Opinie o Eltrix Energia w Raszyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Eltrix Energia. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eltrix Energia o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltrix Energia w Raszyn

Czarek Nowy wpis

@Nie dowiesz się Dziwna jest ta opinia, mam wrażenie, że konkurencja mocno inspiruje. Dla mnie spoko firma!!

byly NA SZCZESCIE pracownik Nowy wpis
@Czarek

szkoda jakichkolwiek slow...

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Eltrix Energia?

Paweł Nowy wpis

Wynagrodzenie jest dzielone cześć na Umowę cześć(usunięte przez administratora)za tzw. lipne kilometrówki.

No i. Wznowi w rym (usunięte przez administratora) zakładzie, ile można. Tak z innej beczki choopy, i to chłopów się pytam, co wolicie, aby chłop lizał czy zakutasił?

Nie dowiesz się

Jedna wielka ściema ta firma, nie polecam nikomu!! Moje sugestie dla Eltrix Energia: Mniej obłudy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie powinien mieć 2 twarzy

@Nie dowiesz się

Twoja opinia jest trochę niejasna. Zechcesz więc ją bardziej rozbudować? Może opisz dokładniej sytuację, jaka się Tobie przytrafiła - w innym wypadku ciężko się do niej w jakikolwiek sposób ustosunkować. Czy znajdą się na forum osoby, którym praca w Eltrix Energia pasuje i mogą ją z czystym sumieniem polecić?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Eltrix Energia? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy KIEROWCA KAT C
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Lidia

@pracownik, dziękuję za odpowiedź, dobrze wiedzieć, że można tutaj jeszcze pomyśleć o jakiejś aplikacji. A co możesz powiedzieć o opinii @bylegoprcownika, czy rzeczywiście w Eltrix Energia nie można liczyć na żadne benefity, ani świadczenia dodatkowe?

Lidia

@Zainteresowany a czemu firma Eltrix Energia miałaby nie działać? Na stronie firmy można znaleźć do niej kontakt i o sprawdzić. Również firma ogłasza możliwość pójścia na staż http://www.eltrixenergia.eu/kariera/dla_absolwentow Czy ktoś z Was był na czymś takim?

@Lidia

Tak oczywiście firma działa normalnie i realizuje inwestycje.

Jakim pracodawcą jest Eltrix Energia? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Żadnych benefitów. Umowy zlecenia, o dzieło lub o prace. zarobki średnie. Praca pod ciągłym okiem rodziny trzymającej w firmie władze.

Iza

Jak się pracuje w firmie? Szkoda, że nikt nie pisze, przydają się wasze opinie!!

student

Po jakich studiach można starać się o staż?

Czy firma normalnie działa?

A ja jak najbardziej polecam Eltrix Energia. Faktycznie to firma rodzinna ale właśnie na takich firmach zbudowano gospodarkę europejską. Kto bowiem będzie podejmował lepsze decyzje niż właściciel i jego najbliższa rodzina. Pracowałem w Eltrix Energia, pracowałem w różnych firmach, mniejszych i większych a także w olbrzymich korporacjach. Uważam jednak że najzdrowsze są krótkie łańcuchy decyzje takie właśnie jak w Eltrixie. Myślę ze gdyby firma kierowała się pełni ich intuicją nie było by tych przejściowych kłopotów które pojawiały się obecnie. Czasami bywa że występują pewne niezgodności między członkami rodziny ale prawdę mówić w Eltrixie tego nie zaobserwowałem. Na każdym etapie dzieci Piotra wykonywały swoje zadania i wpierały rozwój firmy. W większości przypadków miały też doskonałą intuicję co do strategii. Wynika to oczywiście z wychowania i tutaj wielkie gratulacje dla ojca. Moim zdaniem każdy kto narzekał tutaj na taką formę działalności firmy miał coś własnego do „ugrania”, co może i przeszło by w „korpo” ale nie w firmie rodzinnej i stąd żal. Tak naprawdę nikt z obecnych i byłych pracowników nie może powiedzieć niczego złego na Baraniaków, chyba tylko to że pilnują swojego interesu i starają się go rozwijać. Można powiedzieć że do pracowników zawsze byli z sercem na dłoni, co niestety w wielu przypadkach źle się skończyło.

Majk

Hahaha, większych bredni nie czytałem, do pracowników z sercem? Chyba z (usunięte przez administratora)strony :)

Lidia

Nie wiem czy w ostanim czasie ktoś był zatrudniony w Eltrix Energia, bo nic nie piszecie na forum. Ale ja znalazłam informację na stronie firmy, że kiedyś prowadziła wykłady z kogeneracji na WYŻSZEJ SZKOLE EKOLOGII I ZARZĄDZANIA. Czy odbywają się jeszcze te wykłady? Widzę, że firma jest prostudencka, bo ma w swojej ofercie również program praktyk dla absolwentów wielu technicznych kierunków http://www.eltrixenergia.eu/kariera/dla_absolwentow Był ktoś na takim stażu i chciałby coś opowiedzieć na ten temat?

mikay

Ale skoro nadal @Lukasz pracujesz to chyba nie jest aż tak najgorzej, poza tym to nie jest miejsce gdzie zatrudnią każdego więc może w twoim mniemaniu pracują tutaj ludzie niewykwalifikowani

rth

(usunięte przez administratora) . ciekawe czy wiecie ile rok temu firma zatrudniala ludzi a ile teraz? Ktos to wie? i co to oznacza?

gfe

a ja tam bylem bardzo zadowolony z firmy tylko smiesa mnie te podjazdowki na forum pisane przez bylego udzilowca firmy i ... no wlasnie

Wesoły Robuś

hahahaha

Budda2

hejter :D

Budda123

a kto moze byc/jest bezrobotny?

D

wszyscy wiedzą kto jest hejterem to jedna i ta sama osoba której pozbył się prezes, pisze pod różnymi nickami chociaż ostatnio do duetu hejtu dołączył były wspólnik R... jacy to żałośni ludzie

Budda8

Może i jestem trochę szurnięty ale jak ktoś robi ze mnie bezrobotnego to zamieniam się w hejtera, takie życie...

Zostaw merytoryczną opinię o Eltrix Energia - Raszyn

Eltrix Energia