Matrix

Ston (pewnie byłeś w Chorwacji ostatnio, stąd ten nick) nie zazdroszcze. Poprostu skojarzenie z nazwą. To twoje "dacie radę"to brzmi jak gierkowskie "pomożecie?". Wiesz powinienes też spróbować a nie innych namawiać. Płacą Ci za to? Też napewno dasz radę. Niech moc będzie z Tobą. Sprzyda Ci się napewno. A może mocy przybywaj. Wybierz sobie któreś. W cp potrzebna kazda dawka pozytywnej energii, żeby wytrzymać głupotę zazwytrzaj przelozonych. Ona nie ma granic. Totalny chaos w organizacji pracy. A hierarchia. Prawie jak w folwarku zwierzecym. Swinie przy korycie a reszta ochlapy bez praea głosu. A czekam na kontratak. Uwielbiam je zwlaszcza w niewybrednej formie. Ston to akurat nie do Ciebie personalnie.

Rafał Mroczek

Masz rację, psioczą na wysokość zarobków bo pozaciągali kredyty pożyczki i jak wpłacą do banku ratę to niewiele na życie zostaje. P.S. Trzeba było się wcześniej zastanowić z czego będę spłacał kredyt a nie teraz wylewać jad na forum i mieć pretensje do wszystkich.

Elegancik

Cp fpn to zenada bo biedronka tyle samo placi a chlop pracujacy w cp to wstyd teraz

Elegancik

2400 na reke i to nie zawsze to moim zdaniem malo jak na te bardzo szkodliwe warunki i huk oplacisz rachunki i rate kredytu bo musisz miec kredyt w tych czasach bo nic bys za te wyplate nie kupil i dobrze ze zona pracuje bo byl bym dziadem

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Brzesko
QualitySite
Elegancik

Wzialem wyplate na fpn i pracuje 15 lat i wstyd poprostu nie ma za co zyc i to jest firma ktora malo i marnie placi ale niektorzy ludzie czyli te wiesniaki to by robili za pol darmo i przez nich tak malo zarabiamy

l9

Dziadek zacznij wreszcie myc te gnaty konfidencie canpackowski nr1

babka
@l9

jak ci nie pasuje to se wsadź korki do nosa !

@babka

Aleś głupi. Takich nie sieją, samo się rodzą. I to są stopru tempa pało albo zatyczki do uszu.

krzyś

wie ktoś coś o tej Holandii więcej ? warto? czy szkoda sobie głowe zawracać i lepiej szukać co innego? i jak mniej więcej wygląda praca operatora maszyn?

l9

Witajcie bo doszly mnie sluchy ze hitler wylecial z finlandi za mobbing jednym slowem za niewyparzony pysk czy to prawda?

rolnik
@l9

Prawda krencine tez wywalili za duza morde z finlandi

Niby anglik

Nie z Finlandii tylko z Anglii. Tak to prawda

can pack finland

nie prawda

D8

Wypłata zawsze jest terminowo i to się ceni nikt Ci nie powie ze nie ma pieniędzy na wypłaty jak to jest w mniejszych firmach ;)

linia

szczerze mowiac te wszystkie sztuczne opinie(dla praciwnika lini)bo dla biurowego sa szczera prawda bo ani sie nie spoci ani nie zmeczy a zarobi,sa zalezne kto jakie stanowisko w cp zajmuje. co do premii prawda jest taka(mowie z perspektywy robola liniowego) czy siedzisz w budzie i na stolowce 8h premie dostaniesz taka jak ten co robi i sie stara,chyba ze majster ci ja urwie.zarobki jeszcze FPN zarabia powyzej 2tys na reke(operator),a inne dzialy 12-15brutto w syfie smrodzie to wstyd.jak nie zarobisz na boku to w cp zwykly operator nie ma co liczyc na kase na utrzymanie rodziny.ludzie trzymaja sie cp dla socjalu i tyle.

księgowy
@linia

Zrozum człowieku, że czasy w których wszyscy mieli po równo już minęły.

@linia

W FPNie zarobki są nieco wyższe niż na FIPie, ale z tymi 2 tys. na rękę to przesadziłeś. Na początku dostaniesz 2200 brutto po 3 miesiącach dorzucą 200 i tyle zostajesz przez co najmniej 5 lat. Później w zależności jak się spisujesz.

Return
@D8

Ale pieprzysz. Podaj teraz nawe firmy gdzie nie ma wyplat w terminie. Terminowe wyplaty to norma a nie rsrytas.

BZP_Brzesko
@Marek

BZP_Brzesko Marku, od 20 sierpnia br. wynagrodzenia zostały podwyższone. Aktualnie na stanowisku Operator Maszyn w FPN płacimy na początek 2 700 pln brutto + premia. Po 3 miesiącach: 2900 pln brutto + premia. A więc spokojnie - 2 000 pln netto jest osiągalne od początku zatrudnienia, a potem wynagrodzenie wzrasta. Z poważaniem, Biuro Zarządzania Personelem. CAN-PACK Brzesko.

Tamten
@BZP_Brzesko

Proponuję zobaczyć ile płaci Lidl czy Biedronka (wystarczy wyguglować, niedawno ujawnili zarobki) za pracę bez nocek, z mniejszą odpowiedzialnością, bez hałasu, bez chemii, bez takiego brudu, w klimatyzowanych sklepach, a później wpadać w samozachwyt - może w końcu to do was dotrze, że szału nie ma jeżeli chodzi o zarobki w CP?

@Tamten

W cp jest kiepsko i trzeba to rozpowiadac no jest zle jest zle jest zle

Wieczko
@BZP_Brzesko

Ciekawe, na którym wydziale ? Na wieczku nie ma takich stawek ? Dziękujemy za informacje, proszę nam zrobić aneksy do umowy, żeby stawka była taka jak napisaliście.

@BZP_Brzesko

Super fajnie dla nowo przyjetych. Ja po 18 latach pracy mam brutto 3400 po podwyżce. Wyzsze wyksztalcenie kierunkowe i doswiadczenie. Gratuluje zarzadzaniem zasobami ludzkimi. I w imieniu takich jak ja dziekujemy za docenienie za nasz wkład w rozwój cp. Jakby na to nie patrzeć trochę z nas kpicie.

Antoni Grucha
@Hgw

Czy ktoś was zmusza do pracy za takie pieniądze?Godzicie się pracować za takie pieniądze to pracować uczciwie i morda w kubeł.A jak wam nie pasuje to wypad tam gdzie wam zapłacą więcej.Pytanie tylko gdzie w okolicy Brzeska,Bochni,Tarnowa płacą lepiej niż w Can-Packu.Pomijając instytucje budżetowe ale to inna bajka to chyba nigdzie.Ewentualnie jeszcze na budowie,ale na czarno,po 10-12 godzin dziennie.

Werner kenkel

Bylem w cp na rozmowie i stwierdzilem ze nie warto bo warunki zle czyli huk smierdzi i weekendy za kiepskie pieniadze i wybralem werner kenkel bochnia bo o wiele lepiej poprostu jest super

D8

Na stronie CP masz wszystkie oferty pracy :D

polo

Jest ogłoszenie do Holandii na operatorów maszyn, czy ktoś wie jak z zarobkami i zakwaterowaniem? no i 3 miesieczne szkolenie w Brzesku, to czy firma zorganizuje jakieś zakwaterowania czy oferta tylko dla osób z okolic Brzeska? bo był bym chętny ale mam 350km do Brzeska

majster miszcz

Zapraszamy ! Mamy już dość szczekających kundli !

Opo
@majster miszcz

Lepiej być kundlem niż takim pseudo mistrzem który nie zna się na robocie.Zostałeś nim tylko dlatego że miałeś poparcie rolnika z gór.na ogół nie macie żadnego wykształcenia podstawowa przepychanai np Gnojnik City zawodowa wielozawodowa tzw zbieranina wszystko minimalnym nakładem sił lub za kurę masło.,Dla czytających to forum nie awansujesz bez dopowlazenia A co za tym idzie małe zarobki na dluzej

Hgw

Maja wszyscy czekają na odpowiedź na zadane pytania. Niby taka elokwentna i dobrze poinformowana a na proste pytania nie odpowiada. Komuś, kto tak dba i PR ogółu nie powinien okazywac braku szacunku innym. Maja chyba nie jestes nadczlowiekiem i pewne zasady Ciebie też obowiązują.

Matrix

DNA chcesz porównać, czy portret psychologiczny przedstawić?

Matrix

Przecież wyraźnie zaznaczone jest na który post jest odpowiedz i do którego użytkownika. Dziwaczne pytanie od kogoś, kto jest częstym bywalcem tego forum.

URODZONYwCZEPKU

Pracuję w Can Packu juz kilka ładnych lat. Jestem bardzo dumny ze tu pracuje, mogę nawet powiedzieć ze są to najlepsze lata mojego zycia. Nie wyobrażam sobie ze miałbym się przenieść do innej firmy ponieważ czuje się tu jak u Pana Boga za piecem. Świetna atmosfera na brygadzie, bardzo dobre wynagrodzenie, które pozwala na dostatnie życie a nawet na odlozenie kilkuset złotych miesięcznie. Majster jest świetnym przełożonym, kierownik zawsze poklepie po ramieniu. Poprostu czuje się tu jak w jednej wielkiej rodzinie. CAN PACK to mój drugi dom. Dziękuję za zaufanie i możliwość pracy w tak renomowanej firmie.

@URODZONYwCZEPKU

Podziwiam prawie reporterską, profesjonalną notatkę. Pełne zachowanie zasad pisowni polskiej; interpunkcja, ortografia, gramatyka. Nic dodać nic ująć. Proponuje napisać w podobnej tonacji, tylko użyć trzynastozgloskowca. Zacząć apostrofą, potem strzelić piękną inwokacje...będzie to idealny wstęp do epopei o życiu i pracy w cp. Z tych sielankowych kilku lat napewno wiele heroicznych wątków się uzbiera, czy to kierownika, czy majstra. Tytuł już mam : Bohaterska walka przelożonych o dobro pracownika na przestrzeni dziejów CP.

H

can pack powinno sie pisac malymi literami bo wykorzystuja ludzi i niema jak przezyc za te glodowe pensje a jak podchodze pod bankomat po wyplacie to zastanawiam sie na co mam wydac bo tak malo tego jest

H

Can pack malo placi wstyd

Linia

Smiech tak zarabiac juz lepiej jest finansowo wszedzie np biedronka

olek
@Linia

No to co ty jeszcze robisz na blaszance jak jest tak źle? Składaj wypowiedzenie i idź np do biedronki !

Linia
@olek

Olek a ty jezdzisz na rowerze do roboty

Taki
@olek

Olek ty nie cwaniakuj jak by gość miał taką kasę jak ty to by nie narzekał. Nie każdy ma takie układy jak ty.

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 348.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 323, z czego 47 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku