Opinie o Eurocent Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eurocent Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurocent Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocent Sp. z o.o. w Kraków

DIma

Jakie domysły odnośnie decyzji sądu? JEst szansa? Czy jest ktoś z Firmy? UDzielacie nadal pożyczek? Widoczne są regularne, małe bo małe spłaty częściowe obligacji. JEst szansa na powrót na platformę gdzie były wystawiane wierzytelności?

pracuś

Żeby firma miała sprawnie działającą windykację-po np.15 tyg.nie płacenia przez klienta żadnej raty , idzie do windykacji,sąd,komornik-opinia by się rozeszła i ludzie bardziej by się pilnowali.A nie-ludzie nie płacący, wiszą na listach zbiórek rok i więcej... Ktoś nie wpłacił żadnej raty i nie ma wyłudzenia. Żeby pracownicy np.KS mieli lepsze wsparcie,byłoby ich więcej,to byłoby wszystko super dopilnowane i nie rozpadało by się wszystko jak domek z kart. Zarząd za mało skupił się na dole.Zostawił wszystko na pastwę losu,bez słuchania ludzi którzy byli w terenie.I narzucaniu im coraz więcej obowiązków. Nie miało to racji bytu ani przetrwania. A teraz najlepiej zwalniać,ciąć koszty kosztem ludzi. Szkoda-

cdn

"Zarząd EUROCENT Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie (dalej: „Emitent”) informuje, iż w dniu 04 września 2017 r. Emitent otrzymał rezygnację Pana Marcina Tokarka z pełnienia funkcji członka Rady Nadzorczej Eurocent Spółka Akcyjna. " Grubo po niewczasie.

Były Ks

Przynajmniej rok po czasie

ja@
@Były Ks

W radzie nadzorczej mógł być, ale swoje pomysły powinien zostawiać dla siebie...a nie "kłaść" kolejnej firmy. Powodzenia dla następne której będzie "doradzał"...

@ja@

wiem co to za typ

Agnieszka

@Ciekawanie ma możliwości płatnego usuwania opinii na tym portalu. Jeśli zniknęły jakieś wpisy oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przed administratora za naruszenie zasad regulaminu. Jest to jedyna podstawa do usunięcia wpisu.

Kierownik Sprzedaży

fatalnie

nie napiszę bo szkoda pisać

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ciekawy

Przy takich wynikach kwartalnych nie widać nadziei chyba. Ratunkiem byłby inwestor albo ktoś kto wykupiły może firmę. Tylko kto może być zainteresowany. W 2018 kolejny wykup obligacji. Chyba bez szans

Logicznie mówiąc
@Ciekawy

Otaczające nas "puzzle" są utkane z subiektywnych odczuc i plotek w czesci prawdziwych, w czesci dopowiedzianych, więc ktoś, kto zarzeka się powołując na ich "twardość" danyc jest takim trochę hipokrytą, tłumaczonym tylko własną ignorancją. Bynajmniej nie jest to przytyk do nikogo, to tylko taka logiczna konstrukcja... Każdy z nas ma prawo do swojej ścieżki, a wszystkie one spotykają się ostatecznie i tak w tym samym miejscu;).

były ks

spłacili!!!!! chyba za kasę którą zaoszczędzili okradając pracowników nie płacąc zusu od pół roku..... nie wierzycie to sprawdźcie u źródła czyli w zusie.

Hp
@były ks

Jak nie płacą ZUS, to sami sobie jeszcze gorzej robią. Pracowników to nie interesuje z punktu widzenia samych zatrudnionych, ponieważ w Polsce mamy takie prawo, że pracodawca jak nie płaci składek to i tak zgłoszony pracownik ma ubezpieczenie, a pracodawca ma duuuzy problem.

CIekawy

Kolejny symboliczny wykup części obligacji. Może jeszcze firma powalczy o przetrwanie. Jeżeli jest ktoś z firmy proszę podzielić się informacjami - dacie radę? Jest jeszcze nadzieja? Powodzenia

Ph
@CIekawy

Raczej nie zwalniają pracowników albo sami dają wypowiedzenie. Aż żal patrzeć jak się firma zwija????????????

Obserwator

Spłacili 5 pln. Za obligacje :) 90 tysięcy :) a w 2018 kolejny wykup. Macie jakieś info ze spółki?

Ciekawa

Czy pan były prezes jeszcze opłaca usuwanie niekorzystnych wpisów na tym i na innych portalach? Czy stać go jeszcze na to, czy już zrezygnował?

BLEko

Sam Pan prezes zapewne też jest "jest stratny". Posiada akcje eurocenta które są już prawie nic nie warte a były notowane już bardzo wysoko.

BLeko

Ciekawe co Pan "były Prezes" zamierza. Czy myśli o nowym biznesie? Czy jest ktos z eurocenta? Dacie radę przetrwać? Jakie prognozy?

firma
@BLeko

Poczytaj wpisy w KRS, a zobaczysz ile nowych interesów rozkręcił prezes

xxxx

TYLKO GDZIE PODZIAŁO SIĘ 15 MLN ZYSKU KTÓRĄ FIRMA CHWALIŁA SIĘ W RAPORTACH..... BO INWESTYCJI ŻADNYCH NIE BYŁO

Czy Pan "były" Prezes aktywnie działa by faktycznie uratować spółkę, są dostrzegalne jakieś działania wewnątrz spółki (czy zniknął). Czy firma działa normalnie i udziela informacji? proszę uprzejmie o informację

@Zainteresowany

Pan "były" prezes jest były , w pełnym słowa znaczeniu. Zniknął i firmą zarządza teraz syndyk

zainteresowany
@Grzegorz K.

Czyli całkowita klapa? Brak szans na postępowanie układowe? Spółka udziela pożyczek?

@Grzegorz K.

Jaki syndyk??? nie wymyślaj? nie wiem po co wypisujesz rzeczy o których nie masz zielonego pojęcia...

@!

To może napisz jak a jest prawda. Syndyk, czy komornik, czy zarządca wyznaczony przez sąd. Co za różnica? Firma nie działa już samodzielnie. Zwalniane są kolejne osoby. Nawet całe działy np. we Wrocławiu. Jeśli wiesz coś więcej, to napisz, bo dyskredytowanie mojej wypowiedzi poprzez zaprzeczenie, to dziecinada.

@Grzegorz K.

spółką zarządza w dalszym ciągu Zarząd! rezygnacja prezesa nie oznacza rezygnacji całego zarządu.... Na przejęcie zarządzania przez syndyka albo zarządcę potrzebna jest decyzja sądu... Jak nie widzisz różnicy pomiędzy syndykiem, zarządcą albo komornikiem to oszczędź forumowiczom swoich mądrości... bo to dopiero jest dziecinada...

@!

Nie będę dyskutował z kimś, kto nie zna zasad poprawnej pisowni. Analfabetyzm wtórny, czy wrodzony?

zainteresowany
@!

Jest szansa na dalsze funkcjonowanie spöłki? Na program naprawczy? Z góry dziękuję za info.

@zainteresowany

Dalsze funkcjonowanie najprawdopodobniej do września. We wrześniu przypada termin wykupu kolejnych obligacji, na które firma nie ma pieniędzy. To będzie koniec.

@Grzegorz K.

I znów piszesz o rzeczach, o których nie masz pojęcia!!! Kolejne obligacje są do wykupu we wrześniu 2018 roku! To jest ogólnie dostępna informacja, więc nie trzeba być szczególnie wtajemniczonym w sprawy firmy żeby to wiedzieć... Naprawdę oszczędź nam wszystkim czytania tych bzdur, bo tylko śmietnisko robisz z tego forum...

@!

Sądzisz, że do 2018 roku firma będzie istniała? Co z obligacjami serii E? Ps. Już Ci lepiej idzie z gramatyką. Popracuj jeszcze nad interpunkcją.

@Grzegorz K.

A gdzie jest napisane, że ja coś sądzę? Zaznaczam tylko, błędy merytoryczne w Twoich wpisach, które poza poprawną gramatyką i ortografią niczego nie wnoszą... poza sztuczną sensacją....

@!

Skoro tak zajadle sprzeciwiasz się moim postom, to sądzę, że jesteś przekonany o swojej racji. Twoje krzyki niczego nie wnoszą do tematu rozmowy.

@Grzegorz K.

Oczywiście, że jestem przekonany, że spółką nie zarządza syndyk ani zarządca tylko Zarząd i oczywiście, że jestem przekonany, że kolejny wykup obligacji przypada na wrzesień przyszłego a nie obecnego roku... Ty wypisujesz głupoty - ja je tylko dementuję, a że "zajadle" -to już tylko Twoje odczucie...

@!

Hmmm, a mialo byc tak milo.... niestety zgadzam sie z Grzegorzem K. poczytaj "wykrzykniku" troche o upadlosciach i nie bedziesz zametu tu robic i udawac madrzejszego/szej niz jestes. Upadlosc, niezaleznie od formy charakteryzuje sie przejeciem zarzadzania przez osobe wyznaczona przez sad, niezaleznie od formy jest to zarzadca, syndyk lub komornik.... a i tak przewaznie to jest syndyk pod roznymi nazwami, wiec radze sie troszke doksztalcic i potem zabierac glos, bo zlosliwosci i bezsensowny belkot nie zmieni faktu, ze Ci, co nie dostali jeszcze wypowoedzenia, dostana go koncem sierpnia i nie wiadomo, po ktorej stronie barykady jest lepsze rozwiazanie, a firma z mojej opinii nie przetrwa dluzej niz 30.09.17, wiec o obligacjach z 2018r, zapomnijmy . Szacun wielki, dla 4 wspanialych z Krakowa;), jestescie super:))))

obserwator
@Zielony Listek

Sprzedają wierzytelności za małe pieniądze. Czy to oznacza, że spieniężają co się da? Tu nie ma już chyba szans na wyjście na prostą.

@obserwator

Właściwie to nie ma już o czym pisać. Firma kończy działalność i może zostanie lokalną firmą na Górnym Śląsku i Małopolsce.

niepoprawny optymista:D

Obligacje

Witam. Jeśli termin wykupu obligacji tej (lub innej firmy) minął bądź nie wypłacają odsetek zapraszam do kontaktu mailowego pod adresem wsparcie@pomocobligacje.pl :)

obserwator

Jak pracownicy Eurocentu. Trzymacie siē? Jest światełko w tunelu dla waszej Firmy?

CYBORG

Tak. Firma funkcjonuje normalnie.

klient
@CYBORG

a udziela pożyczek klientom?

@klient

tak, udziela

Ciekawy

Czy firma funkcjonuje normalnie? Proszę o opinie od osób pracujäcych w Eurocent.

amgk

Weszłam na portal, bo znajomi niezwiązani z firmą podesłali mi linka. Tak jestem szeregowym pracownikiem Eurocent SA. Kompletnie nie rozumiem steku postów wypowiadających się na zasadzie "coś usłyszałem, ale nie do końca wiem o co chodzi, ale na pewno jest do (usunięte przez administratora) quot; Szanowni Państwo - jak szukacie sensacji i plotek to polecam "Plotek.pl" i "Pudelek.pl". W działalności gospodarczej różnie bywa, czasami są spadki formy, czasami zmiany w reprezentacji, ale to niekoniecznie jest od razu jakaś sensacja. Ok, zgłoszono obecnie postępowanie układowe - sanacyjne czyli mamy nadzieję na spokojny dalszy ciąg. Dopiero jak to sąd odrzuci będzie postępowanie upadłościowe. I tak wynagrodzenia wyjdądo wszystkich. Więc po co tyle zamieszania ? Nie macie co robić ? Nie macie innych zainteresowań ? Współczuję....

tak po prostu
@amgk

A ja rozumiem, ze każdy powód dobry, żeby ponarzekać. Nawet w sumie lubię czytać te "pikantne ciekawostki", dlatego jak sie nudzę to chętnie tu zaglądam. Tylko to jest portal który z zasady ma informować jak sie pracuje w danej firmie. Natomiast przeradza sie to w cos w rodzaju kręgu ludzi którym w życiu nie wyszło i na kogoś trzeba zwalić wine. Ludzie ! Jak sie pracuje w EC ? Zobaczcie jak w sumie jest mało wpisów w stosunku do ilości pracowników przez 11 lat działalności firmy. I na ogol sa to te same osoby. Pewnie na innych pracodawców tez narzekali na tym samym portalu. Do sedna. Praca jak praca, kasa mogłaby byc większa no, ale kasy zawsze jest za mało ( no ale jeśli ktoś z Was zarabia za duzo to dajcie znac). Niezależnie co sie teraz dzieje jesi chodzi o decyzje zarządu w sprawach restrukturyzacji to klientów do obsługi jest mnóstwo tym samym i pracy raczej nikomu nie zabraknie, a naprawdę do obozu pracy nikt tu nikogo nie wywozi

@tak po prostu

pewnie że praca jest w ec tyle tylko, że klienci do obsługi nie są wasi. Ec nawet już klientów nie ma. pytanie czy komuś sie jeszcze chce cokolwiek robić czy każdy ma inne priorytety np. szukanie innej pracy,

Moki
@amgk

Chyba za bardzo spłacasz temat. Powiedz to obligatoriuszom czy posiadaczom akcji.

Zielony listek
@tak po prostu

Temat dobry, finał będzie jeszcze lepszy. Co do zarobków, zgadzam się, nigdy ich za dużo, zwróć jednak uwagę na fakt, że już nikt nie "narzeka" na zarobki... co do innych uwag, to nie są narzekania, tylko realia pracy w firmie EC, a ten portal jest po to żeby opisywać warunki pracy a nie lizać się po..... żeby było miło i przyjemnie. Tym bardziej, że nie jest

ona
@tak po prostu

Klientów jest mnóstwo dobre sobie, może w dużym mieście to ok bo jest większa liczba mieszkańców ale nie w małych miasteczkach . Przez 500+ sporo osób rezygnuje z pożyczek bo obecnie stać ich na wycieczki ,samochody, duże zakupy . Chyba nie do końca masz pojęci o tej pracy

@ona

Rodziny Patusów-Pińcetplusów potrafią żebrać o pożyczkę dzień po odebraniu zasiłków i to dość pokaźnych. Dostają więcej niż zarabia KS. Czasem kilkakrotnie więcej:/

Ona
@cdn

I co z tego wynika ,że to jest żaden klient, bo jak ciągle nie ma kasy, to i ze zbiórek nic nie będzie, bo nie będzie spłacał ,a jakość przedstawiciela leci automatycznie w dół. A po drugie to proszę wziąść pod uwagę, że nie wszyscy przedstawiciele mieszkają w dużych miastach . Rozwieszałam u siebie plakaty , roznosiłam ulotki, zamieszczałam ogłoszenia na różnych portalach i znajdowało się jednego może dwóch klientów na miesiąc z czego albo były decyzje odmowne albo dostawali śmieszne kwoty. Skoro cdn dalej twierdzisz ,że jest tylu chętnych klientów to oświeć mnie jak ich pozyskać .

@Ona

Klientów chętnych jest zatrzęsienie. Co z tego, jak 90% ma zła historię w BIK i pożyczki nie dostaną. Można jeszcze coś wyłuskać, ale trzeba pracować w kilku firmach i żonglować klientami. Jeśli zaczynasz od zera i liczysz na plakaty, to zgłosi się samo (usunięte przez administratora)

NIKI

Spółka złożyła wniosek o upadłość.

cdn

Firma znalazła kolejnego cudotwórcę po (usunięte przez administratora)Uczona i szkolona. Na pewno wyprowadzi (modne słowo ostatnio) firmę na prostą. A te 3,5 mln strat to się jakoś pokryje :)

NIKI
@cdn

WIesz - kluczowe jest jaka jest teraz faktyczna postawa i plany samego Pana Prezesa (byłego - podał się do dymisji). Ma kilka mln akcji - których wartość topnieje z dnia na dzień. Czy faktycznie będą próbować ratować spółkę, czy jednak jest limit strat, które są w stanie zaakceptować - a potem już bankructwo. Mieli rozmawiać z tą platformą o wznowienie sprzedaży wierzytelności na platformie (w zeszłym tygodniu) - brak informacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocent Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurocent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eurocent Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurocent Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 849 ocen.
  • Młodzieży 9D
    30-829 Kraków