logo Nutridieta - Liliana Maciejewska

Opinie o Nutridieta - Liliana Maciejewska

Wiki 2015-04-27 09:56
FIRMA GODNA POLECENIA!
Weronika Lubicz 2015-05-12 09:31
Korzystam z ich usług i jestem zadowolona. Wszystko jest jak trzeba!
jolanta 2015-06-02 10:45
przepyszne jedzenie, pieknie podane wszystko ok , polecam
Kaśka 2015-07-03 06:44
Nie mam nic do zarzucenia mogę tylko polecić innym :)
Zuzanna 2015-08-04 06:40
Świetna sprawa ta dieta, stosuję ją od niedawna i jestem bardzo zadowolona. Dieta co ważne jest zbilansowana i różnorodna. Posiłki są świeżutkie.
Martyna9 2015-09-02 06:42
Dobra dieta jest po to, aby nauczyć mądrze się odżywiać, i żeby przyswoić sobie zasady i ich później nie łamać. Dlatego korzystam z NUTRIDIETY, ponieważ jestem bardzo zadowolona! :)
Joanna 2015-10-02 07:22
Osobiście jestem bardzo zadowolona z całokształtu, absolutnie się nie spodziewałam, że jedzenie będzie tak zróżnicowane i smaczne, obsługa rewelacyjna, zero problemów, gratuluję:)
jadzia 2015-12-30 13:52
nie mam nic do zarzucenia, solidna firma, jedzenie przepyszne i dietetyczne! chudniesz w oczach ;)
Sławek 2016-03-29 11:03
catering rewelacyjny! sama firma bardzo uczciwa i profesjonalna, warto!
Andrzej 2016-05-01 21:54
Taki catering, to super pomysł!
Adam 2016-05-01 21:57
Moja żona właśnie jest na diecie. Wszystko, co je wygląda bardzo smakowicie!
Anna 2016-05-20 22:47
Solidna firma. Polecam!
Kornelia 2016-06-04 00:06
Polecam Nutridietę. Posiłki były fajnie skomponowane i smaczne. Teraz nadal będę się zdrowo odżywiać.
Amelia 2016-06-21 23:25
Po rzuceniu palenia trochę mi sie przytyło. Zdecydowanie nie podobałam się sobie. Skorzystałam z Nutridiety i efekty są zadowalające. Polecam.
viola 2016-07-29 00:10
Bardzo pozytywnie jestem nastawiona do tej firmy.Moja fundacja korzysta z tego casteringu na imprezach integracyjnych i okolicznościowych.Dobra jakość,smakowite posiłki i korzystna cena to główne atuty.Polecam!
Edward 2016-08-07 13:54
Ta Nutridieta, to super sprawa. Jedzenie jest różnorodne i bardzo dobrze zapakowane. Moja firma korzysta z tego cateringu przy różnych imprezach!
tak 2016-08-07 14:00
Wydaje mi się, że nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy, ale to pewnie najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich.
ewa 2016-10-25 14:52
Jedzonko rewelacyjne. Wraz z mężem już trzeci tydzień stosujemy. Bardzo dobre i zróżnicowane
posiłki ,smaczne i świeżutkie i lecimy z wagi .Korzystaliśmy z kilku cateringów ,ale daleko im do
Nurdiety .Pozdrawiamy całą załogę.Ewa i Marek
Kasia 2017-02-17 16:00
Obecnie ze względu na intensywną pracę zawodową nie mam czasu na gotowanie, a że lubię się zdrowo odżywiać, to korzystam z oferty Nutridiety. Mają w swojej ofercie wyjątkowo dobre i odpowiednio kaloryczne posiłki na cały dzień. Polecam!
Ivonna 2017-03-12 22:20
W kancelarii, gdzie pracuję wszyscy przeszliśmy na bycie fit i korzystamy z cateringu Nutridieta, która bardzo nam odpowiada pod kątem ceny jak i jakości posiłków. Zwłaszcza, że jesteśmy zawaleni pracą i nie mamy czasu na pichcenie w domu.
Arek 2017-04-09 18:33
Zawsze w jesienno – zimowe miesiące korzystam z dietetycznych posiłków, które zapewniają całodzienne zapotrzebowanie na zbilansowaną dietę dla organizmu. Dzięki której podczas tych miesięcy spadam na wadze. Kontakt z firmą świetny, a ceny w normie. Polecam!
Alicja 2017-05-10 18:31
Wiosna nadeszła. Czułam, że brakuje mi w organizmie witamin po zimie. Czułam się ospała i poddenerwowana. Z pomocą przyszła mi Nutridieta. Zastosowałam dietę wzmacniająca i dziś czuję się o wiele lepiej. Polecam!
Joanna Ziółkowska 2017-06-07 18:31
Lekarka zaleciła mi aktywny tryb życia i odpowiednią dietę w celu zredukowania wagi i odciążenia wątroby i ktoś mi polecił nutridietę do tej drugiej kwestii i po przeanalizowaniu ich oferty na próbę wzięłam abonament na miesiąc. Potrawy były świetne dużo lepiej się czułam i w związku z tym przedłużyłam współpracę z nimi o kolejne miesiące. Dodam na koniec, że na swoim fachu się znają jak mało kto.
Romuald 2017-07-08 17:23
Firmy mi polecił znajomy, który jest ich klientem od kilku ładnych miesięcy i zawsze chwalił ich dobra kuchnię. Będąc przez kilka miesięcy słomianym wdowcem to skusiłem się na ich ofertę i nie żałuję. Dobre jakościowo posiłki, sprawna realizacja i przystępna cena. Jest gut!
Zostaw swoją opinię o Nutridieta - Liliana Maciejewska - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nutridieta - Liliana Maciejewska