D8

Ciamajda weź się za robote bo tylko byś siedział na jadalni i nic nie robił!!!

UP

Bzdury piszesz.Popatrz jak ludzie wydają pieniądze oraz jakie auta jeżdżą po Brzesku.Nie zauważyłem dużego bezrobocia.Bezrobocie będzie jak padnie can pack oraz azoty.Wtedy możesz pisać ze jest duże bezrobocie

Linia

List wyslano do impika i wszystko jest opisane co tu sie dzieje w tym klanie cp i wreszcie sie kiedys to skonczy

Ghhkj

Witam, orientuje się ktoś ile proponują operatorowi maszyn w Holandii i jak ogólnie wygląda wyjazd. Jak np wygląda to w Finlandii zarobki itp.

Linia

Nie zarabiają tyle, tylko taką dostali nagrodę - czytaj ze zrozumieniem

Jola

Nie wiecie może po ile kierownicy i biura dostali nagrody? Słyszałam że niemałe pieniądze.

Zły
@Jola

Jakie nagrody i zaco pisz jaśniej bo odsiadki proponują a nie kasę i niewiem czy przyjść bo jak dostali to niech sami sobie robią za odsiadki albo ten tuman planista przyjdzie bo jest ciemny jak mużyńskie jaja i na dodatek ma pensje kierowniczą a nie umie załatwić zastępstwa .

Jola
@Zły

Nie wiem na ile to prawda, ale słyszałam że po 6 tysięcy nagrody jubileuszowej sobie rozdały biura. Może wreszcie coś ruszyło w materii zarobków w CP i dzięki nagłośnieniu kiepskiej sytuacji płacowej przez ZZ nasze płace będą adekwatne do pracy (hałas, opary lakierów i chemii, temperatura itp) - piszę oczywiście o sytuacji na produkcji. Pozdrawiam

Zły
@Jola

Biura po 6 tysi a my to co inni jesteśmy,przecież to my robimy produkcję i zapierdzielamy na tych darmozjadów z biur się nam nic nie należy.Przychodze do pracy i się dowiaduje , że pracuje sam na maszynie bo planista zawalił sprawę i nikogo nie załatwił na zastępstwo i nie tylko na moim stanowisku przykładów jest dużo,i zato nic nam się nie należy bo to biura całą robotę za nas odwalają . Może zna ktoś e-mail do Impika to się mu opiszę sytuację w Brzesku niech wie co tu wyprawiają znami!!!!

Kadra

Nieprawda dostalismy po 25000 tys

@Zły

W takim przypadku jest też wyjście. Wciskasz czerwony przycisk i idziesz na godzinę na przerwę (jak wszyscy). Planista jak będzie tak zarządzał pracownikami to sam będzie musiał ich zastępować żeby linia szła bez problemu.

Hetman

Basen :-) dostaniesz też punkty do wydania równowartości 600zł raz w roku.Możesz za nie kupić bilety do kina,kręgle czy weekend w wybranym miejscu albo coś w sklepie np.buty.Masz kilku lekarzy w podstawowym pakiecie a jak doplacisz 30zł to masz wszystkich praktycznie.To chyba tyle...

H

Pamietacie spirytusa??????????? Jeden majster napewno go pamieta dobrze, wiec majstry uwazajcie bo tu mozesz kazac i sie zrobi ale poza zakladem to juz jestes prostym burakiem

Hgw

No maja odpowiednia doza odpowiedzialności zrobiła na mnie wrażenie. I to jest rozumiem benefit ta doza albo ta odpowiednia. Na co Ci jeszcze profity? Masz stalą pracę pensja w terminie. Ostatnio to dla ciebie było wazne..

Linia

Opisze jutro majstra bo zle sie odnosi do co niektorych ludzi a nazwisko jak swoje zobaczy to nie bedzie zdziwiony bo to h.m ale bede non stop go opisywal tak ze mu sie wszystkiego odechce wiec do jutra bo bedziecie czytac wiele

majster
@Linia

Nie strasz, nie strasz bo się zesr.sz !

2300 to po 15 latach

Koliber chocbys znalazl mnie i wiedzial kto pisze to i tak bys nie wygral bo taka jest prawda zachowujesz sie jak typowy (usunięte przez administratora) ze wsi i kazdy by mnie poparl wiec powtarzam jeszcze raz przez ciebie koliber sa same problemy a jak cie widze to najchetniej bym ci plunal w twarz

Tokar

Zarobisz te 2300e oczywiście z językiem technicznym.Nie mając problemów w rozmowie po angielsku z kierownikiem na temat np błędów w rysunku technicznym itp.Teraz od tej stawki musisz odjąć życie.Czyli opłaty.Zaoszczędzisz może 1200e.Samo wynajęcie mieszkania koszt 600e.Możesz np mieszkać w polskiej patologii.W 6 osób na 2 pokojach gdzie wszyscy piją.Wtedy mieszkanie ci taniej wyniesie ale nerwy masz zjechane.I będziesz okradany z jedzenia które zostawiasz w lodówce.Ludzie co jeżdżą na wakacje czyli sezon nie zarabiają kokosów.Znam wielu co tak jeździ.Roboty typu zbiory owoców itp.Na tym maks 1400e się wyciąga ale odlicz opłaty.Może 500e uda się zaoszczędzić.Język angielski niemiecki w stopniu komunikatywnym z naciskiem na zagadnienia techniczne i masz dobrze płatną prace w każdym kraju UE.Takie są realia.Nie wierz w opowieści znajomych ze dwa miesiące i żyjesz rok w Polsce.Chyba że ktoś świadczy usługi "towarzyskie" w klubach dla panów

Tokar

Kolego pracowałem w holandi.Miałem dobrą stawkę jak na warunki holenderskie.2300e netto miesiąc.Uwiierz mi że praca załatwiona po układach.Znam język techniczny angielski .Dla szarych Polaków bez języka praca jest ale za 1400e netto.Więc nie pisz bzdur ze 2 miesiące i ktoś żyje w Polsce przez reszte roku...

Koliber za to twoje zachowanie poprostu ja ciebie powinienem zglosic do inspekcji pracy zebys sie juz nie podniosl hamie

gajek

Witam szukają pracowników do Holandii do can packa coo myślicie warto w to wchodzić ile zarobię w Holandii ??

Linia

Canpack lipa juz lepiej isc do lidla bo niema huku ani smrodu

yoyo

Hahaha a masz jakieś poparcie?

Hgw

Masakra maja idź do wróżki a nie dręcz na forum tymi głupimi pytaniami. Astrologia teraz w modzie. A Ty napewno jestes z tych PR więc zrób wszystkim przysługę i zadzwoń do wróża Macieja z tv..

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 350.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 325, z czego 49 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku