Opinie o Eurocent Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eurocent Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurocent Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocent Sp. z o.o. w Kraków

Czy w Eurocent Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Luki Nowy wpis

Czy ktoś dostaje od firmy windykacyjnej pismo że ma zaległości na rzecz Eurocenta A porzyczka została spłacona

Co jaki czas w Eurocent Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Ja Nowy wpis

A firma istnieje???

Halina Nowy wpis

A czemu sugerujesz, że nie istnieje? Ja nie widziałam takiej informacji nigdzie.

Jak na ten moment wygląda sytuacja w eurocent sp zoo? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami szczegółami?

Mario

Bardzo źle wygląda mam na dzień dzisiejszy zakończenie pożyczki a dostałem pismo z firmy windykacyjnej ze jakieś 1800 zł jestem winny nie wiadomo skąd czyli próbują jeszcze okraść ludzi

Nieważne

Dzisiaj dowiedzieliśmy się o zwolnieniu grupowym. To tyle naszej pracy.

była przedstawicielka
@Mario

Jeśli masz potwierdzenie na druku spłat, że pożyczka zakończona to prześlij ksero dokumentu firmie od której dostałeś wezwanie do zapłaty. Tak radzę robić na chwilę obecną "moim byłym" klientom.

@Nieważne

Szkoda. Myślałem ze może coś będzie jeszcze z tego. Tyle tam spółek zależnych. A właściciel pojawia się w firmie czy ju pogodził się z sytuacją?

mmm
@Mario

to ni jest wina Eurocentu ! tylko z du.y wyjętego jakiegoś funduszu (PRIME ???) który wysłał (za pośrednictwem HOIST ?) do klientów pisma z saldami sprzed kilku miesięcy!!! żenada !!!

joanna
@była przedstawicielka

ja tez mam ta sama sytuacje ale firma windykacyjna nie uznaje tychkwitów

Kierownik Sprzedaży

fatalnie

nie napiszę bo szkoda pisać

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Wiecie może czy w Eurocent Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Man

Czy to jest firma której siedziba była na Młodzieży 9? Czy można prosić o jakiś kontakt do właściciela od wczoraj cały dzień wyje alarm!!!!!!!!!

Firma ogłosiła upadłość

Iwo

Szkoda, że tak się skończyła działalność firmy bo ludzie stracili pracę.

Jak jest z pakietem medycznym w Eurocent Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

BylyPF

Firma upadła.

Chętny

Może ktoś podać info czy firma "EUROCENT" przyjmuje do pracy i na jakie stanowiska, oraz na jakim terenie?

zzz

szkoda

Daniel

Jak się pracuje w firmie? Czy można godziwie zarobić?

@Daniel

Firma jest w upadłości likwidacyjnej

Agnieszka

@Były pracownik Pamiętaj proszę o tym, by zamieszczane opinie były merytoryczne. Forum nie jest miejscem do umieszczania obraźliwych określeń pod adresem byłych/obecnych współpracowników czy innych użytkowników. Czy możesz opisać swoją współpracę z firmą Eurocent w sposób jak najbardziej wiarygodny? Wszelkie szczegóły są bardzo cenne dla osób, które będą chciały podjąć zatrudnienie u tego pracodawcy.

Tomasz

Szukam doradców z Kielc jeśli ktoś taki jest na formum bardzo proszę o kontakt na adres doradca2016@gmail.com

były reg.

Kilka lat temu pracowałem w tej firmie, rozwijałem jeden z większych regionów w Polsce od podstaw. Po kilku latach pracy odszedłem, już w tedy wraz z kilkoma osobami wiedzieliśmy i mówiliśmy, że działania jakie podejmuje najważniejszy doprowadzą firmę do ruiny ( dawałem max 3 lata do upadku firmy ) i pomyliłem się dosłownie o kilka miesięcy. W tym samym czasie wraz ze mną odeszło kilku wartościowych i naprawdę mających głowę na karku pracowników. Na comiesięcznych spotkaniach mówiliśmy jak działać żeby firma dalej funkcjonowała i się rozwijała, ale nikt nas nie chciał słuchać. Lepiej było zatrudnić "specjalistę" z Wa-wy i na dzień dzisiejszy mamy to co mamy. Pozdrawiam wszystkich pracowników byłej firmy Eurocent.

Czambas
@były reg.

Działała na terenie małopolski? dlaczego odszedłeś?

@były reg.

Wiesz też znam jednego bylego Regionalnego który zrobił błyskawiczna karierę, też na otwierał duży teren i oprucz bycia upierdliwym przełozonym ktory co sie pozniej okazało nic nie robił.

były reg.

Nie znam takiego reg. Teren który rozwijałem do końca został jednym najlepszych regionów Eurocent.

Agnieszka

@Niki Z jaką sytuacją? Co przez to rozumiesz? Podziel się proszę z nami tą informacją, na pewno przyda się ona każdemu. @zzz Czego szkoda? Twój wpis jest bardzo niemerytoryczny. Może Ty podzielisz się informacją na temat tego, jak przebiega czy przebiegła Twoja współpraca z firmą Eurocent?

zzz

szkoda

Niki

Czy firma zamyka działalność definitywnie? Czy pracownicy dostaną wypowiedzenia?

Niki

Czy zarządca przymusowy dZiała na korzyść firmy? Czy są jakiekolwiek szanse na unknięcie likwidacji? Jeżeli są tu osoby z firmy uprzejmie proszę o jakąkolwiek informację.

@Niki

Wejdź na bankiera i poczytaj komunikaty firmy. Wystawia je zarządca sądowy. Wnioski są oczywiste. ta firma niedługo updaniepod naporem wierzycieli i skończy, jak jej klienci zaległościowi. https://www.bankier.pl/inwestowanie/profile/quote.html?symbol=EUROCENT

On i Ona

Kiedys pracowalam w tej firmie :) zenada, szefostwo porażka, wspołczuje , jest wiele innych z normalnymi ludzmi.

XXX

Szkoda

Nemo
@XXX

Szkoda? Można prosić i rozwinięcie myśli?

Nemo

Prezes zrezygnował z funkcji całkowicie?czy firma jeszcze udziela pożyczek? Jak tam syndyk? Ma ktoś wieści z firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocent Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurocent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eurocent Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurocent Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 849 ocen.
  • Młodzieży 9D
    30-829 Kraków