Opinie o Pol-Net w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pol-Net. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Pol-Net o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol-Net w Łódź

Pracowałem tam w grudniu i tylko na szczęście 2 tygodnie. Praca większości miedzy 11 a 13 godzin dziennie. W styczniu miałem dostać wynagrodzenie którego nie dostałem. Dopiero po kilku telefonach do szefa dostałem wypłatę 9 lutego. Malo tego ,umowa zlecenie. Zarobki niby 35 zl na rękę a na umowie 18.30 brutto. W umowie podpunkt ,że są diety a tak naprawdę ich nie ma. Szef to jakaś masakra. Dzwoniłem do niego ponieważ było miesięczne opóźnienie w wypłacie to powiedział, że powinienem o nią zabiegać. Wyzywa,przeklina pracowników. Niepoważny człowiek z brakiem szacunku. Wypłata po dwóch tygodniach pracy to 442 zł. Na szczęście wszystko mam udokumentowane. Jeśli ktoś został (usunięte przez administratora) przez tego pracodawcę to bardzo proszę o 'lajka' albo odpowiedz pod moim komentarzem. Razem zdziałamy dużo więcej :)

nowa

Dzień dobry, czy pracował Pan jako projektant czy wykonawca? Miałby Pan namiar na jakiegoś byłego projektanta tej firmy ? Pozdrawiam.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Pol-Net?

Nowy pracownik

Zgadzam się z opinią. Szef to jakaś pomyłka. Kręci i miesza się w swoich wypowiedziach. Również mam udokumentowane.

Widzę że nic się nie zmieniło, firma zmieniła nazwę na Erstar, chyba po to aby uciec od złej opinii w branży. Pracowałem w biurze 2 miesiące. Praca po 10h, wypłaty grubo po terminie. Oczywiście minimalna na umowie i obiecane gruszki na wierzbie. Odradzam pracę w tej firmie.

Cichy

Szczerze większego (usunięte przez administratora) to nie widziałem. Bezczelność nie tylko ze strony właściciela ale i zajebistego kierownika "Jacusia". Facet nie robił praktycznie nic, siedział na stancji i grał w czołgi. Nooo od czasu do czasu pojechał do urzędu coś załatwić i tyle.

Olga

Żadnych premii rzeczywiście nic?? Nie ma? Słabiutko. A czemu trzynaście godzin, te nadgodziny są cały czas?

@Olga

Ani premii, ani płatności za nadgodziny. Już nie wspomnę o wypłacie pieniędzy na czas. Przez rok jak robiłem dla tych (usunięte przez administratora)to może wypłata raz była na czas.

Łucja
@Cichy

O i powiedz może, że łaskawie gdzieś w święta, żeby przynajmniej prezenty na czas dla rodziny ogarnąć? :/

Jarecki Nowy wpis

Witam. Mam bardzo podobna sytuację. Ja idę z nimi do sądu pracy bo takich pracodawców trzeba tępić. Razem możemy dużo więcej jeśli jesteś zainteresowany lub każdy kto czuje się (usunięte przez administratora) przez Pana Rybczynskiego dzwońcie, piszcie a wspólnie zrobimy porzadek. 537888516

nowa Nowy wpis

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Pol-Net?

Co jaki czas w Pol-Net można ubiegać się o podwyżkę?

Cichy

Pracowałem w tej firmie jakiś czas, przez pierwsze kilka miesięcy firma sprawiała wrażenie stabilnej finansowo. Można było całkiem nieźle zarobić, ale do czasu. Obiecane podwyżki okazały się bajką wyssaną z palca, a po 3 miesiącach zaczęły się problemy z wypłacaniem pensji. Gdy rozmawiałem przed rozpoczęciem pracy z człowiekiem który podawał się za 'kierownika budowy' wypłaty miały być do 10 po miesiącu okazało się że jednak będzie to 15, to jeszcze było do przełknięcia. Niestety gdy wypłaty zaczęły się przeciągać o 2-3 tygodnie a na święta Bożego Narodzenia pieniądze zostały wypłacone 23.12 późnym wieczorem było już mega przesadą. Na umowie była najniższa krajowa reszta pod stołem, czyli standard w Polsce. Jeśli chodzi o traktowanie pracowników facet który miał być kimś a'la logistyk (stary kibol, dobry kolega 'pana prezesa') traktuje wszystkich gorzej niż psy. W zimie mimo pracy ponad 8h można zapomnieć nawet o głupiej herbacie. Gdy nie jest się w grupie 'wzajemnej adoracji' która kradła paliwo i potrafiła się raczyć % w trakcie realizacji projektu było się ganianym gorzej niż młody na kompanii. Jednym słowem ODRADZAM

@Cichy

Kiedy Pan tam pracował?

Łucja
@Nowy pracownik

A to ma jakieś znaczenie? W jakimś roku w firmie serio było bardzo źle i dlatego pytasz?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Pol-Net.

Czy można liczyć w Pol-Net na prywatną opiekę medyczną?

TenOn

Jeśli sam sobie znajdziesz i zapłacisz o ile dostałeś pieniądze na czas albo w ogóle, to tak

@TenOn

Dostal Pan wypłatę za pracę?

Firma obecnie nazywa się erstar , bałagan niesamowity wypłaty zawsze po terminie obiecują stawki nawet 30 PLN na godzinę a co do czego to 20 busy rozwalone jak inny sprzęt jak stanie dopiero coś robią 90 % to pracownicy z Ukrainy to już to mówi samo o firmie

Magda

@zenek a dużo tam osób z Ukrainy pracuje?

Widzów
@Magda

80%

Jakie są mocne strony pracodawcy Pol-Net?

se

Czekasz dłłłłługo na wypłatę ,może się doczekasz ?Rejestracja na najniższą krajową reszta pod stołem,same pozytywy.

Joanna

@Henry, jesteś zainteresowany pracą w firmie? Jakie stanowiska Cię interesują? @XYZ, mógłbyś napisać kilka słów na temat warunków zatrudnienia? Podpowiedz @Henremu, czy warto aplikować do firmy i czy są obecnie przyjmowani pracownicy? Czy do wynagrodzenia przewidziane są benefity w postaci premii, szkoleń lub pakietu socjalnego? Z atmosfery w pracy jesteś zadowolony. Czy relacje z przełożonym też są satysfakcjonujące? Czekam na Twoją opinię.

Krystian
@Joanna

Dużo pracy, ale można dobrze zarobić jak się chcę, atmosfera w porządku, ludzi mili, pieniądze zawsze na czas. Ostatnio dużo się poprawiło

XYZ
@Joanna

Jak się wykonuje swoją pracę dobrze to szefostwo też jest ok. Firma poszukuje obecnie do biura ale wymagana jest dobra znajomość programu AutoCAD, na początek umowa max 3 m-ce, a jeśli pracownik się sprawdzi to umowa na dłuższy okres i premia w zależności od wykonanej pracy.

Szef
@XYZ

Jak się pracuję z wydajnością za trzy osoby to może przedłużą umowę. W przeciwnym razie ostatniego dnia okresu próbnego powiedzą Wam "nara" i zatrudnią kolejnego.

Henry

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy? Warto szukać tu pracy?

XYZ

Pracuje w tej firmie od niedawna, mam umowę, pensja wypłacana terminowo, atmosfera pracy jak na razie ok.

Joanna

@Gutek, pozytywne opinie o Pol-Net jako pracodawcy również powinny być argumentowane ze względu na osoby zainteresowane pracą w tej firmie. Dlatego proszę Cię, żebyś napisał konkretnie dlaczego chciałbyś rozpocząć współpracę z tym pracodawcą?

Gutek

Słyszałem sporo dobrego o firmie i również chciałbym się tu dostać.

Lewandowski
@Gutek

A co słyszałeś?

Lewandowski

Witajcie. Ostatnio pojawiają się oferty pracy do Polnet do rozliczeń dokumentacji. Jak aktualnie wygląda sytuacja z wypłatami? Poprzednie komentarze nie zachęcają do podjęcia pracy, opóźnienia w wypłatach to najgorsze co może być w firmie. Już mobbing da się przeżyć. Jakich pieniążków można się spodziewać? Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby się wypowiedzieć na temat pracy?

Filip

Mam wrażenie, że konkurencja bardzo chce zdyskredytować firmę. Zupełnie od rzeczy pisane oskarżenia!!!

Lodzianin

Najgorsza fitma w jakiej pracowalem 80% to ukraince. Syn wlasciciela cwaniak i kawal (usunięte przez administratora) Pieniadze wyplacaja jak chca i kiedy chca. Wszyscy nez umowy pracuja nie polecam omijac

Joanna

Ktoś wie jak wygląda teraz ta sprawa wypłat? Bo nikt się do tego nie odniósł, a na stronie Pol-Netu, jest teraz oferta pracy na specjalistę ds. zamówień. Więc dobrze byłoby wiedzieć czy wynagrodzenie jest płacone na czas, przed wysłaniem cv. Ktoś wie coś na ten temat?

asia
@Joanna

same (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) i oszuści w tej firmie więc lepiej sobie odpuść

DoAsi
@asia

Dlaczego tak uważasz? Opowiedz o tym.

Joanna

@Pracownikwspominasz i tym, że obecnie należne wynagrodzenia są płacone nieterminowo. Od kiedy trwa taka sytuacja?

Wszystkich zainteresowanych pracą w firmie Pol-Net Rybczyński ostrzegam i stanowczo odradzam. Pensje płacone zawsze z bardzo dużym opóźnieniem. Jak tylko zbliża się termin wypłaty szef bez słowa wyjeżdża po za łódź do domu. Bez słowa wyjaśnienia, pracownicy przed świętami zostają bez grosza. Atmosfera masakryczna, ciągłe i nieuzasadnione pretensje, stawianie co raz to nowych wymagań które nie należą do obowiązków wynikających z umowy. Totalny brak szacunku dla pracownika. Obiecane podwyżki które nie dochodzą do skutku. Firma nie rentowna bez płynności finansowej. Szczerze ODRADZAM

kefir

No ale za to mają bardzo fajne zarobki jednak, więc w tej kwestii nie ma co narzekać na sporą ilość pracy @jogurt.

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Net - Łódź

• Jak się pracuje w Pol-Net?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Net tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Pol-Net