Opinie o Jobman Group Sp. z o.o. w Poznań aleja Solidarności 117

Firma działająca w obszarze pracy tymczasowej i outsourcingu pracowników.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobman Group Sp. z o.o. w Poznań aleja Solidarności 117

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Jobman Group Sp. z o.o.?

@Jan Winnicki

Dzień dobry, dziękujemy za opinię, rozumiemy również, co Pan Edward miał na myśli. Jeśli chodzi o tego typu sytuacje, to jest to kwestia indywidualna i musi być skonsultowana na linii Klient-Agencja. Pozdrawiamy, Jobman Group

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Jobman Group Sp. z o.o.?

Jobman Group

Dzień dobry, W Jobman Group staramy się zapewniać naszym zleceniobiorcom rzetelne i godne warunki świadczenia usług. Zależy nam zarówno na zadowoleniu naszych klientów, na rzecz których zleceniobiorcy świadczą usługi ale przede wszystkim na satysfakcji samych zleceniobiorców. Zazwyczaj nasi zleceniobiorcy są bardzo zadowoleni z kontaktu z kierownikami sklepów. Ewentualne sporadyczne nieporozumienia wyjaśniane są na bieżąco przez naszych koordynatorów oraz Rzecznika Praw i Obowiązków Pracownika. Pozdrawiamy, Jobman Group

Edward
@Jobman Group

Czytałem wcześniejsze wpisy i zastanawiam się, czy warto korzystać z usług agencji, skoro, jak wspominano, klienci agencji potrafią ustanowić karencję na zatrudnianie u siebie osób, które wykonywały u nich pracę, a były zatrudnione poprzez agencję? Wspominano konkretnie o rossmanie. To częsta praktyka? I nie za bardzo rozumiem jej celowość?

@Edward

Dzień dobry, rzeczywiście zdarzają się sytuacje, gdy Klient chce przejąć od nas pracownika "na stałe". Jako firma staramy się rozwiązywać tego typu przypadki w sposób ugodowy. Nie jest to częsta praktyka. Jeśli chodzi o jej celowość, to być może tego typu decyzje o przejęciu pracownika wynikają z tego, że Klient posiada wolny wakat na pracownika stałego, a nie tymczasowego i chciałby go zatrzymać u siebie. Pozdrawiamy,

Katrin

Osobiście nie polecam .pracowałam dla agencji dla sklepów Rossmann 2dziewczyny w agencji odbierały telefony i był gość nad nimi który w ogóle sobie nie radził że swoimi obowiązkami.wielokrotnie dowiadywałam się o odwołanych zmianach dopiero kiedy przyjechałam na miejsce a kiedy próbowałam zapytać o to pracowniczek zwalały na mnie winę że to pewnie że mną problem osobiście nie polecam przynajmniej nie w Szczecinie

Hanna
@Katrin

E w jakim sensie z Tobą problem? W czym, bo chyba nie rozumiem kontekstu?

@Katrin

Dzień dobry, Przykro nam, że miała Pani nieprzyjemne doświadczenia w związku z pracą poprzez naszą agencję. Niestety, nie mamy wpływu na pracowników niezatrudnionych przez naszą agencję oraz decyzje podejmowane przez kierownictwo sklepów, z którymi współpracuje nasza agencja. Staramy się zawsze na bieżąco informować Zleceniobiorców o zaistniałych zmianach oraz rozwiązywać problemy w najlepszy możliwy sposób. Pozdrawiamy, Jobman Group

@Jobman Group

W jaki sposób najlepiej się z Wami kontaktować?

@Dorota

Dzień dobry, można się z nami skontaktować na wiele sposobów. Osobom zainteresowanym współpracą z naszą agencją polecamy kontakt drogą mailową lub telefonicznie. Nasze dane znajdzie Pani na stronie internetowej: https://jobmangroup.pl/start/kontaktPracownik Jeśli jest Pani naszym pracownikiem, to zachęcamy do kontaktu przez komunikator dostępny na koncie pracowniczym. Pozdrawiamy, Jobman Group

Jan Winnicki Nowy wpis
@Jobman Group

Edward pisał o karencji "klienci agencji potrafią ustanowić karencję na zatrudnianie u siebie osób, które wykonywały u nich pracę, a były zatrudnione poprzez agencję?". Innymi słowy, pracownik nie będzie zatrudniony przez firmę przez jakiś czas, nie wiadomo jak długo, jeżeli pracował wcześniej w danej firmie przez agencję. Pracowniku Jobman Group - czytajcie ze zrozumieniem!! Karencja to wstrzymanie zatrudnienia - nie przejmowanie pracownika na stałe! Do szkoły pracowniku Jobman Group!

Jobman Group Nowy wpis
@Jan Winnicki

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Jobman Group Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Jobman Group

Dzień dobry, często pomagamy naszym pracownikom zdobyć pierwsze doświadczenie na rynku pracy a większość naszych ofert ma charakter dorywczy. Zazwyczaj nasi pracownicy kończą z nami współpracę kiedy znajdują stałe zatrudnienie. Często zdarza się, że zatrudniani są już bezpośrednio przez naszych klientów. Zwolnienia po stronie agencji zdarzają się bardzo rzadko. Ewentualne nieporozumienia staramy się rozwiązywać w innych sposób. Wierzymy w ludzi i empatycznie podchodzimy do każdego z pracowników. Pozdrawiamy, Jobman Group

Agnes Nowy wpis
@Jobman Group

A czy jest możliwość zatrudnienia w Rossmannie poprzez kierownik sklepu podczas gdy jest się zatrudnionym w jobman?

Jobman Group Nowy wpis
@Agnes

Dzień dobry, zdarzają się sytuacje, gdy Klient chce przejąć od nas pracownika "na stałe". Jako firma staramy się rozwiązywać tego typu przypadki w sposób ugodowy. Nie jest to częsta praktyka. Jeśli chodzi o jej celowość, to być może tego typu decyzje o przejęciu pracownika wynikają z tego, że Klient posiada wolny wakat na pracownika stałego, a nie tymczasowego i chciałby go zatrzymać u siebie. Pozdrawiamy, Jobman Group

Czy rozmowa rekrutacyjna w Jobman Group Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Jobman Group

Dzień dobry, Co do zasady rozmowa rekrutacyjna odbywa się jedynie w języku polskim, chyba, że znajomość języka angielskiego jest wymagana na stanowisku, na które trwa rekrutacja i informacja o tym została zawarta w ogłoszeniu. Pozdrawiamy, Jobman Group

Nowaa

Czy ktoś pracował w Rossmannach na dostawach i może opowiedzieć jak mniej więcej wygląda taka praca? Chętniej biorą mężczyzn na magazyn czy kobiety również?

Obserwator
@Nowaa

Tak Byłem tam. Niestety kierownictwo Rossmann ma podejście degradujące. Stosują metody odczłowieczenia. Zasad katolickich brak.

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Jobman Group Sp. z o.o.?

Jobman Group

Dzień dobry, W trakcie rozmowy rekrutacyjnej w rekrutacji wewnątrz firmowej przedstawiane są warunki pracy na określonym stanowisku. Kandydaci pytani są o wcześniejsze doświadczenie zawodowe oraz o to, czy przedstawione warunki im odpowiadają. Z kolei w przypadku zlecenia u Kontrahentów potencjalni Zleceniobiorcy pytani są o doświadczenie na podobnym stanowisku, dyspozycyjność, posiadanie orzeczenia lub książeczki sanepid w zależności od oferty, na jaką aplikowali. Pozdrawiamy, Jobman Group

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Jobman Group Sp. z o.o.?

Jobman Group

Dzień dobry, Pierwszym etapem są rozmowy rekrutacyjne przeprowadzane przez naszych Konsultantów, które mają na celu szczegółowe przedstawienie oferty oraz zapoznanie się z oczekiwaniami ze strony potencjalnego pracownika. Na podstawie rozmowy weryfikujemy, czy oferta jest dopasowana do potrzeb kandydata. Nasi Konsultanci starają się w sposób jasny i przystępny odpowiadać na pytania podczas rozmowy, aby rozwiać wszelkie wątpliwości, jeżeli występują. Jeśli chodzi o rekrutację wewnętrzną do firmy, to po dopełnieniu formalności przeprowadzane jest szkolenie kandydata, w tym zapoznanie z zasadami i funkcjonowaniem agencji. Pozdrawiamy, Jobman Group

Powiem jedno. Agencja jest do niczego. Rekruterka skontaktowała się ze mną w sprawie pracy w Castoramie w Poznaniu. Później ponownie żeby się upewnić że ja chcę tam pracować. Powiedziała, ze się ze mną skontaktują. I do dzisiaj brak kontaktu. Beznadziejni i niepoważni rekrutujący. To tak jest jak niekompetentne gówniary się zatrudnia w agencjach pracy.

Jobman Group

Dzień dobry, Przepraszamy, że Pańskie doświadczenie z naszą Agencją było niezadowalające. Doceniamy Pańską opinię i będziemy pracować nad poprawą jakości naszych usług. Prosimy o kontakt z naszym Rzecznikiem Praw Pracownika w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiamy, Jobman Group

Czy Jobman Group Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Jobman Group

Dzień dobry, tak, zatrudniamy zarówno uczniów (pełnoletnich), jak i studentów. Zachęcamy do bezpośredniego aplikowania przez naszą stronę internetową: www.jobmangroup.pl/oferty Pozdrawiamy, Jobman Group

Dorota

Konsultant ds. Obsługi tymczasowych pracowników jest poszukiwany, z tego co widziałam. Trzeba znać jakiś język obcy czy obejdzie się bez tego? Będę wdzięczna za informację.

@Dorota

Dzień dobry, na stanowisku Konsultanta nie jest wymagany język obcy. Mile widziana jest jednak znajomość języka ukraińskiego, ale nie jest to obowiązkowe. Zdecydowana większość naszych Konsultantów posługuje się w codziennej pracy językiem polskim. Pozdrawiamy, Jobman Group

Hanna
@Jobman Group

witam czy ten fakt odnośnie mile widzianej znajomości języka ukraińskiego jest jakoś lepiej doceniany na tym stanowisku? czy ogólnie są jakieś wytypowane warunki do spełnienia, które umożliwiają zarabianie na wyższej stawce, jeśli tak to co do nich należy?

@Hanna

Dzień dobry, jeśli chodzi o język ukraiński, to jest on doceniany na stanowiskach Konsultantów, którzy pracują w Teamie zajmującym się sprawami związanymi z obcokrajowcami. Jeśli chodzi o stawki Konsultantów ds. Rekrutacji, to dla każdej, nowej osoby przewidziana jest dokładnie taka sama stawka, która jest zróżnicowana pod względem statusu ubezpieczeniowego. Pozdrawiamy, Jobman Group

Co jaki czas w Jobman Group Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Jobman Group

Dzień dobry, W Jobman Group staramy się dbać o zadowolenie naszych pracowników i doceniać ich doświadczenie. Podwyżki często uzależnione są od zajmowanego stanowiska. Jeśli chodzi o stawki naszych Zleceniobiorców, to zależne są od zmiennej sytuacji na rynku pracy, wobec czego w miarę możliwości staramy się je aktualizować w zgodzie z prawem. Pozdrawiamy, Jobman Group

@Jobman Group

Pracuje ponad 7 miesięcy. Do job. przeszłam z gamy w ktorej pracowalam kilka lat. Mam doświadczenie w tej chwili ponad 5letnie w tej pracy. A stawkę godzinową na równi z nowo przychodzacymi, którzy nic nie robią, albo udają że pracują kręcąc się po sklepie i kursując co chwilę do wc. Wszystkie ceny idą z dnia na dzień w górę. Rossmann swoim pracownikom w wakacje podwyzszyl pensje. Nie wierzę ze nic nie dorzucil dla job zleceniobiorców. W gamie co jakis czas byly podwyżki.Za chwilę będziemy pracować za najniższą stawkę, bo ustawowo od nowego roku stawka godzinowa znów osiągnie jakieś wymagane minimum. A nam pewnie nic z tego nie przypadnie bo zarabialismy o kilka groszy więcej niż minimalna....

Jobman Group

Dzień dobry, zgadza się, oferujemy naszym zleceniobiorcom tą samą stawkę bez względu na to, jak długo z nami współpracują. Nie jesteśmy odpowiedzialni za wzrost cen, a niestety jako agencja nie możemy sobie pozwolić na podnoszenie wynagrodzeń w tym samym tempie, co wzrost inflacji. Staramy się jednak odpowiednio reagować i negocjować stawki z naszymi kontrahentami. Pozdrawiamy, Jobman Group

@Jobman Group

Czyli nie było żadnej podwyżki z powodu inflacji? I dlaczego nie możecie sobie pozwolić? Ciekawa jestem, czemu to jest takie niemożliwe. Myślałam, że się dowiem chociaż, jak konkretnie się tam zarabia?

@Dorota

Dzień dobry, Jeżeli warunki rynkowe nam to umożliwiają to podnosimy stawki dla naszych Zleceniobiorców. Również na początku tego miesiąca podnieśliśmy stawkę w większości lokalizacji, które obsługujemy. Jeżeli jest Pani zainteresowana stawką to nasi Konsultanci udzielą Pani konkretnej odpowiedzi. Pozdrawiamy, Jobman Group

Czy Jobman Group Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jobman Group

Dzień dobry, jako agencja często organizujemy szkolenia wewnętrzne. Staramy się przekazywać swoją wiedzę między teamami, aby usprawnić wzajemnie naszą pracę. Pozdrawiamy, Jobman Group

Irena
@Jobman Group

A na czym polegają w takim razie te szkolenia wewnętrzne? :)

@Irena

Dzień dobry, szkolenia wewnętrzne polegają na tym, że konkretny team przygotowuje opracowanie zagadnień w formie wizualnej i tekstowej, a później przekazuje je podczas połączenia na platformie innym osobom z pozostałych teamów. Często po takich szkoleniach przeprowadzane są testy, które weryfikują wiedzę zdobytą na szkoleniu. Pozdrawiamy, Jobman Group

Weronika
@Jobman Group

Czyli to całe szkolenie odbywa się w formie zdalnej? Nawet te testy, które weryfikują wiedzę zdobytą podczas szkolenia?

@Weronika

Dzień dobry, tak, w formie zdalnej ze względu na to, że nasi Konsultanci pracują z różnych regionów Polski. Testy również odbywają się w formie on-line, na dedykowanej do tego platformie. Pozdrawiamy, Jobman Group

Irena
@Jobman Group

A czy te wszystkie szkolenia w takim razie sa obowiązkowe dla pracowników firmy? ;)

@Irena

Dzień dobry, Ze względu na konieczność aktualizacji wiedzy oraz poszerzanie kompetencji, szkolenia są obowiązkowe dla wszystkich pracowników. Pozdrawiamy, Jobman Group

olo

Brak kontaktu mailowego. Brak odpowiedzi

@olo

Dzień dobry, prosimy o informację pod jaki adres mailowy próbował Pan/i się z nami skontaktować. Zalecamy kontakt przez komunikator dostępny na koncie pracowniczym. Nasi konsultanci obsługują go na bieżąco. Pozdrawiamy, Jobman Group

@Jobman Group

To ciekawe bo ja wysłałam maila i do tej pory żadnej odpowiedzi.

@Ania

Dzień dobry, ponownie prosimy o informację pod jaki adres mailowy próbowała Pan/i się z nami skontaktować. Zbadamy sytuację i uzyska Pan/i odpowiedź. Pozdrawiamy, Jobman Group

@olo

A telefonicznie próbowałeś też się skontaktować? Może tak będzie prościej?

praca przez agencje jobman w r

Jestem bardzo zawiedziona. Pracowałam w rossmannie. Szkolenia są bardzo nieprofesjonalnie, o wszystko musiałam się pytać sama i pretensje, że dzwonię na kasie po takie głupoty- ale jak wystawić inaczej paragon z nipem jak na szkoleniu nigdy mi o tym nie wspomniano. Największy minus to elastyczny grafik, który potrafił się zmieniać z godziny na godzinę. Miałam raz wpisaną zmianę do 19:00, musiałam zostać do 22:00 a kolejny dzień zmienili mi na 6:00 w lokalizacji 30 minut drogi autobusem od mojego miejsca zamieszkania- także wracając o 22:30 do domu miałam budzik na 5:00 aby wstać do racy. To nie jedyna sytuacja, sms o godzinie np 20:00, że zmienił się grafik to normalna sytuacja. Plusem jest to, że atmosfera w większości rossmannów była bardzo miła, ale zdarzało się, że niektóre osoby traktowały mnie z góry z powodu tego, że byłam z firmy zewnętrznej. Były również miejsca które wykorzystywały fakt bycia z firmy zewnętrznej i tam tylko my myliśmy kible i wyrzucałyśmy śmieci mimo, że nie tylko osoby z firmy zewnętrznej korzystają z takich rzeczy. Stali pracownicy kończyli pracę zawsze 15 minut przed końcem zmiany a my mimo, że mamy obowiązek tak jak one przychodzić 10 minut wcześniej do pracy często schodziłyśmy z kasy równo z końcem zmiany, a przecież policzenie kasetki to sprawa 10-15 mini a za ten czas nigdy mi nie zapłacono. Brak jakichkolwiek dodatkowych pieniędzy za pracę w soboty czy niedziele gdzie stali pracownicy dostają za to więcej. Trzeba jeździć po wszystkich rossmannach na terenie miasta gdzie akurat potrzebują- a przecież ułożenie towarów w każdym rossmannie jest lekko inne a klienci się bardzo denerwują jak nie jesteś w stanie pokazać im gdzie leży papier toaletowy, wkładki do butów, preparat na grzybicę czy waciki lub pułapki na mole (w każdym rossmannie przeważnie są takie same firmy, ale czasem w tych mniejszych jest okrojony asortyment a przede wszystkim ułożenie w każdym jest inne) i teraz taka zdenerwowana kobieta nie rozumie, że ty jesteś z firmy zewnętrznej i pierwszy raz dany rossmann widzisz na oczy tylko trzeba jej tego poszukać i tyle. Nie zliczę ile razy klienci mnie obrażali bo nie wiedziałam czegoś czego nawet nikt mi nie przekazał. W zasadzie to klienci w rossmannie potrafią zachowywać się tak jakby byli bogaczami których mam całować po stopach bo stać ich na podkład za 40zł a nie kupują przecież tego za 20zł. Pytania o rzeczy typu "przyklejanie tipsów na klej kropelka" (czyli po prostu głupie) to codzienność a trzeba tak odpowiedzieć aby ich nie obrazić. A klienta może już mnie wyzwać bo kupiła farbę za 8zł i spaliła jej włosy... Wypaliłam się w tej pracy, wróciłam do stanów depresyjnych. Czasem stałam po 12h na nogach i problem był kiedy chciałam iść na przerwę bo pierwszeństwo zawsze miały księżniczki które w danej lokalizacji pracują na stałe. Raz podeszłam do mnie dziewczyna też z firmy zewnętrznej zapytać się o informację o produkcie a kierowniczka z tekstem "Dziewczyny pracujemy osobno a nie plotkujemy". Żenada. Dźwiganie i wyzysk. Za marne pieniądze bo za minimalną bez żadnej premii, na pewno nie polecam pracy w tym miejscu przez firmę zewnętrzną. Umowa zlecenie podpisywana z miesiąca na miesiąc, także nie wiesz czy w kolejnym miesiące zostaniesz bez pracy. Raz musiałam iść na L4 z powodu zapalenia gardła- wzdychanie przez telefon gdy się o tym dowiedziała pani odpowiedzialna za pracowników, wpisała mi, że nie nie stawiłam w pracy gdy ja leżałam chora na L4. Jeszcze się pytała czy na pewno jestem tak bardzo chora, że muszę zostać w domu- w czasie pandemii gdzie mam bezpośredni kontakt z klientem... Wytrzymałam od lutego do września. Wszystko za marne 2000zł miesięcznie o ile udało się dostać grafik na te 100-pare godzin bo przy jego elastyczności to wyrabiałam średnio po 80h miesięcznie. Czasem w systemie miałam wpisane 100h a po przyjściu do pracy na miejscu okazuję się, że skrócili mi godziny pracy..... zwolniłam niekiedy to z 110 zaklepanych godzin okroili mi na 40- rozumiem, że to praca tymczasowo, ale po co podawać grafiki i zmieniać je każdego dnia? dodatkowo nie mogłam się zatrudnić w rossmannie przez rossmanna u nich- bo są zapisy w umowie, że musi minąć okres 6 miesięcy. po co takie umowy lojalnościowe? czemu jobmna. nie interesuje się czy dobrze nasz szkolą? naprawdę przez cały ten czas nie zostałam nigdy zapytana czy wszystko jest w porządku.i te telefony rano w wolnym dniu budzące mnie abym poratowała bo ktoś nie przyszedł. raz przyszłam do pracy ponieważ dziewczyna rzuciła L4 i z dobroci serca poszłam za nią ponieważ i tak o 6:00 obudził mnie telefon. dojechałam tam na 7:00 i zaczęłam wymiotować. zmianę miałam 7:30-15:30 i nikt nie puścił mnie do domu mimo wymiotów. siedziałam na kasie. a czas spędzony na wymiotowaniu został mi odliczony z przerwy.wymiotować chodziłam co 30 minut. wodę mogłam mieć przy sobie i kierowniczka włączyła klimatyzacje przy kasie dla mnie bardziej, rozumiem, że mają braki, że może ciężki kontakt z agencją, ale bez przesady.

Jobman Group
@praca przez agencje jobman w r

Dzień dobry, bardzo nam przykro z powodu Pani odczuć dotyczących współpracy z naszą agencją. Jeśli chodzi o stawkę, to w okresie, który Pani wymieniła, stawka za pracę w tej sieci była wyższa niż minimalna krajowa. Elastyczność grafiku polega na tym, że to Pani decyduje w jakie dni Pani pracuje. Przykładowo, jeśli nie chce Pani zapisywać się na weekendy, to nie dokonuje Pani rezerwacji grafiku. Ponadto ma Pani możliwość wyboru lokalizacji, w których będzie Pani podejmować zlecenie. Zgodnie z umową w sytuacji losowej (np. takiej jak choroba) pracownik powinien nam zgłosić swoją absencję - oczywiście nie obowiązuje tutaj żaden termin rezygnacji, dość często L4 trafiają do nas po terminie ich wystawienia. W związku z tym Konsultant mógł nie wiedzieć o tym, że przebywa Pani na zwolnieniu. Jeśli chodzi o możliwość przejęcia pracownika przez sklep, to jeśli lokalizacja wystąpi o przejęcie zatrudnionej przez nas osoby, okres ten może (na życzenie sklepu) ulec skróceniu. Okres ten jednak wynosi 3 miesiące, a nie jak Pani wspomniała 6 miesięcy. Zależy nam na opinii naszych zleceniobiorców, dlatego w okresie czerwiec-lipiec ubiegłego roku na kontach pracowniczych pojawiła się ankieta, w której nasi pracownicy mogli wyrazić swoją opinię na temat naszej agencji. Zdanie naszych zleceniobiorców jest dla nas niezwykle ważne, ponieważ pomaga nam rozwijać się w zakresie oferowanych przez nas usług. Ankieta miała na celu zwrócenie nam uwagi na obszary, które, według naszych pracowników, wymagają dopracowania. Dodatkowo w naszej agencji mamy stanowisko Rzecznika Praw i Obowiązków Pracownika do którego można kierować wszelkie newralgiczne sprawy, pod adresem: rzecznikpracownika@jobmangroup.pl. Osoba ta ma zadanie dbać o prawa pracowników. Pozdrawiamy, Jobman Group

Dagmara

Ja mogę polecić firmę. Współpracowałam z nimi przez kilka miesięcy i zawsze pieniądze były na czas. Fajne jest, że wszystko można zrobić online.

@Dagmara

Dzień dobry, Cieszymy się, że ma Pani dobre doświadczenia, dzięki współpracy z naszą firmą. Zawsze staramy się rzetelnie wywiązywać z obowiązków i dbać o zadowolenie naszych pracowników. Pozdrawiamy

Aga

Czy jest możliwość wypłat tygodniowych?

@Aga

Dzień dobry, tak. Wynagrodzenie zależne jest od konkretnego zlecenia. Nasi pracownicy mają możliwość otrzymania wypłat zarówno tygodniowych, jak i miesięcznych. Jeżeli poszukuje Pani pracy, za którą otrzyma Pani wypłatnę w formie tygodniowej, to zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy: www.jobmangroup.pl/oferty, skąd może Pani bezpośrednio aplikować na interesujące Panią zlecenie. Pozdrawiamy, Jobman Group

A

(usunięte przez administratora) Mimo bezposredniego kontaktu ze strony Makro (w ktorym wykonywalam zlecenie) z agencja pracy w celu ustalenia co sie stalo ze nie otrzymalam wynagrodzenia, nie wyplacili pieniedzy za wykonana ponad 1.5 miesiaca temu pracę. Gdy zadzwonilam na infolinie, Pani powiedziala, ze musze miec dostep do konta pracownika a gdy powiedzialam ze linki nie dzialaja pani powiedziala " W TAKIM RAZIE JA NIE BEDE Z PANIA ROZMAWIALA" i rzucila słuchawka.

A
@A

UPDATE Mila Pani zadzwonila, wytlumaczyla co i jak i pieniadze otrzymam. Nie moge usunac opini, stad komentarz. Nadal radze omijac niewychowanego buca z infolinii

@A

Dzień dobry, ogromnie cieszymy się, że Pani sprawa zakończyła się pozytywnie. Niezmiennie pracujemy nad podniesieniem standardu obsługi naszych zleceniobiorców. Jeśli chciałaby Pani przedstawić szczegóły obsługi bardzo prosimy o kontakt z naszym Rzecznikiem Praw i Obowiązków Pracownika na adres rzecznikpracownika@jobmangroup.pl Pozdrawiamy, Jobman Group

Sylwia

Witam, W biurach agencji pracy pracują osoby niekompetentne. Złożyłam swoją aplikację do Rossmanna w Poznaniu, blyskawicznie skontaktowała sie ze mną Pani rekruter z biura agencji zatwierdzając moją kandydaturę. W piątek w godzinach późnopopołudniowych otrzymałam umowe do podpisu kt\ora nie byla dla mnie jasna ze względu na to że w umowie byla mmowa o karach, natomiast nic na temat stawki. Dotychczas mieszkalam zagranicą pracowałam przez ine agencje i tam był mój ośrodek interesów zyciowych, biuro kadr i umów nie potrafiło mi rzeczowo odpowiedzieć jaka rezydenture podatkową powinnam zglosić. W weekend skontaktował sie ze mna pracownik biura informując iż po podpisaniu umowy stawka pojawi sie na koncie pracownika. Podpisałam umowe tak też się stało. Z tym że nnajpierw wg informacji miałam uzyskac umowe szkoleniowa i druga o prace, otrzymalam tylko jedna którą zatwierdziłam. Pojawiłam sie w poniedziałek na dniu szkoleniowym w Rossmann, gdzie chcac pójść skorzystac z przerwy która mi się należała, usyskałam informacje od kierownika iż nie mogę opuścić salonu w celu zakupu bułki czy skorzystania z przerwy na papierosa.Zatem chciałam zrezygnować z podjecia zatrudnienia. Skontaktowalam sie z rekruterką, ponieważ takie informacje powinny zostac przekazane przed podjeciem pracy badz na szkoleniu przeprosila ze to jej blad i Pani Angelika pozwolila mi bez konsekwencji opuścić miejsce pracy. Moj kierownik skontaktowal sie z opiekunem z biura ktory straszyl karami, ierownik nie pozwalal opuscic salonu a jesli go opuszcze nie mam powrotu, mimo ze to bylo szkolenie i dopiero w tym momencie byla odpowiednia pora na podjecie decyzji o moim zatrudnieniu ... Wyszlam ... Wracajac do domu otrzymalam sms z informacja od rekruterki ze jednak dzis musze tam wrocic i kontytuowac prace. Kierownik na to nie przystal.. straszyli karami. Przesrali odpisywac na email. Przez 4 lata ostatnie pracowalam przez agencje pracy zagranica i nigdy nie spotkalam sie z tak ogromna niekompetencją ze strony biura. Nie polecam .

Magda

Witam, jeszcze rok temu nie miałam na co narzekać pracując przez agencje Jobman. Niestety widzę, że teraz wszystko zaczynają komplikować, na niekorzyść osób szukających pracy. Pomimo licznych telefonów, e-maila (na którego nie dostałam odpowiedzi) nikt nie potrafił zmienić drobnego szczegółu w umowie, czy anulować ją i wystawić nową. Ja natomiast nie mam możliwości usunięcia umowy, mogę ją tylko akceptować i przeczytać. Najgorsze jest to że mam zablokowane teraz całe konto na serwisie bo nie mam zaakceptowanej umowy! tak więc nie mogłam sprawdzić np. jak mam anulować terminy na które się zapisałam, bo przecież teraz nie wystarczy zadzwonić, tylko wysłać SMS! Pozostało mi tylko dzwonienie z numeru na numer. Brak słów...

@Magda

Dzień dobry Pani Magdo, Bardzo nam przykro, że ma Pani negatywne doświadczenia we współpracy z naszą Agencją. Wczoraj mieliśmy pewne problemy techniczne związane z tym, że w ostatnim czasie w istocie zaktualizowaliśmy system pod kątem wystawiania i anulowania umów - być może jest Pani osobą, która wczoraj się do nas z takimi problemami zgłosiła. Przepraszamy, jeżeli Pani sprawa nie została wystarczająco szybko załatwiona. Na pewno dzisiaj (tj. 30 listopada) problem zostanie rozwiązany. Z pewnością dobra informacja jest taka, że w wyniku wspomnianej aktualizacji, na Koncie Pracownika udostępniliśmy nową funkcjonalność - możliwość samodzielnego anulowania lub wypowiedzenia umowy. W razie pytań czy wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Jobman Group

Były pracownik przez Jouban.
@Magda

Masz racje Magada, Jobman spadł na psy , nie dość że teraz pracowników traktują przedmiotowo to zabieją 70% pensji za wynagrodzenie , hańba i wstyd obublikowano 2018 rok 31 Stycznia.

Gothic
@Jobman Group

Nie mówcie że jest wam bardzo przykro, ponieważ jesteście mędami od urodzenia.

Sylwia
@Magda

Dokładnie zgadzam się, Gdy poszukują pracowników rekruterzy i opiekunowie zawsze są w kontakcie z pracownikiem, gdy napotkają problem, czy to odnośnie umów czy samej pracy brak odpowiedzi na telefony i emaile. Zastraszanie ich "żałosnymi karami" ktore są wpisane w umowe, podczas kiedy rekruterzy zapominaja dodac istotnych informacji w procesie rekrutacji, gdzie po podpisaniu umowy okazuje się że osoba ie powinna być w ogóle zatrudniona. Z ogromną przyjemnościa wystawie swoją opinie na temat pracy przez tą agencję

Dave

Zatrudnienie w POS TEMP dla orange jako doradca infolinii dealer support, tygodniowe bezpłatne szkolenie, chyba że przepracujesz 700h ! ok, umowa na 3/4 etatu (niby z możliwością dorobienia do całego etatu) i co najważniejsze aż 17pln/h brutto! OMG oczywiście umowa o pracę tymczasową... obiecane kilka miesięcy, po miesiącu brak miejsc... pewnie przez to że o 8:03 włączyłem aktywną infolinię, podeszła do mnie "ekspertka" od siedmiu boleści i wydarła się na mnie jak na psa że dlaczego ja jeszcze nie pracuje! przy wszystkich pracownikach, ja byłem o wiele bardziej kulturalny, bo podszedłem do niej na osobności i powiedziałem że nie życzę sobie aby "darła na mnie mordę" i oddam z przerwy te 3 minuty, dodam że połączenia od sprzedawców zaczynają się od 9ej, czasem lecz bardzo rzadko zadzwoni jakiś nadgorliwiec i zapyta czy od wczoraj wieczór już się umowa sfinalizowała... pominę fakt że zawsze ale to zawsze logowałem się do systemu minimum 7:55 a ten jeden raz już nie, i taki nikt która wróciła po macierzyńskim i nie znała systemu omni na którym się obecnie pracuje wyżyła się na mnie bo pewnie bolca nie było. Odradzam iść na rozmowę kwalifikacyjną z wielką babo chłopem która nazywa siebie anna... bo będzie kłamać, ściemniać aby tylko tanią siłę roboczą zatrudnić i napaść jeszcze bardziej to wielkie (usunięte przez administratora) wykupiłem ub pzu i zapytałem dwa razy, dosłownie dwa razy czy i kiedy będzie aktywne bo ku....wa za to płacę, w odpowiedzi dostałem że ją irytuję głupimi pytaniami ok, w dzień wejścia do żółtej strefy epidemiologicznej, również ja śmiałem zapytać co dalej, czy nosić tu maseczki etc... według zaleceń sanitarnych... zgadnijcie co usłyszałem? irytuje ją... nie polecam nikomu tej pracy, zwłaszcza jak choć trochę się cenicie. 23.10.2020 zadała mi pytanie czy chce laptopa do pracy zdalnej, po co ? aby śmieć przepracował jeszcze dwa dni w przyszłym tygodniu i won, umowa nie przedłużona... omijajcie takie agencje szerokim łukiem, chyba że lubicie być traktowani jak śmieci za najniższą krajową! bo po 6msc podobno dają podwyżkę, uwaga... 1pln brutto! no i wybrane osoby 300pln kwartalnej premii, oczywiście brutto.

Katarzyna

Agencja zapracowała na opinię dobrego pracodawcy. Wiedzą co robić i znają się na tym!!

Zostaw merytoryczną opinię o Jobman Group Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Jobman Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobman Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobman Group Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobman Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jobman Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobman Group Sp. z o.o.