Opinie o Uber Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Uber Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Uber Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uber Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Damian

To już trzeci raz, kiedy potrzebuje transportu, a kierowcy ubera odrzucają moja propozycje przejazdu. Pierwszy raz żaden kierowca nie podjął kursu z pieskiem, 10 kg pies, grzeczny, pomimo większej stawki za przewóz zwierzaka nikt nie podjął zlecenia. Drugi raz kierowca był już skrzyżować ie obok mnie (po przyjęciu zlecenia) i nagle je odrzucił. Dziś trzeci raz nikt nie podjął zlecenia, dostałem w aplikacji jakąś promocje, że pojadę o połowę taniej i żaden kierowca nie podjął zlecenia. Nie mogłem niestety wykupić kursu za standardowa stawkę. Dziękuję, szukam innego przewoźnika.

Ktoś
@Damian

A czy Ty się zastanowiłeś ile czasu później po tym psie trzeba odkurzać auto żeby doprowadzić je do ładnego stanu, zdajesz sobie sprawy że psy mają swój zapach który może nie odpowiadać innym pasażerom, myślałeś o tym że niektórzy ludzie mają alergię na sierść... I na samym końcu kierowca ma prawo nie brać zlecenia jeśli mu nie odpowiada, może powodem był np kierunek a nie pies. Pozdrawiam i polecam wcześniej przemyśleć swoje opinie i zastanowić się nad miejscem ich publikacji ta strona służy opiniowaniu pracy w danej firmie a nie wklejaniu swoich odczuć o świadczonych przez nią usługach.

won ube3r
@Ktoś

a ty sie zastanawiales nad- legalna dzialanoscia, placeniu podatkow- taksometrze, kasie fiskalnej, ubezpieczeniu ata na przewoz ludzi ? a pozniej placz- bo bie da i skansen i wszycy tu kradna- do uczciwej pracy lobuzier! -dzialanosc, podatki, kasa fiskalma, taksometr !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mewa

Ani on tani ani nie da się na nim zarobić. To jest dobre tylko jako dodatkowe zajęcie z tego nie da się normalnie wyżyć i utrzymać rodziny. Przestrzegam wszystkim przed jeżdżeniem na tej aplikacji chyba że w spółdzielni na zmiany nigdy nie wynajmujcie auta lub nie korzystajcie że swojego. Popłynięcie na kosztach paliwa napraw i ewentualnie wynajmu!

Asia

Dramat,nie polecam. Prosze oddac mi pieniadze za odwolanie kursu! Z tego co wiem,to jest nagminne. Placisz przelewem za kurs,szuka...i odwoluje,a pieniedzy brak. Rozumiem,ze mogl byc jakis problem,ale to ze nie mozliwosci zadnego kontaktu to najbardziej zalosne i kompromitujace. Zaznaczam! Jestem klientem,a nie pracownikiem! Prosze o zwrot pieniedzy!

Ryszard

Nie polecam nigdy nie przyjeżdżają na czas np na lotnisko, składek nie płacą. Tylko korpo taxi renomowane w danym mieście.!!

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Taxi Driver

Korzystając z tej aplikacji będziesz jeździć za marne pieniądze, które nie zdołają pokryć kosztów prowizji oraz eksploatacji pojazdu. Grono klientów to często niziny społeczne i (usunięte przez administratora) ponieważ @Pracodawca reklamuje się w tych kręgach. Aplikacja posiada mnóstwo błędów za które po wielokrotnym kontakcie z supportem nigdy nie biorą odpowiedzialności zawsze zrzucając ją na użytkownika, który nie ma na to wpływu. Kontakt z nimi jest specjalnie utrudniony, wręcz niemożliwy.

Aż tak mało? Ile można wyciągnąć miesięcznie jak się dużo jeździ? Kierowcy chyba muszą mieć działalność i sami się rozliczają. Dlatego to tak niekorzystnie finansowo wychodzi?

kierowca
@Andrzej

jeżdżę dużo więc miesięcznie 10 - do 12 tysięcy zarabiam

Krystyna
@kierowca

Mój mąż jest zainteresowany. Do 12 tysięcy to całkiem całkiem. Na czysto tyle Ci zostaje, już po opłatach? Pytanie tylko jak dużo jeździsz? Ile godzin dziennie? Nocki też bierzesz?

LucyFernandez

Wygląda na to, że praca w Uber to ciężka orka na korporację, podatki, ZUS, paliwo, naprawy, amortyzację auta, mandaty... itd, itp. Każdy z tej listy ma pewny zarobek, tylko nie kierowca. Koszmarnie duża, ponad trzydziestoprocentowa prowizja dla Ubera. Przynajmniej wiemy, co się stanie kiedy amerykańskie korporacje zdominują rynek prywatnych przewozów osobowych w Polsce. Polakowi nie będzie się opłacało tam zatrudnić, więc hamerykany wykoszą rodzimych taksówkarzy za pomocą słabo opłacanych emigrantów zarobkowych. Żeby było jasne, nie mam powodu bronić taksówkarzy. Pamiętam mój kurs spod Rotundy w Warszawie do tak zwanego "Malborka" na Łazienkowskiej. To było 30 lat temu, a złapany ze słupka kierowca ciemnego Audi skasował wtedy mnie i mojego kolegę na 50 złotych. Niezłe (usunięte przez administratora). Ja takich taksówkarzy bronił nie będę, ale jak w życiu, nie wszyscy są tacy. Wielu ratuje się na taryfie jak może, wiąże koniec z końcem, próbuje złapać stałych klientów uczciwą ceną. Niestety wizja rynku taxi zdominowanego przez amerykańskie firmy mnie przeraża, to będzie tylko interes dla tak zwanych "operatorów", podnajmujących swoje samochody zdesperowanym ludziom, nieświadomym, że czeka ich prawie niewolnicza praca. No cóż, korpo jak to korpo, tam liczy się tylko ile da się wycisnąć z lokalnych "irokezów"... Ale, z drugiej strony, przez te wszystkie poprzednie lata, taksiarze też sobie nieźle nagrabili u ludzi...

@LucyFernandez

Ech...Twoja wypowiedź nie brzmi pozytywnie...czy pracujesz lub masz może kogoś, kto pracuje jako kierowca dla Ubera? Widzę dużo ogłoszeń o pracę wystawionych przez nich i chciałabym poznać warunki płacowe. Jestem studentką i myślę, aby po uczelni dorabiać sobie jako kierowca Ubera.

Były uberowiec
@Dominika

Nie warto realne zarobki na własnym aucie to ok 20-30 zł brutto/h.odejmij od tego prowizje, paliwo, amortyzację i zostanie mniej niż minimalna stawka. Zajedziesz samochód zarabiając jakieś grosze. Lepiej ja taxi ale tutaj też już ciężko bo konkurencja teraz ogromna

@Były uberowiec

No właśnie te taxi mnie zniechecia bo coś z tymi licencjami trzeba robić (kiedys tak slyszalam) no i konkurencją wielka. Sama korzystam z usług Ubera i podobnych dlatego myslalam ze to będzie super praca dorywcza. Wiesz może czy sama mogę podawać stawki czy to idzie odgórnie? Wieczorne lub weekendowe stawki chyba są wyższe no nie? I czy muszę jakoś dodatkowo oklejać swoje auto?

Były uberowiec
@Dominika

Uber musi spełniać teraz te same wymogi co taxi więc też licencja ci potrzebna i wbicie w dowód rejestracyjny pieczątki taxi przez co auto od razu traci ja wartości i ubezpieczenie wyższe. Stawki Uber narzuca, co do weekendowych stawek to kiedyś były mnożniki ale teraz jak uberow jest jak mrówkow to nie wiem jak to wyglada

Były
@Dominika

Jako praca dorywcza to się opłaca, ale jako stała to już niekoniecznie, stawki nocą są większe. Jak ja pracowałem to nie było wymogu oklejac teraz to nie wiem.

@Były

A gdybym tak codziennie brała nocne kursy to jesteś w stanie mi powiedzieć ile na miesiąc mogłabym wyciągnąć? Wiem, że w Bolcie dają karty paliwowe na Orlen, w Uberze też tak jest?

Pasazer

Obecnie kwoty tanich przejazdów są absurdalne 10km a ponad 100zl, tłumaczenie większe zainteresowanie

Ocotuchodzi

Ale czy wy sobie wszyscy zdajecie sprawę, że jeżdżąc z aplikacją Ubera, Uber nie jest waszym pracodawcą? Co to są w ogóle za opinie na tej stronie. Człowiek chce się czegoś dowiedzieć bo ma pracować w biurze Ubera a tu jakieś opinie o nieudanych przejazdach. Gowork powinien coś z tym zrobić :/

Natalia

UBER. Widzieliśmy w aplikacji, że kierowca dojeżdża po nas, po czym nie odebrał nas, ale zaczął realizować kurs bez nas! Nie dało się z nim skontaktować, nie odbierał połączeń, ani nie dało się zamówić nowego Ubera, bo rzekomo jechaliśmy z nim. Dopiero jak mąż zmienił trasę w aplikacji, czy coś tam poklikał i był dowód oszustwa w aplikacji to nagle (usunięte przez administratora) kierowca nas wirtualnie wysadził w jednej trzeciej trasy i skasował za to pieniądze z konta. Jawne oszustwo. A my próbowaliśmy ratować sytuację żeby zdążyć na pendolino i łapaliśmy autobusy. Dodam, że jestem prawie w 8.miesiacu ciąży i stres i biegi po Ursynowie, żeby dojechać na centralny nie były wskazane. Oczywiście nie zdążyliśmy na pendolino. Bilety za prawie 300zł przepadły. Musieliśmy kupić bilety za kolejne 120zl i błagać znajomych żeby o północy jechali po nas 100km w dwie strony do Katowic, bo nie było innego pociągu ani autobusu do domu. Plus bilety na komunikację i dodatkowe koszty, stres, koczowanie na dworcu przez oszusta z Ubera. Jednym słowem oszukańcza firma, kasę skasował z konta za przejazd widmo, jak my nawet nie wsiedlismy do taksówki. To na pewno nie jest koniec tej sprawy z naszej strony, bo jesteśmy stratni setki złotych przez Ubera. Mieliśmy zaplanowany dojazd z marginesem czasu, a przez oszusta z Ubera ponieslismy straty. Jednym słowem nie polecam.

Wujek dobra rada
@Natalia

To nie jest koniec z naszej strony :D Jak to zabrzmiało. Chcieliście nielegalnego przewoźnika, to macie. Swoją drogą, to bardzo mądra jesteś, że w 8. ciąży chcesz jechać z Saszą z kupionym prawem jazdy. Czyżby kolejna tępa Karyna?

Natalia
@Wujek dobra rada

Świetnie że każdy klient musi się orientować w aktualnym statusie prawnym przewoźnika, który działa na całym świecie i prawo go nie dosięga jakoś. Rozumiem, że wg Ciebie Państwo Polskie popiera oszustów skoro nie zamyka firmy uber? A to moja wina, że tak jest? Ja a nie sąd jestem od osądzania uczciwości firmy przed zaistnieniem zdarzenia? No to Ciekawy masz tok myślenia. O Warszawskich taksówkarzach krążą też legendy, tacy sami obwożący po obrzeżach miasta. Rozumiem, że nie (usunięte przez administratora) klient jest ofiarą tylko winnym bo powinien nie korzystać z ich usług. Co masz na myśli nazywając mnie Karyna, bo nie rozumiem Twojego podwórkowego slangu?

Alicja
@Natalia

@Natalia Ja nie żałuję nikomu zarabiać. Aby zacząć zarabiać w Uberze wystarczy własny samochód i telefon z aplikacją?

Arek
@Natalia

Nie rozumiem.... to nie można było TAXI zamówić lub podejść na najbliższy postój TAXI? Przecież równie dobrze samochód UBERa mógł się popsuć po drodze lub złapać "gumę", korek mógł być, itp. Przecież mieliście zaplanowaną nadwyżkę czasu....

Gosc
@Natalia

Ktoś powinien im wreszcie zrobić kolo tylko , to jest jawne okradanie ludzi i robione to jest z premedytacją .

edi
@Gosc

ale co bo nic nie rozumiem

Loopkite
@Natalia

Po 1. W każdej chwili od momentu zamówienia przejazdu można go anulować (wyraźnie, dużymi literami jest napisane "ANULUJ") Po 2. Istnieje taka opcja jak "zaplanuj przejazd". Dzięki temu możemy zamówić przejazd z wyprzedzeniem i kierowca będzie na nas czekał o określonej godzinie. Bardzo przydatne, gdy planujemy wyjazd za miasto i musimy dostać się na dworzec, lotnisko itp. Po 3. W sytuacji, którą opisujesz bardzo łatwo odzyskać pieniądze. Po 4. Cała ta historia wydaje mi się bardzo naciągana i jeżeli rzeczywiście coś poszło nie tak to zapewne przez Waszą ignorancje, bezmyślność i próżność.

kapitan bomba
@Loopkite

bueeheheheh to ja ci napisze jako kierowca jak wygląda opcja zaplanuj przejazd, jak zbliża się godzina którą określiłeś w aplikacji to ta szuka kierowcę który jest najbliżej ciebie i teraz to czy rzeczywiście to zadziała zależy od miejsca czasu i chęci kierowcy oraz tego czy jakiś w tej okolicy jest, heheh powodzenia

Edi
@Natalia

Dla normalnych ludzi są taksówki nie mówię o tych z pod dworców nie zrzeszonych bo to w większości (usunięte przez administratora) ale o normalnych korporacjach gdzie po zamówieniu podjeżdza prawdziwe taxi oklejone z taksometrem(usunięte przez administratora)

@kapitan bomba

To ciekawe. Nie jestem kierowcą Ubera parę lat (więcej niż 2). I nic się nie zmieniło. Generalnie teza jest taka, że kierowca "się znajdzie". Nie zawsze się znajdzie.

antykorpo
@Arek

oho złotówy w natarciu. Tak jakby taksiarze byli zawsze super okrzesani... Niby, że sami Polacy a jak wasze komentarze pokazują, kultura osobista jak z żulerni u Leona. I co wam Ukraińcy tak przeszkadzają? Może ja nie chcę z xenofobami jeździć, którzy wymagają lojalności od klientów, a jak inne zawody albo mieszkańcy protestują w jakiejś sprawie, to na nich bez skrupułów spychacie Passatami. Zamiast propagandy jacy to taxiarze cudowni, zainwestujcie w edukację kierowców.

antykorpo
@Edi

jak wy chcecie klientów odzyskać, skoro obrażacie potencjalnych klientów, za to że skorzystali z Ubera? I wy o kulturze i polskości mówicie? Chyba tej rodem z Kargula i Pawlaka... Hipokryci z przerostem ego. Dziękuje bardzo, ale sami sobie wystawiacie świadectwo.

Irlandczyk
@Natalia

Mam nadzieję że dziecko nie będzie tak głupie i puste i niestety polskie jak mamusia...

Rono
@Natalia

Ta sama sytuacja, nie przyjechał uber, jeden drugi ...jak im nie pasuje kurs poprostu nie przyjeżdzają, nie ma gdzie reklamowac uslugi bo zrobili zwrot srodkow ale umowa zawarta drogą elektroniczna nie wykonana dobry prawnik rozkminił by to raz dwa nie polecam tej firmy do transportu bo niestety sa niewiarygodni

Cloud
@Natalia

Kupić bilety za 300 zeta i korzystać z ubera... Typowo polski "stan umysłu". Znając takich ludzi jak wy, za pół roku zapomnicie i znów zadzwonicie po ubera bo taniej, no i przecież "nie wszyscy tacy są". Nawet mi was nie żal.

pasażerka
@Natalia

coś mi tu Śmierdzi . to WY Pasażerowie wybieracie się na Dworzec PKP na ostatnią chwilę i jeszcze w Ciąży Pasażerka? . to widać że to jest Oszustwo z tym wpisem - opisem . i ten rzekomo precyzyjny Opis . typowe pisanie na zlecenie Korpo TAXI .

edzio
@Loopkite

bredzisz- ludzie z przypadku, imigranci na lewiznie - prawko z bazaru, bez ubezpieczenia na przewoz osob, badan, dowswiqdczenia, - i autopsja !- dzwonie ! mowie gdzie jestem- nie ma typa- a mowi ze jst pod adresem ! - i tak ze 3 rqzy - obciazenie z karty- bo anulowali przejazd 1 - jedzijcie tym dalej- zycze powodzenia w sadzie jak przepdan bilety na samolot, wypadke po drodze, zabijecie sie bo - jedzie- amotor z przypadku - bez badan, czegokolwiek i ubezpieczneian przewoz osob ! - SWIADOMEI WSIADACIE ! - W ZADNYM SADZIE NIE WYGRACIE !!!! - NIC !!!!

McAlex
@kapitan bomba

Chłopie kto ci to naopowiadał ???? Jeżdżę jako kierowca w Poznaniu na UBER i FreeNow i jak pojawia się w aplikacji terminówka (przejazd na określony dzień i godzinę) np. na drugi dzień lub za kilka godzin to znika w kilka chwil bo jakiś kierowca któremu pasuje to bierze... Nie pojawia się to przed planowanym przejazdem tylko w momencie zgłoszenia przez pasażera !!! Nie raz biorę je jak są w odpowiadającym dla mnie czasie i kierunku z dużym wyprzedzeniem, mogę sobie zaplanować dzień... Oczywiście jak zdążę wziąć bo znikają szybko :) Pozdrawiam

razmus

Kierowca dowiózł mnie sprawnie i bezpiecznie. Nie miałem przy sobie gotówki, bez problemu zgodził się na przelew blikiem na swój telefon. Polecam uber

Rebel

Banda (usunięte przez administratora) i naciągaczy, zamówienia nie docierają na wskazany adres.

Tomasz

Tragedia Firmy Uber czas oczekiwania aplikacja 7 a faktyczny 20 minut. Pierwszy i ostatni raz.

Miro

Uber Poland to najlepsza platforma na świecie. Niestety niektórzy pasażerowie to pospolite (usunięte przez administratora), lumpy, (usunięte przez administratora)i pijaki. Żal mi kierowców, którzy muszą wozić to (usunięte przez administratora) dla paru zł. Zarobku na chleb

edzio

(usunięte przez administratora) transportu pasażerów- ludzie z przypadku, bez badań, psychotestów - zrobiłeś prawko tydzień temu ? ok- jestes uber. - bez ubezpieczenia taksówki do przewozu ludzi- to koszt x 3-4 w przypadku zarobkowego przewozu osób ! , bez licencji, bez kwalifikacji,bez podatków, zusów- kamikadze- młodzi gniewni- jak cos sie stanie -swaidomie do tego wsiadaci3e! a koszt- zazwyczaj wiekszy niz -LICENCJONOWANEJ TAKSÓWKI !!!!!! - autopsja !

Doki

Fatalna obsługa klienta. Zamowienie z maksymalnie 30min było opóźnione do 1h30+, przyjechało rozmiękłe, zimne, zdewastowane, do tego część pomylona. Zamówienie z opłatą serwisową za około 70zł, a uber eats poczuwa się do zwrotu 9,19zł w portfeli aplikacji. Omijać szerokim łukiem, nigdy więcej.

Wika

Nie polecam. Wiedzą ze jeżdżą na bolcie, powinni być przygotowani na oddanie reszty. To nie jest już mój problem ze daje 50 zł a kierowca nie ma jak wydać. Tragedia niektórzy to wykorzystują jak tylko mogą. Albo nie widza gdzie ich nawigacja prowadzi

Yogi

Witam jeżeli chcecie skorzystać z ubera to trzy razy się zastanówcie dzisiaj zamówiłem po raz pierwszy i ostatni raz jazdę uberem na wyświetlaczu okazało się że mam zapłacić 35 zł co zaakceptowałem potem się okazało że jeszcze dodatkowa ma zapłacić 14 zł co dało w sumie 30 49 zł za 7 km czyli 7 zł za kilometr takiego złodziejstwa to jeszcze nigdy w życiu nie spotkałem się chyba że się korzysta z taksówek prywatnych na tak zwaną kartę na przyklejoną na tylnej szybie albo podwoziem nigdy w życiu więcej z ubera

Rozczrowanie

Brak chęci do pracy kierowców, lewi tak w waszym siećowym podejściu, 2/10 tyle powiem w dzisiejszym zestawieniu xd

Mateusz

Jedzenie zostało zamówione i opłacone, podany został przewidziany czas dostawy. Po 20 minutach zadzwonił dostawca że adres dostawy jest za daleko i on jedzenia nie dowiezie mimo że zostało juz potwierdzone i pobrane pieniądze. Po paru minutach zadzwonila Pani z Uber Eats w celu sprecyzowania adresu dostawy żeby dostawca wiedział dokładnie gdzie dojechać mimo że w opisie zamówienia był dokładny opis miejsca dostawy żeby dostawca nie miał problemu z trafieniem. Minęło około 30 minut i dostałem informację że zamówienie zostało anulowane. Wielokrotnie próbowałem dodzwonić się do Pani która się ze mną kontaktowała i za każdym razem połączenie zostało odrzucone, natomiast na infolinii Uber Eats nikt nie raczył odebrać żeby wyjaśnić sytuacje. Zachowanie ze strony Uber Eats było BARDZO nieprofesjonalne, a jeśli restauracja znajduje się za daleko to nie powinno być możliwości zamówienia z niej na dany adres

Zostaw merytoryczną opinię o Uber Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Uber Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uber Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uber Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 4 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Uber Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Uber Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Uber Poland Sp. z o.o.