Opinie o Saunopol Maciejewski sp.j. - Grupa Sbs w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Saunopol Maciejewski sp.j. - Grupa Sbs. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Saunopol Maciejewski sp.j. - Grupa Sbs na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saunopol Maciejewski sp.j. - Grupa Sbs w Łódź

Czy Saunopol Maciejewski sp.j. - Grupa Sbs zapewnia kartę multisportu?

ja Nowy wpis

Jest prywatna opieka z Medicowera chyba pakiet podstawowy

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Saunopol Maciejewski sp.j. - Grupa Sbs?

ja Nowy wpis

Atmosferą wśród pracowników jest ok gorzej z kierownictwem...

Jaco

Zatrudniasz się jako wózkowy na wózki specjalizowane a dostajesz do ręki wózek z biedronki z którym biegasz po magazynach i szukasz materiału który niewiadomo gdzie jest taki burd.... A kierowniczka nie umie tego wszystkiego ogarnæć masakra

Czy pracownicy w Saunopol Maciejewski sp.j. - Grupa Sbs dogadują się między sobą?

Ciekawy

Witam czy ktos wie czy zatrudniaja na umowe o prace i czy na magazynie jest ciężka praca reczna czy na wozkach?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Saunopol Maciejewski sp.j. - Grupa Sbs? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Runner

Ogólnie to firma nie najgorsza pod kątem ludzi w niej pracujących,aczkolwiek jak wiadomo punkt widzenia zależy od punktu i miejsca siedzenia-pani dyrektor naczelna mająca pretensje do wszystkich o to,do czego sama dopuściła.No i kwestia nie do końca dotrzymywania danego słowa w kwestii zatrudnienia-decyzje pani dyrektor.

Ja2

@ja czyli są niepłatne?

saunopol
@Ja2

a moze warto dowiedziec się bezposrednio u pracodawcy

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Saunopol Maciejewski sp.j. - Grupa Sbs? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Nadgodziny są tylko do odbioru,może z czasem się to zmieni

Tomi

Na jakie wynagrodzenia można liczyc?

Firma się rozwija ale wypłaty stoją w miejscu brak szacunku dla pracownika mogłoby być lepiej...

Dorota

Ostatnie informacje na temat pracy w Saunopolu są dość odległe a teraz w związku z tym, że firma angażuje się w akcję zwalczania smogu, pojawiło się zapotrzebowanie na inżyniera konsultanta. Czy ktoś wie czy te umowy o pracę, o których dawno pisał @pom, są nadal dostępne?

pom

ufc, z tego co słyszałem i mi opowiadał kumpel u nich można liczyć na umowę o pracę od samego początku o ile oczywiście ktoś będzie chciał się z nimi wiązać na dłuższą perspektywę. Inaczej ludziom proponują umowę zlecenie. Ale plus taki, że w obu przypadkach nie naciskają na pracowników.

firma prowadzi usługi na wysokim poziomie oraz wykonywane z najlepszych materiałów..instalacje wykonane przez saunopol 20 lat temu działają do tej pory a klienci są zadowoleni...czasami zdarzy sie inwestor który narzeka, chociaż wszystko mu działa bez zarzutów...ogólnie polecam tą firme

bartek

saunopol to porządna firma ponad 20 lat na rynku...BW

klient

Witam. potwierdzam poprzednie opinie, też nie polecam tej firmy, nierzetelna, niekompetentna a w dodatku klienta mają \"za nic\". komunikacja na poziomie -5( z zasadzie to brak poziomu).

Zgadza się. (usunięte przez administratora)- aż szkoda się wypowiadać. Nie polecam, omijać Saunopol z daleka, do klienta nawet nikt się nie podniesie.

(usunięte przez administratora) NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Saunopol Maciejewski sp.j. - Grupa Sbs - Łódź

• Jak się pracuje w Saunopol Maciejewski sp.j. - Grupa Sbs?

Zobacz opinie na temat firmy Saunopol Maciejewski sp.j. - Grupa Sbs tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Saunopol Maciejewski sp.j. - Grupa Sbs
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.

Saunopol Maciejewski sp.j. - Grupa Sbs