Opinie o PromoAgency w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PromoAgency. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PromoAgency o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PromoAgency w Kraków

Nick Nowy wpis

Firma ledwo zipie i nie potrafi zarobić na siebie. Zlecenia robione poniżej opłacalności, bo nikt nie umie ich prawidłowo wycenić. Kadra zarządzająca do wymiany, na czele z prezesem, tokarem i elizą z CS. Nie potrafią niestety pozyskać nowych klientów, próbując jednocześnie robić z tego szkolenia XD. Prezes oprócz prezesowania, nieustannie kombinuje jak redukować koszty żeby starczyło na rachunki i ma manie kontrolowania pracowników. Titanic.

Krakow Nowy wpis

Oni nie potrafili pozyskać nowych klientów nawet gdy podawało im się ich na talerzu Albo zaspali na spotkania albo były ważniejsze rzeczy jak np. spełnianie chorych ambicji Pana G.

Olek Nowy wpis
@Krakow

To prawda. Agencja ma ogromny problem sama ze sobą, starzy klienci to utrapienie, a nowi to wróg, którego trzeba najpierw spałować, aby sobie nie myślał. Połączenie cyrku z psychiatrykiem.

Anonimowy Nowy wpis

Pracowalam kilka miesiecy, jednak stanowisko pozostawie jedynie sobie. Teoche w tych komentarzach jest prawdy, początek pracy to sielanka, ale czasem bylo widac, ze z tego miejsca trzeba uciekac. Trzeba się podlizywac, aby coś tam osiagnac, a przykladem sa pewne osoby w obsludze klienta, a o E. mozna mowic wiele, ale na pewno nie w kontekscie jej umiejwtnosci, bo podpisuje sie ona pod praca innych, a sama nic nie potrafi.

Czy PromoAgency zatrudnia studentów?

krakow

idź się zatrudnij w innej firmie. w tej jedyne czego doświadczysz, to zawodowe zeszmacenie.

halko

jest szansa, że w tej firmie coś zmieni się na lepsze? cały click upadł po przejęciu przez PA, a novem ledwo ledwo.. czemu ci prezesi to takie janusze biznesu?

keira
@halko

Ta firma wkrótce padnie

Bogdan
@keira

Pracujesz w PromoAgency? Jak oceniasz tę firmę pod kątem wysokości wynagrodzenia i atmosfery w pracy? Mam nadzieję że powiesz coś więcej, czekam na Twoją odpowiedź.

keira
@Bogdan

Skończyłam z tą firmą już dawno. Podstawa za najniższą krajową + zlecenie, jeśli chcesz więcej. O atmosferze nie wspomnę, bo wszystko zostało tu już omówione.

Firma PromoAgency w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Administracji i Finansów. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Cała kadra zarządzająca + Eliza do zwolnienia. Reszta może zostać.

Asia

a kto będzie skodą jeździł?

Manager grafików też może zostać, chyba jedyny przełożony w tej firmie, który czymkolwiek się interesuje i dba o swoich pracowników. A cała reszta z Elizą na czele to wymiany

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie PromoAgency?

xyz

wolontariat...

Czarek

Fajna firma i dobry pracodawca więc trudno zrozumieć te narzekania

zxc
@Czarek

Czy dobry pracodawca obniża pracownikom pensje na kilka miesięcy?

Wojtek
@zxc

Oj, czepiasz się. A skąd ma się wziąć kasa na wypasione biuro? Z kredytu?

Krakow
@zxc

Sytuacja w kraju zmusiła wiele firm do obniżenia wynagrodzenia, jednak w tej firmie obniżono pensję, ale wymiar czasu pracy pozostał taki sam. Najpierw obniżka o 20% na 3 miesiące, jednak po 3 miesiącach obniżka o 10% na kolejne 3 miesiące.

@Krakow

Najpierw obniżają pensję, następnie zwalniają pracowników.

Ala
@Anonim

Elizy nie zwolnią, bo jest wygodna dla prezesa, takie podnieś, podaj, pozamiataj. No i niestety przez to czuje się zbyt pewnie i robi co chce. Współczuję accountom..

qaz
@Ala

bez włażenia w (usunięte przez administratora) Elizie długo w Promo się nie pociągnie....

xyz

Pracę w agencji tworzą ludzie, którzy są fantastyczni i na tym mogę zakończyć jakiekolwiek dalsze polecenie Promo. Problemem jest kadra zarządzająca, która zarządzać ludźmi nie potrafi. Firma na rozmowie obiecuje rozwój osobisty, dobrą pensje, premie - czego po dłuższej pracy nie widać. Jest zarzucanie obowiązków na innych, wszystko na teraz. Nadgodziny, których nie ma kiedy odebrać (a jak już pojawi się taki pomysł, wątpliwym jest to, że przełożony zgodzi się na ich odebranie) o wypłacie nadgodzin nie ma mowy. Komu mogę polecić pracę w agencji, jedynie osobą, które lubią się podlizywać przełożonemu, bo bez tego kariery w agencji nikt nie zrobi. A każda osoba, która ma swoje zdanie długo tam nie popracuje.

strata czasu. Brak jakichkolwiek profesjonalnych szkoleń, bo kasy żal. Bezpłatne nadgodziny, których account potrafi zrobić tyle, aby dostać 13 pensję.(usunięte przez administratora)

Account

To prawda, nadgodziny bezpłatne niestety, jednak z możliwością odebrania tych godzin w "pasującym" terminie.

asd

Pan R C (usunięte przez administratora) powinien się zainteresować tym, co się dzieje w jego agencji, bo nie dzieje się dobrze.

Wojtek
@asd

R nie zarządza agencją, króluje tam G i jego dwór.

zawiedziony

Firma to totalne (usunięte przez administratora) nie warte zainteresowania. Umowa śmieciowa praca za śmieszne pieniądze tylko obiecywanie gruszek na wierzbie przed podjęciem współpracy.NIE POLECAM

Witek
@zawiedziony

Zawiedziony, a ile wyciągasz? Podaj w przybliżeniu. Czy to jest umowa o pracę czy cywilna?

Onomatopeja

Szkoda tracić czas na pracę tutaj, co najwyżej można przyjść na bezpłatny staż, to na pewno będzie cieszyć się poklaskiem wśród kadry "zarządzającej". Bałagan, chaos, krótkowzroczne działanie. Jest tak, jak napisał wcześniej @dick, prezes bez wizji rozwoju, człowiek, który nie ma zielonego pojęcia o tym, co dzieje się w firmie i jak powinna ona działać. Firma wydmuszka, jak i cały holding.

Zuzanna

@lol uważam, że o wynagrodzenie najlepiej zapytać w trakcie rekrutacji, a nie przed. Prawdopodobnie popełniłeś faux pas i firma PromoAgency już zrezygnowała z Twojego zgłoszenia i nie zamierzała odpowiedzieć. Więc myślę, że nie ma powodu na snucie takich wniosków.

lol

Ewidentnie chodzi im to tylko o zatrudnianie młodych ludzi bez doświadczenia i kompetencji. Na maila z zapytaniem o widełki, nawet nie raczyli odpowiedzieć. Zgodnie z zasadą "o widły to pyta tylko wieśniak!" :D

Zuzanna

Czy w sprawie szkoleń coś się zmieniło w PromoAgency? Warto to wiedzieć, bo młode osoby wkraczające na rynek pracy mają szansę na staż w firmie, ale też ważne żeby dostały odpowiednią wiedzę na tym stażu. Obecnie staż związany jest z reserchem http://www.promoagency.pl/pl/kariera/resercher/ Czy ktoś może powiedzieć czy na takim stażu student ma szansę zdobyć jak najwięcej wiedzy i umiejętności?

Zuzanna

@dickwspominasz o rotacji w firmie. Jak duża jest jest skala? @rob piszesz o tym, że w firmie brak jest szkoleń. A jakie według Ciebie szkolenia byłyby przydatne dla pracowników i pomogły rozwijać potrzebne w pracy kwalifikacje?

dick

Ja też nie polecam. Prezes agencji bez wizji rozwoju. Przyjmują projekty jak leci, a ze słabo leci to już inna sprawa. Ludzie odchodzą, szkoda czasu. Ciekawe kiedy agencja podzieli los Promoevents:-)

Zuzanna

@Pracuśdziękuję za taką szczegółową wyważoną wypowiedź. A co możesz powiedzieć na temat możliwości rozwoju oferowanego przez firmę? Jakie szkolenia są dostępne dla pracowników?

rob
@Zuzanna

Nie polecam tej firmy. Nic się nie nauczysz, nic nie zarobisz. O szkoleniach zapomnij. Klimaty dziwne. No ale przykład idzie z góry :-) Jaki zarząd taka firma. Strata czasu.

Rice

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat tego, jak wygląda w tej firmie praca/staż na stanowisku Social Media Specjalisty?

Pracuś

Będąc byłym pracownikiem Promo muszę szczerze powiedzieć że firma ma sporo plusów jak i minusów. Zacznę może od tych przyjemnych rzeczy: - Pensje zawsze na czas co jest dosyć ważne w naszych czasach, - Świetni ludzie, - Bardzo przyjemne biuro i stanowiska pracy (może nie jest to Google ale i tak jest przyjemnie ale przydałby się pokój do wyluzowania), - Różnorodne projekty i znane marki w portfolio, - Możliwość rozwoju (dosyć prosta zmiana stanowiska czy migracji między spółkami), - Multisport i Luxmed. Możliwe że coś mi umknęło ale to chyba najważniejsze zalety tej firmy. Przejdźmy teraz do ciemnej strony Promo: - Spora ilość nadgodzin (a jeśli jesteś accountem to już meksyk), - Problem z wynegocjowaniem nowej umowy czy podwyżki (lub zostawianie rozmów na ostatnią chwilę, czytaj ostatni dzień trwania umowy, ponieważ przełożony nie ma dla Ciebie czasu lub o godzinie gdzie teoretycznie powinieneś wychodzić do domu), - Gigantyczna ilość projektów która powoduje oczywiście spadek jakości czy potężne "fakapy", - Brak logicznego planowania terminów projektów, najlepiej wszystko na już... - Ściąganie ludzi do firmy obietnicami które po krótkim czasie stają się fikcją, - Traktowanie pracowników jako maszyny do robienia targetów... - Obarczaniem pracowników gigantyczną ilością obowiązków, - Zarząd który jest oderwany od rzeczywistości a na pewno od "zwykłych" pracowników, - Brak umiejętności słuchanie gdzie leżą prawdziwe problemy. Podsumowując czas spędzony w firmie wspominam mimo wszystko na plus. Jest to firma gdzie absurd goni absurd ale atmosfera i ludzie potrafią to zrekompensować. Firma nastawiona na zaczarowanie klienta, podpisanie umowy i realizację targetów a nie jakość, zadowolenie klientów i pracowników powoduje że pozostawia za sobą spaloną ziemie... Życzę firmie jak najlepiej ponieważ ma szczęście do utalentowanych ludzi i daje im możliwość zdobycia doświadczenia. Niestety często traci je przez nieodpowiednich zarządzających. Moja podpowiedź dla właściciela, postawcie na jakość i pracowników a targety zaczną również się zgadzać ;)

Zostaw merytoryczną opinię o PromoAgency - Kraków

• Jak się pracuje w PromoAgency?

Zobacz opinie na temat firmy PromoAgency tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

PromoAgency