MILIONY.TV S.C.

Toruń

Opinie o MILIONY.TV S.C.

były pracownik 2013-01-23 22:22:58
Masz rację płacą najniższą, ale jak się zrobi dobry wynik to i 5 cyferek można zarobić:) Dziwi mnie, że piszesz "o prowizji można zapomnieć" - ja z tym nigdy nie miałem problemu. Pracowałem tam 2,5 roku i nie narzekałem, na początku też chciałem wyższą podstawę, ale jak ktoś jest dobrym handlowcem to dadzą zarobić. Wiem także, że jak ktoś podpadnie lub jest słaby to długo nie popracuje. Ogólnie polecam tę firmę, można się dużo nauczyć!
Były pracownik 2013-03-27 12:48:54
Ludzie to są (usunięte przez administratora), nie dajcie się nabrać. Szkoda waszego czasu. Rozmawiałam z byłymi pracownikami i każdego tak potraktowali. A pozytywne komentarze piszą sami właściciele.
Były pracownik 2013-03-27 12:52:22
Nie ma to jak podstawić się jako były pracownik i napisać same superlatywy. (usunięte przez administratora)
pracownik - dział graficzny 2013-07-15 17:31:50
Nie wiem jak jest w handlówce ale u Nas jest wszystko ok, fakt że nie jeździmy po klientach ale warunki i atmosfera w pracy jest dobra. Polecam
rejser reg slask 2013-07-24 15:15:27
Witam,
współpracuje z firmą od 9 m-cy jestem bardzo zadowolony a oni chyba ze mnie też:). Dobry handlowiec może liczyć na bardzo dobre zarobki! Mogę jednak potwierdzić, że szef jest bardzo wymagający:)
Awa 2016-05-20 22:28:59
No zarobki chyba w każdym miejscu na ziemi takie są
Zostaw swoją opinię o MILIONY.TV S.C. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MILIONY.TV S.C.