Dibaq Polska Sp. z o.o.

Wałbrzych

Opinie o Dibaq Polska Sp. z o.o.

qwerty 2010-08-10 22:47
jakie sa w tej firmie zarobki, auto, socjal??
roro 2010-10-27 23:26
beznadzieja
otwarty 2010-11-25 23:22
od początku tego roku to straszna kicha. tu nikt z zarządzających nie ma pojęcia o co chodzi i co robić. Ja męczę się od kilku miesięcy i nie widzę przyszłości, dodatkowo żądzą tym czesi, czyli czeski film.
dan 2013-07-31 16:41
Hej, szukają PH na Wlkp , dajcie znać jaka flota (gps?) , zarobki , atmo w porzadku?
dzieki
gość 2015-08-24 10:26
czy w tej firmie ktoś pracuje??? Pytam bo z tego formu nie można się nic dowiedzieć, więc albo w tej firmie jest tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] albo pracuje tam ze 4-5 osób i nikt nic nie mówi. Jak wygląda dział handlowy i dlaczego chcą zatrudnić kierownika dzaiłu handlowego? Będzie on miał kim zarządzać???
Oko 2015-08-24 18:41
Też widziałem to ogłoszenie, troche rozpytałem, podobno branża tak zapchana że szkoda gadać a warunki bez szaleństw jak na obsługę całej Polski.
J23 2016-02-02 14:49
Na aplikacje nie odpowiadają, zlewają.
pasek 2016-05-11 20:55
uhyt, pewnie że można tylko najpierw trzeba udokumentować minimum 2-3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
Fitmin 2017-05-14 19:35
Witam wszystkich obecnych , byłych i przyszłych pracowników firmy Dibaq. Generalnie firma ma fajne produkty, aczkolwiek jeszcze mało rozpoznawalne w Polsce lecz jakościowo super. Branża rzeczywiście zapchana i ciężko się przebić. Produkty bronią się jakością. Jeśli chodzi o warunki pracy: rządzą tym Czesi , którzy Polskę traktują po macoszemu. Jeśli chodzi o zarobki przez pierwsze trzy miesiące dramat bo z uznaniową premia dostaniesz niecałe 2300 złotych ,, na rękę'' po tym okresie wchodzisz na realizację planu i celów. Samochód Skoda Rapid z GPS , jak na warunki Warszawskie zarobki przez pierwsze trzy miesiące są kpiną i obslugujesz trzy województwa. Od stycznia jest nowy dyrektor ambitny człowiek , ale jeszcze musi się sporo nauczyć o codziennej pracy w terenie z klientami i zarządzaniu zespołem. I jeszcze jedno wewnętrzny firmowy program do codziennej pracy trudny, ciężki do ogarnięcia, irracjonalny bardziej chyba nie można utrudnić codziennej pracy PH , ale jak wyżej rządzą tym Czesi- Czeski Film zresztą oni sami nie do końca znają swój system . I jeszcze jedna dziwna rzecz w dobie tabletów pracujesz na laptopie , który naprawdę utrudnia codzienną pracę w sklepach i hurtowniach.
Julita 2017-07-26 13:50
@Fitmin piszesz sporo o obecnych warunkach zatrudnienia. Twój komentarz będzie zapewne pomocny dla osób, które myślą o podjęciu pracy w firmie. Nie wspominasz jednak niczego o możliwościach rozwoju. Co w tym zakresie zapewnia pracodawca?
pasek 2017-07-27 18:22
Jak długo tam pracowałeś? Zwykle pierwsze trzy miesiące to okres próbny, więc pensja niższa. Pracodawca szkoli na swój koszt nowego pracownika, który dopiero się uczy i niewiele wnosi do firmy, więc nic dziwnego, że nie zarabia kokosów, skoro jeszcze nic nie ogarnia. Ile zarabiałeś po okresie próbnym?
Zostaw swoją opinię o Dibaq Polska Sp. z o.o. - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dibaq Polska Sp. z o.o.