Bomba import

Wrocław

Opinie o Bomba import

anonim 2011-01-17 09:48:18
ja moge powiedzieć tyle ze widzę non stop ogłoszenia pracy z tej firmy na stanowisko magazynowe, więc chyba jest duża rotacja,a skoro jest duża rotacja to znaczy że coś jest niewporządku
hurtownia 2011-06-06 13:05:41
człowieku zastanów się co ty wygadujesz.....jeśli szukasz pracy gdzie tylko pójdziesz, posiedzisz 8h nic nie robiąc i dostaniesz 2 tys to życzę ci powodzenia....pomyśl czasem i nie wypisuj takich bzdur bo śmiać się chce jak się to czyta pracowałeś może 2 dni tam pewnie nic nie robiłeś tylko się obijałeś podziękowali ci i teraz masz wielkie wyrzuty....szanujmy się.......
romek 2015-10-16 16:25:15
sądze, że ta firma celu w bardziej zamożnych ludzi, których stać na zakup swojego mieszka no i na jego urządznie. Nikt kto zarabia mniejn niz kilka tysięcy nie może sobie pozwolić na skorzystanie z uch usług, ponieważ mają spore ceny tych dekoracji i wyposażenia wnętrz, ale za to solidnie pracują i ładnie to wygląda.
Zostaw swoją opinię o Bomba import - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bomba import