Huta Szkła "Justyna" Jan Kikta, Jakub Kikta Sp. j.

Sanok

Opinie o Huta Szkła "Justyna" Jan Kikta, Jakub Kikta Sp. j.

hahaha 2011-04-17 07:26:28
ha ha ha sami sobie chyba to sobie napisaliście, tam jest [usunięte przez moderatora] .... soboty i niedziele za darmo bez zadnych praw, straszne warunki pracy w lecie temperatura dochodzi do 55 st.C ,i praca 8 na 8 masz 1zm i musisz isc na 3 szkoda gadac, [usunięte przez moderatora]
kikson4567 2012-08-18 17:45:22
Syf, kiła i mogiła tak w skrócie można nazwać ten zakład nie dość że rypie się za mniej niż najmniejsza krajowa to jeszcze prawie jak czterobrygadówka świątek piątek i niedziela żeby tego było mało to dostajesz umowę zlecenie... Zdecydowanie nie polecam zero perspektyw i przyszłości w tym [usunięte przez moderatora] .
Andrzej 2014-10-20 22:13:47
Wykorzystują na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeszcze żeby dobrze chociaż płacili.Po za tym nie dadzą normalnej umowy tylko zlecenie.
Huta 2014-11-26 09:21:54
Pracujesz 1.3 zmianę cały czas a nic z tego niemasz. 1.260 zł i tyle .
huhu 2016-04-19 21:26:47
No jest więcej osób na takich stanowiskach, bo firma się rozrasta i jakoś trzeba to ogarnąć @wielcio.
Zostaw swoją opinię o Huta Szkła "Justyna" Jan Kikta, Jakub Kikta Sp. j. - Sanok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Huta Szkła "Justyna" Jan Kikta, Jakub Kikta Sp. j.