Opinie o TECHMATIK S.A. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TECHMATIK S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TECHMATIK S.A. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TECHMATIK S.A. w Radom

Byly pracownik

W tej firmie na magazynie jest dwóch gości co dopuszczają się mobbingu. I na wejściu słyszysz takie słowa jak się nie będziesz wpierd.... tam gdzie nie trzeba to będziemy żyć w zgodzie. Prawda Mariusz? Czy nie... a może ty Sylwuś coś na ten temat powiesz... mam nadzieję że kierownictwo dobierze się wam do dupy....

@Byly pracownik

A ty sam nie mogłeś tego zgłosić? Bo takie zachowania faktycznie nie powinny mieć miejsca. Tylko do ciebie były takie odzywki czy do innych pracowników też?

porzuciłem

(usunięte przez administratora) Niestety miałem tą wątpliwą przyjemność pracować w tej firmie. Przede wszystkim warto zaznaczyć, że trudno jest o jakiekolwiek narzędzia pomiarowe. Są, ale zamknięte w szafkach. Przełożeni nie chcą ich udostępnić. Ciężko również o narzędzia obróbcze. Tutaj jest taka sama sytuacja. Tylko raz próbowałem pobrać narzędzie z narzędziowni. Usłyszałem, że: "nie mam co liczyć na taki towar". To samo narzędzie zostało wydane komuś innemu 10 min później, a mi kazano chodzić sobie po całym zakładzie i pytać czy może ktoś ma identyczne i czy jest skłonny mi je udostępnić. Warto również zaznaczyć, że pracownicy nie mogą korzystać z suwnicy jeśli nie mają uprawnień. Taki pracownik powinien prosić o pomoc przełożonych. Przełożeni; tutaj chodzi o brygadzistów, nie są chętni do takiej pomocy. Żeby przenieść ok. 500kg materiał należy go dźwigać w 10 chłopa lub prosić innych pracowników o łaskę i zmiłowanie. Nadmienię, że firma ma wielki problem, żeby takie uprawnienia pracownikom wyrobić. Wszelkie dodatki w firmie są wypłacane pod warunkiem 100% frekwencji. Nie ma mowy o zwolnieniu chorobowym. Pracownik, podatny na choroby nie ma czego szukać w Techmatiku. Osobiście chorowałem 2 razy w miesiącu, prawdopodobnie poprzez kontakt z inną osobą, która do pracy przyszła chora, na lekach by zachować premie i dodatek frekwencyjny. Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że firma cały czas się rozwija, ale paradoksalnie nie jest to firma, w której można by było zostać na długie lata i liczyć na jakikolwiek rozwój. Jedną ze zmian, które zostały wprowadzone jest zmiana koloru szafek i stołów na jaskrawy zielony, a także kolorów koszulek pracowników. Odzież, którą zapewnia firma jest niezdatna do użytku w lato. Grube spodnie i koszulki nie nadają się do pracy przy 30 stopniach. (usunięte przez administratora) W firmie jest więcej kamer niż pracowników. Są one używane przede wszystkim do sprawdzania czy rzeczywiście pracownik pracuje i czy się nie obija. Czasy pracy, które każdy pracownik otrzymuje na wykonanie zlecenia są wzięte z kosmosu. Nie jest możliwe wykonanie pracy przez człowieka w takim czasie jaki daje na to firma. Podejrzewam, że nawet pracownicy z Ukrainy by się w tych czasach nie zmieścili. Toalety są w okropnym stanie. W firmie obowiązuje zakaz palenia papierosów. Przełożeni jako wzorowi pracownicy dają dobry przykład i palą papierosy na hali, nawet się z tym nie kryjąc. Warto wspomnieć też o "audytach". Dyrektor lub dyrektorka wybiera sobie stanowiska, które chce zweryfikować i szuka problemów, żeby trochę zgnoić pracownika. Jeżeli stanowisko pracy jest w stanie idealnym i nie ma się do czego przyczepić to powiedzą, że jest brudno czy coś. Zawsze znajdą jakiś argument. W tym wszystkim oczywiście nie chodzi o to, żeby utrzymać na zakładzie porządek i stworzyć bezpieczne warunki pracy. Chodzi głównie o to, żeby wyżyć się na pracowniku niższego rzędu i osiągnąć coś w rodzaju satysfakcji i pokazać kto jest kto. Oczywiście ma to swoje skutki uboczne, bo pracownik, który został zgnojony (częstokroć za darmo) przez przełożonego musi się wyładować na kimś innym by to odreagować. Takim sposobem rykoszetem obrywają inni pracownicy, często najmłodsi bo uważa się, że taki nic nie powie i jest niegroźny. Widok pracowników chodzących jak na szpilkach dyskutujących o tym, co się stanie podczas kolejnego audytu i gadanie, że może ja 30 min przed pracą przyjdę, żeby posprzątać by uniknąć kłopotów, kłótni i awantur był co najmniej żałosny. Szkoda mi ludzi, którzy rzeczywiście muszą w takich warunkach pracować, by spłacać kredyty czy utrzymywać rodzinę. Podsumowując staram się doszukać pozytywów w tym krótkim i nie do końca przyjemnym w moim życiu epizodzie z Techmatikiem. Ujrzałem obraz nędzy i rozpaczy, który dał mi dużo do myślenia. (usunięte przez administratora) W DUŻYM SKRÓCIE -(usunięte przez administratora) -Brak narzędzi pomiarowych, obróbczych -Zakaz palenia papierosów -Praca na 3 zmiany, ale jeśli się zmieni zmiana na następny tydzień to poinformują cię o tym w piątek w nocy -Zakaz chorowania -Czasy się nie zgadzają -Zajęć i obowiązków masz więcej niż jesteś w stanie wykonać przez 8 godzin -Atmosfera na hali tragiczna -Zarobki marne

@2021

Cześć, wielkie dzięki za sprostowanie:D A czy jeśli chce się wyrobić uprawnienia czy odbyc jakieś szkolenie to podpisuje się jakiś papierek? Coś na zasadzie lojalki? Jaki czas temu tu pracowałeś? Wtedy ile płacili, byłeś zadowolony z wypłaty?

Formy

Czesc, Czy mozecie mi napisac jakie sa zarobki jako konstruktor form? ( nie oczekuje konkretow ale jakie sa widelki) Nie jestem z Radomia, i nie wiem czy w ogole jest sens aplikowac ze wzg na dojazdy...Dzieki!

Janusz

Czyli doświadczeni jest ważne ale niekoniecznie musi byś bardzo duże. Na rekrutacji jest tylko rozmowa czy sprawdzają też umiejętności w praktyce? Są jakieś dni próbne żeby stwierdzić czy pracownik się nadaje?

Śpioch z hartowni

U piotra w pracy na miejscu 1 jest radio ZET. Tak się pracuje w techmatiku . A pani Ania lata po hali i radia wyrzuca zwykłym pracownikom którzy próbują uratować firmę . Kto by pomyślał ze księgowa w firmie lata po hali i poucza ludzi na temat produkcji zabiera krzesła operatorom i radia . Na górze tak właśnie pracują i przez to firma kuleje .

Dumny właściciel korali Nowy wpis

Kolego naucz się pisać ,ale w techmatiku to już norma że ludzie piastujący stanowiska od mistrzów wzwyż mają problemy z ortografią,rysunkiem technicznym oraz zwyczajnym wysłowieniem się

Lolka Nowy wpis

Pytanie o stanowiska kierownika projektu, w wymogach czytam, że jest jednym z nich System pracy w standardzie 5S i QRM, o ile 5S dobrze znam, to o tym drugim pierwsze słyszę. Wyjaśnia jak coś czy będę miała braki po prostu? Martwię się czy to na pracę nie wpłynie.

Na szczęście były pracownik Nowy wpis

Jeśli chcesz pracować w miejscu, gdzie pensja po 15 przepracowanych latach zmaleje o połowę, to odpowiednie miejsce. Miejsce, gdzie dyrektor nie ma żadnego pojęcia na temat maszyn i pracy na nich, puszczają mu nerwy przy byle okazji, krzyczy na pracowników jak w podstawówce, a jak ktoś odważy się powiedzieć swoje zdanie, jest do zwolnienia. Pracownicy z "góry" dorabiają na cieciówce tzn zamiast zajmować się ważnymi sprawami, które uratują firmę przed upadłością, siedzą na bramce i zapisują kto o której przychodzi i wychodzi. No ja bym się naprawdę wstydził tego robić. Inna persona "z góry" przyjeżdża w środku np nocy, żeby złapać kogoś na telefonie lub śpiącego. Serio??? Brak nowych zamówień, brak nowych odbiorców, pełno bubli wychodzących przez brak kompetencji, a oni bawią się z pracownikami w złap mnie jeśli potrafisz. Podsumowując, jeśli dbasz o swoje zdrowie psychiczne, omijaj to miejsce!!!

Jeszcze_pracownik Nowy wpis
@Na szczęście były pracownik

Masz rację. Ta firma zeszła na psy. Zarobki słabe, pracy brak, wymagania olbrzymie. Zebrania, zebrania, zebrania z których wynika tylko jedno: jak doyebac bardziej pracownikom. Kary za wszystko. Omijać to szerokim łukiem.

Cześć wszystkim, pytam jako osoba zainteresowana aplikowaniem na stanowisko Koordynator ds. Administracji na to ogłoszenie aktualne, czy ktoś pracował na takim stanowisku albo przynajmniej w tym dziale? Chciałbym wiedzieć, jakiego dokładnie oczekują doświadczenia i czy bardzo się na tym skupiają, przynajmniej na rekrutacji. Obawiam się, że mogę nie mieć jakiegoś robiacego wrażenie CV pod tym kątem.

Dyrektor Kreatywny

bardzo miła atmosfera, najbardziej liczą się zapał i dobre chęci kandydata

1. czy potrafisz odróżnić stal od aluminium? 2. czy wiesz czym się różni HRC od herca? 3. czy wiesz czym się różni forma od śmietany? 4. czy potrafisz odróżnić laptop od kija bejzbolowego? 5. czy ładnie ci w okularach? 6. czy lubisz porządki? 7. na jaki kolor pomalowałbyś szafki na spawalni?

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Reklamatik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Jak się wam podoba początek końca Techmatika?

porzuciłem

@porzuciłem

Jak to się stało że wpis został usunięty a teraz z nowu się pojawił??

Krzych
@porzuciłem

To po co są narzędzia w pracy jak nie można ich używać? Chyba nie po to żeby leżeć jak eksponaty w szafce? A co z tym dźwiganiem? Bo 500 kg to nie pikuś. Nie ma kogoś z uprawnieniami na wózki żeby przewozić takie ciężary? Ktoś z BHP się w ogóle tym interesuje?

@facepalm
@porzuciłem

"pracownicy nie mogą korzystać z suwnicy jak nie mają uprawnień" no to chyba w każdej firmie to jest raczej normalne i korzystanie z urządzeń transportowych bez uprawnień jest nie zgodne z prawem pracy i BHP, poza tym firma robi szkolenia i opłaca egzamin, moim zdaniem to jęczenie niezadowolonego millennialsa, który myślał, że przychodzi posiedzieć do pracy... Żenada P.S Po twoim odejściu atmosfera na hali pewnie wzrośnie

2021
@porzuciłem

Brednie jakich mało, byłem pracownikiem tej firmy przed wiele lat, problemów z szkoleniami nigdy nie było, nikt nie nosił ciężkich detali ręcznie, są wózki widłowe i wózkowi, każdy z pracowników za moich czasów miał uprawniania na suwnicę, sam z nimi robiłem, a papierosy palą w palarni - no chyba że wychodzisz na fajke co 5min

@2021

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w TECHMATIK S.A.?

ooo

Jest oferta dla Kierownika Projektu, warto aplikować? Ostatnio szukali kontrolerów, może był ktoś z was na rozmowie i może napisać mi tak na świeżo jak wygląda proces rekrutacyjny? I tak w razie w, czy da się negocjować z nimi wynagrodzenie, gdyby nie zaoferowali zadowalającej stawki? Jakie tu są widełki na kierowniczych stanowiskach, orientujecie się? Pisza też o wyjazdach służbowych. Często się zdarzają? Są kilkudniowe? Zastanawiam się jak tam u was wszystko działa pod względem organizacji i atmosfery w zakładzie? Bo piszą o współpracy ze wszystkimi działami wewnątrz firmy w zakresie realizacji instalacji i nie wiem na co miałbym się nastawić;)

Na stronie firmy jest oferta dot. stanowiska automatyka i tutaj moje pytanie -- wymagany jest angielski w stopniu komunikatywnym, tzn. są jakieś obowiązki, w których jest potrzebny? Organizują albo opłacają jakieś kursy, gdzie można by się ewentualnie podszkolić?

Re

Przy tak dużej ilości sprzedawanych maszyn, automatyk sprawnością będzie miał dużo pracy.

Misia
@Re

Świetnie, to tylko zachęciłeś, ale wątpliwości zgrabnie pominąłeś. O ile sprawa angielskiego jest dla mnie raczej jasna (dokumentacja itp.), to sprawa szkoleń jest znana tylko pracującym "od środka". Miałeś szkolenia i jakie? Firma bierze to na siebie czy trzeba partycypować?

Cześć, aktualnie mają nabór dla automatyków. Myślicie, że warto się zainteresować? Ktoś tu napisał, że kasa słaba, ale co to dokładnie znaczy? Może jesteście w stanie podać ile max. da się zarobić na takim stanowisku? Na stronie piszą też o tym że trzeba mieć dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych w Polsce i za granicą. Podpowiecie jak takie wyjazdy wyglądają, co ile są i na jak długo?

Damian

Witam. Widziałem ogłoszenie odnośnie frezer operator CNC. Jakie warunki? Czy są nadgodziny? Jakie roboty?

Judyta

Serio pracownicy piją podczas pracy, czy po prostu przychodzą pod wpływem lub na kacu? A ktoś to zgłaszał wyżej, że takie incydenty mają miejsce? Nie sprawdzają u Was w firmie trzeźwości alkomatem?

Jasio

Bzdury piszesz. Pijaństwo jest praktycznie wykluczone ponieważ mamy bardzo wyczuloną na to kadrę z inspektorem BHP włącznie.

Jasio

(usunięte przez administratora) Nikt tutaj nie napisał że źle że zwolnili gościa nietrzeźwego. Pewnie człowiek z ' góry '? Może pomyślmy o feedback w tej firmie? Poczytaj w necie co to zanim się wypowiesz. Podejrzewam że po wprowadzeniu zasady feedback 3/4 kamizelkowych wyjedzie tak jak pan inspektor. Czyli osoby bez kontaktu z rzeczywistością.

Badanie alkomatem w zakładzie pracy – czy jest dozwolone? badanie alkomatem NA SKRÓTY Wszystko zmieniło się od 2023 roku Od 21 lutego 2023 roku kwestia badania trzeźwości w zakładach pracy została wprowadzona do Kodeksu pracy. To bardzo ważna zmiana, ponieważ w jasny sposób określa prawa i obowiązki zarówno pracodawcy, jak i pracownika w tym zakresie. Jednocześnie oznacza to, że pracodawca nie może kontrolować trzeźwości pracowników dowolnie, jak mu się podoba. Podejrzenie nietrzeźwości Jeśli pracodawca zauważy, że pracownik przyszedł do pracy i dziwnie się zachowuje lub wyczuwa od niego alkohol, wtedy zachodzi uzasadnione podejrzenie, że znajduje się on pod wpływem alkoholu. Pierwszą myślą w takiej sytuacji jest badanie alkomatem. Do lutego 2023 roku pracodawca w takim przypadku miał związane ręce. Jedyną rzeczą, którą mógł zrobić, było wezwanie odpowiednich służb, np. policji, do przeprowadzenia kontroli trzeźwości. Aktualny stan prawny daje pracodawcom podstawę prawną do samodzielnego przeprowadzenia kontroli. Od 2023 roku Kodeks pracy pozwala pracodawcy na kontrolę trzeźwości swoich pracowników oraz kontrolę na obecność środków działających podobnie do alkoholu! Obecne przepisy umożliwiają dwa tryby prowadzące do niedopuszczenia do pracy pracownika znajdującego się w jednym z wyżej wymienionych stanów: przeprowadzania prewencyjnych kontroli trzeźwości lub kontroli na obecność środków działających podobnie do alkoholu; kontroli na podstawie uzasadnionego podejrzenia pracodawcy. Dotyczy to także pracowników, którzy nie zostali objęci kontrolą prewencyjną, zarówno ze względu na niespełnianie ustawowych przesłanek do objęcia kontrolą, jak i w sytuacji, gdy pracodawca w ogóle ich nie wprowadził. Prewencyjne badanie trzeźwości Jak wspomniano, nowe przepisy dają możliwość prowadzenia kontroli trzeźwości prewencyjnej lub w sytuacji gdy zachodzi uzasadnione podejrzenie, że pracownik znajduje się w stanie nietrzeźwości. Prewencyjny tryb kontroli trzeźwości pracowników może zostać wprowadzony w zakładzie pracy. Jednak aby było to możliwe, zasady przeprowadzania kontroli muszą zostać uregulowane w przepisach wewnątrzzakładowych takich jak regulaminy pracy, układy zbiorowe itp. Pracodawca w takich dokumentach musi wskazać m.in.: grupy pracowników, które będą objęte kontrolą – przepisy nie określają, które grupy zawodowe można poddać kontroli prewencyjnej, zatem pracodawca sam powinien wskazać, na podstawie posiadanej wiedzy odnośnie zagrożeń występujących na poszczególnych stanowiskach pracy, grupy pracowników, którzy spełniają przesłanki do wprowadzenia wspomnianej kontroli. Mogą to być np. wybrane stanowiska bądź działy, a także wszyscy pracownicy; w jaki sposób będzie przeprowadzana kontrola, jej częstotliwość oraz czas (przed rozpoczęciem pracy czy w trakcie), a także informacja o tym, czy za każdym razem poddawani kontroli będą wszyscy pracownicy, czy np. będzie odbywało się to rotacyjnie; rodzaj urządzenia wykorzystywanego do testów, np. alkomat ustnikowy, bezustnikowy, bramka z alkomatem itp. Co ważne, pracodawca musi posiadać urządzenie z ważnym dokumentem potwierdzającym jego kalibrację lub wzorcowanie; w jakim zakresie będą przetwarzane dane osobowe pracownika. Pracodawca ma obowiązek poinformować pracowników o wprowadzeniu dodatkowych zapisów w dokumentach wewnątrzzakładowych. Kodeks pracy wskazuje ponadto, że pracodawca powinien poinformować pracowników o przeprowadzeniu kontroli dwa tygodnie przed wykonaniem badania. Prewencyjna kontrola trzeźwości nie może być wykonywana „wyrywkowo”. Pracownicy powinni być o tym uprzedzeni dwa tygodnie przed planowanym badaniem. I tyle w temacie.

Sylwek

Jestem zainteresowany podjęciem pracy w Techmatik. Czy może ktoś przybliżyć temat na jaką stawkę godzinową netto można liczyć jako spawacz z prawie 20 letm stażem na Tigu i Magu. Jak sprawa socjalu ,nadgodzin, jaka jest atmosfera w pracy. Proszę o poważne odpowiedzi, jest to dla mnie ważne, bo nie chciałbym wejść z deszczu pod rynnę:)

odpowiedź
@Sylwek

najwyższa stawka na spawalni to 31 zł brutto

Oliwka
@odpowiedź

I nie ma szans by po jakimś czasie starać się o podwyżkę? I od czego zależy czy ma się te 31 brutto, bo rozumiem, że można dostać mniej?

@odpowiedz
@Oliwka

Wynagrodzenie jest z siatki płac, co jakiś czas stawki w matrycach rosną, a jeśli chodzi od czego to zależy to od kompetencji, jest matryca z różnymi umiejętnościami i w zależności od tego ile się ma tyle wychodzi stawka. Są chyba 4 progi płacowe

@@odpowiedz

Wymienisz konkretnie jakie są te sumy w tych czterech progach płacowych? Generalnie to najbardziej interesuje mnie, ile najwięcej można osiągnąć i przykładowo, jak ktoś ma dłuższy staż pracy to czy jakoś procentowo też jego wynagrodzenie rośnie, czy inaczej to się odbywa? Przy okazji od razu też zapytam, czy trzeba o podwyżkę się ubiegać, czy pracodawca sam widzi, komu się należy i podejmuje takie decyzje?

Dyzio
@@odpowiedz

Cała ta matryca i siatka płac to jedno wielkie (usunięte przez administratora) i nieporozumienie. Na jednym stanowisku płace rosną za wypełnianie tabelek a na drugim nie rosną za umiejetność obsługi 5 maszyn

@Dyzio

Czekaj, czyli produkcja nie dostaje tych podwyżek? Czy po prostu jakieś kryteria ich przyznawania są wyższe, trudniej osiągalne? Może wiesz jak to oceniają i o ile może się zwiększyć pensja jak się już wstrzelisz w te kryteria?

Firma TECHMATIK S.A. poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko Inżynier Serwisu. Czy dalej można tam aplikować?

Radio

Uwaga na sprzęt audio mistrz o złotych włosach wyrzucił jedna radio do złomu. Ciekawe czy odda za nie kasę skoro ke wyrzucił.

Czy w TECHMATIK S.A. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

???

Na jakie stanowisko ?

Ina

Chłopak na dniach chce aplikować na stanowisko Elektromechanika:) Może jestem przewrażliwiona, ale w ofercie jest mnóstwo wymagań, uprawnień, i obowiązków, a nie ma nic na temat udogodnień dla pracownika. Firma o was dba? Są jakieś dodatki, socjal? Podwyżki? Mogę prosić o widełki? :) Może przesadzam, ale wiecie jak mówią. Przezorny zawsze ubezpieczony!

Byly pracownik

@Byly pracownik

@Formy

Cześć, a wysyłałeś już papiery do nich w ogóle na to stanowisko czy tylko pytasz na razie o warunki? Daj znać, jeśli tak i czy oddzwonili, czy nie. I jak masz info odnośnie tych zarobków to proszę się podziel

@Formy

Cała firma działa na zasadzie siatek płac. Najlepiej wysłać CV i iść bezpośrednio na rozmowę kwalifikacyjną

@Karolina

Narazie tylko pytam o warunki na konstruktora form, bo nawet jeśli oddzownią i zaproponują rozmowe, to nie wiem w ogóle czy jest sens, żeby jechać ponad 250 km..

Barbara
@Formy

aż tyle byś dojeżdżał? a oni tu dopłaty na to oferują albo jakieś pokoje mieszkalne czy coś? czy raczej mają na tyle kandydatów z okolicy, że się w to nie bawią, wie ktoś?

@Barbara

Zawsze można poprosić o wstępną rozmowę kwalifikacyjną online jeśli panuje się migracje do innego miejsca pracy niz obecnie zamieszkałe. Co do dofinansowania do zmiany miejsca zamieszkania , bądź dopłaty to na pewno nie ma.

@Odpowiedz

Na szczęście ja z Radomia. A w ogóle coś organizują, jakiś dojazd busami dla pracowników? Jestem ślusarzem, więc takie stanowisko by mi odpowiadało, a i ogłoszenie jest. Tylko, czy jak podali 2-letnie doświadczenie to czy z 1-rocznym też mogą wziąść?

Alicja

Mają jakoby atrakcyjny system wynagradzania i system premiowy. Mąż chce startować na elektryka, ma uprawnienia, tutaj jeszcze by chcieli UDT na wózki i na suwnicę. Tak myślimy, tutaj czytając, czy to czasem nie jest tak, że kiedy nie ma co naprawiać, to każą na magazynie pracować i po to właśnie są te uprawnienia na wózki? Jak to jest, panowie?

Płaski

Witam. Jak obecnie wygląda praca w utrzymaniu ruchu? Na jakie zmiany się pracuje? Przy jakich maszynach się pracuje? Jaka atmosfera wśród pracowników? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o TECHMATIK S.A. - Radom

• Jak się pracuje w TECHMATIK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TECHMATIK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECHMATIK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TECHMATIK S.A.?

Kandydaci do pracy w TECHMATIK S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TECHMATIK S.A.
1.8/5 Na podstawie 440 ocen.
  • żółkiewskiego 131/133
    26-610 Radom