KJ

JELITKO SZKODA MI CIEBIE JAK TAK DALEJ BĘDZIE TO ROGI CI WYROSNĄ,WIESZ OCO BIEGA....A BRYGADA....POZDRAWIAM GORĄCO

Dzwonili ,dali znać co do Holandi ??

Misiek

Zależy jak na to spojrzeć. Jeśli mistrz potrzebuje pracownika w danym dniu to kodeks można obejść i możesz przyjść do pracy po 6-8 godzinnym odpoczynku (często widać to na magazynie gdzie wózkowi schodzą po 3 nocnej zmianie a przychodzą na 15 do pracy). Wszystko się da. Ale jak pracownikowi zależy na takiej zamiance to już się zasłaniają kodeksem pracy. Podobnie jest na produkcji więc zastanów się dobrze.

Pan

Panie planisto!!! Może się tak Pan przebierze w ciuchy robocze i przyjdzie na linie? Tak z 5 nocek po 12 godzin na drukarce,na L9 to pozna Pan które pół dnia dłuższe.Ludziami rzucać po zmianach to każdy potrafi.Nie trzeba mieć szkoły do tego.

Mistrz

Dział utrzymania ruchu nie jest niestety od zmian systemowych na produkcji, tylko od zamówień narzędzi żeby produkcja nie stanęła - dla przypomnienia

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Brzesko
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
Linia

Niema tu dobrej atmosfery w cp ja w czasie roboty____ niedlugo poprostu pojde i juz nie przyjde bo pieniadze bardzo male tylko mi wypali inna praca

Linia

Rotacja w cp jest duza bo zwalniaja sie a stracic tu prace to moze lepiej bo jest mozliwosc czegos innego bo w cp sie czlowiek nie dorobi bo to syf pisze o fpn

Linia

koliber nie chodz tak przez hale bo mi sie rzygac chce i przez ciebie mialem problemy ale kiedys sie zobaczymy i sobie to wytlumaczymy na piwie

pik

tam jest utopia!!!! z daleka!!! 4 osoba tam nie wytrzymała

pik

Dział Zapewnienia Jakości - tam jest utopia!!!! z daleka!!! 4 osoba tam nie wytrzymała

Linia

W cp juz sie nie oplaca robic

eros ramacotti

jak masz 15 koła to dowiedz się komu dać w łapę i startuj z robotą.powodzenia

xxx

L9. Czy ktoś może widział blankową puszkę bo zgubiłem?

Matrix

To poobserwuj trochę. Tu nazwisk się nie podaje. Zresztą po co? Pewnych granic się nie przekracza. Ale bardzo podoba mi się stanowisko koordynatora ds 5 brygad. Czekaliśmy podobno ns niego trzy czy cztery miesiące. Więc można się było czegoś wiecej spodziewać niż bałaganu. A i nie lubię używać słowa pociotek.Moje niedopatrzenie.

Linia

Na bezrobociu jest oferta do cp bo malo placa i nikt niechce przyjsc

Matrix

Logika nie idzie w parze z nepotyzmem. A znajomi znajomych różne wyksztalcenia mają. Co ty myslisz, że to jakieś niewiadomo jakie wymagania. Nieosiagalne. Normalne. Poczytaj oferty innych firm. U nas takich pociotkoe od groma. A czy kandydat musi spełniać wymagania? W jakim ty świecie żyjesz?

pociotek majstra

taaaa,nawet jako sprzątaczka nie dostaniesz sie bez znajomości.Zejdz na ziemie

Pociotek

W Can Packu zostaje się zatrudnionym tylko i wyłącznie po znajomości zarówno na stanowiskach umysłowych jaki i fizycznych.Także nie zawracajcie sobie głowy ogłoszeniami o pracę umieszczanymi na stronie internetowej firmy.Szkoda się łudzić,szanse na zatrudnienie zerowe.Nie pytajcie o zarobki,scieżkę awansu,premie,socjal itd bo i tak nic z tego.Jak nie znacie kogoś kto byłby w stanie wam załatwić pracę w Can Packu to szkoda że nawet aplikujecie i żyjecie jakąś tam nadzieją że może się uda.

zoriennnnnnntowany

tam jest utopia!!!! z daleka!!! 4 osoba tam nie wytrzymała

Pono i Sokół

Pytanie do Ciotki pani kierownik KJ czy jeżeli na stanowisku pracy nie ma kontrolera a metki nakleja wózkowy bądź operator paletyzera bo kontroler jest na przerwie to czy operator paletyzera czy wózkowy mają dodatek funkcyjny za ową usługę vel przysługę?Czy w chwili gdy osoba nie będąca na stanowisku KJ puści palety i na nie będzie reklamacja ,kto odpowiada za ten ruch. Czy normalnym jest traktowanie kontrolera jakości nie dając mu przerwy bo czasem jak ma 4 zmiany to czasu brak.Czy osoby pomagające niejako KJ oglądają paletę przed naklejeniem metki ?Czy dalej będziecie przyjmować ludzi z polecenia ,czasem szfędających nic do produkcji nie wnoszących ? Wymagania macie na stanowiska pracy które są dostępne teraz ,język biegle najlepiej dwa .Kto z was na górze zna język poza łaciną. Ale co się dziwić jak ludzie wykształceni pracują na stanowiskach operatora maszyn a ludzie po zawodówce po technikum lub bez zawodu tak bez zawodu są kierownikami majstrami i innymi fachowcami.

Peryskop
@Pono i Sokół

Też mam pytanie. Czy normą jest jeden kontroler na trzy linie, ktory robi pomiary? I czy normą jest na l9 jeden kontroler do sprawdzania dwóch drukarek, prądów i lkejenia metek? A czy ktoś zdaje sobie sprawę z odleglości miedzy paletyzerem a drukarkami? Może zacząć klonowanie. Skoro takie oszczednosci na nadgodzinach i zatrudnieniu. Cierpi na tym i produkcja i jakość wyrobu.

Gites
@Peryskop

Inni nie narzekają tylko ty zawaliłeś sprawę i cza teraz ponieść konsekwencje .

Liniowiec
@Gites

Od idioty tylko takiej odpowiedzi można się spodziewać. Z kontrolerami to racja. Przychodzi sie, trzeba coś zmierzyć i albo na innej linii bo jeden na trzy albo trzeba tego z metek ściągać. Także gites nie cwaniakuj bo jeszcze się tobie oberwie.

onnnn
@Peryskop

Wy kontrolerzy to zawsze macie jakies problemy ale jak siedzicie w laboratorium i pijecie wodke po nocach to wtedy wszystko jest ok po za tym wielkie mi rzeczy ze pilnujecie dwoch drukarek bo jakie to pilnowanie jak nawet nie wiecie o co chodzi w tym temacie.Dajcie ze spokoj bo wstyd

L9
@onnnn

Ty tempa dzido przyjdz i pilnuj dwóch drukarek i miej osiem zmian litografii za 8h to pogadamy zasrany nie robię.Zapraszam na l9 i mieć w kj beeee puszka.

Praw Nick

brawo L9 200 palet do sortu ze wczoraj do tego 55 palet do przepakowania.dzisiaj zachlapania 5 palet.Ogólnie ten Gorgon to jakieś fatum.oby tak dalej i zamknie się samo to guano jakim jest CP

L2
@Praw Nick

Co takiego zmiśkowali, że aż tyle palet jest do sortowania?

@L2

bodym 8 robił całą zmianę puszkę niższą o 1 mm nic wielkiego

Stary
@L2

Tak jest jak się nie wykonuje jak trzeba swoich obowiązków na bm l9 tylko buda i stołówka ciekawe jaką bajkę wymyślili tuki z bm razem z majstrem bo była burza mózgów w budzie i jak zwykle Hitler łyknie bajeczke bo tam jego szwagier pracuje .Do Hitlera ale frajer jesteś łykasz wszystko co ci ta brygada naściemnia .

L2
@Praw Nick

Czy takie wielkie nic to się okaże podczas zamykania puszek u odbiorcy.

Ciekawy
@Praw Nick

Dlaczego jak pujdze złom z bm l9 to na brygadzie B zbieg okoliczności ?

Mirek
@Praw Nick

Kolego. Co to jest 200 palet 550ki. Już kończą sortować. W zeszłym roku była akcja naklejek na żywcu bo grafikom się daty promocji pomyliły i nic się nie stało. Przyjęto kilka osób i po problemie. Dlaczego więc siejesz zamęt. Co do kj - trzeba się przyzwyczaić do jednego kontrolera na 3 linie bo w cp oszczędności - zwłaszcza w działach produkcyjnych (oczywiście na pracownikach). Na produkcji przynajmniej płacą za nadgodziny (bo planista sobie nie radzi)- wygląda na to, że ta 5-cio brygadowka to niewypał. Nadgodziny pomimo warunków szkodliwych nadal są i będą.

@Mirek

ta a dziś to sortowali żubra .jeszcze długo będziemy obserwować sortowaczy na l 2 3 9.

D8

Ciamajda weź się za robote bo tylko byś siedział na jadalni i nic nie robił!!!

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 349.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 324, z czego 48 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku