Opinie o Instal Kraków SA w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Instal Kraków SA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Instal Kraków SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instal Kraków SA w Kraków

Weronika

Czy ktoś z aktualnych pracowników Instal Kraków może napisać jak wygląda bieżąca sytuacja firmy? Czy firma dynamicznie się rozwija i poszukuje nowych pracowników? Jak Wam się pracuje w tej firmie, czy są na tym forum osoby zadowolone ze swojej pracy? To forum odwiedza wielu potencjalnych pracowników, którzy być może staną się wkrótce Waszymi kolegami w pracy.

Koleś z kraju

Mam pytanie o pozew zbiorowy.czy jest szansa żeby coś ugrać. Wiem potrzebne są dowody. A tam siedzi rzesza prawników. Ludzie pracuja po 250 godz A dostają śmieszne pieniądze. Wychodzi mniej niż na papierze. Umów nie dają Ale gdzieś to muszą przechować wpłaty na konta sa więc idzie porównać. Gdzie sa diety? Może ktoś posiada xero godzin druków budów o ile takowe wystepowaly , jakiś punkt zaczepienia. Jeden nie może nic Ale już kilka osób może by wygrało I utarło zapijaczony nos Kasperskiemu. Czekam na opinie :)

JAA
@Koleś z kraju

Na umowie masz lekko powyzej 1200€. Wiec?? Ciezko ci bedzie ,ale trzymam kciuki.

Koles
@JAA

No tak ale przy 8 godz. A co z resztą godz, nadliczbowki, soboty i niedziele... LAG podobno placilo i to słono. no i dieta....

Nie lubię pisu
@Koles

Ja mam trochę zgromadzonych materiałów fotki, xero. Jestem z okolic Krakowa. jestem teraz na dalekiej północy Ale cyklicznie przyjeżdżam do Polski. Mogę przekazać materiały...

Bartosz

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Jon

Wieście tego sciere czy wycieraczke raczej z instalu gość zielony co do roboty a zwalnia fachowców poniżej godności firmy

Elwis
@Jon

Opowiedz może o sobie jaki to jesteś fachowiec i od czego?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko OCZYSZCZACZ ODLEWÓW w firmie Instal Kraków SA? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Jon

Apaczunia super gość (usunięte przez administratora) groszka i ściska fauszywe świnie

Instalowiec

Widać koledzy ze Kai ma problem sam ze sobą bo ja to też on niech powie to wszystko w twarz i niech powie kim jest a może się okazać że to największa (usunięte przez administratora) ale zobaczycie że na to braknie mu odwagi bo jeszcze normalny nikt na domina nie powie złego słowa bo taki jak on to w instalu już nie istnieją i

kaj

Największa (usunięte przez administratora) i świnia pośród pracowników to DOMINATOR - dupo lizacz A.Przyb.....

Liga wyższa
@kaj

Oj kolego to ty go chyba nie znasz i nie wiesz o kim piszesz :)

JA.
@Liga wyższa

Kazdy kto z nim robil to wie jaki jest wiec wez nie gadaj glupio!!! Lizus i opierdallaczz!!!

JA.
@Liga wyższa

To oczywiscie riposta do goscia z ligi wyzszej!

@JA.

Taaaa tylko jakoś z nim robiłem ,robię i mam nadzieję że będę jeszcze przez długi czas robił jest wspaniałym kolegą a nawet przyjacielem .Wasze opinie są denne , i widocznie macie bardzooo smutne i nudne życie , bo jeśli NIE umiecie jemu powiedzieć prosto w twarz co o nim sądzicie no to sory wielkie ale tak tylko i wyłącznie nazywają się ludzie BEZ jakich kolwiek AMBICJI , widocznie waszym życiem kieruje tryb życia pasożytniczego -nienarobić się lecz zarobić kosztem innych,

Gargamel

Zgadzam się z „PRACOWNIKIEM „!!! też z nim robiłem i robię , masz rację , jest to człowiek oddany, a przede wszystkim honorowy a nie tak jak Ci ludzie którym widocznie odbija palma bo za dużo czasu przebywają w towarzystwie „tchórzy”.Ludzie bez żadnych ambicji i żadnego honoru , pewne przysłowei mówi jasno „kozak w necie p;zda w świecie „ to w 100% was opisuje i kieruje to do tych którzy potrafią oczerniać przez internet a liżą (usunięte przez administratora) w realu .

Tik
@JA.

Coś Ci ta riposta nie siada ????znając życie jesteś jak WSZYSCY dupo lizem , i pewnie sam oblizujesz tyłeczki i pupcie WSZYSTKIM na około a po tem ze smakiem oblizujesz jeszcze paluszki :)

Prawdomówca
@kaj

Drogi i szanowny kolegi nie musisz opisywać siebie samego !

Ziuta
@kaj

Widać że ja. I kaj to jedna osoba a prosto w twarz nie potrafisz powiedzieć jednemu ani drugiemu bo jesteś cienki bolo i zero odwagi albo za dużo krwi w promilach

Gruby
@JA.

Przyjacielu ! Rodaku! No i po co w internecie piszesz swoją własną charakterystykę , jeśli chcesz się wyżalić jakim to jesteś do (usunięte przez administratora) pracownikiem to wygadaj się żonie lub załóż swój osobisty pamiętnik , bo wygląda na to że masz niską SAMOOCENE

Gruban
@Ziuta

No widać bo ma włączana lokalizację i ten sam IP więc wiemy kto to

Alejandro
@Gruban

Też pracowałem z Dominatorem na ECB we Frankfurcie i złego słowa o nim powiedzieć nie mogę a KAi jeśli uważasz inaczej i masz chociaż trochę odwagi powiedz mu to w twarz .

yerryy

witam czy ktoś mi podpowie czy warto jechać do tej odlewni w niemczech przez instal zatrudnienie za 9 euro i czy to nie jest kołchoz ,że trza pracować 250 i z tego dalej nie mam kasy ?

Wczesny

Siemanko koledzy ! Mam pytanie czy ogólnie polecacie tą firme i czy ta firma też ma możliwość pracy w Belgii ??dzikuje za wszystkie odpowiedzi pozdrawiam możliwe że przyszły pracownik instalu

Salsa
@Wczesny

No hejka maja tez budowe w belgi tylko nie wiem w jakim miescie a firma ok wyplaty na czas a nawet i przed

Wczesny
@Salsa

A jest możliwość czegoś takiego że ze żoną możesz tam jechać czy firma ma coś do tego ??

Ja.

A.Przyb.... najwiekszy ch.m wśród kierowników!!!

Wiktor

Jeśli w umowie tak jest zapisane to do kogo macie pretensje. Firma nie robi nic niezgodnego,

krakus

Czesc chlopaki. Nie wiecie czasem co sie dzieje z Andrzejem M. z Brzeska ?Bardzo fajny gosc zniknal nagle z instalu ciekawe co sie z nim teraz dzieje

Jerzy

Podpowiedzcie czy firma ma również prace za granicą. Możecie coś podpowiedzieć w temacie?

Wieslaw Pieregorurka
@Jerzy

Jasne. 8 euro za godzine pracy 250 godzin w miesiacu i zero urlopu. jak jedziesz na urlop to ci odejma ilosc dni i godzin z wyplaty. Precz z takimi zlodziejami.

Pimpek

Najlepiej jest w Badzie tu jest super nie to co w innych firmach

Jarek
@Pimpek

w Badzie to moze jest dobrze dla majstra a my musimy za marna kase robic godzin po 240 a wyplata 1500 na reke za tyle godzin i to mam byc dobrze zlodzieje.

Maly

Bo prawda jest taka że jak był normalnym pracownikiem to on też był normalny a teraz wykazać się trzeba a jak nie było szeryfa to z..... biura nosa nie w ychylal

Jogo
@Maly

On się do niczego nie nadaje a myśli ze dużo może wszyscy z niego brechtaja musi sobie zdać sprawę ze instal byl jest i będzie a on nie koniecznie

Tyrac

Pozdrawiam Pana Zbyszka Piotrowskiego i syna jego Piotrka bardzo w porządku goście

Tyrac

Koniec pewnej ery

Pepo

Z okazji swiat życzymy p.T.d pupciolizowi szacunku do samego siebie .przerost funkcji nad inteligencją A taczki też się znajdą na wywiezienie

Ty

Widzę kolego mocnych argumentów używasz ale to cała prawda Pewnie już otwarty jest sklep że środkami czystości A i tak usuną te wpisy bo nie mogą znieść prawdy a z alkoholem to normalka ludziom kazał dmuchać a sam mógłby sporo wydmuchać

LoLo
@Ty

Pewnie z tym sklepem masz rację ,bo na lotnisku już nie zarobi pewnie prezes Instalu tego nie wybaczy Wieśkowi ......

Czemu usuwacie wpisy boicie się prawdy?! Kierownictwo wozi się nowymi autami a dla ludzi nie mają na wypłaty. A czy biuro wie że kierownictwo jeździ autem pod wpływem alkoholu?! I że do pl wozi papier toaletowy i śr czystości które się należą pracownikom

Zostaw merytoryczną opinię o Instal Kraków SA - Kraków

• Jak się pracuje w Instal Kraków SA?

Zobacz opinie na temat firmy Instal Kraków SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Instal Kraków SA
2.7/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Konstantego Brandla 1

Instal Kraków SA