Brinks

Katowice

Opinie o Brinks

Brinks_katowice 2010-07-05 21:48:49
Ello!

Czy tak,jak u nas w Brinks Katowice wspaniała kierowniczka wpadła na pomysł z WARIOGRAFEM, miało miejsce u was ??!!
Najbardziej przydatni ludzie na bankomatach i najdłuzej pracujący poszli w kierunku tego badania i nawet nie zostali przeproszeni .. Wariograf przysporzył tyle nerwów, stresu .. mimo iż niewinni ..
A wiecie czemu ?
Bo ginęły koperty i kierownictwo musiało pokrywac ich zawartosci
To zamiast rewizje zrobic na depozytach, to zrobili ją na bankomatach ..

Smieszne,ale prawdziwe ..
Ale u nas w porownaniu do was nie [usunięte przez moderatora] nas ..
anonim 2011-02-02 13:41:53
pracowalam w tym [usunięte przez moderatora], nie pracuje sie 12 godzin i do domu ale siedzi sie po 18.-20 godzin. to moze byc praca dla osob bez obowiazkow gorzej jest jak sa obowiazki, kierownictwo to szkoda gadac odwala swoje i spadaja domu i z domu dzwonia do ciebie jak tam idzie wasza praca pod warunkiem ze alkohol kierownikowi nie przeszkadza sie zapytac czy wszystko dobrze.traktuja ludzi jak przedmiot, a nie probuj odpuskowac kierownikowi zwolnienie natychmiastowe.za te same pieniadze mozna pracowac po 8 godzin i miec spokoj. LUDZIE TRZYMAJCIE SIE ZDALA O TEJ FIRMY
anonim 2011-03-31 17:12:46
Ja nie mam zamiaru nic bruzdzic na firme hociaz powinienem ja mam tylko prosbe do wladz szanownych w WARSZAWIE przyjzyjcie sie tym [usunięte przez moderatora] z katowic co podejmuja decyzje.Otworzcie wreszcie wardzawiaki oczy
Zostaw swoją opinię o Brinks - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brinks