Opinie o Związek Zawodowy Górników w Polsce Polskiej Grupy Górniczej KWK Jankowice w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Związek Zawodowy Górników w Polsce Polskiej Grupy Górniczej KWK Jankowice. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Związek Zawodowy Górników w Polsce Polskiej Grupy Górniczej KWK Jankowice o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Związek Zawodowy Górników w Polsce Polskiej Grupy Górniczej KWK Jankowice w Rybnik

Hej, nie wiecie czy nie potrzeba tu kogoś do pomocy przy administracji? Właśnie pracy biurowej po Rybniku szukam a tutaj zauważyłam, że ktoś miał problemy ze zrekrutowaniem się, bo nie było odpowiedzi na CV. do dziś tak jest?

Tede Nowy wpis

Witam czy zna ktos jakiś sposób żeby dostać się pod kopanie jako pracownik dołowy ponieważ dawałem cv w maju do biura i nic koledze dałem żeby zaniósł do związków cv w czerwcu i tez cisza

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Związek Zawodowy Górników w Polsce Polskiej Grupy Górniczej KWK Jankowice na stanowisko Serwisant? Pojawiło się 28 września na Praca.gov.pl. Planujecie na nie aplikować?

Hanna Nowy wpis

Z tymi znajomościami sądzicie, ze to prawda? mam na myśli opinie z tamtego roku gdzie podobno wykształcenie nie odgrywa istotnej roli. widziałam też na głównej stronie na FB, że był organizowany niedawno piknik rodzinny. Jak oceniacie tego typu integracje? kto ostatecznie jest odpowiedzialny za ich organizację?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Związek Zawodowy Górników w Polsce Polskiej Grupy Górniczej KWK Jankowice? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
House

Wiecie może czy przyjmują bez szkoły górniczej jest jakaś szansa?

Xyz
@House

Jak nie masz znajomości to raczej małe szanse ale podobno nawet z wykształceniem podstawowym przyjmują

Przeróbka

Czy ktos sie orientuje jak zarobki na przerobce wybieracz odpadow na kwk jankowice?

Fedrować

Są przyjęcia pod kopalnie?

Helena
@Fedrować

Hej widzę, że od Twojego wpisu minął miesiąc, czy zdecydowałeś się na wysłanie CV, może już fedrujesz? Będę wdzięczna za informację jakie warunki proponują. Tato również szuka pracy, zastanawia się, czy nie wrócić do kopalni.

tasF

Witam, chciałem się zapytać jak wyglądają przyjęcia na dół z wadą wzroku? Czy od razu ona dyskwalifikuje czy da się to jakoś obejść?

@tasF

Nic nie dyskwalifikuje. Kiedyś może tak dzisiaj nie ma to większego znaczenia. Ja mam wadę wzroku -1.75 na obu oczach z astygmatyzmem i diplopią. o ile sama wada wzroku nie jest duża to pozostałe wady powodują że bez okularów nie jestem w stanie przeczytać 4 rzędu liter na tablicy. Badająca mnie okulistka wpisała w kartę badań sugerowana operacja oczu. Na dół zjeżdżam w okularach z resztą nie ja jedyny.

Trw

Będą jakieś przyjęcia choby na powierzchnię na Jankowice?. Wie ktoś coś

Pol

Ile czekać na telefon od czasu wysłania formularzu?

Wongiel
@Pol

Do dwóch tygodni

Mechanik

Salamon jest pijakiem co weekend w bryczkach pije a od ludzi wymaga niewiadomo co.

Oreo

Ja z kolei jestem świeżo po szkole, po złożeniu formularza internetowego dostałem telefon aby zglosić sie do kadr, po zrobieniu wszystkich potrzebnych badań pani z okienka powiedziała mi że teraz muszę uzbroić sie w cierpliwość i czekać na kolejny telefon ponieważ trzeba czekać na zgodę dyrektora? Teraz pytanie, miał ktoś podobną sytuacje i ile ewentualnie to trwa?

Dra

Pracuje na wydobyciu niespełna rok, zatrudnienie udało mi się bardzo szybko, była fala przyjęć, zaniosłem CV i po 2 dniach dostałem telefon, skierowanie na badania itp. Po zrobieniu wszystkiego i zaniesieniu, czekałem równo tydzień na zielone światło. Praca jest jaka jest, kto idzie na dol kopalni - wie, jak bywa ciężko, trudno, nerwowo, zwłaszcza na wydobyciu. Problemem czasem jest ciulanie na temperaturze - ogólnie każdy to przestrzega, ale czasem władza wprowadza w błąd, aby robić ta godzinę dłużej. Praca w weekendy to chleb powszedni - tlumaczyc się trzeba, czemu w sobotę/niedziele się nie idzie. PGG - na Jankowicach, na wydobyciu, ja robię na VI kategorii zarobkowej. Największa wypłata - 4 soboty, węgiel ( 442 zł ) do wypłaty co miesiąc liczone - 4464 zł, szychty 0.9, 0.93 Trzeba 2-3 minimum zrobić, aby zarobić, ale praca pewna, myśle, ze do emerytury dorobię :)

T1
@Dra

Już od jakiegoś czasu nie "zanosi" się CV tylko wysyła elektronicznie (nawet jest wywieszona OGROMNA informacja na ten temat w biurowcu kopalni Jankowice, głupoty piszesz kompletne. Ty to mogłeś zanieść po znajomości po ojcu albo matce. Jak idziesz na wydobycie to czego oczekujesz jeżeli chodzi o pracę w weekendy? To jest kopalnia, slogan "całe życie - WYDOBYCIE!" powinno być dla Ciebie chlebem powszednim o którym piszesz. Norma pracy na wydobyciu to 6/7 dni. Jak się nie podoba to idź kierunek, transport, szyb, powierzchnia. Zarobki pisz w netto czy brutto bo to ogromna różnica oraz zsumuj całość bo kompletnie wprowadzasz w błąd. Dra tym wpisem zachęcasz czy zniechęcasz rekrutów na kopalnie?

Zostaw merytoryczną opinię o Związek Zawodowy Górników w Polsce Polskiej Grupy Górniczej KWK Jankowice - Rybnik

• Jak się pracuje w Związek Zawodowy Górników w Polsce Polskiej Grupy Górniczej KWK Jankowice?

Zobacz opinie na temat firmy Związek Zawodowy Górników w Polsce Polskiej Grupy Górniczej KWK Jankowice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Związek Zawodowy Górników w Polsce Polskiej Grupy Górniczej KWK Jankowice
3.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Jastrzębska 12
    44-253 Rybnik