Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o ZPC Otmuchów

Pracowałeś w firmie ZPC Otmuchów i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Leo - 2010-07-02 19:37:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Panie prezesie mam pytanie: Kiedy bedą podwyżki w zakładzie?
Jak pan wypowiadał się na forum że jest na ukończeniu nowy system płac
Czy zostanie ten system ukończony? Czy trafi do kosza jak to nie jeden raz bywało w naszej firmie. W rozmowie ze związkami wypowiadał się pan że bedzie chciał zrobić regulacje płac od 1 czerwca 2010r. ale nic na to nie wskazuje żę bedą regulacje, być może umrze to smiercią naturalną.
Priorytetem tego roku mają być oszczędności, jak pan wypowiada się na nie jednokrotnych spotkaniach, więc pytam na jakim szczeblu te oszczędności mają być?
Samochody służbowe w godzinach pracy stoją na placu że brakuje miejsca po pracy samochody służbowe nie patrząc czy sobota czy niedziela można ich spotkać pod marketami (Biedronka,Lewiatam,Kaufland) napewno nie w celach służbowych tylko w prywatnych i to są nasze oszczędności? Dział logistyki pracownikom proponuje busa z dojazdem do pracy ale przelicza koszty dojazdu. Gdzie tu jest sens i logika że jedni jeżdzą za darmo do pracy a drudzy musza płacić (wykluczam z tego zarząd) bo przecież prestiż zakładu zachowany musi być.
Czy w naszym zakładzie obowiązuje kultura osobista? Nie opluwając i nie ubliżając tym osobą np. DD i pani kierownik z nysy myślę nie mają kultury bo Łaciną kuchenną i kopaniem po drzwiach nikomu się tym nie zainponuje tylko świadczy to o swojej kulturze i zachowaniu.
zdjecie uzytkownika
Ktos tam - 2011-02-01 00:03:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam wszystkich forumowiczow pisze tu ze wzgledu na to aby sie dowiedziec ile czasu czekaliscie na podwyzke jak zmienialiscie stanowisko pracy w tym zakladzie bo znam osoby ktore zmienialy stanowisko pracy kilka razy i lipa nikt nic nie dal a obiecywali solidne wynagrodzenie pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-04-17 19:40:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja chciałem poruszyć sprawę urlopów pracowników : -dlaczego zakład zabiera urlop za święta skoro to są dni ustawowo wolne od pracy i dlaczego zakład dysponuje urlopem pracownika prawie w całości do swoich celów,są pracownicy którzy do czasu okresu letniego nie będą mieli urlopu inie mieli możliwości zaplanowania go na własne potrzeby. Proszę o wypowiedż na ten temat kogoś z dyrekcji.!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-07-20 16:06:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Chciałem poruszyć temat wykorzystywania ludzi w Nysie. Nie wiem czy ktoś z kierownictwa wie że kobiety nie mają przerwy na posiłek , nie mówiąc już o napiciu się łyka wody nawet w czasie upałów. Kierownicy jak i majstrowie nic na to nie reagują , liczy się tylko norma którą ciężko wyrobić gdyż jest za mało ludzi do pomocy na automatach. Może ktoś z dyrekcji się tym problemem zainteresuje.
zdjecie uzytkownika
Pracownicy - 2012-01-14 20:00:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
My jako pracownicy jesteśmy zwalniani, a dwóch panów siedzi w Kantorku nic nie robiąc. Na dodatek chodzą stuprocentowe soboty i niedziele i nic nie robią tylko się gonią.
zdjecie uzytkownika
Fifi - 2013-04-30 19:05:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Byłbym wdzięczny za napisanie jakiejś orientacyjnej kwoty, jaką można zarobić (oczywiście z nazwą stanowiska). Jaka jest szansa by początkujący nauczył się nowych umiejętności, czy dostał bardziej odpowiedzialne obowiązki? Czy w firmie są związki zawodowe?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPC Otmuchów

Twoj email:
Wiadomość: