logo SERENA S.C.

SERENA S.C.

Kraków

Opinie o SERENA S.C.

... 2012-10-05 21:12:10
Opole pozdrawia i dziekuje ze uwolnil sie z tego [usunięte przez moderatora]
myszka 2012-10-09 21:33:43
hihi czyli dziewczynki się jednoczymy i przeżywamy to razem BRAK SŁÓW wolałabym zarabiać 1300 i mieć normalną[usunięte przez moderatora] SAJGON
a jutro znów ziołowe od rana bo nie wiadomo z jakim humorem[usunięte przez moderatora] wpadnie 3majcie się
dobre 2012-11-05 22:15:03
wszystko jest do czasu kolejny sklep zamyka się w styczniu, gratuluje niewypału!
:( 2013-01-30 23:16:35
A nasza[usunięte przez moderatora] nic się nie zmienia....Boże siły daj
nova8 2015-01-09 11:57:01
Witam,
byłam na rozmowie w Modliczce i bardzo złe wrażenie(w sklepie żadnego ruchu nie było przed świętami BN)rozmowa z szefową humorzastą już na rozmowie a co dalej,podstarzała 60tka zrobiona na 30tkę i bardzo osobiste pytania jak przyjęcie do Ochrony Państwa...to wchodzenie w sferę prywatną:czy zamierzam mieć dzieci,czy mam chłopaka i czy nawet z nim mieszkam ZABRONIONE JEST ZADAWANIE TAKICH PYTAŃ BO WCHODZI TU MOBBING (poczytajcie art.)bardzo infantylna osoba, którą nie interesuje doświadczenie zawodowe a sfera prywatności.Zarzekanie się jak mocna to prosperująca firma sama daje do myślenia- rzekoma praca na lata, a kolejne ogłoszenie o pracę. Nie polecam, bo przyszłości w tej firmie nie ma.
Ola 2015-01-12 18:38:04
Właścicielka to przykład jakiejś histeryczki,czytaj mobbing.. chce by białe było czarne tzn.nie ma klientów na dziadostwo , które sprowadza..ciągle ma humory:/
Darek 2016-05-19 10:21:44
@majkel ale to tylko świadczy o tym, że praca jest tam dość stabilna - nikt się nie zwalnia i nie jest zwalniany.
Zostaw swoją opinię o SERENA S.C. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SERENA S.C.