A. H. Maria Śliwka

Katowice

Opinie o A. H. Maria Śliwka

anonim 2011-02-23 13:16:46
Praca żenada, sprzętu brak na każdym kroku patrzą żeby cię zwolnić , presja , zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy, nie miła atmosfera, kierownictwo czyhające aż noga ci się podwinie
mizia 2013-01-02 10:53:04
Uważajcie na umowy! umowa o prace na 600brutto + premia - czyli za urlop 2 tygodnie dostaniecie 300 brutto!! można awansować na 900 brutto. koperty wykorzystywane po 10 razy skreślając tylko adres. atmosfera nie przyjemna, właścicielka uważna pracowników jako zło koniczne. pracownicy przerzucani po różnych filiach bez uprzedzenia, o zmianie dowiadujesz sie nawet rano przed zmiana np: dlaczego pani jest w Katowicach jak ma być w sosnowcu (przejazd na własny koszt) . brak sprzetu, dlugopisow, kartek, nadgodziny to norma bez placenia, UWAGA na KASIER pełana opdowiedzialnosc za kase przy czym nie ma sie najmniejszej kontroli kto bierze kase z kasy do rozmienieia.
gość 2015-02-23 15:47:33
Najgorszy pracodawca jaki istnieje w województwie śląskim. Umowy o prace to 1100 brutto plus premia. Zero szans na jakąkolwiek podwyżkę. Tylko zestawienia ile osób nowych pozyskanych. Odradzam wszystkim pracę w tej firmie chyba że chcą zarabiać 1250 zł netto i czuc się jak śmieć.Bo tak właśnie traktuje właścicielka pracowników jak śmieci.
muka buka 2016-04-20 20:56:25
@gość to wszystkon jest zalezne od tego jakie stanowisko piastowałeś w tej firmie. Autoryzowany Dealer i Serwis samochodów marki Skoda ta firma jest a więc jeśli byłeś na jakimś stanowisku sprzedażowym to na pewno mogłeś cąłkiem sporo ugrać na prowizjach
Zostaw swoją opinię o A. H. Maria Śliwka - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A. H. Maria Śliwka