Finomar,SeaTech,Muelhan,Macka,MAB,Trawers,Unizet

Szczecin

Opinie o Finomar,SeaTech,Muelhan,Macka,MAB,Trawers,Unizet

unizet 2009-08-10 14:21:29
unizet to [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora]i,odradzam wyjazdow z tej firmy...
nobiskrug , groningen 2009-09-02 23:48:51
[usunięte przez moderatora]nie sa , płaca z poślizgiem , jestem na własnej działalnosci gospodarcaej mam brutto 9 euro ,w unizet , jest cieżko , ale może ktos ma lepsze propozycje dla mnie ? jak trzeba to i za 7 euro podejme prace
Bolek 2010-05-15 10:28:58
Unizet gdby maił stale prace to nawet niebyło by tak zle,ale nietety zalatwia kontrakt na 2 tyg.a potem miesiac albo dwa trzeba czekac na nastepny,a niekazdy moze sobie na to pozwolic.No ale najwazniejsze ze oni maja na swoje pensje.Ale wyplacalni sa i tyle ile sie przeporacuje godzin to wyplacaja,wiec dorywczo mozna od nich jechac.Sa gorsze firmy naprawde.
anonim 2011-06-15 11:32:02
Firma niejest zła,pieniadze zawsze na czas,wiekszosc kontraktów zapewniaja z jedzeniem,spaniem i dojazdami wiec kasa na czysto tyle ile zarobisz tyle masz a godzin tez zawsze niejest mało..gdyby tylko bardziej doceniali to co robia dla nich pracownicy było by super.Ale ogólnie polecam.Jesli tylko maja robote to warto od nich jechac.
pracownik 2014-11-08 22:59:14
o co tu (usunięte przez administratora)chodzi/??
upior 2016-04-20 12:54:06
To wałściewie na co narzekacie, skoro wypisujecie, że firma w zasadzie nie jest zła, płaci zazwyczaj na czas, załatwia kwatery, wszelkie formalności nawet wyżywienie.
Zostaw swoją opinię o Finomar,SeaTech,Muelhan,Macka,MAB,Trawers,Unizet - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Finomar,SeaTech,Muelhan,Macka,MAB,Trawers,Unizet