Opinie o MH Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MH Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w MH Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MH Sp. z o.o. w Poznań

Czy MH Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

MH Sp. z o.o.

Dzień dobry Pomimo że większość pracowników posługuję się j. Polskim, dodatkowy język angielski albo niemiecki, na poziomie powyżej B2 jest obowiązkowy, dla dziennych standup'y, komentarzy w grupie i dla kontaktu z instancją wyższą. Pozdrawiam

Czy w MH Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

@Bogusia

tak, oczywiście że posiadamy. Proszę o przesłanie swojego CV do działu rekrutacji - kontakt jest u nas na stronie. Pozdrawiam

Eryk Nowy wpis

Zainteresowała mnie oferta na stanowisko Senior PHP i zastanawia mnie czy pracodawca oferuje jakieś premie motywacyjne lub świąteczne?

Ewela Nowy wpis
@Eryk

Cześć, ja też chętnie dodam pytanie od siebie, bo też chciałabym aplikować do tej pracy. Ja jestem ciekawa pensji, bo widziałam podane widełki 8000 - 16 000 zł brutto. No i dajcie info czy do tej kasy doliczana jest premia. Ale ja jestem ciekawa, czy ta niższa stawka jest dawana na okres próbny, czy to jest normalna pensja?

php Nowy wpis
@Ewela

Nie masz co liczyć na premię, na święta w grudniu dostaliśmy kiełbasę i inne przekąski typu suszone jabłka i dżem. Na Wielkanoc nie było mowy o premii… jeśli chodzi o podwyżki to w styczniu była niewielka, ale nie dla wszystkich, a potem po miesiącu zwalniali ludzi, żeby mieć na wypłatę dla nowych… bardzo nieczyste zagrania, miejsce niestabilne i słabe zarządzenie, jak chcesz się czegoś nauczyć to napewno nie tutaj

Jak się pracuje z ludźmi z MH Sp. z o.o.?

To absolutnie toksyczne miejsce pracy. Jest to środowisko pełne manipulacji, nieuczciwości i braku szacunku. Ludzie na stanowiskach kierowniczych są kompletnie nieodpowiedni, niekompetentni i często wykorzystują swoją władzę do (usunięte przez administratora) pracowników. Brak jakiejkolwiek współpracy i wsparcia, a atmosfera jest tak nieprzyjemna, że nie warto nawet próbować się w niej odnaleźć. To miejsce zupełnie nie nadaje się dla nikogo, kto ceni swoje zdrowie psychiczne i godność.

mm Nowy wpis
@Odpowiedz

Kurczę, zgadzam się z tym! Od września wszystko poszło w dół i jest tylko gorzej, zwalniają kolejne osoby a potem zatrudniają inne. Zarządzanie jest marne i atmosfera też. Rozwój zawodowy? No szanse małe. Lepiej dwa razy przemyśleć, zanim ktoś zdecyduje się tam pracować.

Pracowałam w tej firmie krótki czas i zdecydowałam się zrezygnować sama, ponieważ firma kompletnie zawiodła moje oczekiwania. Brak wsparcia ze strony przełożonych sprawił, że czułam się całkowicie porzucona i bezradna. Atmosfera w firmie była bardzo nieprzyjemna, a szczególnie toksyczne było zachowanie jednego z pracowników. Nie było żadnych szkoleń, które pomogłyby mi się rozwijać zawodowo, co było totalnym zawodem. Benefity były po prostu żałosne i nieproporcjonalne do wymagań i stresu związanych z pracą. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie, chyba że ktoś lubi być ignorowany, niedoceniany i pozbawiony jakiejkolwiek perspektywy awansu.

MH
@pracownik

Dziękujemy za Twoją opinię. Dokładamy starań, aby usprawniać nasze działanie każdego dnia. Posiadamy typowe benefity - takie jak inne firmy: praca hybrydowa, biuro, opieka medyczna, języki, multisport itp. Posiadamy również budżet przewidziany na szkolenia i wysyłamy naszych pracowników na konferencje. Wspieramy naszych pracowników na etapie wdrożenia jak i w trakcie późniejszej pracy.

@MH

Podczas mojej pracy ani razu nie było mowy o szkoleniach, pomimo zapytań czy próśb o nie, rozmawiając z innymi pracownikami również to potwierdzili, że nie ma tutaj na co liczyć. Firma w przeciągu kilku lat raz wysłała kilku pracowników na konferencję. Brawo! Co więcej zajęcia z języków do wyboru to angielski lub niemiecki, które trzeba w połowie opłacić samemu. Posiadanie biura to benefit?! Polecam się zapoznać jakie benefity oferują inne firmy i wtedy pisać, że są one typowe. Pozdrawiam

A ja jestem ciekawa tej pracy jako chief executive officer (CEO). w internecie znalazłam niedawne ogłoszenie i jest to posada na poziomie dyrektorskich. Dofinansowują sportowe aktywności albo naukę języków obcych. Ale nie ma nic o pensji. Na tak wysokiej posadzie to jaka jest miesięczna kasa, czyli pensja i jakieś premie?

MH Sp. z o.o.

Dzień dobry Dziękuję za zainteresowanie ofertą, ale jest już nieaktualna. Pozdrawiam

Brałeś udział w rekrutacji do MH Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

MH Sp. z o.o.

Dzień dobry Wszystko zależy od tego w jakim etapie kariery jest dany kandydat, wg Prawa Pracy i Kodeksu Cywilnego - do 26 r życia, uczęszczający do jednostki szkolniczej - obowiązuje umowa zlecenie - do 26 r życia, nie uczęszczający do jednostki szkolniczej - obowiązuje umowa o pracę Pozdrawiam

@MH Sp. z o.o.

A po 26 roku życia? Bo chyba nieco starsi kandydaci też mają szanse? Z ciekawości zapytam też, czy są wśród pracowników róznież ludzie w wieku 55+?

MH Sp. z o.o.

Dzień dobry Po 26 roku życia obowiązuję państwa umowa o pracę, już od okresu próbnego. Oczywiście, że starsi kandydaci mają szansę, jesteśmy między narodową firmą z pracownikami z różnych stron świata i w każdym przedziale wiekowym od wieku 20+ Państwa wiek w naszej firmie nie jest najważniejszy jak państwa wiedza i doświadczenie które może być dużym wsparciem w rozwój firmy. Pozdrawiam

@MH Sp. z o.o.

Ooooo, a to mnie zaciekawiło, że pracują osoby z różnych krajów. A czy to wymaga, aby znać języki obce? Tak na co dzień, w pracy, to używa się polskiego, czy też innego języka? A jak tak, to jest to standardowy angielski, czy jeszcze inny?

MH Sp. z o.o.

Dzień dobry Na dzień dzisiejszy, niestety wszystkie wakaty w Customer service, mamy zajęte. Z końcem tygodnia rusza nowe wydanie naszej strony, wraz z sekcją ogłoszeń o pracę - zapraszam do śledzenia i aplikowania mhspzoo.pl Pozdrawiam

Czy w MH Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

MH Sp. z o.o.

Dzień dobry tak na umowie zlecenie jak i na umowie o pracę czy współpraca na zasadach B2B - proponujemy standardowo - pierwszą umowę z 3m z okresem próbnym. Po sukcesywnie odbytym okresie próbnym - zazwyczaj proponujemy umowę na czas nie określony. Pozdrawiam

Bogusia
@MH Sp. z o.o.

A czy posiadają państwo ofertę dla stażystów? Szukam miejsca gdzie mogłabym załapać się właśnie na taki staż z możliwością późniejszego przejścia na umowę.

@Bogusia

Hanna

Znalazłam ogłoszenie o pracę na specjalistę ds Obsługi klienta z językiem niemieckim. Jaki poziom znajomości języka niemieckiego jest wymagany do pełnienia tej roli? Czy firma oferuje kursy językowe aby podnosić swoje kwalifikacje? Czy będą szkolenia, aby pomóc mi w rozwijaniu moich umiejętności??

@Hanna

Dzień dobry poziom wymagany min; to silny B2. Oczywiście oferujemy kursy językowe dla naszych pracowników dla podniesienia kwalifikacji i jeszcze posiadamy pare innych udogodnień - zapraszam do kontatku. Pozdrawiam

Jakie są warunki zatrudnienia w MH Sp. z o.o.?

MH Sp. z o.o.

Dzień dobry Warunki zatrudnienia są standardowe ???? prosimy o przesłanie CV w odp na stanowisko które państwa interesuje. Zapraszamy na rozmowę rekrutację itd. Więcej szczegółów zapraszam do omówienia w rozmowie prywatnej ???? Pozdrawiamy

Czy w MH Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Tak, prowadzimy wewnętrzną rekrutację. Pozdrawiamy

Lola

Czy wystarczy podstawowa znajomość angielskiego, ale z zaawansowanym niemieckim do pracy w boku? Czy jest możliwość pracy zdalnej?

@Lola

Dzień dobry tak, jest możliwość pracy zdalnej oraz podstawy j. Angielskiego i znajomość j. Niemieckiego na poziomie ~ C1, są u kandydatów bardzo mile widziane. Pozdrawiam

OjTam_OjTam

Firma daje zadania rekrutacyjne do rozwiązania na stanowisko stażysty i zachęca słowami "Nie bój się popełniać błędy - na wiele z poniższych zadań jest więcej niż jedna prawidłowa odpowiedź.". Jest to ok ale z pozoru. Przed zadaniami pytają czy "rozważasz" miesiąc bezpłatnego stażu i gdy piszesz nie i "salary" w środku widełek z ogłoszenia to potrącają Ci punkty w zadaniach za pierdoły tak byś się nie kwalifikował. W miedzy czasie znajdujesz tą ofertę na ich www (wcześniej na portalu z ogłoszeniami) z widełkami 2 razy mniejszymi - hajs sie zgadza tj miesiąc za darmo albo praca na maximum widełek niższa niż w Maku na dzień dobry. Generalizując, szkoda że nie zaufałem złemu przeczuciu na "red flag" przy pierwszym odzewie z tej firmy.

@OjTam_OjTam

Szanowny Panie, Przykro nam z powodu tej opinii. Uważamy, że nie odzwierciedla ona uczciwie naszego procesu rekrutacyjnego, dlatego chętnie odpowiemy na powyższe zarzuty. 1. Owszem, zachęcamy naszych kandydatów do kreatywnego podchodzenia do zadań, bo - tak jak wspomnieliśmy - "na wiele z poniższych zadań jest więcej niż jedna prawidłowa odpowiedź". Nie mamy ścisłego klucza, którego złamanie przerywa proces rekrutacyjny. Stanowiska które oferujemy wymagają kreatywności i zdolności analitycznych, dlatego takie podejście nie miałoby sensu. Nie zmienia to faktu, że niektóre rozwiązania są obiektywnie błędne. Tylko i wyłącznie w takich przypadkach negatywnie oceniamy zadanie. 2. Pytanie dotyczące bezpłatnego stażu jest wyłącznie pytaniem i nie wpływa negatywnie na naszą ocenę kandydata lub jego/jej zadań. Niektórzy kandydaci przejawiają braki w wiedzy lub doświadczeniu, ale z uwagi na gotowość do podjęcia bezpłatnego stażu, jesteśmy w stanie im go zagwarantować - w przeciwnym wypadku spotkaliby się z odmową. Jeżeli kandydat spełnia wszystkie wymagania nie zmuszamy go/jej do podejmowania bezpłatnego stażu. Dodatkowo jesteśmy zdziwieni, że spotykamy się z taką opinią dopiero tutaj, a nie w prywatnej korespondencji. Do tej pory nie otrzymaliśmy podobnych skarg od jakiegokolwiek kandydata/kandydatki. Otwartość i szczerość są jednymi z zasad, którymi kierujemy się w firmie, dlatego powyższym komentarzem udowodnił Pan wszystkim, że podjęliśmy dobrą decyzję nie decydując się na współpracę z Panem. Pozdrawiamy, MH Sp. z o.o.

@OjTam_OjTam

OjTam_OjTam
@MH Sp. z o.o.

1 . Nie jest prawdziwe w całości co deklarujecie w punkcie pierwszym. Zadania składały się z kilku punktów - przykladowo 10. Wy na 8 bezspornie dobrze zrealizowanych punktów dajecie 50% punktów za całe zadanie. Pozostałe 2 punkty - o podobnym poziome trudności do pozostałych - miały rozwiązanie sporne acz nie jednoznacznie błędne. Niemniej, z uwagi na brak chęci BEZPŁATNEGO STAŻU pozostałe 2 punkty oceniono jakby one były decydujące. Zadania pozostałe potraktowano analogicznie, choć nie mogę powiedzieć, że całość była pozbawiona błędów po mojej stronie. 2 . Red flag który jest wspomniany wyżej to fakt ze w ofercie wpisujecie obowiązki kandydata po podjęciu współpracy stażu. Stażysta nie będący studentem, który ma jasno określone obowiązki, które ma wykonać i nie otrzymuje z tego tytułu wynagrodzenia od firmy z którą "współpracuje" jest wykorzystywany. Szukając stażysty - nie pracownika, nie juniora - jest oczywiste, że kandydat będzie miał braki w wiedzy i zapewne brak doświadczenia - inaczej nie aplikował by na staż. Dodatkowo podkreślę raz jeszcze, iż żałuję że nie zaufałem przeczuciu po pierwszym odzewie z Waszej firmy. Opinia ta nie jest w prywatnej korespondencji ponieważ uważam, że inni kandydaci powinni się dwa razy zastanowić przed aplikowaniem do firm stosującymi tu opisane praktyki.

@MH Sp. z o.o.

Pragniemy nadmienić, że mimo pojawienia się pytania o miesiąc bezpłatnego stażu, podczas rekrutacji, żadna z zatwierdzonych osób nie otrzymała ostatecznej propozycji zakładającej pracę bez wynagrodzenia + chcielibyśmy ponownie nadmienić, że zadaliśmy pytanie czy rozważają państwo darmowy 1 miesiąc współpracy, jest to znacząca różnica niż jak to pan przedstawia konieczny wymóg w nawiązaniu współpracy. Wszystkie staże są płatne od pierwszego dnia. Przykro nam, że nie zaufał pan przeczuciu, my jednak kierujemy się w pracy logiką i jasno wytyczonymi kryteriami ewalucji kanydatów, które w przypadku Pańskiej kanydatury zadecydowały o odpowiedzi odmownej i jak widać słusznie.

admin

Czy uważasz, że to co pisze się w internecie na temat firmy MH Sp. z o.o. to prawda? Dodaj swoją opinię na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o MH Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w MH Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MH Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.