Opinie o Wojnarowscy Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wojnarowscy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wojnarowscy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojnarowscy Sp. z o.o. w Toruń

Koala

Taaa, szukają bab do wygrzmocenia, a nie Ph. Tam zatrudniają, tylko laski. Wystarczy zobaczyć, ile ostatnio bab zatrudnili a ile facetów. Tak to jest się zatrudnia zfrutrowanych, niewyżytych kierowniczków. W hurtowniach wszyscy o tym huczy... Wstyd!!!

Glanc
@Koala

Ciuchy + perfumy+ zręczność= sukces / gwarancja awansu / niekoniecznie moralnego

Jak w tym roku handlowcy finansowo wychodzą? Jakiś czas temu wygasła mi oferta ale i tak nie wskazano w niej widełek. bardziej zastanowiła mnie w niej sama forma umowy. Pisali o te o pracę. co natomiast z B2B, gdyby ktoś jednak taką formę preferował?

Koala

Firma idzie w złą stronę wyznaczoną przez "Magika" któremu nie zależy na dobru firmy a na wskaźnikach tu i teraz, bez względu na konsekwencje w czasie. Przecież za 2 lata, może go tu już nie będzie, więc to nie będzie jego problem. Pracy tu nie polecam, źle się dzieje. Dobrzy ludzie z tej firmy niestety odchodzą.

Agata

Serio tak dużo kobiet kiedyś było? A obecnie po latach jak proporcje tu się rozkłądają i ile w sumie osób pracuje?

Glanc Nowy wpis
@Koala

Roberto

Może ktoś napisać kilka informacji w temacie pracy dla przedstawiciela handlowego? Jak się tu pracuje?

Blady Nowy wpis
@Roberto

Zręcznie plus dyskretnie przede wszystkim

Blady Nowy wpis
@Roberto

Zręcznie plus dyskretnie rzecz jasna

Agata

witam, jest ogłoszenie na magazyniera i chcę się upewnić co do ostatecznych warunków związanych z zarobkami. Napisane jest o stałej podstawie i żadnej wzmianki o premii czy dodatkach, więc tylko na to można tu liczyć? W opisie widziałam, że oferują stabilną pracę w firmie o wieloletnim stażu i ciekawa bym była czy są tu jakieś podwyżki stażowe? Można liczyć z czasem na coś więcej?

Przedstawiciel Handlowy

Poziom żenujący, brak merytorycznych pytań, cwaniactwo, cwaniactwo i jeszcze raz cwaniactwo.

Wolę nie przytaczać. Najwięcej miała do powiedzenia pani skwarek:) Ilość pytań równa zero

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Bitcoint

Ale też nie oszukujmy się, nowi pracownicy też nie są pierwszego sortu... zresztą ani drugiego czy trzeciego... większość to ludzie chyba z jakiejś łapanki a nie rekrutacji. Większość powinna chwalić imię Pana, bo jak znam życie doslaliby pracę co najwyżej jako fizyczni w fabryce. Laski PH może w sklepach z ciuchami by się wybroniły. Firma płaci mniej, bo i mniej wymaga. Kadra kierownicza do wymiany. Masz wykształcenie i doświadczenie branżowe - ale faktyczne poparte wiedzą aplikuj i dobrze się wyceń.

WujekDobraRada
@Bitcoint

Lepiej daj sobie spokój

Target
@WujekDobraRada

Jakie widełki firma proponuje dla specjalistów ?

Sartor
@Bitcoint

Racja te ciuszki tych Pań Przedstawicielek Handlowych to istotnie w sumie największy oręż w rozmowie z potencjalnymi klientami , wniosek nasuwa się już przy pierwszych 2,_ -góra 3 zdaniach konwersacji

Agata

feminizm? czyli obecnie więcej kobiet już nie przyjmą? ogólnie to jak z warunkami, bo mało idzie wyciągnąć z tej Twojej uwagi

Jak wygląda sprawa grafiku w Wojnarowscy Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

JackStrong

Nie nie idzie.

Helena
@JackStrong

To w takim razie jak wygląda grafik pracy w firmie Wojnarowscy? Jakie są godziny pracy? Co gdy akurat musimy wziąć sobie dzień wolny? Czy zdarza się, że trzeba czasami zostać dłużej w pracy i wypracowywać nadgodziny?

Nicole
@Helena

Firma pracuję w stałych godzinach pracy od 08:00 do 16:00 (od poniedziałku do piątku). Jeśli potrzebuję Pani dzień wolny składa Pani wniosek o urlop.

Kamil
@Nicole

Czyli jakieś tam wolne można dostać, a jest szansa wyjść wyjściem prywatnym lub się zwolnić, aby nie tracić całego dnia urlopowego, czasami potrzebna jest godzinka, aby załatwić coś w urzędzie, jak to tam wygląda ?

Yyy

Nie, ale czasem wchodzi na głowę

Czy rozmowa rekrutacyjna w Wojnarowscy Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Charlie

Tak, prowadzi ją Willy Wonka. Reszta nie umie w angielski.

Czym Wojnarowscy Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

pcb

szczerze to nie wiem. Kilkanaście miesięcy temu byli totalnie niekonkurencyjni, zarobki kilkadziesiąt procent niższe od firm, które w tym czasie poszukiwały pracowników. Firma dobra dla kogoś kto akceptuje bardzo przeciętne wynagrodzenie w zamian za umowę na stałe i względny spokój. Dla chcących zarabiać europejskie kwoty w Polsce, mieć realny wpływ na działania firmy i szanse na rozwój osobisty to zły adres.

Plusz

Nie zarzucanie mi tylko wazeliny ???? Mam po prostu dobrą opinię o firmie, przecież mogę prawda? Pracuje już długo i bardzo sobie chwalę. Jasne, że nie wszystko jest super ale nigdzie nie jest idealnie. Firma daje możliwość kreatywnego dzialania, jeśli jesteś dobry to dobrze zarobisz. Atmosfera w dziale sprzedaży jest super. Ludzie się wspierają, często zawierają przyjaźnie na lata. Po wyeliminowaniu przez Prezesa dyrektorów tzw skoczków i spadochroniarzy wszystko wróciło na dobre tory. Pomimo pandemii nikt nie stracił pracy, mnóstwo nowych produktów i załadowany magazyn. Tęsknimy za wspólnym wyjazdem i zabawa w swoim towarzystwie. Powiem szczerze: osoba, która dostanie pracę w dziale rph będzie zadowalona.

Piotrek

Firma Wojnarowscy to wiodący dostawca opraw oświetleniowych działający od 2001 roku, polecam pracę.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Wojnarowscy Sp. z o.o.?

JAAN

Zależy na jakim stanowisku ale ogólnie 8-16

Grekmmmm

Kiedy wywalicie z roboty tego szkodnika z produkcji opraw. To pluje jadem na odległość. Żatruje was tym jadem.

Kila

Ciekawska 25.05.2018 17:06 @Anonim 15.12.2017 14:45 A o co chodziło z aferą mobbingową :)? Długo już nie pracuję u Wojnarowskich, ale z tą... hmm kobietą, miałam same problemy... Czy chodzi o tę kobietę co robi oprawy ?.

Zuzanna

Takie wypowiedzi nie powinny pojawiać się na forum - piszemy tutaj ogólnie o pracodawcach i oferowanych przez nich warunkach, a nie konkretnych osobach związanych z firmą. Po Twoim nicku wnoszę, że pracowałeś w firmie Wojnarowscy - może jesteś w stanie napisać jakąś konstruktywną opinię o pracy w tym miejscu. Jakie możesz wymienić jej pozytywne i negatywne aspekty?

Exmonter
@Zuzanna

Pozytywy odeszly dawno z firmy. Negatywy? Praca na ciągłych nadgodzinach za które nawet dziekuje nie uslyszysz a o wynagrodzeniu nie wspomne. (usunięte przez administratora)

Jan
@Exmonter

Dzień Dobry Pani Zuzanno Proszę o przybliżenie w jakim momencie dochodziło do nadgodzin i kiedy? Jacy Pracownicy Państwa źle się zachowywali wobec Państwa i w jaki sposób?

PCB
@Jan

Panie Janie, proszę przeczytać swoją wypowiedź i napisać ją jeszcze raz - po polsku :)

Poprawiony Jan
@PCB

Szanowne PCB już poprawiam moją nie polską wypowiedź. Dzień Dobry Państwu Proszę o przybliżenie w jakim momencie dochodzi do nadgodzin ? Jacy Pracownicy firmy zachowują się niegodnie wobec monterów i w jaki sposób?

Zuzanna
@Poprawiony Jan

@Poprawiony Jan Przyłączę się do Twojego pytania. A czy Ty pracujesz w Wojnarowscy Sp. z o.o.? Nie wiesz czy obecnie ta firma prowadzi jakieś rekrutacje? Na ich stronie internetowej nie mogę nic znaleźć. Odpisz proszę.

moje_mrowisko

""Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do firmy i natychmiast rozpoczynała pracę. Produkowała dużo i czuła się potrzebna, i szczęśliwa. Szef lew, był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał, że jeśli może ona wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?! Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów. Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Po jakimś czasie okazało się, że karaluch potrzebuje sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty, oraz … zatrudnił pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie wykresów w celu opisania tempa produkcji i analizowania trendów tak, by mógł je wykorzystywać do prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i... zatrudnił muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu …! Lew doszedł do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dano cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Cykada, potrzebowała też komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomagał jej przygotowywać Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu … Doszło do tego, że dział, w którym pracowała mrówka stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się nie śmieje, za to wszyscy są nerwowi... W tym czasie cykada przekonała szefa, lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia badania klimatycznego środowiska. Przy przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki, lew stwierdził, że produkcja uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny, wielotomowy raport, kończący się następującym wnioskiem: “ W dziale jest przerost zatrudnienia ...” Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego ? Oczywiście mrówkę, gdyż “wykazywała brak motywacji i negatywną postawę". Postaci występujące w tej bajce są fikcyjne; wszelkie podobieństwo do rzeczywistych ludzi lub faktów w Firmie są czysto przypadkowe…:)""

Podbijamy bo wciąż aktualne

PrzygotowanyDoEwakuacji
@moje_mrowisko

Faktycznie to wiecznie aktualne.

Nowy pracownik?

Komentarz nieziemski. GRATULACJE DLA AUTORA

Bartosz

Czy firma potrzebuje aktualnie ludzi? Jaką umowę dostaje się na początek?

Jas
@Bartosz

Tak w firmie potrzeba ludzi na magazyn na początek dostajesz umowę o pracę na 1 rok

JK
@Bartosz

zapraszamy również na produkcję https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-montazu-katowice%2Coferta%2C6193993

Hmmmm
@JK

A po co ludzie na tej niby produkcji. tam są 3-4 osoby. Po co więcej. Ja tego nie widzę. Praca chałupnicza.

szałowo
@Hmmmm

to nie jest produkcja, to manufaktura. składanie opraw z gotowych części. żaden szał.

Kila
@JK

Trzeba mieć dużą odporność na "czarną mambe". Jej złośliwość jest widoczna na porządku dziennym. Z jej powodu unikać tam pracy.

zabawa
@Bartosz

Próba miesiąc. A potem 1 dnia wiesz z jaką zajebistą ekipą pracujesz. Nie możesz doczekac sie do końca umowy. Jak wspomniał ktoś atmosfera gorsza niż na pogrzebie.

aweryupl
@JK

Jak można zapraszać ludzi do tego badziewia. Przecież trzeba być idiotą aby zachęcać ludzi do takiego absurdu chińskiego

Jowita
@Kila

Kto to jest czarna mamba?

Grzech
@Jowita

Baba z produkcji opraw

Zapytanie

Czy to prawda że jeden kierownik mobbingowal pracownice i się zwolniła przez niego? Chodzi o ph. Ten kierownik ponoć urwany z choinki był. Dalej pracuje? Jak sprawa się skończyła?

tak
@Zapytanie

tak to prawda

JackStrong
@Zapytanie

Jeśli chodzi o panią kierownik to nadal pracuje.

Tak
@JackStrong

To był Pan zupełnie z innej branży. Męczył dziewczynę strasznie

No
@Tak

Ale to kto kogo męczył ? Kierownik pracownice, klient pH? Nic z komentarzy nie rozumiem?

Meti
@No

Rks - ph

Nowa

Jeżeli nudzi cię praca lub mało zarabiasz, możesz się zająć zarabiać przez internet. Wejdź na mój profil instagram: @zarabiajprzyinternecie lub na moją stronę internetową: www.zarabiajprzyinternecie.pl.tl

aweryupl

Z tym (usunięte przez administratora) nie warto pracować na oprawach. Zje was jej jad. To czarna mamba. Najbardziej jadowita żmija świata. Kąsa. POtem tylko boli i cżłowiek cierpi. Tak ona straszne kąsa. Ona zieje jadem na kilometr kwadratowy. Nie idźxcie tam pracować ona was zatruje

Wariatkowo

Jak ja się cieszę że mnie już nie ma w tym (usunięte przez administratora) chińszczyzny i tandety. Każdemu odradzam prace w oprawach za psie grosze 2300 brutto. Jeszcze atmosfera nienawiści. Dojazdu brak. Ta praca nie miała żadnych plusów. Tam gdzie jestem to taka Bornholm by wykopali za wrednosc z dnia na dzień.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojnarowscy Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Wojnarowscy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojnarowscy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojnarowscy Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojnarowscy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wojnarowscy Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojnarowscy Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 562 ocen.
  • Gospodarcza 16
    40-432 Toruń