logo ABR Sesta

ABR Sesta

Opinie o ABR Sesta

anonim 2009-11-09 08:45:01
Szkoda , że nie płacą na czas.
byly pracownik 2009-12-08 22:57:54
nie polecam nikomu tej firmy, zle traktowanie pracowników firmy, warunki pracy tez beznadziejne.
Pracownik miesiąca 2009-12-08 23:54:46
to dziwne, bo ja też pracuję na zlecenie w ABR SESTA i mi płacą na czas - może WY POWYŻEJ słabo pracujecie, coś kombinujecie...stąd takie problemy.

zofia 2009-12-09 12:45:44
Nikt nie jest do niczego zmuszany, to jakieś bajki z palca wyssane. Jeżeli nie masz ochoty pracować, to zarejestruj się w UP i czekaj aż przyjedzie królewicz na białym rumaku i wybawi cię od tej harówy. Jeżeli chodzi o szefostwo, dla Prezesa ABR SESTA doba ma za mało godzin, więc wykorzystuje maksymalnie każdą sekundę. Niestety nie zastaniesz go w kuchni przy kawce i pączku. SESTA jest rewelacyjną firmą i nie pozwolę na jej oczernianie.
Życzę powodzenia w Urzędzie Pracy...
:p 2010-07-07 08:35:29
Porażka!!!!!!!! (usunięte przez administratora). W firmie nie ma z kim rozmawiać. Ciągłe zapewnienia i obietnice bez pokrycia. Gratulacje- z takim podejściem dalejko zajdziecie.
ktoś 2010-09-29 09:33:25
Od kilku lat pracuję dla tej firmy i nie jest aż tak źle. Co prawda od około roku są problemy z płatnościami- ( opóźnienia) , jadnak pensja wpływa co miesiąc i zgadza się co do grosza.Jak sie komuś nie podoba-niech odejdzie-nikt tam nikogo do parcy nie zmusza. Pozdrawiam
:> 2010-09-29 11:31:29
widzę że jest dużo złych opinii o tej firmie, w takiej sytuacji nie skorzystam
xyz 2010-09-29 19:06:18
a jak długo trzeba czekać na pierwszą wypłatę?
potencjalny pracownik 2010-10-21 23:42:46
a na jakich stanowiskach byliście zatrudnieni w tej firmie?
anonim 2011-04-27 10:55:33
ja umowę mam, i zgodnie z umową po 75 dniach od wykonania zlecenia dostałem kasę czyli za grudniowe zlecenia wypłacili w połowie marca - i to byłoby na tyle rzetelności z ich strony !
niestety za styczniowe zlecenia wg umowy powinni wypłacać w połowie kwietnia jest koniec kwietnia i kasy nie ma
anonim 2011-05-24 15:32:31
taka specyfika branży, pracuję dla kilku firm badawczych na zlecenia i wszędzie mają takie terminy płatności
wcześniej czy później kasa jest
blutkowa 2012-10-23 22:16:48
pracuje już ponad dwa lata dla nich , systematycznie co miesiąc, czekanie na pierwszą wypłatę było frustrujące , ale jak już przyszła to potem leci co miesiąc :) znam gorsze firmy jeśli chodzi o płatności,w Sescie wiem ile zarobiłam i wiem ze za dany miesiąc dostanę całą pensje , a mam firmy które płaca za część zleceń z jednego miesiąca część z kolejnego i tak na prawdę nigdy nie wiadomo ile w danym miesiącu kasy będę miała
dziewczę 2013-02-19 10:45:01
Widzę, że wielu byłych, obecnych i niedoszłych pracowników dba o czarny pr sesty. Gdyby to była jedna osoba, w jednym czasie, to ok, można zrozumieć - ktoś się uwziął, ale aż tyle? Na takiej przestrzeni lat? Coś musi być na rzeczy.

Ale dobrze, że taka stronka jak gowork istnieje - potencjalni klienci każdej firmy powinni tu zaglądać i sprawdzać co myślą na jej temat pracownicy. To przecież istotna informacja. Wiadomo - zadowolony pracownik to dobrze i z zaangażowaniem wykonana praca. I na odwrót.
nigdy więcej 2013-03-20 01:22:42
nigdy więcej żadnej współpracy z nimi. To jest nie do pojęcia, żeby nie móc doprosić!! się własych pięniędzy.....
dramat! 2013-03-21 09:06:00
czekam już 5 miesięcy...
Anonim 2013-03-27 12:01:49
Pracowałam jako ankieterka, teleank zaoferowałoieterka i dobrej i efektywnej pracy szefostwo zaoferowało mi pracę koordynatora. Nie chce stałej umowy więc zrezygnowałam. Jeżeli dobrze wykonujesz powierzone ci zadania masz szansę na rozwój w tej firmie. Fakt kasa późno, ale wszystko wypłacane co do grosza. Pracuje już tam parę lat i nie narzekam. Stawki jak ktoś nazwal "roboli" są takie same jak w inych agencjach tej branży
lalala 2013-03-29 22:45:50
No dobrze, ale co z tego, że zapłacą po kilku miesiącach? Właścicielowi mieszkania, które wynajmujesz, nie będziesz mogła tłumaczyć się w ten sposób. Jeśli ktoś poszukuje firmy, która będzie płaciła w terminie, niech omija sestę szerokim łukiem. W przeciwnym razie pod koniec miesiąca będziecie musieli kombinować jak opłacić czynsz i rachunki. Ale jeśli ktoś ma możliwości i nie przeszkadza mu czekanie na kasę nie wiadomo jak długo - proszę bardzo. Co do szans rozwoju w tej firmie, to powiem na własnym przykładzie - pracowałam tam kilka lat (na początku o dziwo płacili w terminie, a skoro mnie nie zwalniali, to raczej kiepska nie byłam), ale szansy rozwoju nie dostałam. Ciągle te same pieniądze (wypłacane po kilku miesiącach) i to samo stanowisko (najniższe). Nikt nigdy niczego mi nie zaproponował. Ale za to umowę o pracę dostawały osoby ze stażem dużo krótszym ode mnie... Ja swoją teorię mam, a wy interpretujcie sobie jak chcecie. W każdym razie szczerze odradzam.
nn 2013-04-02 17:26:54
Olu, uważam, że Twoja wypowiedź na tym forum jest nie na miejscu.
anna 2013-05-09 10:46:15
Zastanawia mnie jedno, dlaczego nikt z was nie zgłasza tego co tam się dzieje do Inspektoratu Pracy? spędziłam tam 2 miesiące , o 2 za dużo wypłacie nie ma nowy bo jak usłyszałam na razie nie ma pieniędzy, pracownicy ,,koledzy'' dostają na czas inni nie koniecznie. O umowę nie mogę się doprosić bo jak stwierdziła księgowa umowę zlecenie podpisujemy przy pierwszej wypłacie, kpina. Pracowałam tam 2 miesiące, nasłuchałam się jaka ta firma jest okropna, ze trzeba to zgłosić do inspektoratu pracy, a jak wyszedł ten temat to głowy schowały się w piasek. Żenada.
Wawa 2013-05-16 21:08:57
Podobno kiedyś ktoś był w tej sprawie w PIP. i co? oni mogą pomóc tylko w tym przypadku, gdy jest umowa o pracę a nie jakieś głupie zlecenie podpisywane raz na jakiś czas. Jedyne co można zrobić, to uciec z tej firmy.
haha 2013-05-23 14:34:34
"zarobić miesięcznie"? na wypłatę to sobie poczekasz kilka miesięcy:> lepiej iść do tesco na wykładanie towaru.
Kursant 2013-06-01 11:08:49
Jeżeli ktoś po przeczytaniu tylko części tych komentarzy zastanawia się, czy tutaj pracować.. pyta się jaką dostaje się umowę i ile da się miesięcznie zarobić, to ta firma jest dla niego :D ponieważ trzeba być ślepym (usunięte przez administratora), aby nie doczytać się w komentarzach:
- umowa zlecenie (podpisywana przy wypłacie.. czyli po 3 miesiącach - a właściciel wynajmowanego mieszkania takich bajek nie słucha.. i słusznie, tylko kretyn idzie do roboty, gdzie płącą po 3miesiącach 1100-1300zł :D)
- zarobki do 1600zł netto.. w zamian za życie towarzyskie i własne zdrowie - nieadekwatne..
- idealna praca dla masochostów..
mork 2014-03-07 16:56:25
@Waldek, wysłać CV pewnie nie zaszkodzi, najwyżej odpisza Ci, że obecnie nie prowadza rekrutacji, czy coś w tym stylu. Może któryś z pracowników jest bardziej zorientowany i napisze.
duplo 2014-03-26 12:45:26
do wprowadzania danych tak naprawdę nie potrzeba żadnych innych umiejętności. No może jeszcze szybkie pisanie na klawie
jak szybko trzeba pisac 2014-05-22 11:47:23
@duplo, szybkie czyli ile? w miszczu klawiatury pisze tak, ze mi wylapuje ze 2-3 bledy. nadam sie? dzieki za odp
kaja 2014-05-30 19:02:33
potrzebna jest tylko osoba, która szybko pisze na klawiaturze czy coś jeszcze specjalnego powinna umieć robić?
janek352 2014-08-25 16:44:28
chyba tylko trzeba umieć szybko pisać i specjalnych zdolności nadprzyrodzonych nie potrzeba w tym zakresie, tylko nie wiem czy to ogłoszenie jeszcze ważne, bo jakiś czas go juz nie ma, chyba, że kogoś rekrutowali po prostu i to dlatego znikneła oferta czy po prostu sie rozmyślili...ale to mało prawdopodobne :)
Mordeczka 2014-11-01 12:45:43
Nie polecam firma nie płaci tylko obiecuje chora atmosfera rodziny na stołkach a już nie powiem o stawce która jest dużo niższa niż w MC donald a i patrzą ci na rece i wymagaja nie wiadomo czego tak że ostrzegam nie pchać sie tam do pracy
dfre 2014-12-13 16:16:23
w jaki sposób pracownicy są rozliczani za wykonane zadania? jakie kompetencje wymaga pracodawca od przyszłego pracownika czy istnieją szanse rozwoju? jak przebiega rekrutacja do tej firmy? czy dokumenty aplikacyjne mozna wysłac email czy osobiscie nalezy dostarczyc? z góry dziekuje za odpowedz pozdrawiam
prawdziwy 2014-12-18 14:27:30
kaja jaka stawka 2-3 hehe 8zł na h sie tam zarabia wiec policz sobie ze zarobisz + - 1200zł za harówę rozwoju nie ma zadnego klepiesz to samo po 4 latach potrafia obniżyć pensje a i czekasz na nia 2 miesiace czasem sie czekało 3 bo nie było pieniędzy dla szarych pracownikow :) [pzdrawiam
szarypracownik 2015-05-19 08:30:12
co za bzdury... stawka za "szeregowe" stanowiska zawsze jest w ogłoszeniu, żadna to tajemnica. nie przypominam sobie też 2-3miesięcy czekania na pensję! co najwyżej kilka dni opóźnienia (od tego co masz w umowie) zdarzyło się może 2 razy. To jest firma prywatna a nie koncern światowy czy państwówka, chyba niektórzy o tym zapominają. ogłoszenia o wolnych stanowiskach są zawsze na stronie www i w necie. Wymagania są adekwatne do stanowisk. Ps.powyżej są komentarze głównie chyba tych którym udało się wylecieć... a to nie lada sztuka w tej firmie.
Agnieszka 2015-06-23 12:45:44
Polecam prace w tej firmie. Zarobki są bardzo dobre. To prawda, że mają długi okres płatności. Jeśli przyjdzie juz pierwsza pensja to kolejne są juz co miesiąc ;)
kama 2016-06-16 21:41:28
loli' musiałabyś wyslac do nich cv i chyba sama sie przekonac jak to wszystko wyglada bo chyba ciezko tak gdybac, nic nie zaszkodzi jak pojdziesz do nich na rozmowe
Zostaw swoją opinię o ABR Sesta - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABR Sesta