Opinie o Uber Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Uber Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Uber Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uber Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Wkurzony klient

Bardzo nie profesjonalne podejście. Pseudo zabezpieczenie pinem i dostawy w innym miejscu. Serwis obsługi klienta to jakaś totalna porażka! Aplikację usuwam

boomb

Wczoraj 25-10-2022. moja koleżanka wracała z rehabilitacji do domu korzystając z usług UDER. przyjechał pojazd z kierowcą mówiącym jakimś egzotycznym, niezrozumiałym językiem. pokazał szacowany koszt usługi. było 50 zł. po dojeździe obywatel pozaeuropejskiego państwa pokazał rachunek oscylujący na 90 zł. nie wiem jak rozumiał i jakiej aplikacji wyznaczającej drogę powrotną używał ale na pewno sprawił, że pełna obaw, wręcz strachu nigdy więcej nie skorzysta z usług UBER. ja również będę przestrzegał wszystkich przed waszą firmą

Totalna porażka zapłaciłam za przejazd i chcą żebym im zapłaciła, ale co tam kolejny raz zciągnąć za ten sam kurs od klienta. Nie będę już korzystać z usług tej firmy i radzę być ostrożnym przy korzystaniu ich uslug. A firma milczy jak zaklęta po próbie kontaktu. Żenada

PrzyszlyKierowca

Czy dostanę kartę multisport? Czy urlopy są płatne po 100%, czy tylko 80?

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Mirosław Malinowski

Zamówiłem taksówkę f-my Uber i po prostu nie przyjechała. Natomiast z konta zostały pobrane pieniądze za niezrealizowany przejazd. W dodatku aplikacja nie daje możliwości reklamowania takiego zdarzenia ani nie udostępnia żadnych numerów telefonów. Firma "krzak". Absolutnie nie polecam f-my Uber Moje sugestie dla Uber Poland Sp. z o.o.: Proponuję poprawić aplikację tak aby dawała możliwość reklamowania niezrealizowanych przejazdów, zwłaszcza jeśli z konta zostały pobrane pieniądze oraz numery telefonów do kontaktu w sytuacjach awaryjnych.

Ttur
@Mirosław Malinowski

Nie zamówiłeś taksówki, zamówiłeś nielegalnego przewoźnika

@Mirosław Malinowski

głupoty piszesz smrodzie. swąd po całym internecie rozchodzi się. bo takie bzdury piszesz chłopie w gumowcach. nie ma takiej możliwości żeby była tak jak napisałeś w tych wypocin ach .

@Ttur

zamówiłeś Uczciwego kierowcę którego Chciałeś wycyckać i tu ci się nie udało.

Prawdziwy taksiarz, nie oszust
@Mirosław Malinowski

Ludzie otworzcie wreszcie oczy!!!! Uber dziala nielegalnie i tyle na ten temat. Dziwicie sie, ze auto nie przyjechalo, ze kasa z konta ucieka, ze kursy anulowane,ze sa gwalty, ze koles jedzie pod prad itd... tak wlasnie dzialaja przestepcy!!!! Obudzcie sie i wykasujcie z komorek te jakze szkodliwa dla naszego kraju pseudoprzewozowa aplikacje!!!!

ktoś
@Prawdziwy taksiarz, nie oszust

zgoda a wy zróbcie porządek z tzw. "rumunami" na taryfach i będziemy wtedy kwita

21 wiek człowieku
@Prawdziwy taksiarz, nie oszust

Nie każdy chce jeździć w starym Mercedesie gdzie było tak Kopcone ze wszystko wali faja, poza tym złotówy to są jeszcze gorsi niż kierowcy Ubera. Zmieniają taryfę jak chcą, są niekulturalni. Poza tym taxi przeszło już do lamusa, a was boli fakt ze ktoś może zarabiać tyle samo bądź nawet więcej nie mając licencji. Warto przypomnieć ze taksówkarze pomimo posiadania licencji i „znajomosci” topografii miasta, to i tak korzystają z nawigacji. Wiec o czym my tutaj piszemy, taka licencja można salonie ... podetrzeć

@Ttur

łepek Głupoty piszesz . a Taksówkarz który Ciebie okrada i patrzy tylko jak od ciebie wyłudzić pieniądze to legalne ? tak - napisz ---- chyba że jesteś sam taki który rąbie Pasażerów na potęgę . I tu się pojawił uczciwy Konkurent to co ? -- trzeba protestować i wyeliminować UCZCIWĄ KONKURENCJĘ. ale pasażerowie poznali się na TAXI sztuczkach złodziejskich i szerokim łukiem was omijają. TAXI - STOP . DO LIKWIDACJI TA FORMACJA. a przynajmniej () procent nieuczciwych .

Ten wyżej to pajac
@Twój sąsiad

Ile ci płaci Uber za pisanie tych bredni?

Uber patologia
@21 wiek człowieku

Licencja to nie tylko znajomość miasta. To taksometr u kasa fiskalna która świadczy o odprowadzaniu podatków. To wyższe ubezpieczenie OC aby pasażer był odpowiednio ubezpieczony w taksówce. Że też ludzie nie boicie się jeździć z kierowcami z Pakistanu czy Ukrainy, którzy mają kupione prawa jazdy i nie znają przepisów ruchu drogowego

rychu
@Mirosław Malinowski

no to mapet z ciebie wystarczy wejść w ten przejazd i tam zgłosić, zareklamować sytuację. Kasę dostaniesz najpóźniej na drugi dzień

klient z Bydgoszczy
@Ttur

Nielegalne będzie jak prawo tego zabroni, rozumiem że teraz jest niekorzystne dla "dryndziarzy" A co ma powiedzieć pani która prowadzi sklepik osiedlowy której obok otworzyła się biedronka i lidl - ma iść na skargę że oni są tańsi. A "dryndziarz" który nie wystawia paragonu jest legalny ?????

Głos rozsądku
@klient z Bydgoszczy

Jesteś tak głupi, czy tylko udajesz?

pp
@21 wiek człowieku

taxi to (usunięte przez administratora) tylko legalnie działajacy. kurs z dw centralnego do dw zachodniego prawie 40zl, wiec o czym tu mowic

Gość i Tyle
@Mirosław Malinowski

Kręcisz chłopak. nie ma czegoś takiego. po prostu nie zjawiłeś się w miejscu zamówionym przez Ciebie w ciągu 5 - 7 min w sumie.

taksiarz
@Twój sąsiad

Problem polega tylko na tym ze kierowcy ubera nie płacą zusu i US nie maja działalności gospodarczej a legalnie taxi płacą to wszystko i tyle w temacie

Virus71
@Prawdziwy taksiarz, nie oszust

Sam się skasuj pajacu zlotowo

pasażer UBER i TAXIFY
@Mirosław Malinowski

kręcisz w tym co tu napisałeś. nie ma takiej możliwości żeby było to tak. masz u siebie dokładnie gdzie On jest i On wie gdzie Ty jesteś . więc z tego co NapiSałeś wynika że kręcisz i wprowadzasz zamęt tym Twoim (usunięte przez administratora)

panna zażenowana
@pp

ja ze złotych tarasów do vitkaca dałam 45 zł (bo powiedziałam że jadę do vitkaca). noooo... taksowkarze to (usunięte przez administratora)

KIEROWCA
@Prawdziwy taksiarz, nie oszust

prawdziwy taksiarzu mam odmienne zdanie o pracach taxi jeśli idę do taksówki wsiadam mowie adres i taksiarz mówi że mu się nie opłaca uruchamiać silnika to chyba jest coś nie tak zrobił to drugi też a trzeci zapytał czemu tamci nie pojechali a ja ze ponoś im się silnika nie opłaca uruchamiać na co on mówi to mnie tym bardziej . nie poddałem się zamówiłem taxi przez telefon przyjechała z postoju nie był to żaden z tych wcześniejszych pseudo taxi wsiadam a tam smród od papierosa włączone radio głośno ( radio Maryja ) dobrze że był to krótki kurs bo na dłuższy bym zrezygnował od tamtego czasu tylko Uber i nigdy nie miałem problemu a dla gościa który napisał że niby nie przyjechała i mu pobrano nie ma takiej opcji bo zęby pobrać kasę musi podjechać pod punkt który jest zaznaczony na mapie wtedy się załączy odmierzanie czasu wiem bo mój telefon zaznaczył inny adres i kierowca tam czekał na szczęście zdążyłem wystarczy tylko patrzeć w telefonie czy adres pod którym stoimy zgadza sie z zamówieniem wysłanym do kierowcy

LADY
@Mirosław Malinowski

A od kiedy w uberze jeżdżą taksówki sam nie wiesz co zamawiasz

Vic
@Mirosław Malinowski

Uber ma Ciebie i wszystkich do okolała w (usunięte przez administratora) A kierowcy okradani za połowę stawki, nie będzie czekał, całował rączek,słodko mówił itd. To że jesteś egoistą I chcesz jeździć za darmo po trupach do celu to nie znaczy że jesteś tutaj królem, poczytaj Posłuchaj kierowców najbardziej doświadczonych a nie idiotów którzy twierdzą że są na tym super pieniądze bo ich nie ma Po dłuższym okresie jeśli ktoś kredytuje auto ma komornika i złom na parkingu lub garażu Po trzech latach pozdrawiam tych mało inteligentny i egoistycznych

Scool
@21 wiek człowieku

Dla mało inteligentnych. zawodowcy mają po trzy cztery aplikacje na inne imię i nazwisko w U..er, aplikacji mamy kilkanaście różnych firm, płacić się najtańsze daniny za (usunięte przez administratora) firmę, a więc (usunięte przez administratora) macie sami, zacznijcie najpierw od siebie a dopiero później od kogoś, bądź Polakiem i weź polską firmę, poczytaj prawdę od doświadczonych kierowców Ubera, A biorąc taksówkę lub korporacją Sprawdź jaki ma taryfikator zawsze jest nalepione na szybie, jeżdżę czwarty rok, bo zaczynałem w uberze złodziejskim, jak 70% kierowców Z ubera przeskakuje na taryfy i na wszystkie możliwe aplikacje jakie są dostępne w danym województwie, generalnie cały ten przemysł się sypie i wszyscy się zabijamy przez Ubera, Uciekam z tego biznesu jak niejeden, odradzam wszystkim a przede wszystkim wchodzących do Ubera ludzie Nie dajcie się oszukiwać, bo wszyscy się pozabijamy weźmy o swoim kraju i o sobie wspólnie, zacznijmy wysyłać dobro, które jest w każdym z nas,a nie tą złość i przyciąganie wszystkich zagranicznych firm które, nas rymbią po głowie, Serdecznie pozdrawiam najbardziej tych inteligentnych, którzy rozumieją tą sprawę

@21 wiek człowieku

Jest coś takiego jak paragon... Bierzesz paragon, szybko zerkasz na jakiej taryfie odbył się kurs i po sprawie. Brak paragonu = brak zapłaty. Stare Mercedesy? Gdzie takie jeszcze występują? Porządne korporacje dbają o wiek auta. Palenie papierosów też jest pietnowane w korporacjach. A z nawigacji korzystamy, ponieważ jadąc po sznurku nikt mi nie powie że kręcę kółka, mogę nawet nie patrzeć na nawigację, wolę jak jest włączona.

ale pierdoły
@Uber patologia

a w jaki to sposób Twoje ubezpieczenie OC chroni pasażera? - Twoje OC chroni kierowcę przez Ciebie poszkodowanego w przypadku spowodowania szkody przez Ciebie, nie w sytuacji kiedy Twój samochód/pasażer jest poszkodowany - w takich sytuacjach to ubezpieczenie OC sprawcy pokrywa wszelkie koszty... Taksometr w wersji elektronicznej - mają wszyscy kierowcy UBERA - właśnie na jej podstawie zbudowana jest aplikacja, do tego koszt szacowany jest z góry, więc nie obwiozą Cię po mieście aby taksometr nabił złotówy jak to bywa w taksówkach. W razie jakichkolwiek nieprawidłowości pisałem do Ubera i przepraszali i zwracali ewentualnie nieprawidłowo naliczone należności. Podatki wbrew temu co piszesz, również są odprowadzane, bo wystawiasz normalne faktury na działalność

Sylwia
@Gość i Tyle

Dokładnie takie są zasady. Tylko Marian nie zna zasad a ściągając aplikacje Uber kliknal, że zna zasady ale ich nie czytal????????????

Pierdoły hehe
@ale pierdoły

No tak. Usprawiedliwiaj fakt, że jesteś bieda-egoistą i wolisz dać zarobić Ukraińcówi, który dzięki tobie i tobie podobnym zwoła swoich kolegów ze Wschodu, by wszyscy pozbierali swoje kupione prawo jazdy i ruszyli do Polski, bo "praca jest". W jaki sposób taksówki mogą w dzisiejszych czasach jeździć tak, by krążyć dookoła bez konsekwencji? Korpotaxi działają również na aplikacjach, które zapisują trasy przejazdów klientów.

tps
@21 wiek człowieku

jak nie wiesz o czym się rozmawia to się nie wypowiadaj, i nie pisz o swoich odczuciach co do kierowców takiej czy innej aplikacji/firmy bo nikogo to nie obchodzi, ta strona ma za zadanie dać jakąś wiedzę o danej pracy w danej firmie osobom które chciałby spróbować tam swoich sił, twoje wypociny o tym co jest modne albo że jest nakopcone albo że licencją coś tam można nikomu nie pomogą w podjęciu decyzji - zaśmiecasz ten portal bzdurami

Magdalena
@tps

Fajnie, że jesteście tak aktywni na wątku, jednak dyskusja, która tu powstała nie tyczy się tego jakie są warunki zatrudnienia w Uberze. Dużo z Was składa tu swoje reklamacje za przejazdy zupełnie niepotrzebnie - nie jest to strona Ubera, gdzie zostaną one rozpatrzone. Znajdzie się ktoś kto pracuje dla Uber i napisze o warunkach jakie panują w tej firmie?

Natalia
@Magdalena

Uważam, że jest to miejsce na takie opinie, bo osobiście nie chciałabym zatrudnić się w firmie kojarzonej z oszukiwaniem ludzi. Pozdrawiam

@Mirosław Malinowski

piszesz głupoty . i jestem pewien że nigdy nie jechałaś UBEREM . ponieważ tekst nie opisuje prawdy .

Naiwniak

Chyba trochę Cię poniosło kolego

aleks
@KIEROWCA

ale ty farmazony piszesz, po pierwsze opinia o wszystkich taksówkach na bazie jednego przejazdu to mocne nadużycie, po drugie co w tym dziwnego że komuś się coś nie opłaca (nie wszystko w życiu zawsze jest po naszej myśli, ludzie mają różne interesy i to też trzeba uszanować, nie każdy będzie dla ciebie mamusią żeby lizać ci jajca) ja też odmówiłem kilka razy wykonania usługi na uberze, po trzecie bez problemu można stanąć kawałek za punktem odbioru i skasować cię na opłatę anulacyjną, każdy kto jeździ dłużej jako kierowca tej apki wie jak to zrobić, a co do radia/muzyki to różni ludzie słuchają różnych rzeczy też na uberze

killemall
@pp

uber to sku....two bo za kurs z dw centralnego na zachodni taka k...a jak ty płaci mi 10 PLN i tyle

sąsiad Twój

ten obrzępała o niku '' do patroli z ubera to jakichś nieuk z Bydgoszczy . znam tam ludzi i są to osoby na poziomie , ale ten to pół-analfabeta

Robert
@Mirosław Malinowski

Dajesz do dyspozycji swoją kartę to się nie dziw że ci kasę z niej pobierają no i dobra

@Mirosław Malinowski

Miałam indentyczną sytuację. Z konta zostały pobrane moje pieniądze, po czym dostałam informacje o braku kierowców w pobliżu.

edel
@Karolina

czytam to i widzę w tym (usunięte przez administratora) co pisze Mirosław Malinowski . ponieważ z tym zjawiskiem spotkałem się w UBER nie ma takiej Opcji . sprawdzone na własnej skórze . więc nie kłam kierowco z KONKURĘCJI .

Icotam
@Mirosław Malinowski

Slusznie. Nalezy strzyc Januszy chcacych przyoszczedzic 3zl.

bolek
@Mirosław Malinowski

Korzystacie z usług Łajdackiej firmy za grosze. Usługa warta 40 -50 zł - płacicie 10 zł kierowca z tego zarobi 2,5 zł na czarno Wystarczyłoby zachowywać się przyzwoicie i dawać parę zł kierowcy to poczekają Stać was na 12 zł za kurs to ze 3 zł górką dla kierowcy chyba też .Okradacie nas kierowców na równi z pośrednikami co nas zatrudniają -to też jest łajdactwo

@21 wiek człowieku

Ale pier,dolenie. Problem z uberem nie jest o to, że ma aplikację i cenę z góry. Chodzi o zaniżanie cen i nieprzestrzeganie prawa. Niech sobie uber jeździ ze swoimi kasami wirtualnymi, tylko niech ma normalne ceny: tj 8zł na wejście plus minimum 2zł za kilometr. Wtedy jest sens jeździć, a nie 3zł na wejście i 80gr za kilometr. Dychę to można dać dzecku w podstawówce na drożdzówkę i napój do szkoły, a nie kierowcy za podwózkę 10 km. Ale w cebulandii mamy większość społeczeństwa gów,nozjad,ów, podejście "liczę się tylko ja, a mój bliźni niech haruje jak czarn,uch za 3zł/h. Jeszcze nas'ram mu w aucie i pojdę bez zapłaty". Dlatego właśnie jesteśmy 100 lat za afryką.

edwaedo

100 procent masz racji, a nawet 1000 procent . popieram wpis. pasażerowie żadnego kierowcy nie szanują .

LoL
@Mirosław Malinowski

Jest taka możliwość, ale proponował bym zerknąć gdzie się pisze. To portal zbierający uwagi dotyczące pracy, nie produktu. Ale nie dziwi mnie to jak nie wiedziałeś gdzie napisać reklamacje

Alicja

Też tak było

Były kurier
@Mirosław Malinowski

Trzeba było na nią czekać a nie jaśnie chama strugać że za te grosze ktoś na buraka będzie czekał...

Aaadam

Dzień dobry Pracowałem na uberze przez całe 2 miesiące w Krakowie Żenada i (usunięte przez administratora) !! Szukałem pracy więc poszedłem i tak jeździłem na ich samochodzie . Zostałem przyjęty tak od ręki. Koszty kosmiczne prowizje chore paliwo po mojej stronie !! Jeszcze rozliczenie mojej jazdy 4 razy po 40 zł czyli 160 !! Za co ? Za nic dosłownie !! BEZ UMOWY JAKIEJKOLWIEK NA CZARNO !! ZERO ZUSU ZERO PODATKU !! TO PODLICZMY TROCHĘ PRACA 26 DNI W M-U PO MIN ALE TO MIN 10 GODZ. JA PRACOWAŁEM CZĘSTO TEŻ PO 12 BO MYŚLAŁEM ŻE ŹLE LICZĘ OBRÒT ZA MIESIĄC ok 6000 do Max 6500 Prowizja od min 1400 do 1600 Wynajem auta 1500 Paliwo1300 do 1500 za ok 4500km Rozliczenie jazdy 160 PODSUMUJMY LICZĘ 6500 KOSZTY 1500 1500 160 PALIWO 1400 CZYLI ZOSTAJE OK 1800 DO 1900 ZŁOTYCH ZA OK MIN 300 DO 320 GODZIN PRACY !! WYCHODZI PRAWIE DWA MIESIĄCE W MIĘSIĄCU !! ZA GODZINĘ OK UWAGA UWAGA TERAZ HIT OK 6 ZŁ SZEŚCIU ZŁOTYCH NA RĘKĘ !! ZA PRACĘ NA CZARNO BEZ UMOWY O PRACĘ !! TAKA TO ŚCIEMA ZAROBKAMI PO 40ZŁ ZA GODZINE NIE POLECAM NIKOMU A TE WSZYSTKIE UKRAIŃCE I AZJACI SZYBKO TEŻ UMIEJĄ LICZYĆ I KIEROWCÒW TAM NIE BĘDZIE UCIEKAJĄ PO 1 Max 3 MIESIĄCE Tyle i aż tyle KONIEC

Valerian
@Aaadam

Takie same posty były już w 2016 roku i co ?? Ludzie nadal tam jeżdżą.

Irlandczyk
@Aaadam

Czemu jesteś (usunięte przez administratora) Boś biedny. Czemu jesteś biedny? Boś (usunięte przez administratora) Jak nie potrafisz nic to nigdzie nic nie zarobisz. Chłop panszczyzniany

Gisia

Uber to jedna wielka katastrofa, z kierowcą nie można w ogóle się porozumieć, ponieważ nie zna języka polskiego. Próbowałam uzyskać od niego informację, gdzie stanął ale on kompletnie nie wiedział, co do niego mówię. Koniec był taki, że musiałam skorzystać z Taksówki, spóźniłam się na badanie, na które czekałam miesiąc, obciążono mnie kosztami przejazdu, z którego nie mogłam skorzystać!!!!!! .

Malinowy sad
@Gisia

Ojejku, straszne

@Malinowy sad

ale dlaczego zadzwoniłaś po taxi? Przecież uber to taka wspaniała firma. A taksówkarzowi powiedziałaś, że jesteś wielką europejką i skorzystałaś z jego usługi, bo "innowacja" zawiodła?

Malinowy smród
@Malinowy sad

A żebyś wiedział, że straszne. Ale mniej straszne, że to, że chyba twoja matka cie jako niemowlę wypuściła z ręki na glowke i tak co najmniej 3 razy. Betonie bez empatii.

Ogólnie uber bolt free now przy tych prowizjach to lipa. Auto swoje, serwisy swoje, ZUS swój a oni zabierają większość zarobków. Kursów mało, na jednej apce nie pojeździsz, mnożnikowi nie ma, więc 98% kursów to tanie lite minus prowizja i wszystko po Twojej stronie. Ostatnio utargi mega słabe i tak jak mówiłem, bez mnożników. Policzyłem realne koszta, czyli kupno samochodu po Twojej stronie, opłacanie ZUSu, serwis i inne i lepiej ulotki roznosić.

Irlandczyk

No to roznos. Ja auto wypoczywam i się czuję jak ryba w wodzie. Jak nie potrafisz nic to idź do Amazona. Nie potrzeba autaxd

pasażer

chłopak z jakiej Korpo TAXI jesteś ? . bo od Ciebie brzydko Capi. zamówiłem TAXI UBER i czułem się jak ktoś wyróżniony. auto Pachnące i miły Kierowca .

benia

brak kontaktu z uber - fatalna obsługa- totalna zlewka- zostawiłam przez przypadek telefon w taksówce i cisza od 2 dni pomimo wielu próśb o kontakt- wole zapłacić więcej niż mieć do czynienia z ignorantami

pracuś
@benia

benia powiało Korpo TAXI od Ciebie. jesteś w korpo kierowcą i chcesz do UBER się załapać - naturalnie do Pracy? . to Powiedz otwarcie i nie opowiadaj o metodach od siebie , wszyscy Tobie Pomożemy .

Beata
@pracuś

A to nie jest klientka, która tele po prostu zostawiła? Skąd takie wnioski

kierowca

za dużą prowizję bierze UBER do zrobionych środków , które zostają dla Kierowcy . max. prowizja UBER to 10 %. to jest Urąganie Kierowcom .

Uber bieder

Dno. 52zl brutto x 168h = 8736zl Prowizja 31% x 8736zl = 2708,16zl 8736zl - 2708,16zl = 6027,84zl. ZUS = 1456zl Karta podatkowa = 286zl Gaz samochodowy = 1100zl Amortyzacja+Ubezpieczenie średnio = 750zl Leasing na auto używane = 1000zl 6027,84zl - 1456zl - 286zl - 1100zl - 750zl - 1000zl = BANKRUT. Ja płacę ZUS 556zl jeszcze przez 5msc więc zarabiam 900zl więcej niż tu wyliczyłem.

Dawid
@Uber bieder

Super, że podałeś takie dokładne obliczenia! I co, za 5 miesięcy zwiniesz interes? Jak sobie radzą ludzie już na pełnym ZUSie?

Bieder.pl

Jak coś to mówię o Wrocławiu mieście spotkań, pozdrawiam braci w biedzie i tych, którzy mówią że im się kręci znakomicie.

Bieder.pl

Od stycznia jest taka bieda, że dzisiaj kisiel jem na obiad. Kurs za 37zl, robiłem go prawie godzinę. Aplikacja zabiera 31%, zostaje 25,53zl i kolejno ZUS, gaz, leasing, skarbówka, amortyzacja i ubezpieczenie. Wychodzę na 0 z takimi super kursami, a duuużo takich perełek. Bieder. Bieda z nami. Uwaga! U konkurencji Bold i freeman podobnie! Cena gazu i paliwa poszła 100%, teraz potaniała o 25-30%? A kursy generalnie tańsze bo wyceny niższe, lite droższe ale o 2zl od cen sprzed roku?

Agnieszka

Czemu partnerzy mają problem z uzyskaniem plików csv , zero kontaktu i reakcji ze strony firmy. Firma jest niepoważna i ma gdzieś swoich partnerów a może chce coś ukryć. Żenada.

Stanislaw

Uber i bolt stawka 1,6 km 3 zamknięcie dzrwi i teraz podatek 25 %netto 31%brutto I 8 %,podatek do urzędu skarbowego 39% od kursu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to jest coś niesamowitego że polskie władze.na to pozwalają

kierowca
@Stanislaw

i tu Masz rację . (usunięte przez administratora) Nas . więc ja nie jadę dalej do klijęnta niż 2-0 , 2,5 kilometra . tu muszę się zastanowić nad dalszą pracą w tej Firmie

Jam jest
@Stanislaw

Zgadzam się panie kolego, później dopiero amortyzacja, ZUS, paliwo, leasing/kredyt samochodowy, ubezpieczenie. Jak komuś nie pójdzie to w dzień i na 0 wyjdzie :-) Wiem, bo jestem jednym ze szczęśliwców. Jeżdżę tylko w nocy w weekendy i też nie ma szału a i parę groszy już w to włożyłem...

Hanna
@Jam jest

To trzeba jeszcze dopłacać do interesu ?

Uberkierowca

Wrocław w dzień ub bt fn utargi rzędu 45zl godzina brutto, na czysto 5zl netto godzina? Korki, światła, kursy po taniości, prowizje, serwisy po twojej stronie na działalności.

Posejdon

Swoją drogą klienci taxi zamiast mózgu mają ziarnko piasku

Katarzyna

Mnóstwo tu opinii klientów, a co z pracownikami? :) Zastanawiam się nad pracą kierowcy, ktoś wie jak wygląda proces zalatwiania wszystkich formalności z uberem? Słyszalam ze trzeba ogarnąć kilka papierków, tzn zaświadczenie o karalności itp?

Adrnchujber

Przestrzegam ZOSTALEM (usunięte przez administratora) Zamówiłem za ponad 70 zł. Zamówienie nie dotarło. Uber zwrócił mi 4 zł . Po ponownym kontakcie zamknęli sprawę pisząc "niestety nie możemy nic więcej zrobić ".

Zostaw merytoryczną opinię o Uber Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Uber Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uber Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uber Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 4 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Uber Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Uber Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Uber Poland Sp. z o.o.