Opinie o Jobman Group Sp. z o.o. w Poznań aleja Solidarności 117

Firma działająca w obszarze pracy tymczasowej i outsourcingu pracowników.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobman Group Sp. z o.o. w Poznań aleja Solidarności 117

Asia

Jestem wstrząśnięta brakiem kompetencji Pań w Poznaniu. Pracowałam przez tę firmę w lipcu. Będąc u nich w lipcu powiedziałam, że firma chce, żebym pracowała tam w sierpniu. Powiedzieli, że przedłużą umowę. Na początku sierpnia wysłałam tam maila z zapytaniem o umowę sierpniową. Brak odpowiedzi. W międzyczasie byłam tam i zanosiłam dwukrotnie podpisaną listę. Ponieważ firma robi przelewy tylko w poniedziałki oczekiwałam dziś na wynagrodzenie. Otrzymałam dziś nową umowę na stronie i informację o WSTRZYMANIU WYPŁATY do czasu podpisania umowy. Czyli mam czekać na kolejny poniedziałek na pieniądze !!! Kompletny bałagan i brak kompetencji. Jestem bardzo niezadowolona.

Asia

Sandruś

Pracowałam przez tą agencję, wszystko w porządku ;)

xxx

Grono kobiet, które w glowie maja chyba siano. 0 kompetencji . bardzo zawistne. nieuprzejme oraz mało pomocne.

@xxx

Witamy, czy wypowiedź dotyczy naszych Konsultantek? Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Jobman.pl

Dziękujemy bardzo, sprawę przekazaliśmy Rzecznikowi i niezwłocznie przyjrzymy się całej sprawie. Dołożymy wszelkich starań, aby takie sytuacje nie miały miejsca w przyszłości. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

Jobman.pl

Witamy, nikt z naszych Pracowników nie poinformował Rzecznika Pracownika, jakoby wspomniane sytuacje faktycznie miały miejsce. Niemniej jednak, jeśli uważacie Państwo, iż ktoś z naszych Pracowników zachowuje się w sposób nieodpowiedni, prosimy o przekazanie takiej informacji do naszego Rzecznika Pracownika. Kontakt, znajduje się na naszej stronie internetowej. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

Janek
@Jobman.pl

może się boją tego nigdzie nie zgłaszały albo ktoś udaje, że wszystko jest ok :) Nie mnie to oceniać, zaobserwowałem to zgłosiłem. Gdybym to ja był pracownikiem biura to na pewno zgłosił bym to gdzie trzeba, jak tego dziewczyny nie zrobiły, to pewnie się boją :(

klient

chciałabym zwrócić uwagę na kierowników biur, bo to co widziałam to mnie wręcz przeraziło, idąc kilka dni temu do biura już będąc na korytarzy słychać było krzyki a po wejściu do środka niezwykle chamskie zachowanie kierownika biura w krk, trochę się uspokoił jak weszłam, ale dalej miał niezwykle niemiłe odzywki, więc trochę rozumie dziewczyny jak popełniają jakieś błędy, przy psycholu nie da się pracować... Co do samej pracy, to gdyby nie stawki...

Janekz
@klient

co prawda to prawda, też byłem świadkiem wrednego zachowania tego typa...

Pati

Po kilku miesiącach pracy z tą agencją mogę sie wypowiedzieć o plusach i minusach : Plusy: Wypłata na czas i to by było na tyle ;) Minusy: Z Paniami z biura regionalnego w Krakowie,bardzo ciężko się dogadać. zapisują na zmiany których się nie chciało. Potem oczywiście,wlepiają kary. W umowie widnieje wyraźny zapis,że można odwołać zmianę,pod warunkiem poinformowania o tym 48 godzin wcześniej. Jednak spróbujcie poprosić o dzień wolny,to krzyk Pani z biura będzie słychać w innym mieście. Kobiety nie miłe,aroganckie i przykro to pisać ,ale niezbyt inteligentne,zero wyrozumiałości. Poza tym problemy z odzieżą w pracy,albo nie mają ,albo dają o dwa rozmiary za małe. Podsumowując, proponuję wymienić Panie z biura regionalnego w Krakowie. Myślę,że wtedy opinia o firmie "JOBMAN' będzie w miarę pozytywna,bo na chwilę obecną nie jest. Te Kobiety to antyreklama.

@Pati

Witamy, Konsultanci nie wpisują na grafiki wedle własnego "widzimisię" - ponieważ niezbędne jest określenie dyspozycyjności. Jeżeli ma Pani zastrzeżenia do pracy naszych Konsultantów, bardzo prosimy o przesłanie takiej informacji do naszego Rzecznika Pracownika i niezwłocznie wyjaśnimy sytuację. Jest to instytucja powołana do zbierania informacji oraz wspierania osób współpracujących z nami. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

Antananarywa25

Same minusy dla tej agencji, w ciągu miesiąca, ani tygodnia nie przepracowanego nie ma, raz w tygodniu do pracy iść to jest zalosne. Na koncie pisze ze kasa została wypłacona ale ciekawe kiedy dojdzie. Nie polecam tej agencji, tak samo jak Beetsma, na umowie było8złnetto a wypłacili w stawkach o 15ozł netto mniej

@Antananarywa25

Witamy, zapotrzebowanie na Pracowników zgłaszane jest nam przez Klienta, niemniej jednak sytuacje te są niezwykle dynamiczne - co za tym idzie, w poszczególnych miesiącach mogą zdarzać się przypadki, iż jest ono mniejsze,w kolejnych natomiast niewykluczony jest wzrost popytu. Co do samych stawek, to każdorazowo wypłacamy odpowiednią kwotę - jest ona uzależniona od stawki w umowie oraz liczby przepracowanych godzin. Kwoty te mogą być pomniejszone o pewne potrącenia, które jasno wynikają jednak z zapisów umownych. W razie wątpliwości co do wysokości wynagrodzenia prosimy skontaktować się z odpowiednim biurem regionalnym lub Rzecznikiem Pracownika - z całą pewnością nasi Pracownicy wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

gnghnfhnmgh

jak już odpowiadacie na posty, to odpowiadajcie na wszystkie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! witam, o prace w jakiej firmie chodzi w ogłoszeniu o poszukiwaniu pracowników do pakowania art.malarskich w Baranowie k. Poznania? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@gnghnfhnmgh

Prosimy poświęcić nieco czasu na UWAŻNE przeglądanie forum, ponieważ odpowiedzieliśmy również na Pana/Pani pytanie :) Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

FGBHGBNTGHBN

@FGBHGBNTGHBN

Witamy, w kwestii tej oferty pracy prosimy kontaktować się z Biurem Regionalnym w Poznaniu. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

Zgadzam się o opiniami o braku kompetencji konsultantów, mam uraz po kilku miesiącach współpracy, ciągle były z czymś problemy, a wyjaśnienie czegokolwiek zajmowało kilka dni i parę maili do rzecznika

@123

Witamy, Rzecznik Pracownika jest również osobą, która przyjmuje ewentualne zażalenia dotyczące pracy Konsultantów. Jeżeli faktycznie występowały problemy, prosimy o poinformowanie o tym naszego Rzecznika. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

krzysia

Witam Zarezerwowałam termin jakieś dwa tygodnie temu. Kilka dni temu okazało się, że w dzień, kiedy miałam iść do pracy muszę się stawić do dentysty na chirurgiczne usuwanie zęba. Wysłałam wiadomość do Jobman.pl w piątek, w poniedziałek zadzwoniłam i konsultant wlepił mi karę, bo stwierdził, że nie rozumie mojej nieodpowiedzialności. Dodatkowo zapytał, po co rezerwowałam ten termin, skoro nie mogę przyjść... A ja się pytam: skąd miałam wiedzieć, że będę mieć taki a nie inny problem...? Przykra sprawa, zwłaszcza, że przepracowałam w tej firmie już prawie rok mimo tych niewolniczych stawek... Nie wywnętrzniałabym się na forum, gdybym powyżej nie przeczytała, że rezygnację z terminu można złożyć na 48 godzin przed rozpoczęciem zmiany... Zmiana miała się zacząć w poniedziałek o 19, ja zgłosiłam problem w piątek o 19... Pomijam fakt bezduszności konsultantów i ich stosunek do pracowników...

@krzysia

Witamy, jeżeli zachowany został okres 48h przed rozpoczęciem zmiany - kara nie powinna zostać nałożona. Jeżeli faktycznie tak się stało - prosimy o kontakt z Rzecznikiem Pracownika (kontakt znajduje się na naszej stronie internetowej) i przesłanie informacji niezbędnych do identyfikacji. Dołożymy wszelkich starań aby sprawa została należycie rozwiązana. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

inna00

witam.nie polecam firmy , nie wyplacaja pieniedzy,obsługa chamska z nimi sie nie da dogdac.Nie pracujcie na drzwi do lasu ;/

Oszukany

Witam przepracowalem 16 godzin w firmie poprzez JOBMAN zwolnilem sie,pani z jobmana nalozyla mi kare w wysokosci 150 zl,ale widocznie zapomniala mi wyplacic pieniadze ktore zarobilem,ogolnie nie polecam,chamska obsluga,oni w ludziach tylko widza maszyne do pracy nic po za tym,nie polecam.POZDRAWIAM I CZEKAM ZA MOIMI PIENIEDZMI

@Oszukany

Witamy, w celu wyjaśnienia sprawy należności prosimy o kontakt z Biurem Regionalnym. Kara mogła zostać nałożona z kolei w wypadku nie stawienia się na zarezerwowany grafik. Ponadto przypominamy, iż w przypadku zażaleń można kontaktować się z Rzecznikiem Pracownika (kontakt znajduje się na naszej stronie internetowej). Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

aya

Nie polecam, opieszałość pracowników, doproszenie się o cokolwiek graniczy z cudem. Niekompetencja konsultantów jest zatrważająca, nie potrafią udzielić odpowiedzi na najprostsze pytania. Żenada.

@aya

Witamy, jeżeli pojawiły się jakieś problemy podczas współpracy, to nasz Rzecznik Pracownika chętnie pozna szczegóły. Zapraszamy do kontaktu, poprzez formularz na naszej stronie internetowej. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

Syretnam
@aya

Widzę, że koleżankę boli. Czyżby dalsza kariera się zachwiała i jest żal że się odeszło? Żałosna :)

AniloraK

Niestety nic ciekawego. W centrali w Krakowie na wyższych stanowiskach sama rodzinka (wiem, bo tam kiedyś pracowałam), nie mam co do tego pretencsji, gdyby osoby te wykonywały to w należyty sposób ale 90% swojego czasu spędziają na fajce a wynagrodzenie dostają znacznie wyższe, no ale takie jest życie. O awans nie ma sznas, prędziej rodzinka dostanie lepsze stanowisko niż zwykły szary pracownik, który zostaje po godzinach (oczywiście nikt mu za te godziny dodatkowe nie płaci tak jak jest to zapisane w kodeksie, czasem dostanie się parę groszy, ale to jest wyjątek. W skrócie... mając umowe na cały etat przeważnie wyrabiasz 1,5 a kasę dostajesz jak za 1. Odebrać tych nadgodzin też nie możesz. Ktoś mógłby się temu przyjżeć..., bo tak być nie powinno, czysty wyzysk. Na kasach (jako zleceniobiorca) stawki śmieszne, u konkurencji jest znacznie lepiej. W biurach regionalnych często pracują niekompetente osoby które wiedzą tyle co nic i często wprowadzają w błąd.

@AniloraK

Niezmiernie nam przykro, że pomimo współpracy z nami ktoś odniósł takie wrażenie, niemniej jednak opinia nie jest zgodna z prawdą, co więcej jest dla nas krzywdząca. Mimo tego, życzymy sukcesów na dalszej drodze zawodowej. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

Syretnam

nipsyrK
@AniloraK

Czyżby kariera w USA się nie powiodła? Cóż takie jest życie, raz na wozie raz pod wozem.

Jobman.pl

Jak już kiedyś wspominaliśmy - proponujemy zapoznać się najpierw ze znaczeniem określenia, bądź nie używać ich bez zrozumienia, ponieważ jest to krzywdzące wobec naszej firmy oraz naszych Partnerów. Jesteśmy marką uznaną i wiarygodnym partnerem licznych firm, z którymi współpracujemy, co można zweryfikować chociażby poprzez zapoznanie się z referencjami. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Jobman Group Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Jobman Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobman Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobman Group Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobman Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jobman Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobman Group Sp. z o.o.