Opinie o Hanna Czeremuga w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hanna Czeremuga. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hanna Czeremuga o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanna Czeremuga w Kraków

Marcin Nowy wpis

Dawno nie było tutaj nowych opinii. Jak wygląda aktualnie sytuacja? Poszukują może kogoś do pracy? Dajcie znać.

@Marcin

Do każdego Urzędu aby dostać się trzeba przejść tzw ,,konkurs''. Na stronach poszczególnych Urzędów jest zakładka o aktualnych naborach. Z reguły aby zaliczyć pozytywnie w/w konkurs należy odbyć min. 6 miesięczny staż w jednostce administracji publicznej. W tym momencie w Grodzkim Urzędzie Pracy nie ma rekrutacji, ale można ubiegać się pisemnie o staż w danym referacie.

Ktoś

Praca w tym urzędzie to koszmar. Cały czas niekompetentne osoby wydają niekompetentne polecania. Do tego wszystkiego zarobki są niskie (Większość zarabia, tzw. minimalną krajową).

@Ktoś

Być może Pana/Pani kompetencje, umiejętności nie były wystarczające aby zarabiać więcej niż tzw minimalną krajową.

pani dante

Pracowałem jeszce niedawno w urzędzie zarobki minimalne, koledzy walczą o swoje pupy nikt nikomu nie pomaga, byle by podlizać się szefostwu....rekruty ja na nowo młode niedoświadczone osoby. sam zrezygnowałem bo ileż można być traktowanym jak chinczycy.....a klienci zarzucają powolność :( rozmowy kwalifikacyjne jak rozmowy ale zawsze wygrywa stażysta lub z umowy na zastestwo zostaje przeniosieony na niby konkursie na prawidłową umowę o pracę.....dodatków zadnych i ciągłe pretensje o wszystko-----ponadtto dokumentacji wciąż przybywa

@pani dante

Nie zgadzam się. Pracuję o kilku już pięknych lat i jestem bardzo zadowolony. Wystarczy mieć silną psychikę i zaangażowanie.

kasia

Jak to niemal w każdym urzędzie @salko wszędzie można spotkać jakąś niezadowoloną panią..nie wiem jak ze stacjonarną pracą ale na pewno warto składać tutaj papiery na staż :)

@kasia

Zgadzam się, a nawet napiszę więcej, często osoby które odbyły u nas staż od 6 miesięcy do roku dostają szansę pracy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Hanna Czeremuga? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Iza

Może ktoś z was słyszał czy potrzebują kogoś do pracy w urzędzie?

@Iza

W tym momencie Urząd poszukuje tylko chętnych osób do odbycia półrocznego stażu.

Urzędnik

Preferowane jest wykształcenie wyższe, ale także doświadczenie zawodowe w innych instytucjach Państwowych minimum półroczne w formie np stażu.

Czy pracownicy Grodzki Urząd Pracy chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Oczywiście!

cfdbfdhbdf

Fajnie urzędnicy, mili! Pomocni!

Zostaw merytoryczną opinię o Hanna Czeremuga - Kraków

Hanna Czeremuga
  • Stanisława Grzepskiego 3a