Pret a Manger

London

Opinie o Pret a Manger

pret person 2010-04-13 12:00:05
Praca jak wojsku, ale godziwe warunki pracy. Start od 7 funtow (z bonusem), mozliwosc dosc szybkiej podwyzki i awansu.
pret 2016-03-09 10:12:19
Wyzysk, jak to bywa w tego sortu miejscach w Londynie. Nie będę pisał czy warto tam iść czy nie, bo alternatywy większej dla osób bez kwalifikacji albo na początek nie ma (albo są jeszcze gorsze). Oczywiście wszystko też zależy od sklepu, ale po 6 latach tam przepracowanych poznałem tajniki prania mózgu w tego typu korporacjach. In general, jak kto chce i lubi, ale szkoda życia i nerwów na tzw. step up, który odbywa się małym kosztem. W dodatku od paru lat Pret chce wygrywać konkursy na pracodawcę roku. Tym samym zatrudniają więcej, ale kosztem mniejszej ilości godzin. I często gęsto dochodzi do kuriozów takich, że ludzie wyrażający chęć pracy na full-time dostaję kontrakty 15-20 godzinne. A kto przeżył w Londynie miesiąc dobrze wie, że przy stawce 8f za h(z bonusem...) jest to nędza i brak możliwości opłacenia samego czynszu.
Zostaw swoją opinię o Pret a Manger - London
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pret a Manger