie ze zostalam wybrana i po wybraniu lokalizacji powiedziano mi ze mam oczekiwac umowy.2 dni pozniej nie dostalam umowy wiec skonsultowalam sie z rekrutujacym mnie panem ktory powiedzial ze kolezanka mi przesle umowe i ze jest to aktualna oferta.dzien przed praca kiedy napisalam ze nie dostalam umowy pan swtierdzil ze "maja goraco w firmie i czesto nastepuja tam zmiany ustalen".Ja odmowilam dalszej wspolpracy na przyszlosc szanuje innych i chce byc szanowana:)
Adrianna 2015-08-07 13:43:23
Ja pracowałam ostatnio u innego koordynatora z tej agencji, wszystko ok. Kasa od razu po pracy, żadnych kontroli, stresów... wiec jest ok nie mam na co narzekać.
wiola 2016-04-30 09:07:07
Wiecie co i ja szukam kogoś godnego polecenia, Adrianna' widzę, że zadowolona bardzo jesteś może podaj mi namiar na tego Koordynatora,moj nie byl tez kompetentny może ten twoj sie tez sprawdzi
Zostaw swoją opinię o D-Avenue Models Agency - Lubieszewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie D-Avenue Models Agency