Opinie o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW w Warszawa

ON

Czy praca fajna? Pewnie, że tak! Czy trudna? Naturalnie! Ludzie myślą, że za pierdzenie w stołek zarobią kokosy. To jest sprzedaż i kontakt z ludźmi, branża finansowa a więc agresywna. Jak jesteś słabiak to daj sobie spokój i czytaj wypociny reszty słabiaków, którzy sobie nie poradzili ze względu na swoją nieporadność. Jak masz ochotę zarobić kasę za konkretną pracą to wal jak w dym!

tobi123

W TUZie w Centrali praca bardzo w porzadku. Zaczynalem od asystenta przedstawiciela handlowego. to jest wstep do tego zeby byc handlowcem. zespol tez spoko. po miesiacu dostalem umowe o prace. robota bardzo rozwojowa.

djpokor
@tobi123

potwierdzam, praca w porządku, ja pracuje kilka tygodni dopiero... Kasa calkiem niezla, premie tez mozna wyciagać. Ja się dopiero rozkrecam, ale miesiac przede mna jeden koles zaczał prace i wlasnie awansowal na handlowca, takze da sie.

tom
@djpokor

kumpel w łodzi pracuje i też sobie chwali..wlasnie złożyłem cv do Wawy, zobaczymy...

insurance

W tym wątku mylone są dwie firmy - TUZ TUW oraz TUW TUW. Wątek na tej stronie dotyczy TUW TUW. Ja w TUW TUW nie pracowałem, ale o TUZ TUW mogę napisać coś więcej. Jeżeli starasz się o pracę w tej firmie, lub miałeś rozmowę - to zapomnij. Takich przekrętów związanych z umową dawno nie widziałem.Szkoda Twojego czasu. Nie warto, najlepiej z dala od tej firmy. Moja ogólna ocena związana z TUZ - 0/10.

sabi

Pracuję o kilku tygodniu w dziale wznawiania polis i nic nie slyszalam o masowych zwolnieniach, trzeba sie przylożyć na początku i potem można nawet spoko premie wyciagać

sabi

Ankieter

Wszystko spoko. Od razu na wstępie przedstawiony zakres obowiązków, wymagania, czas pracy oraz warunki finansowe.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
wera

Byłam na dniu probnym w dziale wznowień i od jutra zaczynam prace. Wydaje się spoko, trzeba się trochę nauczyć nowych rzeczy ale warunki są ok i ludzie też fajnni. No i po okresie probnym umowa o pracę.

albi
@wera

potwierdzam to co pisze wera, troche nauki na początku, ale da się wszystko w miare szybko ogarnąć. Atmosfera super

Black

Chyba nie pracujesz w Warszawie? W Warszawie nie ma nikogo o takim nazwisku...

k

Czy na pewno piszesz o Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych TUW? Twoja wypowiedź bardzo odbiega od rzeczywistości pracy w tej firmie..Po pierwsze: na wprowadzaniu polis można bardzo dużo zarobić (więcej niż na etacie), po drugie: program działa sprawnie, po trzecie: umowa jest jasna, wszystkie stawki są wpisane, po czwarte: wypłata zawsze o czasie.

bambo

Telemarketing całkiem spoko, byłem na dniu próbnym.. Zespol jest maly i chodzi w sumie o umawianie spotkan. szybko jest umowa o prace.

A co powiedzie o stanowisku wprowadzanie danych? Na czym dokładnie polega praca i czy jest to sprzedaż?

tuzek
@Anonim

wprowadzanie danych w gdańsku to żenada - głównie przez osobę dyrektora który dodaje pracownikom dodatkowe obowiązki - przez co nie za bardzo sobie te dane powprowadzasz. Praca stresowa, dyrektor niemiły, nęka pracowników. Mam porównanie do Hestii i PZU - TUZ to naprawdę dno. I to takie podchodzące pod inspekcję pracy.

evie
@Anonim

nie jest to sprzedaz... na wprowadzaniu to typowa praca biurowa

pomyleńce
@tuzek

TUW to nie jest TUZ!!! Patrzcie trochę tłumoki gdzie i o jakiej firmie piszecie!

a co powiecie o pracy w dziale telemarketingu w handlowym? Mam isc na probny i sie zastanawiam. Jak tam placa jaka atmosfera?

marecki

Ogólnie robota jak każda inne. Jak ktoś chce zdobyć doświadczenie i wiedze polecam. Ja zaczynałem prac od ankietera gdzie musiałem latać po blokach, domach firmach i przeprowadzać ankiety dot. ubezpieczenia. Robota całkiem spoko szczególnie jak ładna pogoda.Nie wolno zwracać uwagi na matołów jakich się spotyka w czasie pracy i jest ok. Kasa całkiem spoko. Na początek dali 1700 na rękę i przeszkolili jak jakiegoś idiotę od podstaw. Po ok 6 miesiącach wrzucili mnie na PH. Dostałem umowę o pracę jakieś dodatki paliwowe i prowizję od sprzedaży. Wielki minus za brak szkoleń. Na kasę nie ma co narzekać bo jest podstawa i premie, prowizje. Ile sprzedaż tyle więcej zarobisz. Gdyby nie wyjazd do UK pewnie dalej bym tam siedział. Na podsumowanie : jak poważnie podchodzisz do roboty a nie szukasz tylko okazji na ściemnianie to będą cię traktować jak należy tyle .... Wypłata zawsze na czas i się zawsze zgadza.

kira

nie w Tuwie..tylko Tuzie!!! to sa dwie rozne firmy nie myl tego

eta

to napisz w takim razie ile lat pracujesz i kiedy miałeś/aś podwyżkę i dlaczego na Poleczki tyle osób ostatnio złożyło wypowiedzenia ! podejście do pracowników takie same jak w solidzie. najlepiej zatrudnić emerytów i rencistów za 5,50 za h

eta

robi sie gnoj. doswiadczeni pracownicy pracujacy po 8 lat nie dostali ani jednej podwyzki. na to nie ma co liczyc w TUZ. wlasciciel nie dba o starych pracownikow pzez co dlugoletni i doswiadczeni zaczynaja uciekac nie widzac przyszlosci. z reszta wszystko drozeje: uslugi, zywnosc etc a progresu finansowego nie widac. ale jako praca na jakis czas dopoki nie znajdzie sie czegos innego to jak najbardziej. z braku laku ...

caira15

Byłam ostatnio na rozmowie na Dzial Wznowień po dniu probnym stwierdzilam ze sprobuje zaczynam szkolenia wiec zobaczymy jak bedzie po przeczytanych opiniach i rozmowach z dziewczynami z dzialu stwierdzam ze bedzie dobrze.Najwazniejsze zeby ogarnąc wszystkie informacje.Moze ktos tu jest co ma poczatki za soba i podzieli sie wrazeniami ?

tuzek

Pracowalem jakis czas temu, teraz wiem jaki to s..f. TUZ szuka pracownikow ktorzy beda sprzedawac, czy sprzedajesz czy nie to i tak wywalaja i nie placa wszystkiego, jak nie szybciej jak przynosisz klientow to po jakims czasie zeby przejac Twoja baze klientow i zeby znajomy dyrektora mogl zarobic :) Aha kierownicy czy jak ich tam zwa maj obowiazek pisac posty na forach i lowic nowych pracownikow. Strata czasu.

Jerzy

Pracownik do wprowadzania polis- umowa zlecenie najlepiej na studenta - wynagrodzenie 0,70 brutto za prostą polisę , 1,30 za dłuższą i 1,50 za najbardziej skomplikowaną. Wyciągnąć można od 1800 netto - do max 2700 przynajmniej w moim oddziale.

Pracownica

Skoro zniknął wpis mojego kolegi, to ja dam odnośnik. Panie Grzegorzu, Panie Krzysztofie tam też piszą dobrze o CC :)))) http://www.ubezpieczenie.com.pl/forum/praca_w_cc/0,89,0,0,4,61422.html

Lidia
@Pracownica

Bardzo fajnie że wyrażacie Państwo opinię o pracodawcy - tylko pytanie dlaczego tam gdzie powinny znaleźć się opinie o TUZ TUW - piszecie o jakiś dwóch innych firmach i linkujecie?? Ludzie chcą się dowiedzieć czegoś o TUZ jak wchodzą na to forum, a nie o innych firmach... Teraz jest zamiesznie i kompletna dezinformacja. Myślałam że znajde potrzebne informację a tu nic z tego bo nie wiem o której z firm mowa w jakim poście :/ Proszę o opinie tylko od osób które pracują konkretnie w TUZ TUW. Interesuja mnie stanowiska biurowe.

Pracownik :)
@Lidia

Pani Lidio, ale my piszemy O TUZie :)

3 tys albo 3000 tys

3000 tys to majątek.... anal-fa-beto do zsypu na smieci i szukac skórki...

Gabi126

Rodzaj umowy zależy od stanowiska. Na początku zlecenie, potem umowa o pracę.

lala

Wynagrodzenie składa się z dwóch części, najniższej krajowej z umowy o pracę i umowy zlecenia z firmą krzak. Wiem że kilka osób już zrezygnowało przez to z pracy i poszło do sądu.

Zostaw merytoryczną opinię o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW - Warszawa

• Jak się pracuje w Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW?

Zobacz opinie na temat firmy Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW?

Kandydaci do pracy w Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW