TBS-Technologie budownictwa specjalistycznego

Wrocław

Opinie o TBS-Technologie budownictwa specjalistycznego

ala 2010-03-11 17:24:07
Jest to firma nieszanująca pracowników i podwykonawców oraz dorabiająca się na ludzkiej krzywdzie. znam przypadki kiedy pracownikom po przepracowanym miesiącu powiedzieli o redukcji stawek ale żeby było śmieszniej było to za już przepracowany miesiąc. Ogólnie bardzo słaba firma kadra niewykwalifikowana na wszystkich budowach się z nich śmieją. Jak z nimi popracujecie to sami zobaczycie. Pełna amatorka.
jets 2010-09-02 00:00:36
Firma bardzo niesolidna, próbuje "wykręcić" kogo się da, nie ma znaczenia czy to pracownik, czy podwykonawca czy dostawca. Sprawdżcie chociażby jak często zmieniała adresy i statusy prawne. Nie polecam
kitka75 2010-11-10 09:36:54
Firma nierzetelna i oszukująca na każdym kroku która po ukończonych i odebranych robotach nie płaci( biorąc pieniądze od inwestora) wprost informując podwykonawcę że nie otrzymają pieniędzy bo...... śmiech na sali. Sprawa trafia do sądu. ( ponoć wielu podwykonawców już tak załatwili).
NIEWYPŁACONY 2011-10-25 20:27:20
Jesteśmy bardzo niezadowoleni z współpracy z firmą TBS to (usunięte przez administratora) z którymi na dodatek nie ma żadnego kontaktu ciekawi mnie czy nadal tak niewinnych ludzi kantują , jeżeli ktoś ma do nich jakiś aktualny kontakt to proszę się zgłosić chętnie porozmawiam lub spotkam się z Prezesem.
Pozdrawiam poszkodowanych
smsl 2016-05-20 22:46:35
@Danon, to staż, więc jak na taka firme to więcej jak 700-800 złotych bym się nie spodziewał. :) jednak ważne zdobyte doświadczenie
Zostaw swoją opinię o TBS-Technologie budownictwa specjalistycznego - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TBS-Technologie budownictwa specjalistycznego