EURO BUD / BYGGSERVICE HENRIK

Polanica-Zdrój

Opinie o EURO BUD / BYGGSERVICE HENRIK

anonim 2010-06-30 23:14:55
EURO-BUD Polanica Zdrój nie istnieje od 2 lat !!! Można to sprawdzić w urzędzie w Polanicy.Werbuje fachowców z działalnością gospodarczą do Szwecji i dla Byggservice [usuniete przez moderatora] SZWECJA KRISTANSTAD SKANE. Najchętniej werbuje pracowników po 40-tce , bez samochodu i znajomości języka,jeżeli chcesz wypłate to chce wywalić cię z mieszkania,strasząc policją lub mówi że wyśle pieniadze w ciągu 2 tygodni.Potem okazuje się że popsułeś jakąś maszyne itp więc nie dostajesz nic ponieważ to on poniósł straty......rotacja ludzi OGROMNA , samochody bez przeglądu,sprawnych hamulcy,odpalane na krótko ,warunki mieszkaniowe tragiczne,20 km do najbliższego sklepu,praca na miejscu polega na sprzątaniu wokół budynków i jakieś pierdoły...jedna para rękawic na dwie osoby na zmiane do urzytkowania !!!!!!!!! Ma bardzo dobrą gadane i jeżeli zobaczy że już się domyślasz co się tam dzieje to masz koniec pracy . Mogę podać numery telefonów ludzi którzy zjechali bez pieniędzy dla uwiarygodnienia tego co pisze.Mój mail MBpikus@interia.pl-moge podac wszelkie informacje oraz zdjecia dla potwierdzenia.

Zostaw swoją opinię o EURO BUD / BYGGSERVICE HENRIK - Polanica-Zdrój
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURO BUD / BYGGSERVICE HENRIK