Opinie o Oil Center w Wrocła

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Oil Center. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Oil Center o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oil Center w Wrocła

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Oil Center?

Xxxx Nowy wpis

To rodzinna (usunięte przez administratora) firma. Nie polecam a weryfikacja ten kto chce najmniej pieniędzy będzie przyjęty :D Nie spodziewaj się szacunku od pracodawcy.

znam temat

leszcze rozlewają u siebie w hali lub na placu tanie oleje jasła z dużych opakowań o mniejszych własnych i to jest ta cała ich daytona buahahaha

Szczerze Nowy wpis
@znam temat

Potwierdzam tak właśnie jest. Dytona to ściema i te tworzone na miejscu certyfikaty też.

Helena

Hej, zauważyłam komentarz, w którym ktoś pisał, że ani podwyżek nie ma, premii też. To ile tam się zarabia, jeżeli te pensje nie rosną? Jest minimalna chociaż obecna?

Sens
@Helena

Minimalna jest . Przy tej inflacji trudno wyżyć.

Szczerze Nowy wpis
@Helena

Nie pchaj się w tą firmę którą rządzi rodzinka myślącą tylko o sobie a nie o pracownikach. Tak było zawsze, jest i będzie. Panującą chciwość i brak szacunku do ludzi.

Czy w Oil Center jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

xxx

Nie ma. Piszesz emaile i nie masz na nie odpowiedzi ponieważ pytanie lub opisana sytuacja było niewygodne.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Oil Center? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.

Co jaki czas w Oil Center można ubiegać się o podwyżkę?

Rio

Nie ma podwyżek. To co ustalisz na początku ciągnie się do końca. Premi też nie ma.

Czy w Oil Center panuje luźna atmosfera?

Rio

Z szefem jest ok. Córka Monika wredna i fałszywa. Zwalnia ludzi w grudniu przed świętami nie patrząc na nic. Czy masz kredyt czy chore dziecko czy złą sytuację rodzinną. Jej zawód to córka szefa. Między pracownikami jest bardzo dobra i przyjazna atmosfera.

unitreX

W każdej pracy trzeba wykonywać swoje obowiązki, jeśli ktoś tego nie rozumie, to później niech się nie dziwi, że może zostać zwolniony. Pracownicy są coraz bardziej rozczeniowi i wydaje im się, że jak są nietykalni, a jeśli ktoś im powie coś nieodpowiedniego, to od razu muszą się skarżyć anonimowo na forum. Mi praca odpowiada

HR
@unitreX

Możesz podać więcej konkretów? Na jakie stawki mogą liczyć przedstawiciele handlowi? Na jakie benefity pozapłacowe? Określenie, że pracownicy są "coraz bardziej roszczeniowi" jest słaaaabeeeee. Równie dobrze można powiedzieć, że "pracodawcy są chciwymi sknerusami". Pracownik, który nie ceni siebie , nie będzie doceniany przez pracodawce. To transakcja dwustronna - pracownik musi mieć umiejętności, a pracodawce musi być stać na tego pracownika. Stąd pytanie, na co konkretnie może liczyć w tej firmie pracownik posiadający odpowiednie predyspozycje? Wesołych Świąt:)

uni
@HR

Nie zamierzam się tutaj dzielić moimi zarobkami. Wypowiedziałem się na temat tego jak ja to widzę, na forum, gdzie ocenia się pracodawce :) Tak, czytając komentarze niżej, uważam, że pracownicy są roszczeniowi i w żaden sposób nie doceniają tej pracy

frenzi
@HR

A ja się zgadzam - jest różnica między pracownikiem, który ceni siebie, a pracownikiem, który nic nie robi przez co zostaje zwolniony a swoje frustracje wylewa w idealnym do tego miejscu - anonimowe forum.

yuiky
@unitreX

To się dzieje coraz częściej i nie tylko w tej firmie. Zamiast zgłosić problem u pracodawcy, porozmawiać to łatwiej pisać w internecie

XxxX

Tak Ci praca odpowiada i dlatego jesteś anonimowy?? Haha

samisam
@XxxX

A Ty w takim razie czemu tylko anonimowo piszesz? Nie tylko hejterzy są w internecie anonimowi, jak ktoś pisze pozytywną opinie to nie znaczy, że od razu musi się podpisać nazwiskiem

@yuiky

hahahaha tylko ze wlasciciele maja gdzies twoj problem albo pomoga ci go rozwazac zwalniajac cie hahaha

Klient

Oleje nie odbiegają od Specol czy Jasol Płaci się za opakowanie, to jest jedyna różnica.

@Klient

tylko ze kupując Daytona ktora nie istnieje i jest rozlewana pod gołym niebem na placu tej firmy bądź świadom ze w srodku w najlepszym przypadku jest olej jasola hahaha

Specjalista

Tak ojciec awansuje córkę na Prezesa a zięcia na kierownika magazynu. To firma, która daje,, chleb " całej trzypokoleniowej rodzinie. Następcy tronu chodzą w pieluchach.

Info
@Specjalista

Zięć awansował. Obecnie jest handlowcem z grupą klientów których dostał od teścia. Sam nie pozyskałby żadnego klienta.

@Specjalista

prawdziwe

samo sedno

jeśli ktoś choć minimalnie zna rodzinę, której własnością jest ta firma i która nią zarządza to nigdy nie pójdzie tam pracować!

samisam
@samo sedno

Ja znam i nie mam z tym problemów, jestem zadowolony nawet z pracy, więc o co chodzi?

234_den
@samo sedno

Bez przesady, trzeba umieć odróżnić sprawy prywatne, rodzinne od zawodowych i w ten sposób podchodzić do pracy. Nie oceniam tylko tej rodziny tylko to, jak się pracuje w tej firmie i nie mam nic do zarzucenia

Zgadzam się !!!!!

dokladnie tak

@samisam

widac jeszcze nie poznałeś

Czy firma Oil Center w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

były

W tej firmie nie ma szkoleń.Wszystkiego uczysz się sam.

Xxxx

Ta firma nie da ci żadnej przyszłości. To tandetna udającą katolików klika rodzinna. Ty masz (usunięte przez administratora) a oni szastać kasa.

Artur

@były a na jakąś pomoc od starszych pracowników można liczyć czy niekoniecznie?

Magdalena

@samo sedno a co jest nie tak z rodziną? W czym problem?

Marcel

Fajnie się pracuje?

Radek

Podpowie mi ktos czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

iwan

Przyszedłem do firmy z dłuższym doświadczeniem, więc nie miałem jakoś trudno. Mimo tego dużo się nauczyłem. Duży plus za to, że pracownicy są traktowani indywidualnie, zawsze można się zwrócić do szefostwa.

XxxX
@iwan

Co za fałsz. (usunięte przez administratora)

toNICK

Praca jako handlowiec w firmie nie jest najłatwiejsza, ale jest satysfakcjonująca. Dobre wynagrodzenie, atmosfera też jest w porządku

Polecam, w firmie dobrze sie pracuje

cichy

Praca jak praca, jak do każdej - nikt nie przychodzi tu tylko dla przyjemności. Ale jest miła atmosfera i nie ma na co narzekać :) Jak jest się zaangażowanym to jest to doceniane. Jeśli ktoś się zastanawia to polecam :)

iiii_

Ale Ty oceniasz teraz produkt czy pracę w tej firmie? Są może produkty bardziej, ale bez przesady, jest bardzo wielu zadowolonych klientów i ciągle przekonują się do nich nowi. A cena w stosunku do innych jest bardzo dobra

Drewal
@iiii_

Możliwości sprzedażowe produktów mają wpływ zarówno na pracę w firmie, jak i współpracę z firmą. Przekładają się na prowizje, zyski. Albo towar się sprzedaje, albo zalega. Cena to nie wszystko.

dddd_89
@Drewal

Ja pracuję i nie zauważyłem, żeby możliwości sprzedażowe produktu były tutaj słabe. U mnie jeśli mają wpływ na pracę, to pozytywny

yrnity

Ja sam korzystałem z produktów daytony to wiem, że to co sprzedajemy jest dobrej jakości.

Kubeczek
@yrnity

Dlaczego "korzystałem" a nie "korzystam"? ;D W jaki sposób sprawdziłeś jakość tych produktów?

tartan

bez przesady, jakby te oleje były słabej jakości to by ludzie ich nie kupowali i by po nie nie wracają a klienci są i będą

Zostaw merytoryczną opinię o Oil Center - Wrocła

Oil Center