Opinie o Eurocent Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eurocent Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurocent Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocent Sp. z o.o. w Kraków

Kolina

Czy jest tutaj ktoś z firmy Eurocent? Ostatnio firma kolejny raz wykazała potężną stratę finansową (mowa o I kwartale 2017. Myslę, że informacja z samej formy dot. strategii i działań, które mogą wyprowadzić spółkę na prostą byłaby na tym forum bardzo wskazana. Myślę, że dla potencjalnych zainteresowanych pracą w Spółce -dobrze wiedzieć, czy Firma przetrwa ten zapewne trudny okres

Przykre
@Kolina

Nie przetrwa

Kolina
@Przykre

Można prosić o trochę wiēcej szczegółów?

Obserwator
@Kolina

Po co? Żeby dostać umowę zlecenie w zamian za etat i stawkę 0,5% wartości sprzedaży na tej umowie? W podziękowaniu za podpowiedzi i oddanie swojej wiedzy?. I tak nikt nas nie chce słucha. Zarzad modli się do analityka, który udaje ze coś wie, robi za szamana, ściąga znajomköw, którzy udają, że coś wiedzą, i jakoś się kręci, a przy okazji można jeszcze zatrudnic szamankę, która też udaje ze ma wiedzę, a jej wiedzą opiera się na tekście "wymienię was wszystkich, bo mam 10ciu na wasze miejsce" szamanKa EM z bogatą przeszłością i doświadczeniem o którym zaraz będzie głośno w telewizji, ale nic wspólnego niestety z zarządzaniem. Po co pomagać firmie, która nie chce pomocy? I tak "decyzji zarządu nic nie zmieni"

Agnieszka

@MateuszPiotrowski proszę o zamieszczanie komentarzy na temat eurocent sp zoo, ponieważ wątek dotyczy właśnie tej firmy.

Mola

Możesz podać nazwy takich firm? Chętnie złożyłbym tam CV.

Podaje: Pro Domo Sp. zoo, Marka S.A, Tempo Finanse, Optima

były pracownik EC
@Mola

@Mola Jak będę rekrutował dam Ci znać.

@były pracownik EC

ok. dzięki

ja@
@MateuszPiotrowski

Czyli firmy z których ec dostaje aktualnie najwięcej cv...

obecny pracownik EC
@były pracownik EC

Mi też proszę daj znać i w ogole daj znac na forum, bo kazdy KS'ow szuka nowej pracy

Ola
@MateuszPiotrowski

Prosze o informacje:) czy w tych firmach jest opcja pracy na poł etatu lub jako partner?

były pracownik EC

@Mola Trochę Ciebie poniosło albo nie pracowałaś w innej firmie finansowej, a powiem Ci że są takie w których pracuje się normalnie bez raportów, celi sprzedażowych itp... Sam obecnie pracuje w takiej firmie od 2.5 roku.

Kierownik Sprzedaży

fatalnie

nie napiszę bo szkoda pisać

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Mola

Praca firmie pożyczkowej jest bardzo wymagająca i stresująca. Nie ma to żadnego znaczenia jaka to firma. W każdej jest tak samo ciężko ze względu na nałożone cele sprzedażowe i zbiórkowe. Dlatego Eurocent nie odbiega od innych firm tego typu.

zrażony KS
@Mola

Tu nie stres i obowiązki są problemem, a fakt, że firma potraktowała swoją kadre zarabiającą na firme jak.. śmieci. Człowiek poświęcił firmie czas, życie prywatne i osiąga przyzwoite wyniki, a zostaje wrzucony do jednej puli ze ściemniaczami jadącymi w teren tylko dlatego że regionalny się doczepia o GPS. Redukcja etatów byłaby uczciwsza niż to co zaoferowała firma. Efekt? niech WIELCY ANALITYCY sami sobie ocenią co stworzyli. Nie wspomnę już o "karach" za uczciwe wykonywanie swojej pracy w postaci np. dopłat za przekroczenie limitu paliwowego. Śmiech na sali.

Aga1

Każdy kierownik ds. sprzedaży wie, że nacisk ze strony regionalnego nie ma sensu. Chora sprzedaż nie ma racji byty.

Betii

Regionalni zawsze sprzedawali w ten sposób. Sprzedaż to podstawa handlu!!!!

Pewien menager rozwijał region według zasady: Byle komu, byle w domu!!!

pk

Witam. Slyszalem ze Eurocent szuka kierownika na Wielkopolskę lecz mam obiekcje co do nowego kierownika regionalnego Ernestyny M. Niezbyt dobre opinie slyszalem o niej z innych firm. Czy ktos wie jak sie z nia wspolpracuje?

@pk

Jeśli chcesz pracować za nową stawkę, czyli 2000 brutto + mikro prowizja od sprzedaży, to zapraszamy. Dobry kierownik wyciągnie jakieś 1700 zł netto :P

@pk

Odradzam Tobie Eurocent, tam nie będziesz miał żadnej szansy rozwoju, żadnej szansy na życie prywatne... Po kilku tygodniach staniesz się trupem zmaltretowanym psychicznie... Rozpatrz oferty innych firm z Twojego rejonu, są o wiele "ludzkie" niż to co proponuje Eurocent.

zyczliwy KS-wolontariusz
@pk

Nie pchaj sie, chyba, ze lubisz pracowac po 12h jako wolontariusz:)

Darek
@pk

Wszystko co słyszałeś o nowym regionalnym Ernestyna.M (pewnie niedługo w TV tak będą przedstawić) to raczej prawda.

ja@
@zyczliwy KS-wolontariusz

Skoro jak to nazywasz wolontariat Ci nie odpowiada po po co jeszcze go wykonujesz? Idź gdzieś indziej, a może gdzieś Cie nie chcą? Albo też trzeba sprzedawać jak w każdej firmie pożyczkowej. Nie znam branżowej firmy w której nie wymagają sprzedaży

Zielony listek
@ja@

Drogi Pawle P. Po co te nerwy, irytacja i zlosci? Ze spokojem. Na kazdego przyjdzie pora i szybciej KS znajdzie sobie prace w innej firmie niz firma EC kierownika na jego miejsce:). Jak powiedzial kolega, tak powtarzam to tez ja i zapewniam Cie, ze 90% KS (porocz tych, co pracuja za wieksze pieniadze, bo nikt jakos ani ich nie zwolnil, ani omow nie zmienil), ze praca dla EC to Wolontariat. Praca taka, jak wiadomo, jest nieodplatna i wykonuje sie ja z wlasnej woli. Kazdy wolontariusz wykonuje swoja prace z przekonania, ze czyni slusznie, dla idei lub dla wlasnej satysfakcji, wiec Pawle P., mozesz zgadywac dlaczego 90% Twoich KS pracuje w charakterze Wolontariuszy. Bo czuja sie zwiazani z tym co osiadneli? Bo szkoda im zostawic czesc swojego zycia? Bo maja nadzieje na lepsze jutro i zaciskaja zeby? A moze po prostu spokojnie szukaja innej pracy:) i pewnego dnia po prostu znudzi sie im bycie Wolontariuszem i powiedza, ze bylo milo i sie skonczylo. A skoro dostajecie tyle CV'ek od kandydatow na KS'ow, to czemu jeszcze nie pracuja Ci ludzie? Niech sie zastanowie, warunki im nie odpowiadaja? zobacza umowe i nie wiedza czy maja sie smiac czy traktowac to na powaznie? Czy mowia prosto w oczy ze Wolontariuszami nie beda? Bo jakos rekrutacja na KS'ow nie idzie do przodu, choc ogloszenia sa....

GRUBY

Ha ha po kolejnym kwartale bedzie plajta. Próbują cos ukryc, tylko nie wiem co

BLeko

Poczekajmy do wyników za kolejny kwartał. Wtedy zobaczymy jak spółka stoi...

MateuszPiotrowski

Czyli już wszystko jasne... Firma bankrutuje i stara się nie dość, że pracowników okraść to jeszcze klientów... Przykład? Większość pozyskanych przeze mnie klientów wysłała pismo odnośnie obniżenia kosztów pożyczki obsługi w domu, bo są nie adekwatne. Eurocent wysłał aneksy do umów z obniżeniem tych kosztów. Wszystko pięknie, ładnie... Pożyczki pospłacane, a teraz przychodzą monity, wezwania do zapłaty właśnie tej kwoty przed obniżeniem kosztów... Rzetelna firma? Wynagrodzenia za kwiecień 2016 dalej nie widzę, gdyż pełnomocnik firmy w odpowiedzi na mój pozew, uznał, że nic mi się nie należy... No to sami sobie w kolano strzelili, bo w ZUS została odprowadzona składka, a na moim koncie pusto :P A żeby jeszcze bardziej popadli w kłopoty finansowe, to rozmyślam scenariusz, by w związku z 1 sprawą o której pisałem nie zawiadomić prokuratury.

X

Slyszalem, ze na miejsce Tomka M. zatrudnili wyspecjalizowana regionalna, ktora ma zrobic porządek. Zna ktos ?

Życzliwy.

Ciekawe jak Grzesiu K analizuje przyszłość firmy.. zostanie w terenie troje kierowników.. regionalnych.. o ile.. Chyba że uda mu się namydlić oczy jakimś Świeżakom bez doświadczenia i wiedzy w branży, którzy po miesiącu zaczną szukać innej pracy bądź będą robić przekręty. A może PM? na którą kwalifikuje się niski procent klientów.. a pośrednikom bazy szybko się wyczerpią.. Gdyby zakładane plany prowizyjne były realne na wszystkich regionach to nie byłoby konieczności wprowadzania nierozsądnych zmian.. Wizerunek i resztki zadowolonych klientów przepadną do końca.. Nieładnie.. bezmyślnie.. Może jednak się opanują z tą autodestrukcją..

cdn

3 miesiące i firmy nie ma. Dostali od funduszu karę 6 mln zł za rozdawanie pieniędzy w 3 regionie. To więcej niż wartość firmy. Odpowiedzialny za to, regionalny Tomek M. załatwił ich na cacy. Wczoraj kierownicy dostali nowe umowy bez IDA, czyli 2000 zł brutto. Każdy z nich szuka nowej pracy, bo za 1400 zł na rękę nikt nie będzie robił tego, co do tej pory. Grzesiu K. zatrudnił sobie cudotwórcę - uzdrowiciela analityka , w którego wierzy i patrzy, jak w obrazek. Gościu, niestety rozwala tę firmę dość skutecznie, bo ma za dużo do powiedzenia. Na pozbycie się go jest już chyba za późno. Poprzednie firmy, w których pracował, już to zrozumiały (Provident,Profi Credit). Też po niewczasie.

@cdn

Gdzie można przeczytać o tej niby karze?

@Bleko

Nigdzie się o tym nie dowiesz oficjalnie. To sprawa pomiędzy funduszem a Eurocentem. Na razie fundusz wstrzymał wynagrodzenie dla Eurocenta, jako gwarant należnej kary. Eurocent natomiast nie oddał im zbiórek. Będzie szarpanina.

@cdn

eee tam. Może firma faktycznie nie jest dobra. Ale Twój mail o rzekomej karze 6 mln - i niby nigdzie o tym nie przeczytam. Spółka ma obowiązek informować o takich rzeczach - bo jest na giełdzie. Więc rozumiem, że jesteś zapewne sfrustrowany - ocena Twoja jest subiektywna. Jednak prosiłbym o info od kogoś kto faktycznie wie co się dzieje w Firmie.

wiki
@Bleko

Jak wczesniej wspomniano to sprawa miedzy funduszem a Eurocentem lecz nie jest to kara, wyglada to troche inaczej niz cdn przedstawil. Kondycja firmy nie jest najlepsza. Z tego co wiem, wiekszosc kierownikow szuka nowej pracy, bo kto na stanowisku kierownika ds. sprzedazy chcialby pracowac za najnizsza krajowa? Niby motywacja ma byc premia za sprzedaz? Rynek powoli sie zamyka, poniewaz ludzie sami robia sobie krzywde wabiac sie na latwe pozyczki, czego skutkiem jest niska splacalnosc. Wiec jaka motywacja ma byc obciecie pensji do najnizszej krajowej? Nikt nie rozumie dzialania firmy...

Bleko powiedz
@Bleko

Bleko.... nic dodac nic ujac, po co pytasz o to, co sie dziej w firmie? Chcesz sie przyjac do pracy (szczerze polecam)? A moze juz pracujesz i wyciagasz info o tym, co wycieklo poza Krakow? Masz odpowiedzi moim zdaniem wystarczajace. Nie jest dobrze skoro Kierownicy Sprzedazy pracujacy na terenach siegajacych regionow w innych firmach dostali od 01.04.2017 aneksy do umow ze zwiekszonym zakresem obowiazkow i minimalna placa krajowa, do tego, jak w gebe, zeby nie bylo, do podpisu po 1szym, zeby (ewentualne) wypowiedzenia szly od 01.05.2017. Skoro firma dla ktorej poswiecilo sie zycie prywatne, urlopy i L4 tak sie odplaca, bo nie ma pieniedzy na wyplaty dla pracownikow, to moze Ty mi odpowiedz, co sie dzieje w tej firmie? Bo mam wrazenie, ze wiesz duzo wiecej, niz sie wydaje. Bleko co sie dzieje????? Bo ja wiem, firma bankrutuje, bo nie wierze w to, ze liczy na redukcje kosztow zwalniajac jedyne zrodlo dochodu. Jak mozna liczyc na oszczednosc kosztow ograniczajac jednoczesnie zysk? Bleko co sie dzieje w firmie?? Co potrzebujesz na dowod kopie aneksow? Bo o tym tez nigdzie nie przeczytasz. Bleko powiedz co sie dzieje w firmie?

Agnieszka

@ec, co możesz w takim razie powiedzieć o warunkach pracy? Jakie pozytywy znalazłeś w pracy?

Agnieszka

@X, dlaczego? Powiedz więcej na ten temat.

Ktoś pomoże @Bleko?

Bleko

Niestety, w tym chyba drażniącym temacie - nie ma chętnych na forum do udzielenia odpowiedzi. Apeluję raz jeszcze z prośbą do osób pracujących w Eurocencie - proszę o info dot. sytuacji finansowej spółki.

@Bleko

Radzę abyś uciekał jak najdalej, jest źle

ec
@X

Ja pracuje w Eurocent od pół roku, w firmie coś sie dzieje ale nikt nie wie co, może pochwalisz się co wiesz?, upadamy?

@ec

Nie wiem czy firma upada, ale stara sie zaoszczedzic na wszystkim. Powinienes juz wiedziec o zmianach. Moze podzielisz sie na forum swoja opinia...

Agnieszka

@Bleko rozumiem. Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj praktyczne informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocent Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurocent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eurocent Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurocent Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 849 ocen.
  • Młodzieży 9D
    30-829 Kraków