Opinie o ABR Sesta w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ABR Sesta. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ABR Sesta o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABR Sesta w Warszawa

Magda

@aleksandra ile już pracujesz w tej firmie?

Aleksandra Nowy wpis
@Magda

Pracowałam ponad 20 lat.

zulu Nowy wpis
@Aleksandra

Firma tyle nie istnieje

Czy w ABR Sesta jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Aleksandra Nowy wpis

Nie.

Czym ABR Sesta zachęcają? Jakie mają dodatki?

Aleksandra

Niczym nie zachęcają. Nawet uwag nie możesz zgłosić, bo stajesz się wrogiem. Najlepsze lata firma ma już za sobą.

Idefiks

Nowi pracownicy to i praca im się podoba i wypłata. Wejdę za jakiś czas poczytać co piszą jak im nagle stawka za tą samą ankietę spadnie albo dokleją kilka mniejszych ankiet pod tą główną a kasa ta sama. W tej agencji chyba chodzi o to żeby rotacja była zwolnić cię nie zwolnią ale będziecie coraz mniej zarabiać aż się sami zwolnicie a jak nie to też dla nich spoko bo za grosze będziecie pracować. Praca zła nie jest , kasa prawie w terminie tylko to pogrywanie z ankieterem albo coś zapomną policzyć albo coś dołożą a stawki nie zmienią a to rozliczeń za dojazdy za wysokie. Czasem to się zastanawiam czy ludzie w stosunku do tego pracodawcy tez tak " walą w pręta" czy jednak pomimo tego są uczciwi. Popracujcie 2 lata tak jak ja i szukajcie nowej agencji.

Aleksandra
@Idefiks

IdefixTo prawda co napisałeś. 20 lat uczciwie pracowałam dla tej firmy i tego co zrobili w życiu się nie spodziewałam. W marcu gdy rząd wprowadził lockdown oni zamiast renegocjować umowę wymagali, żeby chodzić do Auchan by skanować końcówki regałów, gdy wystraszona po pojawieniu się przypadku zarażonego odmówiłam pójścia szybciutko zatrudnili "nowego",mi powiedziano, że w zastępstwie (on od początku mówił, że na stałe pracownicy sklepu) i od maja gdy chciałam wrócić do grudnia zwlekali z odpowiedzią na moje pytanie o powrót. W grudniu otrzymałam odpowiedź, że go nie zwolnią, mogę robić resztę. Reszta od maja do grudnia to było około 900zl. Zrezygnowalam. Niewolnik nie może mieć własnego zdania, takie jest motto tej firmy. Wielokrotnie domagałam się podania stawki za pracę, bo zgodnie z prawem taka informacja powinna pojawić się w przypadku umowy o dzieło. Jeśli zaczniesz zwracać uwagę stajesz się niewygodny.

Brałeś udział w rekrutacji do ABR Sesta. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Agnieszka

Polecam prace w tej firmie. Zarobki są bardzo dobre. To prawda, że mają długi okres płatności. Jeśli przyjdzie juz pierwsza pensja to kolejne są juz co miesiąc ;)

Mirka
@Agnieszka

Śmiechu warte. Zarobki dobre 13 zł za ankietę gdzie trzeba co najmniej 5 zł wydać na bilety do i ze e sklepu i stracić na to 2 godziny, bo autobus jedzie co 40 minut. Stawki za ankiety takie jak 5 lat temu.

@Agnieszka

Rodziny za zarobki w tej firmie nie utrzymasz. Nigdy nie zostaniesz doceniona.

@Mirka

Potwierdzam co napisała Mirka.

@robuś

Hmm. Rodziny nie mam więc nie wiem czy mogłabym ją utrzymać. Ale kilka nieruchomości za zarobki uzyskane w tej firmie kupiłam. I nie w Pcimiu Dolnym a w dużym mieście

Wiki

Firma oceniana dobrze jako pracodawca natomiast zarobki zależą w dużej mierze od nas samych!!

szarypracownik

co za bzdury... stawka za "szeregowe" stanowiska zawsze jest w ogłoszeniu, żadna to tajemnica. nie przypominam sobie też 2-3miesięcy czekania na pensję! co najwyżej kilka dni opóźnienia (od tego co masz w umowie) zdarzyło się może 2 razy. To jest firma prywatna a nie koncern światowy czy państwówka, chyba niektórzy o tym zapominają. ogłoszenia o wolnych stanowiskach są zawsze na stronie www i w necie. Wymagania są adekwatne do stanowisk. Ps.powyżej są komentarze głównie chyba tych którym udało się wylecieć... a to nie lada sztuka w tej firmie.

Ktos
@szarypracownik

Z tym, że wypłata powinna być na czas ZAWSZE, a to czy jest to firma prywatna czy państwowa noc do tego nie ma. To jest obowiązkiem pracodawcy.

@szarypracownik

Z pracy za takie wynagrodzenie to ludzie odchodzą, a nie wylatują.

Czy w ABR Sesta są szkolenia zewnętrzne?

robuś

Nie ma szkoleń zewnętrznych.

@Oszukany @Bobik Jeśli zaistniał problem z wypłatą wynagrodzenia, to czy próbowaliście zgłaszać gdzieś swój problem? @Agnieszka Co jeszcze podoba Ci się w pracy w ABR Sesta? Jakie są jej największe plusy?

Agnieszka
@Karolina

W tej pracy nie ma szans na nude. Duzo nowych badań, duzo pracy w terenie. To nie jest praca dla kogos kto lubi tylko siedzieć przed komputerem. Zdarza się ze trzeba troche popracować przy komputerze ale wiecej czasu spedzam w terenie.

Mirka
@Agnieszka

Jeśli ktoś lubi być wyzyskiwany to będzie mu dobrze, nie znudzi się, ale i nie zarobi.

Zenek

Firma jest dobrym pracodawcą a to zobowiązuje. Spokojnie polecam pracę.

Kamila3403

Współpracuje z tą firmą od 2 lat. Zgłaszam się do zleceń które mi odpowiadają. Brak problemów z otrzymaniem wynagrodzenia. polecam :)

Patryk

Świetna firma! Wyniki dokładnie takie jakich oczekiwalismy!

Wiktor

A ja uważam,że jak ktoś pracuje z zaangażowaniem to z cała pewnością będzie zadowolony z pracy w firmie.

nerty

dno Moje sugestie dla ABR Sesta: zmienić branżę Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: odejść

Gdyby ktoś miał pytania odnośnie pracy w firmie ABR Sesta to firma umożliwia kontakt telefoniczny i rozmowę na temat warunków zatrudnienia pod nr: 22 322 65 00. Czy może kiedyś już ktoś korzystał z tej opcji? Przydatna jest to możliwość czy nie korzystacie z takiego udogodnienia?

@agnieszka a właściwie czemu jesteś zadowolona? Mówiłaś, że nie pracujesz w Warszawie, więc jest mniej osób do badania, czy przez to nie jest ciężej? Mówisz o nienormowanym czasie pracy. Czyli np. studencki, którzy potrzebują elastycznego grafiku mogą znaleźć zatrudnienie w ABR Sesta? Dla innych zainteresowanych pracą w tej firmie polecam przeczytać wywiad: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,22830,wywiad-sebastian-starzynski. Jest tam wiele informacji odnośnie firmy i rekrutacji.

agnieszka

@Idefiks jeśli nawiązujesz do mojej wypowiedzi, to w tej firmie pracuje ponad 6lat i mam wyrobione zdanie na jej temat. I uprzedzając kolejne wątpliwości, nie pracuje w stolicy, żeby mieć jakieś układy czy znajomości. Wynagrodzenie zależy od liczby wykonanych badań a to zależy od wielu czynników (od liczby ankieterów w danym mieście, od wymagań klienta). Póki co jestem zadowolona i szczerze polecam tę firmę każdemu kto lubi pracę w nienormowanym czasie pracy i chce być rozliczany z jej efektów.

Bobik

Niestety wypłaty po 3 miesiącach od wykonania zlecenie,o ile jej sie w ogóle doczekacie. Nie polecam.

kama

loli' musiałabyś wyslac do nich cv i chyba sama sie przekonac jak to wszystko wyglada bo chyba ciezko tak gdybac, nic nie zaszkodzi jak pojdziesz do nich na rozmowe

prawdziwy

kaja jaka stawka 2-3 hehe 8zł na h sie tam zarabia wiec policz sobie ze zarobisz + - 1200zł za harówę rozwoju nie ma zadnego klepiesz to samo po 4 latach potrafia obniżyć pensje a i czekasz na nia 2 miesiace czasem sie czekało 3 bo nie było pieniędzy dla szarych pracownikow :) [pzdrawiam

Oszukany
@prawdziwy

Ja czekałam 4, 5 miesięcy na wypłatę i dopiero po mojej interewncji otrzymałam przelew-skandal!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ABR Sesta - Warszawa

ABR Sesta