logo Nutridieta - Liliana Maciejewska

Opinie o Nutridieta - Liliana Maciejewska

Wiki 2015-04-27 09:56
FIRMA GODNA POLECENIA!
Weronika Lubicz 2015-05-12 09:31
Korzystam z ich usług i jestem zadowolona. Wszystko jest jak trzeba!
jolanta 2015-06-02 10:45
przepyszne jedzenie, pieknie podane wszystko ok , polecam
Kaśka 2015-07-03 06:44
Nie mam nic do zarzucenia mogę tylko polecić innym :)
Zuzanna 2015-08-04 06:40
Świetna sprawa ta dieta, stosuję ją od niedawna i jestem bardzo zadowolona. Dieta co ważne jest zbilansowana i różnorodna. Posiłki są świeżutkie.
Martyna9 2015-09-02 06:42
Dobra dieta jest po to, aby nauczyć mądrze się odżywiać, i żeby przyswoić sobie zasady i ich później nie łamać. Dlatego korzystam z NUTRIDIETY, ponieważ jestem bardzo zadowolona! :)
Joanna 2015-10-02 07:22
Osobiście jestem bardzo zadowolona z całokształtu, absolutnie się nie spodziewałam, że jedzenie będzie tak zróżnicowane i smaczne, obsługa rewelacyjna, zero problemów, gratuluję:)
jadzia 2015-12-30 13:52
nie mam nic do zarzucenia, solidna firma, jedzenie przepyszne i dietetyczne! chudniesz w oczach ;)
Sławek 2016-03-29 11:03
catering rewelacyjny! sama firma bardzo uczciwa i profesjonalna, warto!
Andrzej 2016-05-01 21:54
Taki catering, to super pomysł!
Adam 2016-05-01 21:57
Moja żona właśnie jest na diecie. Wszystko, co je wygląda bardzo smakowicie!
Anna 2016-05-20 22:47
Solidna firma. Polecam!
Kornelia 2016-06-04 00:06
Polecam Nutridietę. Posiłki były fajnie skomponowane i smaczne. Teraz nadal będę się zdrowo odżywiać.
Amelia 2016-06-21 23:25
Po rzuceniu palenia trochę mi sie przytyło. Zdecydowanie nie podobałam się sobie. Skorzystałam z Nutridiety i efekty są zadowalające. Polecam.
viola 2016-07-29 00:10
Bardzo pozytywnie jestem nastawiona do tej firmy.Moja fundacja korzysta z tego casteringu na imprezach integracyjnych i okolicznościowych.Dobra jakość,smakowite posiłki i korzystna cena to główne atuty.Polecam!
Edward 2016-08-07 13:54
Ta Nutridieta, to super sprawa. Jedzenie jest różnorodne i bardzo dobrze zapakowane. Moja firma korzysta z tego cateringu przy różnych imprezach!
tak 2016-08-07 14:00
Wydaje mi się, że nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy, ale to pewnie najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich.
ewa 2016-10-25 14:52
Jedzonko rewelacyjne. Wraz z mężem już trzeci tydzień stosujemy. Bardzo dobre i zróżnicowane
posiłki ,smaczne i świeżutkie i lecimy z wagi .Korzystaliśmy z kilku cateringów ,ale daleko im do
Nurdiety .Pozdrawiamy całą załogę.Ewa i Marek
Kasia 2017-02-17 16:00
Obecnie ze względu na intensywną pracę zawodową nie mam czasu na gotowanie, a że lubię się zdrowo odżywiać, to korzystam z oferty Nutridiety. Mają w swojej ofercie wyjątkowo dobre i odpowiednio kaloryczne posiłki na cały dzień. Polecam!
Ivonna 2017-03-12 22:20
W kancelarii, gdzie pracuję wszyscy przeszliśmy na bycie fit i korzystamy z cateringu Nutridieta, która bardzo nam odpowiada pod kątem ceny jak i jakości posiłków. Zwłaszcza, że jesteśmy zawaleni pracą i nie mamy czasu na pichcenie w domu.
Arek 2017-04-09 18:33
Zawsze w jesienno – zimowe miesiące korzystam z dietetycznych posiłków, które zapewniają całodzienne zapotrzebowanie na zbilansowaną dietę dla organizmu. Dzięki której podczas tych miesięcy spadam na wadze. Kontakt z firmą świetny, a ceny w normie. Polecam!
Alicja 2017-05-10 18:31
Wiosna nadeszła. Czułam, że brakuje mi w organizmie witamin po zimie. Czułam się ospała i poddenerwowana. Z pomocą przyszła mi Nutridieta. Zastosowałam dietę wzmacniająca i dziś czuję się o wiele lepiej. Polecam!
Joanna Ziółkowska 2017-06-07 18:31
Lekarka zaleciła mi aktywny tryb życia i odpowiednią dietę w celu zredukowania wagi i odciążenia wątroby i ktoś mi polecił nutridietę do tej drugiej kwestii i po przeanalizowaniu ich oferty na próbę wzięłam abonament na miesiąc. Potrawy były świetne dużo lepiej się czułam i w związku z tym przedłużyłam współpracę z nimi o kolejne miesiące. Dodam na koniec, że na swoim fachu się znają jak mało kto.
Romuald 2017-07-08 17:23
Firmy mi polecił znajomy, który jest ich klientem od kilku ładnych miesięcy i zawsze chwalił ich dobra kuchnię. Będąc przez kilka miesięcy słomianym wdowcem to skusiłem się na ich ofertę i nie żałuję. Dobre jakościowo posiłki, sprawna realizacja i przystępna cena. Jest gut!
Aleksamder54 2017-08-06 17:14
Razem z żoną prowadzimy pensjonat i prowadzimy w nim tez warsztaty odchudzające. Z naszej strony stawiamy na aktywność fizyczną, a nurtridieta dostarcza posiłki dla naszych gości, które wydajnie wspomagają proces walki z nadwagą. Dodam, że u nas warsztaty trwają dokładnie miesiąc, a wysiłek fizyczny plus dieta, to doskonały efekt
Dominika 2017-08-08 12:09
Dużo osób wypowiada się na temat Nutridiety z perspektywy klienta. Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy jak wygląda praca w firmie? Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.
Paulina 2017-09-10 20:19
Z braku czasu na gotowanie przez intensywny tryb życia zawodowego skusiłam się na catering dietetyczny, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Dowożą bardzo dobre potrawy na czas a jakość odżywcza jest wysoka. Dużo lepiej się czuję niż wcześniej jak stołowałam się w fastfoodach. Ogólnie bardzo polecam!
Dominika 2017-09-11 14:10
Nadal na temat Nutridieta - Liliana Maciejewska wypowiadają się klienci. Czemu pracownicy nie chcą zdradzić jakim firma jest pracodawcą? Ważne jest też czy może szukają osób do pracy, bo na ich stronie nie ma żadnej informacji.
Zostaw swoją opinię o Nutridieta - Liliana Maciejewska - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nutridieta - Liliana Maciejewska