Opinie o Instal Kraków SA w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Instal Kraków SA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Instal Kraków SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instal Kraków SA w Kraków

Casablanka

Witam . Jestem byłym pracownikiem Instal Kraków S. A zatrudnionym jako pracownik eksportowy . Zaraz po nowym roku będę składał pozew do sądu przeciw tej firmie za nie jasnosci w umowie względem kodeksu pracy , traktowaniu ludzi przez niektórych Majstrow prowadzących oraz ogólnie łamania przez firmę Instal kodeksu pracy . Mam kilka twardych dowodów, lecz mój prawnik powiedział że sam nic mogę nie zdziałać jeśli ktoś chciałby się przyłączyć bądź również ma jakieś dowody proszę o kontakt .

Warner
@Casablanka

hahaha. człowieku zapomnij nie masz szans wszyscy w Instalu wiedzą że instal na stałych świadków na takie sprawy np. Tadeusz D, Stanisław K i wielu wielu innych nawet jakbyś poszedł w 100 to szanse marne . już było kilka procesow i nic się nie zmieniło , ale probowac możesz

hollydolly
@Warner

Ma i to ogromne szanse.Instal nie dostarcza zadnych dokumentow do sadu w obawie, ze za duzo wyjdzie na jaw.To pracodawca musi dostarczyc wszelkie dowody twojej pracy, godziny, rozliczenia, paski wyplat, urlopy!!! podpisane przez ciebie. Startuj.ja bede wiernym obserwatorem tego jak ci idzie i napisz o tym koniecznie na tym forum .

hollydolly
@Casablanka

Masz ogromne szanse . Powodzenia. nic się nie bój...

Jon

Pozdrawiam Pana Zbyszka Piotrowskiego i jego syna bardzo w porządku goscie

Weronika
@Jon

Rozumiem, że chciałeś pozdrowić przedstawioną osobę, jednak proszę, abyś na przyszłość nie podawał danych personalnych osób. Jest to zabronione na forum publicznym tym bardziej, jeżeli osoba nie uczestniczy w dyskusji. Wracając do meritum wątku to, czy masz doświadczenia związane z pracą w firmie Instal Kraków? Jeżeli tak to, czy mógłbyś wyrazić swoją opinią na temat pracy w tym miejscu? Zachęcam do odpowiedzi.

Ktos

Siema wiecie moze ile pieniędzy przysługuje na jednego pracownika miesięcznie na środki czystości ?

Cycu

Witam czy slyszal cos ktos o umowach niemieckich w naszej firmie

valo
@Cycu

hahaha zapomnij ... musieli by odprowadzac od Ciebie większy podatek , na umowie dac jasna stawkę godzinową , określić czas pracy w miesiącu (w niemieckich firmach max. 25 dni po 8 godzin = 200 minus ewentualna przerwa 30 minut) co miesiąc musieli by Ci dostarczać kwity z wypłat a ja w Instalu od zeszłego roku kwitu nie dostałem

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko OCZYSZCZACZ ODLEWÓW w firmie Instal Kraków SA? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
chciałbym wiedzieć

Witam was moi koledzy, chcaiłbym się upewnić czy ta plotka która chodzi po budowach jest prawdą? przez moje uszy przebiło się że wymyślono takie coś że pracuje się 9 miescięcy a na resztę zjeżdza się do polski

szymon
@chciałbym wiedzieć

hej ! też to słyszałem nie raz , wydaje mi się że to jest prawda lecz jestem przekonany tylko na 86% lecz wszystkiego się dowiemy po nowym roku. Ale dużo osób twierdzi że to jest prawdopodobne

Krzys
@szymon

Teraz podnieśli wybrańcom wypłaty żeby ich zostawić przy sobie ! Pewnie po nowym roku obniża je

Listonosz
@chciałbym wiedzieć

No słabo słabo po 9 miesiacach powedza jedzcie do rodziny radzcie sobie sami a jak bedziemy was potrzebowac do sie odezwiemi ale kiedy to nikt nie bedzie wiedzial

No siemano
@Listonosz

No w sumie chcą nas zatrzymać za najwyższą cene dużo osób się już zwolniło w bardzo krótkim czasie no to się nie dziwe że dają większe wypłaty , ale poczekajcie miesiac dwa o zniknie

Tymon

Instal ma opinię dobrego pracodawcy ale jak czytam wpisy to myślę, że konkurencji to zupełnie nie odpowiada.

Tyrac

Scisku cwaniak i zezowaty wielcy partacze

K-9

To co piszecie o niektórych ludziach to prawda uwierzcie na słowo Właśnie niniektórzy robią w tej niemieckiej firmie jak np karol czy darek jeden mysli ze wszystkie rozumy zjadł a drugi zawziety Oboje pojednych pieniądzach za pare euro to by oczy wydłubali Trzeba i nich trochę wiecej pisać może się pamiętają

kamikaze

Panowie , Koledzy Fachowcy wielu z Was pracujących w Instalu jest dobrymi fachowcami znającymi się na pracy i pamiętajcie Instal to nie jest jedyna firma jaka wysyla za granicę. 80 procent pracowników Instalu myśli że Instal jest jedyny otóż NIE. Jest wiele Firm które z pocalowanien ręki przyjma osoby znające się na fachu i w dodatku na niemieckich warunkach i nie słuchajcie tych zakłamanych majstrow dużo firm przyjmuje bez języka!!! Nie bójcie się zmian i niech Instal wie że pracownik jest najważniejszy i że trudno o dobrych pracowników. Ludzie to nie śmieci!!!! Nie dajcie się pomiatac!!!!

Henryk

Jeśli tak ciężko jest pracować można zmienić pracę na krajową i nie będzie problemów.

Remik

Słyszałem, że Instal ma opinię dobrego pracodawcy, warto starać się o pracę?

Byłem, widziałem
@Remik

Tam się starać nie musisz, pojedziesz do firmy. Jurek da Ci papiery, A nastepnego dnia już masz być w Niemczech. Na początek trafisz do kasperskiego i na jego mieszkania. Praca jak praca 240godz. zarobki 1500€... nic tylko jechać i (płakać) sie cieszyć ..

Misii
@Byłem, widziałem

I dodać trzeba ze co 6 tygodni widzenie z rodziną na 5 dni i mniej godzin pracy i mniej kasy

Koleżanka

A gdzie pracuje ten niestabilny psychicznie i szukający zwady, babiarz niejaki darek zapojka. Widziałam go w Frankfurtcie, raczej w instalu już nie pracuje.. Ktoś coś..

Goodlew
@Koleżanka

Pracuje w tej firmie niemieckiej, ta co miała robotę na lotnisku. Przeszło tam sporo ludzi od nas z instalu.

...

UWAGA UWAGA!!! Wrocił po dluższej przerwie najwiekszy podpierdalacz-INDIANIN,Lub jak ktos nie wie Leszek N.

spejson
@...

księga ulicy mówi gdy indianin kogoś pod****doli to majster daje mu nowe spodnie i buty za 7 euro w hurtowni

Tyy

Polowa z was nie pracowala z dominatorem i nie wie jaki z niego leser i opierd.alacz. + co powrot z urlopu swieza wedlina dla kierownika. A juz nie mowiac o klejacych rekach.

Beatels
@Tyy

Hahahaha klejące ręce, Oj weź popatrz na siebie i zobacz ile Ty masz wiertarek w swoim garażu a dopiero potem oskarżaj uczciwego człowieka bo z tego co każdy wie to właśnie Tyy masz wszystkie zaginione sprzęty z EZB;)

@Beatels

Akurat na EZB nie robilem!!!

@Tyy

Haha akurat pracuje z dominem i znam go jakieś dobre parę lat i pan l ma nadal problem z sobą i chyba ty nosisz świeża wędlinę żeby się utrzymać w instalu i (usunięte przez administratora) i nie pij taniej wódki bo masz mózg zlasowany i nie wiesz co piszesz a wszystko piszesz o sobie

Gruban
@Tyy

Widać że Domin jak zawsze nigdy nie zajmował się płotami i bzdetami i nie wchodzi na tą stronę bo gdyby chciał to za te oskarżenia napisał by do administratora i zgłosił do prokuratury to ipi tego zlasowany woda bajkopisarza by tak uwalił że by się nie pozbierał a mądry widząc pisownię wie że to jedna i ta sama zlasowana pisownia i widać że pisarz chce mu coś zarzucić tylko że Domin za dlugo pracuje i za dużo ludzi go zna żeby w te płoty uwierzyć Weź ZLAsowany mózgu wytzezwiej i przemysł co piszesz

Liga wyższa
@Tyy

Tyt chyba nie znasz osobiście domina i nigdy go nie widziałeś na oczy bo jak byś go znał i z nim pracował to byś tak nie pisał

Niko
@Tyy

Tyy umyj się bo śmierdzi od ciebie na odległość powiedz te wszystkie oszczerstwa Dominowo w twarz dupolizie

Sobo
@Niko

E co ty Niko przecież tyy to nie ma go na tyle za cienki a mówi o kimś a sam to robi sam (usunięte przez administratora) liże a przezuca swoje winy na kogoś dobrze że wszyscy wiemy kto jest tym tyy i dziwię się dominiwi że mu jeszcze (usunięte przez administratora) w ten zakłamany ryj

Ziuta
@Sobo

No co ty gdzie Domin mu da w ryja to chłop z klasą i swoim chonorem on to przemilczy i nadal będzie z klasą i chonorem a siersciuch zostanie siersciuchem

@Salsa

Jak robisz z dominem to piwiedz na jakiej on budowie teraz jest?

Na budowie we frankfurcie

@Salsa

Jakiej

Henninger Turm A Ty gdzie A może chcesz wiedzieć gdzie mieszka i nr buta

Ciocia
@Beatels

Nasz rację brawo za odwage

Nikos
@Tyy

Wiesz o tym że wszyscy stoją za dominem a nie za tobą lachmydo fałszywa (usunięte przez administratora) pijesz i nic nie robisz

@Nikos

Bo bronia go tylko tacy ludzie co robia tak samo jak on.hehe.zaden z was nie robil na henningerze i nikt nie wie jak sciemnial.wielki fachowiec od prob.hehe

Beatels
@Tyy

Jak każdy wie Leszku że Ty jesteś specjalistą od niczego na niczym się nie znasz , nic nie umiesz jedyne co to pic w szatni jak Kierownika nie ma . pracowałem na HG prawie pół roku i NIKT na domina złego słowa nie powiedział czy to ludzie znali dzień czy 5 lat a o tobie to każdy wie że jak się Tobie wódki nie stawia to u Ciebie jest skończony. Najlepiej żeby Cię jeszcze woził do pracy za darmo jak Pan Dariusz S. to jak będziesz rozdzielal pracę to dasz mu lekką a innych zawsze upokorzyć. Panie Leszku powiem tylko jedno od Dominatora to Ty się daleko odpie***l, wiedz że karma wraca i do Ciebie tez wroci i dziwię się jeszcze że przez okres Twojej kariery w Instalu Ci nikt ryja nie obil. A dla osob nie znajacych Dominatora proponuje go poznac i wyrobic sobie zdanie o nim bo człowiek uczciwy , honorowy z godnością nie jak 90 % alkoholików z Instalu , myślę że gdyby nie bariera językowa to już by dawno zaszedl niż ta (usunięte przez administratora) gnida Leszek. Pozdrawiam

Danio
@Tyy

Tak fachowiec i to dobry widocznie ty jaa nawet nie nadawales się nawet do prób zastanów się czemu jak jest jakaś awaria nie wołali ciebie tylko domina bo ty do niczego nigdy się nie nadawales ciebie się tylko kryje że po kątach śpisz pijany i radzę ci odwal się już od gościa bo wszystkim się już cierpliwość do ciebie kończy znajdź dobry odwyk i zacznij życie od nowa czemu nie masz odwagi powiedzieć w twarz dlatego że jesteś piz da w świecie a chojrak w necie p o d p i e r da l a c z u

Wernisaz
@Tyy

Coś masz zle dane bo dalej robi na heningerze i jest spoko mimo że robię z nim od roku a na ciebie nasłuchałem się samych negatywów lizo dupcu

Hans
@Beatels

Tak 100 procent prawdy ale Leszek się boi że spodnie straci majstra bo jest pogłoska że Domin na nowej budowie ma być majstrem ty ty tak robisz bo się boisz o swoje 4 pijane litery

Instalowiec
@Hans

Trzeba jeszcze dodać ze do min nie stawiał Leszkowi i to też lesia boli a do min gość pełny szacun a ty Lesio wytrzezwiej i przeproś bo ryj możesz mieć obfity i tobie wędlina dawane nie pomoże nie pomoze ci nawet kablowanie bo widzimy że ta sprawa musi się oprzeć wyżej i damy Ci radę

ArkaGdynia
@Hans

Gratuluję inteligencji i zachowania jak w przedszkolu że oczerniacie chłopa przez Internet no super widać że same "inteligenty" to teraz jako dawny pracownik parę faktów. 1. Pracowałem na lodce ,banku na heningerze i jak wszyscy wiedzą to Leszka na Banku nie było, napisał to kilka komentarzy wyżej więc sam się pograzyl i przyznał do swojej tożsamości. Jakbyś mnie tak oczernial jak Roberta to miałbyś na pewno liścia wychowawczego. 2. Co do picia ludzie pamiętacie na pewno Piotra ps.Kuleczka był spawaczem to jak on pil z Leszkiem to było ok gdy skończyło się stawianie Leszkowi to już go z budowy wyrzucali żeby do domu szedł . 3. Dominator to gość po 40 który pracuje w tej firmie parę dobrych lat o którym każdy wyrobił sobie zdanie i z tego co ja zauważyłem na lodce gdzie Pan Robert byl prowadzacym był dla ludzi człowiekiem nie gnida , i mimo funkcji prowadzącego normalnie pracował nie siedział cały dzień w szatni . Od tego gościa dużo każdy mógłby się nauczyć więc trochę szacunku bo gościu naprawdę jest w porządku i jeśli będzie okazja to przyjadę do Frankfurtu przybije mu piątkę i powiem z czystym sercem że jest gość z klasą i z takimi jak on się warto trzymać.

Zorba
@Tyy

Słuchaj tyy choćbyś się jak starał w pisaniu i oczernianiu domina to w życiu chłopu do pięt nie dosiegniesz wszyscy wiemy kim jesteś powinieneś się wstydzić i zastanowić co piszesz a skoro wiemy wiem jesteś miej odwagę wykręcić nr tel i powiedzieć przepraszam

Niko
@Tyy

Tak też mi się wydaje że tak powinien Leszek zrobić bo to co zrobił i napisał czyli pomówił dominatora to na to jest paragraf i tak jak już kolega napisał że powróci to do niego że zdwojoną siła a gratuluję takiej klasy dominatoriwi jaką posiada i nie jeden mu tego zazdrości facet z klasą i wiedza a Leszka to boli bo ma zryty mózg siedzi w szatni to ma dużo czasu na przemyślenia tylko że on nie ma czym myśleć

Figa
@Tyy

Leszku napisałeś to wszystko o sobie tylko głupio Ci się przyznać wazelinko

Sobo
@Tyy

Lesiu a te sprzęty pod twoim łóżkiem to co instal dał ci na przechowanie czy twoje lepkie ręce ? Mieszkałem z tobą to mogę coś na ten temat powiedzieć nie oskarżaj innych boisz się że ściągniesz spodnie majstra i ci głupio ? Stawiałem ci wodę to było ok a popatrz Domin dalej na heningerze a ty gdzieee

Cichy
@Sobo

Dokładnie dobry majster zostaje si końca budowy czyli dominaror a ty gdzie jesteś lak zo

Kolega

Wiem kto to jest ja jak i wielu kolegów jak i domin i śmiejemy się z Ciebie ze tak bronisz swojego stołka i dipy bo wiesz że domin może być nad tobą bo wiemy ze na niczym się nie znasz i nic nie umiesz jesteś cienki bolo w pracy i w domu i napierasz bo boisz się konkurencji wytzezwiej i powiedz mu to w twarz co onim myślisz ale tego nie zrobisz bo jesteś cienias w gębie i robocie

Krasnal

No chyba ty ja jesteś cymbal

Ziomal
@Krasnal

No ..ja .. to przecież pijocyna i pisze bo domin nie piję z nim więc musi się odegrać w pisaniu

Kango
@Ziomal

Bo kolega o Nicku ja nie ma żadnej wiedzy ani roboty w rękach w rękach tylko najtańsza woda

Magiera
@Kango

cały instal wie kim jesteś i wszyscy się z Ciebie śmieja że jesteś pijak leser i do tego podpierdalacz , jak masz chociaż ciut odwagi to powiedz to dominowi w twarz ale o jakiej odwadze tu mowa jak każdy wie że honoru i odwagi to Ty nigdy nie miałeś... Prawda Leszku ;)

Podjebany przez L.n
@Magiera

Leszek n. ile masz dodatkowego urlopu za pod.jebanie kogos?

Jon

Scisku to sku...rwysyn i zezowaty jak Piotrek z nimi wytrzymał pracować

Elektryk

Gr.szek to krótki ch.j, sprzedajna k...wa i bojąca pi.da

Koleżanka Anka

Witam grieshaim i okolice. Podobno któraś z ,,koleżanek,, jest chora na jakieś paskudztwo, kto był niech zrobi sobie badania bo może przynieść rodzinie tragedię. Dotyczy nawet kilku lat wstecz..

Zabka

Widać kolego o nicku ja jaki jesteś mądry pracowity uczony ze nawet czytać nie potrafisz ze zrozumieniem a co dopiero żyć i funkcjonować bo ta strona jest o FIRMCH a nie o PRACOWNIKACH

Kolega

Wiemy z chłopakami kto to jest ja i wiemy gościu ze boisz się konkurencji i napierasz na domina bo jesteś cienki w pracy jak i w domu boisz się konkurencji ale weź wytrzezwiej i powiedz to w twarz ale ty tego nie zrobisz bo jestes cienki bolo i wazelina bo sam wiesz ze już by cię moglo tu nie być ogarnij się i miej jaja powiedz copiszesz i powiem co ze już są zakłady czy zrobisz to czy nie zycze odwagi

Zostaw merytoryczną opinię o Instal Kraków SA - Kraków

• Jak się pracuje w Instal Kraków SA?

Zobacz opinie na temat firmy Instal Kraków SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Instal Kraków SA
2.7/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Konstantego Brandla 1

Instal Kraków SA