Art Inwest z PUCKA odpowiedzialny za klub Tropikalna Wyspa i KONGO bar

Władysławowo

Opinie o Art Inwest z PUCKA odpowiedzialny za klub Tropikalna Wyspa i KONGO bar

anonim 2010-07-05 23:02:00
Tropikalna Wyspa we W�adys�awowie, a raczej KONGO BAR (bo zmienili nazw�) to totalna poraszka! Nikomu nie polecam!

Przez tydzie� pracowali�my po 12 do nawet 23 godzin dziennie przy rozk�adaniu klubu! dziewczyny musia�y dźwiga� deski, pr�ty metalowe, s�om�, sztuczne palmy, kanapy i inne ci�żkie rzeczy! malowa�y�my parkiety, bary, stoliki farbami i lakierami!
W sobot� (3 lipca) mieli�my otwarcie. Bar nie przyszykowany, karty drinków z cenami dostali�my godzin� przed otwarciem (a potem wielkie pretensj�, że patrzymy w kart� podczas robienia drinów i kasowaniu - skoro nie znali�my wcze�niej cen!) nie mieli�my syropów barma�skich, piwo otwierali�my klientom zapalniczkami bo nie by�o otwieraczy, bez blenderów, nie przeszkoleni z systemu gastro, za ma�o alkoholu,bez gazu w nalewakach do piwa, brak kruszarki (walili�my lodem o ziemi� na zapleczu), bark br�zowego cukru i tysi�c innych rzeczy!

[usunięte przez moderatora] to totalnie niekompetentny facet! ciÄ�gle siedzi na zapleczu i udaje, że coÅ� robi. Sam nie zna karty drinków, nie potrafi zrobiÄ� zatowarowania, ordynarny, zwala winÄ� na kelnerki i barmanów, nie potrafi zrobiÄ� inwentaryzacji, nawet grafiku nie potyrafi zrobiÄ� ( zeby niektóre osobny opracowaÅ�y po 23 godziny??), gdy zostaÅ� zapytany "ejj jak mam zrobiÄ� pinakolade jak nie mam syropu kokosowego? - odpowiedziaÅ� - to wlej bananowy". po 1 nocy zabraÅ� wszystkim saszetki z pieniÄ�dzmi (utarg + napiwki) i ich nie zwróciÅ�! zabraÅ� sobie nasze napiwki! mówiÄ�c, że to za braki na barze (przed zrobieniem remanentu)....
Przy szefach siÄ� zgrywa, wydziera siÄ�, grozi ci, klnie, do jednej z dziewczyn powiedziaÅ� "może siÄ� [usunięte przez moderatora] popÅ�aczesz i zadzwonisz do mamusi", kompletny brak komunikacji i profesjonalizmu, brak umiejÄ�tnoÅ�ci sÅ�uchania!
I z tego co si� dowiedzieli�my to facet jest niez�ym kr�taczem i ma doczynienia z policj� i wierzycielami....
1 nocy wyrzuci� 2 dobrych barmanów, za to, że niby sobie nie radzili - jak mieli sobie dobrze radzi� bez alkoholi, syropów, piwa, lodu kruszonego, owoców.... a tak naprawd� 1 z nich si� mu postawi� i dlatego wylecia�. Co lepsze - nie chc� im wyp�aci� pieni�dzy!
Nast�pnego dnia kolejni sami odeszli, inni też si� zwalniaj�! ja też!

[usunięte przez moderatora] - najwiÄ�kszy lizus i konfident też nie jest lepszy. Zrobi wszystko, alby siÄ� podlizaÄ� szefostwu. Również ordynarny, chamski, ale może przynajmniej ma jakÄ�Å� wiedzÄ� o bar-maÅ�stwie w porównaniu z [usunięte przez moderatora].

NIKOMU NIE POLECAM TAM PRACOWA�!!!

A może wÅ�aÅ�ciciele w koÅ�cu zadbajÄ� o dobrÄ� reputacjÄ�, PR i porzÄ�dnych [usunięte przez moderatora] a nie ludzi z przypadku
anonim2 2010-08-22 13:09:19
heh widzę ze kogoś znowu ponosi . Przyjeżdżacie do pracy !! Przypominam a nie się bawić !! Ja przebywam na wyspie 2 rok i jako osoba postronna nie pracująca za barem ani kelnerstwo itp stwierdzam iz dużo osób myli prace z zabawa . Zauważam również wiele nie doskonałości w tej firmie ale są one do przejścia dla chcącego . A na pewno nie uwiężę ze pracowałeś po 23 godz chcesz przez to powiedzieć ze wracałeś z Kongo o 11 a o 12 wracałeś i siedziałeś znowu na rannej zmianie i później nocnej . Nie ośmieszaj siebie . Po drugie co ciebie interesuje czy sa kruszarki ?? skoro to praca bar-beka ?? a ty jesteś przecież Barmanem ... [usunięte przez moderatora] o którym wspominasz został wyrzucony przez właściciela za swoje poczynania .a i ci dobrzy barmani co zostali wyrzuceni to nie byli chyba az tak dobrzy iz nie radzili sobie w tak ekstremalnych warunkach ?? przecież dobry barman wszędzie sobie radzi ty tez kolego do nich należysz . Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Art Inwest z PUCKA odpowiedzialny za klub Tropikalna Wyspa i KONGO bar - Władysławowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art Inwest z PUCKA odpowiedzialny za klub Tropikalna Wyspa i KONGO bar