Eko-Parkiet Emilia Reksuł

Opinie o Eko-Parkiet Emilia Reksuł

seba 2010-07-02 20:32:15
umowa na stawkę minimalną coś około 1000 netto
praca 6 dni w tygodniu od 7.00 do 17.00 czasami dłużej tak żeby robotę skończyć
zarobki na poziomie 2000 zł ale po przeliczeniu na stawkę godzinową już nie jest tak kolorowo :/
zdarzają się wyjazdy do warszawy, spanie na budowie, nie płacą diety za wyjazdy, tłumaczą się tym że nigdy nie płacili i nie będą płacić
rejestracji doprosiłem się po pół roku, połowa pracowników pracuje na czarno
po prostu żal
paw 2011-02-04 18:28:26
Firma rodzinna,szef owszem bardzo wymagający,ale jest ok. Pracowałem u nich bardzo długo i jak niewiele firm szanowali pracownika.
Żałuję,że nie mogę u nich pracować z powodów rodzinnych.
anonim 2011-05-01 21:07:26
paw - 2011-02-04 18:28:26

Żałuję,że nie mogę u nich pracować z powodów rodzinnych.

długo tzn ile bo jest duża rotacja wśród pracowników, średnio wymiana co 3-4 miesiące, obiecują procent ale jak wyjdzie za dużo to dają stawkę godzinową :(
jurna 2016-04-26 20:01:01
bardzo porządna firma i fajnie jest to, że faktycznie mają ekologiczne podejście do wykonywanej pracy oraz materiałów, które wykorzystują do parkietów ;)
Zostaw swoją opinię o Eko-Parkiet Emilia Reksuł - Zgierz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko-Parkiet Emilia Reksuł