x

rudy dziś ci zrobimy fotke jak będziesz spal na paleciaku

lokaj

hrabia go sobie wychował

x

WYSCIE ty mendo zwolnic ciebie trzeba bo zle pracujesz i leser jesteś i gadasz jak typowy wieśniak od pluga i już nigdy na stolowke nie przychodz

Maniek

Witam, wie ktos cos o stanowisku kontroler jakości? Jakie osoby przyjmują i czego spodziewać się na rozmowie rekrutacyjnej? chodzi mi o Tarnów/Brzesko 3 wakaty aktualnie.

X

Kto ma jaja to nie boi sie chorowac bo warunki sa ciezkie i nikt sie nie przejmuje nami a jak nie choruje ktos to moze ma 2 zeta wiecej no to wole chorowac

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Brzesko
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
X

Niema podwyzek w cp i kto sprytniejszy to robota sie nie bedzie przejmowal

do min

Jest to możliwe ale zaczął Matrix pierwszy obrażać innych.

Matrix

Przemyślałem to wszystko. Jednak przyznaje jestem ostatnim chamem i gnojem.

@Matrix

I jakie to miłe, że z bezradnosci tepaki podszywają się pode mnie. Cóż na więcej was nie stać? Ciasne umysły i za wąskie horyzonty.

do Matrix
@Matrix

Matrix męczennikiem CP. Widocznie Sam o Sobie napisałeś post i teraz robisz z Siebie męczennika. Jesteś żałosny i nie szanujesz ludzi a do tego perfidny. Otwierają przychodnie i zapytaj o psychiatrę. Bo takim człowieku można się wszystkiego spodziewać.

@do Matrix

Cóż do grona mieczakow lepiej dołączyć niż do grona tępaków.

Operator
@Matrix

Pracujesz na stanowisku w CP. I boli Cię to że pracownicy z linii zaczynają się upominać o swoje.

@Operator

Każdy pracuje na stanowisku i każdy kto ma angaż jest pracownikiem Cp. To miejsce pracy indywidualne. "Praca u podstaw" się kłania. Nadróbcie zaległości Panowie wybitni.

obserwator
@Matrix

Tylko gdybyś popracował chwilkę na linii i odczuł na własnym tyłku że traktują Cię jak śmiecia od razu zmieniłbyś zdanie o wielu sprawach.

@obserwator

Poczytaj ze zrozumieniem moje wpisy. Do jakiego poziomu trzeba się zniżyć, żeby ktoś coś zauważył a na dodatek nie to co należało. I proszę Cię nie wyskakuj mi z pracą na linii skoro nie jesteś pewny gdzie pracuje. Na tym polega to wasze forum to przecież incognito. Można wami kręcić z jakiejkolwiek maszyny i jakiegokolwiek stanowiska. Wystarczy wpaść w odpowiedni rezonans i robicie Panowie z siebie pośmiewisko. Atak a co jak trafiacie tylko na niewielki opór. Lawina niewybrednych wpisów. Niestety obracam się między wami na codzień. Osadzacie a sami nie chcecie być sądzeni. Ośmieszanie a boicie się ośmieszenia. Wiecej autoironi i krytycyzmu względem własnej osobowosci o ile wiecie co to znaczy wogóle.

Mama Mija

Tak z czystej ciekawości .Czy BHPowiec w Tarnowie będzie to ktoś nowy czy stała obsada.Bo mam ziomka który posiada stosowne wykształcenie i praktykę.Z góry dzięki za info

ha ha haa
@Mama Mija

Ale czy ma znajomości?

Pew NIck
@Mama Mija

Spoko,jeden mistrz z FOM z PR3 ma obiecane, zresztą sąsiad obecnego Pana BHP także szanse zerowe. Niech kolega aplikuje na linie na napojówkę ,ma szanse .

obsesion

Oj fred pomysl cos o kolegach przeciez my tak na Ciebie czekamy urwisie jeden samuraj na unika jak ognia ale my go dorwiemy zrobimy mu narkoze z dziadkowych skarpet i bedzie nasz po tym jakze silnym srodku usypiajacym

Linia 3

Wyscie nawet sie nie umiesz wyslowic buraku , wiedzieli kogo wyrzucic na magazyn no i doigrales sie mendo spoleczna

Hgw

NNW nieetyczna norma wydajnosciowa- tak to naprawdę kusząca propozycja

Cosmo

Chętnie zbadam swoją głowę. Co w tym obraźliwego? Eeg czy tomograf zawsze mile widziane. Pracując w takich warunkach i z takim towarzystwem i psychiatra nikomu nie zawadzi. To jakiś wstyd? Nie rozumiem Twojego oburzenia nuria.

do AS

Marne grosze zarabiają pracownicy na linii. Gdzie te podwyżki ? Miały być zaraz jak 5 brygada wejdzie. Wypisujecie zapytania typu o ofertach pracy do Orzesza bądź Bydgoszczy i zakłamujecie rzeczywistość. Obcięliście nadgodziny, marne grosze zarabiamy. Ale Wam można jakby nawet napluł w twarz i tak powiecie że deszcz pada. Pozostaje tylko Pana Właściciela poinformować niech zobaczy różnicę między pracownikami na linii a w biurach.

pracownik operator

A to że chodziarzowi wolą zapłacić za wykład niż pracownikom na linii dać podwyżki. A może pan chodziarz powie jak za tą jałmużnę przeżyć.

naj

Jest to wynik nie dbania o zwykłego pracownika,rotacja jeszcze będzie większa jak im obiecane podwyżki nie trafią do ludzi odpowiedzialnych za produkcje i jej jakość.Wprowadzanie różnych systemów przy pomocy nowych jeszcze usłużnych pracowników ma krótkie ręce,bo systemy powinny być wprowadzane przez szkolenie doświadczonych pracowników co daje im większą motywacje ale też nie pozwala na przyjmowanie do pracy kolejnych niekompetentnych pociotków z zerowym poziomem technicznym wymaganym podobno w tej firmie.Nowi z brakiem kompetencji pracownicy będą chronieni przez swoich "mentorów" do upadłego,nawet przez negacje zwykłych pracowników,tylko dla zysku własnego i utrzymania "swojego " w pracy.Rozrósł się ten proceder do tego stopnia że nawet zarząd nie wychwytuje tego w ilości osób zatrudnionych w różnych "instytutach spokojnej starości i oczekiwania na służbowy samochód". A żeby mogli się ukrywać w różnych "zakątkach"to podjęto decyzje o przeniesieniu produkcji zamknięć koronkowych do Tarnowa w celu zwiększenia ilości pomieszczeń dla "przechowania" niezbędnych do obsługi służbowego telefonu komórkowego w celu namierzania Prezesa,do obsługi samochodu służbowego w celu ucieczki przed Prezesem i dostarczenia swoich i pewnie swoich mentorów pociech do różnych instytucji wychowawczych w godzinach pracy jak i zakupów.Jeżeli masz "mentora"to twój sukces jeżeli nie, to twoja wiedza,umiejętności i zaangażowanie nic nie dają w celu osiągnięcia dobrych zarobków bo by brakło dla tych podobno "potrzebnych". Musisz jeszcze wiedzieć że mentor to w większości "mały" złośliwy człowieczek o niskich kompetencjach uprzedzony do wszystkich i wietrzący spisek we wszystkim i nawet kodeks etyczny napisany sprawną ręką prawników dla zarządu tego nie zmieni,więc jak masz okazję a takiej jest wiele to znajdź sobie pracę w małej prężnej firmie prowadzonej przez młodych otwartych na wiedzę właścicieli a ten cyrk(Folwark) Orwella omijaj z daleka bo piękne teksty o twojej przyszłości w tym obozie inwigilowanej przez wszędobylskie kamery (usunięte przez administratora) i niszczony przez posiadający zerową wiedzę techniczną rozwoju swoich umiejętności nie znajdziesz.Chyba że ....... jesteś po stronie "mentora"

naj

Przychodnię odmykają ciekawe czy lekarz psychiatra będzie? No bo niektórym Majstrom by się przydał !

@pracownik

Odmykać to można wrota do stodoły zamknięte na skobel. Ludzie piszcie chociaż po polsku. Dostaliscie dostęp do neta, operator dał smatrfony w abonamencie i wychodzi buractwo na wierzch i braki w podstawowym wyksztalceniu.

@Matrix

Burak widocznie Cię zrobił. Wszyscy wiedzą o co chodzi tylko ty Tępaku nie wiesz. Odmykają a pracownicy i tak to osrają.

@pracownik

To nic. Gawiedź i buractwo trzeba tępić wszelkimi możliwymi sposobami. Bo widzisz dla niektórych odmykać a otwierać to różnica. Gówno wiecie (usunięte przez administratora) widzieliście życie kręci się wokół cp i gnoju którym smierdzicie to i wymagania niewielkie macie. Poobrzucać błotem innych to wasza ulubiona zabawa. A zrobił mnie nie burak a karpiel. Widzisz różnicę?

Kosmo
@Matrix

Widzisz tylko na Ciebie biurokrato taki pracownik musi pracować. Jesteś pasożytem. A tą Twoją przychodnie wsadź sobie w (usunięte przez administratora)

On
@Kosmo

A Ja słyszałem że Matrix miał być naleśnikiem tylko Stary na patelnie nie trafił.

@Kosmo

I co myślicie matoły, że mnie to dotyka w jakiś sposób? To tylko wasza bezsilność i to, że buraka od karpiela nie umiecie rozróżnić. Wystarczy was tylko podjudzić i jaki fantastyczny odzew w waszym prostackim stylu. Udowodnienie matolstwa i ograniczenia umysłowego jest bardzo proste.

l9

Dziadek zacznij myc te syry bo ci buty zgnija smierdzielu nie mily no chyba ze chcesz doloczyc do elity brudasow...woda to nic zlego...l

Ktos

Wyscie przekladek brakuje a ty buraku jezdzisz na parking patrzec czy ci zloma nie ukradli golf przeciez to syf i stare wykonczenie w srodku

kaftan bezpieczeństwa
@Ktos

Zapraszamy do nowej przychodni na badanie głowy !

l9

Pamietacie jak dziadek mial 3 zeby na przodzie?dobrze wtedy bylo bo zabawnie wygladal noi piwo sprawnie otwieral kolelegom z pracy hehe

kolega
@l9

Podobny byl wtedy do drakuli dziadek tyle ze bohater filmu wampir nie kablowal a dziadek nie doj ze kabluje to nogi mu smierdza na dodatek

X

Kazdy to czyta i lepiej tu kogos opisac bo ten opisany strasznie sie wtedy wkurza bo to wlasnie o to chodzi zeby publicznie ponizyc i jak ktos zasluzyl to niech wie o tym i wiedza wszyscy a WYSCIE jest donosiciel i byl i taki musi byc demaskowany zeby kazdy wiedzial i smial sie z niego ,bo taki harakter to nie pasuje wsrod fajnych ludzi

WYŚCIE
@X

Racja ! Wszyscy czytają i widzą, że jesteś analfabetą bo charakter piszemy przez "ch" !

@X

Ciekawa tok myślenia, cóż chyba pora udać się do lekarza prychiatry. Różne traumy można leczyć. Panowie to kwestia doboru terapii. Nie ma się czego bać ani wstydzić.

Atol
@Matrix

Szkoda słów Matrix. Matoł na matole i matołem pogania. To nierefolmowalne jednostki. Prawie do pługa ale za pługiem ktoś bardziej rozsądny z batem. Takim to tylko homonto...

X

Wyscie wywalili ciebie na magazyn bo juz mieli cie dosc na produkcji taka prawda no pozbyli sie samych nieudacznikow

@X

Jakimi trzeba być ludźmi, żeby nie móc sobie poradzić wewnątrz z problematycznym wspolpracownikiem? Dotyczy to praktycznie wszystkich brygad i linii. Czy wyciąganie takich spraw na zewnątrz poprawi wam Panowie samopoczucie, dowartosciujecie się przez to, że " czarną owce" publicznie zlinczujecie? Jeśli są to tacy ludzie jak opisujecie, to nic z osmieszania publicznego nie osiągnięcie. Trochę wstyd bo świadczy to o waszej słabości i tchórzostwie względem tych osób. Żal mi was Panowie.

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 349.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 324, z czego 48 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku