TEZ TAK MYSLE I

Widziałem ostatnio dawnego pracownika zwolnił się chwilę temu i powiedział te słowa,, LEPIEJ PRACOWAC W JARZYNIAKU NIZ W TYM POPIER....NYM CP fpn ,, 1- wegetacja, ciągły brak kasy i gnębienie huk ,sortowanie i te (usunięte przez administratora) dookoła które donoszą i też już złożyłem wypowiedzenie !!!!

Krzyżak

Pracowałem kiedyś w CP-Maroko.Pełniącą obowiązki kierownika KJ była Ewelina.Kiedy powstały związki zawodowe lokalsów była zagorzałym przeciwnikiem tego związku.Co za nagła zmiana u niej nastąpiła.U nas związki sprawdzają kogo wybierają na przedstawicieli.

@Krzyżak

Obłuda w tym związku 80. Członkowie związku przejrzyjcie na oczy, sprzedadzą was.

gruby

Solidarność 80 jak w ubiegłym roku zrywa porozumienie z Czesławem teraz już wiecie z kim oni współpracują z dyrekcją i HR nie interesujecie ich wcale ani Andrzeja i Eweliny oni tylko dbaja o swoj interes i tych co pomogli zwolnic ludzi i nikogo nie bronią przed zwolnieniem z pracy. To świadczy o nich jak są związani z dyrekcją DLA KOGO PRACUJĄ I ZA CO DOSTAJĄ PODWYŻKI ANDRZEJ I EWELINA ,Fundusz socjalny katastrofa (usunięte przez administratora)co ta Ewelina z nami robi i naszymi pieniedzmi z funduszu .Zdradziła ludzi

Przodownik pracy Bydgoszcz

Mogę zapytać jak wysokie są te składki, jeśli to nie tajemnica. Pytam z czystej ciekawości.

Beata

często do tego typu sytuacji dochodzi? mam na myśli te związki. z czego wynika w praktyce ta niezgodność i jak można temu przeciwdziałać? skład tych związków jak często się zmienia i ile osób liczy obecny?

Nic innego na tym go worku nie ma tylko wpisy na kierownika L2 do znudzenia. Nie narzekajcie bo macie za dobrze śpicie na nockach w kulki lecicie i jeszcze wam źle. Na innych liniach jest dyscyplina to sie w głowach nie rypie tak jak wam z tego dobrobytu

Wcurwiony

Nie masz pojęcia co dzieje się na L 2.Chłopaki (usunięte przez administratora)ponad siły.Notorycznie brak pełnej obsady.Posiłek zjesz w domu jak będziesz miał jeszcze siłę.Doszły jeszcze pomiary .Do tego jeszcze fatalna atmosfera przy chrząkaczu.Wrzodów to z pewnością można się nabawić.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Brzesko
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.

Wie ktoś może gdzie na nowych paskach wypłat znajduje się liczba planowanych i przepracowanych godzin ? Poniewaz ja nie widzę a na starych paskach było

Zawiedziony

Widziałem zdjęcia z pierwszej wycieczki do Budapesztu. Pracownicy Canpack FIP zwiedzają i bawią się. Jeżdżą bezpłatnie do końca czerwca w kilku turnusach po 2 autokary. Gdzie my jesteśmy z tym socjalem? Cofamy się, aż przykro patrzeć.

Zniesmaczony

Tutejsze forum zostało utworzone w celu wyrażania opinii o firmach.Niektóre wpisy zawierają wulgaryzmy.Nie o to chodzi.trzeba pisać o niskich zarobkach, ciężkich warunkach pracy,stosowaniu (usunięte przez administratora)przez kierownika linii 2.To są istotne wiadomości dla zainteresowanych.

Zwykły robol
@Zniesmaczony

Zarobki dobre, warunki lekkie. Z tego pracownicy bardzo chwalą sobie kierownika z linii 2. Wielu chciałoby mieć takiego przełożonego.

WhiteCollar

Jak tam fizole? Dali wam chociaż 100 zł podwyżki? My tutaj w Krakowie sobie pijemy kawkę na koszt Amerykańców i śmiejemy się z waszych postulatów. Chcecie wiedzieć ile mi dopłacają do auta służbowego?

Zwykły pracownik

Podejdź i powiedz nam to w twarz, bo dzięki nam masz te wyjazdy. Bez fizycznych ta firma by nie istniała.

Zwykły pracownik

Jestem dumny z tych przepoconych i śmierdzących grzybem butów, bo to jest moja dewiza. Mogę pracować za minimalną bez premi, bo dla mnie podziękowaniem jest to, że mogę pracować i traktuję to jako nagrodę.

Spostrzegawczy

Już w najbliższy weekend rozpoczynają się bezpłatne integracje pracowników FIP do Budapesztu. Można i da się?? U nas komisja socjalna nie istnieje i nic się nie dzieje :(

ucho

Dzieje się, ale wiele złego. To nie FIP ? a kilka lat temu byliśmy w FPN przykładem wycieczek zagranicznych i ich świetnej organizacji.

Zawiedziony
@ucho

Nawet podwyżki są gorsze od FIPu, gdzie mają średnią podwyżkę 14%. Po co związek 80 to podpisywał??!!

L2L3
@Zawiedziony

Ciesz się, że w ogóle są podwyżki. FPN od kilku lat ma gorsze wyniki niż FIP, a podwyżki podobne lub lepsze. O reszcie dodatków nie wspominając. A jak było odwrotnie i to FIP miał gorsze wyniki, to mieli też dużo niższe podwyżki. I obiecali Im "łanCanPack" i zrównanie zarobków. A że sobie szybko zapomnieli o tym, to dalej robią za dużo niższe stawki. Cieszyć się i nie narzekać, bo jak się z FIP-u w końcu ktoś u nich kapnie, że mimo dużo lepszych wyników, mają dużo niższe płace i dodatki, to się dopiero zacznie wkurzenie w FIP.

Workday

Zdecydowaliście że kwitki wypłat będą tylko w workday. Dlaczego tyle czasu po wypłacie nadal tego nie ma? Aż tyle macie roboty za biurkami?

małe wypłaty a robota w fpn jak w kopalni HUK i te majstry i kierownicy co poganiają cholote

Bezstronny były

Sugeruję WP podjąć na prawdę ciężkie środki prawne w związku z ostatnimi wpisami na tym serwisie. Jest zaobserwowana duża obawa, że tak zmasowany atak może być sztucznie inspirowany i manipulowany.

Duży

Ten jedyny Przewodniczący walczył do końca. Gdy go zdradził związek 80 to nie miał wyjścia, dlatego że Gagatek podpisał podwyżki jakie władze spółki zaproponowały. I to bezwzględnie pracodawca wykorzystał. Solidarność nie zgodziła się na takie podwyżki, w takim przypadku zgodnie z prawem, pracodawca może wprowadzić własne rozwiązanie. To jest koniec związków zawodowych. W przyszłości prezesi będą robić, co tylko zechcą! Czas pokaże!!!

Rankiem

Życzę wszystkim kolegom Wesołych Swiąt szczęśliwego powrotu do pracy w przyjaznej atmosferze,bez nerwów i najważniejsze bez obecności chrzonkacza.Wtedy wszystko wróci do normalności.????

moja żona w kiku zarobi tyle co ja brałem w cp wstyd !!!!! Jestem szczęśliwy że nie robię w tym (usunięte przez administratora)i weekendy mam wolne

Dość tego chrzonkacz !

Ten gość wykańcza ludzi psychicznie.Ludzie poniżani i z zaniżaną swoją oceną czują się niepotrzebni .Osoby z długim stażem pracy i z jakimś fachem w ręce są poniżani i lekceważeni przez jego.Czas się temu przyglądnąć i podjąć kroki aby załoga czuła się dobrze,a nie kasowaç wpisy.

Mariola

Czy będą w tym roku bony na święta?

kaczor

Mediator wchodzi na zakład nie bedzie porozumienia z dyrekcją ,Czesław walczy .Wypisujcie się z solidarności 80 bo oni tylko popierają dyrekcje ,nas mają gdzieś wyzysk poniżanie na to ich tylko stać .

Pracownica

Popieram pomysł kto chce niech pracuje. Sama jestem chętna nawet za normalną stawkę pracować w święta dla firmy.

lulka
@Pracownica

Proponuję Wam dopłacać pracodawcy, za to, że możecie pracować w święta. Nawet jeśli to prowokacja, to bardzo niskich lotów.

Spór zbiorowy rozszerza się i wchodzi w kolejny etap: do firmy wkracza zewnętrzny mediator, który będzie starał się osiągnąć porozumienie i zakończyć sprawę.

Te nowe paski od wypłat są beznadziejne niezrozumiałe.

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 350.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 325, z czego 49 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku