MNI PREMIUM

Opinie o MNI PREMIUM

MM 2008-11-03 19:45:24
Miła atmosfera, gorzej z zarządzaniem.
tsh 2009-11-05 13:02:31
Zgadzam sie, ludzie naprawde fajni i bardzo pozytywna atmosfera ale zarząd to nieporozumienie, banda oszołomów którzy bez podania powodów zwolnią Cie z dnia na dzień, pomimo że dobrze pracujesz :/
Pan (usunięte przez administratora) wygląda jak bułgarski turysta na Złotych piaskach..
migotka 2010-05-25 19:17:57
To ja jeszcze powtórzę co napisano powyżej mili ludzie i złe zarządzanie. Co roku przejecie nowej firmy i zniszczenie jej. Ale to chyba zabawa Piechockiego vel Krokody lubi zwalniać ludzi a w MNI już osób brakuje :)
Z tym turystą to trochę prawda ale co się dziwić jak człowiek jest na detoksie? W sumie lepiej było jak pił przynajmniej nie przeszkadzał firmie się rozwijać.
anonim 2014-05-13 16:04:28
umawiają się i przekładają 5 razy rozmowę, Pan Prezes nie zna znaczenia słowa powaga
mikron 2016-04-19 23:47:55
anonim, czasem przekłada się rozmowy, to nie jest zazwyczaj duzy problem, jak ktoś nie może. Jak słyszałem to w firmie panuje dobra atmosfera.
Zostaw swoją opinię o MNI PREMIUM - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MNI PREMIUM