Kredyt Plus

Legnica

Opinie o Kredyt Plus

;-) 2010-07-02 21:08:04
witam!!! ale komuś się w domu nudzi;-) ludzie idzcie na spacer!!! piękna pogoda!!! a nie wypisujecie takie brednie!!!! Pani [dane osobowe usunięte przez admina] jest bardzo dobrym kierownikiem przepraszam dyrektorem naszej firmy. Jest oszem osobą bardzo wymagającą ale zarówno od kogoś jak i od siebie i dzięki temu zapracowała sobie na swój sukces ,za co należą jej się serdecze Gratulacje!!! ps. życzę smacznego tym co ŻEKOMO dostali czekoladki!!! jak można o kim pisać takie bzdury... wstyd.
anonim 2010-11-07 17:09:01
prosze poczytac wypowiedzi przedstawicieli i klientów nqa linku kredyt plus legnica . mozna dowiedziec sie bardzo dużo o pracy
anonim 2010-11-14 11:05:45
a co pani rozumioe przez słowo sukces
anonim 2010-11-14 11:07:31
jak tak dalej bedzie to nikt nie bedzie tutaj pracowac
kubaj 2011-07-13 10:37:42
ładnie się rozwija ale dyrektor p(usunięte przez moderatora) to jakieś nieporozumienie.
1122 2012-02-20 16:50:29
p(usunięte przez moderatora) już NIE PRACUJE ,poszła nękać pracowników do CC-SKLEP OBUWNICZY
Daria 2013-04-26 19:30:52
Napiszcie jakieś przykłady, bo osoba czytająca nie wie o co chodzi, gdy czyta opinię typu: "to jakies nieporozumienie", "jak tak dalej bedzie to nikt nie bedzie tutaj pracowac" itp. Jak wygląda atmosfera w pracy i ile mozna zarobić? Zwracają może za dojazd?
Zostaw swoją opinię o Kredyt Plus - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kredyt Plus