Opinie o Carlex Design w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Carlex Design. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carlex Design na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carlex Design w Bielsko-Biała

Czy znajdzie się od kogoś opinia dotycząca pracy przy planowaniu produkcji? wystawiona została oferta na specjalisty od niej. Warto aplikować? wskazują na zarobki liczone od 6 do 8 tys, zastanawiam się jak można uzyskać ten najwyższy próg?

Anna Nowy wpis

Kierownica obszyta bardzo dokładnie, starannie i precyzyjnie. Kolor nici idealnie dobrany pod kolor felg tak ja prosiłam. Super kontakt i profesjonalne podejście. Pan potrafi doradzić co będzie dobrze wyglądać a także zaproponować inne rozwiązania. Bardzo polecam!

Paweł Nowy wpis

Praca wykonana idealnie, na czas, wszystko wg ustaleń. Efekt końcowy to WOW - samochód prezentuje się mega. Pięć gwiazdek za pracę wykonaną na 5!

Urszula Nowy wpis
@Paweł

A można spytać co konkretnie było robione, ile czasu zajęło i jaki był potencjalny koszt? Pytam, bo ciekawa jestem ile na tym zarabiają i ciekawa jestem aktualnego rozliczenia się za pracę tutaj, bo podobno na b2b można

Krzysztof

Szczerze polecam tą firmę. Profesjonaliści w tym co robią.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Carlex Design? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Zofia

Widziałam że szukali Tapicera. A wiecie czy zatrudniają bez doświadczenia? I jaka kasa jest dla takich świeżaków na początek?

Sebastian

Bardzo wysoka jakość wykonanej usługi! Właściciel to prawdziwy pasjonat, zwracający uwagę na detale oraz jakość. Efekt końcowy naprawdę powala!

Mariusz

Bardzo dobra i rzetelna firma.Polecam

Cześć. Od niedawna pracuję w Carlex Design i chciałbym podzielić się swoją opinią. Rozmowa rekrutacyjna bardzo fajna. Tak jak było napisane w ogłoszeniu, bardziej na zasadzie luźnej rozmowy. Klimat firmy i projekty, jakie są tutaj wykonywane - na najwyższym poziomie. Odpowiedniego poziomu wymaga się też od pracowników. Można zatrudnić się na umowę o pracę lub pracować jako własna firma, wystawiając fakturę. Do wyboru. Zakres obowiązków jest określony. Szef i inni pracownicy pomagają ogarnąć zadania. Pracuję krótko i zupełnie nie rozumiem opinii takich jak ta: "jak zawrzesz umowę z firmą musisz pracować w niej 5 lat, jak chcesz odejść musisz im zapłacić karę 20 000 tyś zł. Jak w pracy popełnisz jakiś błąd to jest kara w umowie 100 000 tyś zł." Ja nic takiego w umowie nie miałem i myślę, że nie ma co poważnie traktować takich opinii tylko spróbować, jeśli myślisz o pracy tutaj.

@Tomek

Noo.. Kara 100 tys byłaby zaskakująca... Czyli w żaden sposób tutaj nie każą za nic? Pytam, bo niektórych to demotywuje jednak. A wobec tego co aktualnie oferują tutaj w ramach zwiększenia mobilizacji do pracy?

A.

Zgadzam się!, nic dodać nic ująć! Takim człowiekiem ktoś powinien się w końcu zająć, żeby ukrucić jego poczucie bezkarności.

Kick
@A.

Myślisz o TEKA?

@Kick

A co to? To skrót?

Przemek

Dzień dobry wszystkim. Perypetie życiowe wymusiły zmianę miejsca zamieszkania i szukam pracy, wobec tego weryfikuję komentarze. Wydaje mi się, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Bielsko-Białej. Proszę, dajcie znać jak pracuje się w firmie Carlex Design? Czy warunki pracy są dobre? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Nie będę robić kanapek bo mieszkam sam. Przemek

Weronika
@Przemek

Twoja argumentacja co do robienia kanapek wygrała :D Zdecydowałeś się na pracę tu? Bo obecnie jestem w podobnej sytuacji i szukam aktualnego info.

gienia

@gienia

Nie no w to akurat jakoś średnio mi się chce wierzyć. xd To niby na umowie gdzieś małym druczkiem jest napisane?

Była pracownica/pracownik

(usunięte przez administratora) Właściciele siedzą sobie w gabninetach i nawet nie wiedzą kiedy ich podwykonawcy i pracownicy zaprzepaszczają transakcje lub projekty generując straty finansowe. Swoimi działaniami tzw. firma potraciła kontakty i teraz ledwo przędzie . W związku z tym zwalnia się kilku pracowników a na ich miejsce zatrudnia się jednego żeby wykoknywał" robotę za trzech " oczywiście za groszę z obietnicą podwyżki jeżeli pracownik się spisze. Po kilku miesiącach albo pracownik bez podwyżki się zwolni albo zostanie zwolniony i na jego miejsce przyjdzie kolejny na takich samych" zasadach ". Właściciel myśli że jest bogiem wmawiając innym swoje urojone, nierealne pomysły np. domaga się od jakiejś firmy wykonania czegoś co jest niemożliwe do zrealizowania. Jak go ta firma wyśmieje to każe to zrobić innej firmie lub swoim podwykonawcom. Jedna pracownica została zwolniona bo zamówiła taksówkę ktora zawiozła właściciela na miejsce o 10. min za wcześnie. Inna usłyszała że nawet jak będzie w niedziele w kościele to ma odebrać od niego telefon. Inny pracownik nie był puszczany przez ponad 20 mc-y na urlop i (usunięte przez administratora) do nadgodzin aż w końcu wylądował w szpitalu a następnie został zwolniony. Radzę omijać tzw. firmę szerokim łukiem bo z powodu plajtowania jest tam jeszcze gorsza sytuacja. Na szczęście " firma " znajduje się po za miastem.

Obecny pracownik
@Była pracownica/pracownik

Haha ale bzdury. Znam każdą z tych osób i żadna z tych historii nie jest prawdą. Tak to jest, że im bardziej się firma rozrasta, tym ma więcej hejterów. Mi się tam pracuje super i atmosfera między pracownikami jest miła i rodzinna????

Również obecny pracownik
@Obecny pracownik

Taką kontr-opinie mogła napisać tylko jedna osoba, słabo, niestety prawda boli i nie da się jej pod dywan zamiatać ciągle, ja dodam że te historie są z życia wzięte i są prawdziwe i dobrze to ktoś opisał a jak tam jest rodzinna atmosfera to chyba nie wiesz jak powinno w być w domu, współczuję.

Ipsum
@Obecny pracownik

Znasz każdą osobę, która opowiedziała te nieprawdziwe historie? Ciekawe, bo albo ma tu miejsce zbiorowa halucynancja, albo nie przemyslalas/przemyslales logiki swojej wypowiedzi. Obstawiam opcję nr 2 i polecam analizę tego strzału w kolano.

Ex
@Również obecny pracownik

Masz rację, popieram, taką opinię mogła napisać tylko osoba, która nie przepracowała jakichś rodzinnych, patologicznych wzorców polegających na wyrażaniu miłości przemocą i poddaństwem. Ale chyba ja stać na dobrego terapeutę.;) :) :)

Odradzam wszystkim zainteresowanym stanowisko technologa szwalni, osoba która zarządza firmą wykorzystuje osoby na tym stanowisku , wszystkie swoje błędy zwala na w/w osobę na tym stanowisku a zasługi przypisuje sobie (na ucho właściciela) za plecami pracownika.Nie polecam!

Ula

Jakie są zarobki w firmie

Carlex Design ma ofertę pracy dla technologa produkcji-szwalnia. Czy nowi pracownicy dostają długoterminowe i stabilne umowy? Na początku pracy jest okres próbny? Ile on trwa?

Dpa
@Michał

Jeśli jesteś obecnie zatrudniony, nie zmieniaj pracy na CD. To jest rada osoby, która pracę w tej firmie rzuciła.

Pisze z pozycji pracownika, ponieważ wiem, jak wszystko wygląda od podszewki. W Carlex zatrudnienie może odbywać się poprzez własną działalność jak i umowę o pracę. Każdy wybiera, co jest odpowiednie. Nie ma żadnego przymusu. Carlex jest też firmą, w której pracują bardzo ambitne i kreatywne osoby, zatem aby przetrwać, być zadowolonym, a później nie narzekać trzeba przede wszystkim pracować i wywiązywać się z obowiązków na wysokim poziomie. Zapewne nie jest to miejsce dla osób, które wyobrażają sobie, że przesiedzą sobie 8h z cappucino na biurku przy ploteczkach na facebook-u, tak jak ma to miejsce w wielu corpo. Carlex nie jest corpo produkującym taśmowo śrubki czy długopisy, ale jest przede wszystkim firmą kreatywną, artystyczna i rozwojową. Niestety trzeba przede wszystkim myśleć, myśleć, myśleć oraz pracować, co dla dużej części młodych osób wysoko celujących jest wysiłkiem ponad możliwości. Atmosfera między ludźmi w Carlex jest też naprawdę fajna.

Konrad
@pracownik

Chyba raczej 'piszę' a nie 'pisze' Agato.

MGR
@pracownik

myśleć nie można bo za Ciebie myślą i karzą Ci powielac głupie pomysły osób które mają wpływ na szefostwo

Korpo
@pracownik

Korpo to ty znasz jak widać tylko z opowieści. Wszystkie bajki łykasz jak pelikan?

Kandydatka

Niedawno pojawiło się ogłoszenie o stanowisku asystentki ds.administracyjno-biurowych. Warto aplikować? Jak atmosfera, zarobki na tym stanowisku?

Stefan
@Kandydatka

Masz doświadczenie zawodowe na stanowisku, które jest aktualnie wolne w firmie Carlex Design? Ciekawi mnie, czy będziesz może próbowała dostać się do pracy w tej firmie? Daj znać proszę bo bardzo mnie to ciekawi.

joł joł

Hej, zastanawiam się czy aplikować na stanowisko krawiec. Napiszcie jak wygląda praca, w jakich godzinach jaka kasa,czy rzeczywiście więcej niż najniższa, czy można liczyć na pomoc innych pracowników kiedy jest się na przyuczeniu? Z góry dzięki za info

Czy firma Carlex Design w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

MGR

firma nie prowadzi szkoleń

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Carlex Design?

Pioter

Na prozac i tabsy uspokajające:D ewentualnie młotek, aby pieprznąć się w łeb zawczasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Carlex Design - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Carlex Design?

Zobacz opinie na temat firmy Carlex Design tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carlex Design?

Carlex Design
2.3/5 Na podstawie 45 ocen.
  • ul. Świerkowicka 41
    43-502 Bielsko-Biała