qwerty

Wiadomo coś czy będzie 13nastka?

KIERO
@qwerty

Ma być dla tych co nie zapisali się do związków i dla tych nie korzystali z L4 !

Za 2900 to w zyciu nie poszaleje i na nic czlowieka nie stac bo to malo na te czasy wstyd cp wstyd

Mirek

Oczywiście 2900 brutto. Rzeczywiście nie rewelacja. Jak rząd rzucił 500+ to ceny w sklepach poszybowały w gorę żeby odrobić na podatku. Po nowym roku te 2900 to najniższa krajowa więc szału nie ma. Jak ktoś ma trójkę dzieci to za siedzenie przy nich otrzymuje 1500 na konto i nie opłaca się w tym kraju pracować.

lili

ci co nie zapisali sie do związków to pedały i cioty (usunięte przez administratora) nie wsyd wam że każdy sie z was śmieje i każdy wie kto sie nie zapisał mongoły bez szkół!!

ale niektore barany wierza w zaklad np ci co do zwiazkow sie nie zapisali to idioci boja sie (usunięte przez administratora) a to kawalerzy co mamusia jesc da lub z tesciami mieszkaja buraki-------nie stac was na nic obudzcie sie biedaki z produkcji linia 2------

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Brzesko
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
stryjek

Mistrz lini 2 brygada b to falszywa morda tylko wielbi dupowlazow i wpada w furie jak mu nie idzie produkcja najlepsi (usunięte przez administratora) to Lojciec z bodymow komuch i stalowiec wielki spaslak no i zrypany beret kogut tak zwany bezmuzg atmosfera na tej brygadzie beznadziejna wogole mistrzowie z L 2 to mongoly no oprocz tego z brygady D reszta to tepe strzaly ktore nic soba nie reprezentuja tylko gnoja ludzi wymagaja cuda a na l 2 powoli pracuje sie w skansenie bo maszyny stare i czas na tej lini sie zatrzymal ciemno brudno i slupkow tyle ze glupi by zmadzrzal kierownik tez baran ma mordozlepe i chrzaka jak knur jak loche widzi

za zwiazki sie odwdzieczyli i dlatego obcinali !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

poobcinali pozyczki bo ludzie malo zarabiaja kur.. to kogo to wina ze tak malo zarabiamy ?????? wstyd ze cp tak nie szanuje ludzi niema za co zyc jak tu sie robi

Bankowiec
@pracownik

Weź kredyt w banku skoro Ci mało.

Edward Rozpór

Can Pack zamiast zatrudniać na produkcję ludzi ze tak się wyrażę z ulicy którzy byli by zmotywowani do pracy bo wiedzą co to jest smak bezrobocia i dawali by z siebie wszystko,żeby produkcja szła pełną parą i cieszyli by sie że mają mozliwość pracować w ogóle to zatrudnia po znajomości takie cioty, które tylko narzekaja jak to jest zle w tym Can Packu.Całe zycie mieli pewnie wszystko na tacy podawane i nie potrafia docenić tego co mają.Skomlają tylko na tym forum.Wiekszośc to widać jakieś intelektualne pustaki co widać po wypowiedziach,poziom inteligencji równy zeru.A zwolnić sie nie zwolnią bo wtedy nie mieli by nic.Poszedłby jeden z drugim gdziekolwiek na rozmowę kwalifikacyjną to by sie nawet wypowiadąc poprawnie nie umiał.

Matrix
@Edward Rozpór

Ale pieprzysz i większość obrażasz. A Twoja inteligencja jaki ma poziom 0.5. To już po nicku mozna rozpoznać. Kto ma się dobrze i nic nie robi to się ma. Jest i owszem grupa wybrańców. Ale nie widzisz szarego człowieka bo ktory zapiepsza i jeśli dorobił sie czegoś, oprócz garba, to tylko dzięki swojej pracy. Wyobraź sobie, że tacy też są.

l9 koledzy z szatni

Witajcie pragne wszystkich czytelnikow forum poinformowac ze u nas najwiekszym przeciwnikiem zwiazkow byl konfident nr 1 czyli wieczny smierdziel ten co syry myje raz na rok mowa o (usunięte przez administratora) czyli dziadku tak tak to ten ciul ze sztucznym uzebieniem co wyglada jak strach na wroble.

@l9 koledzy z szatni

Ale hitler musi miec doznania z dziadkiem dopiero! napewno duzo wieksze niz majster hutnika czyli kretyn skonczony idiota (usunięte przez administratora) w pupu jadownicok lesiu dziadek wyjmie proteze i jedzie robote natomiast hutnik zdziera ranta na zoledziu idiocie z jadownik temu elnuchowi wiecznie usranemu po pachy (usunięte przez administratora)

Jacenty

Będzie 13stka w Fpn?

matematyk
@Jacenty

Trzynastki nie będzie. Ma być czternastka!

Ferguson

A hutnik to szwagier kierownika Hit.Czy to jakis nowy.

@Ferguson

A znasz jakiegoś innego hutnika.

Prawdziwy.

Hutnik to zajebisty gość, najlepszy pracownik,.zazdrość bierze górę, On nie da sobie w "kaszę dmuchać", a z żoną to stek kłamstw, czy ktoś ma na to w ogóle jakieś dowody?To zwykłe oczernianie.

@Prawdziwy.

Nikt tu mu jego zajebistości nie zazdrości wystarczy pracować znim ,a tak poza tym jego baba puściła się wystarczy mieszkać nie daleko niego ,prawda w oczy kole hutnik szwagier ci pracę załatwi w Holandii ty nie udaczniku nawet twoja Barbi się poznała na tobie .

prawdziwy.
@L9

Masz na to jakieś dowody???? Wiem coś więcej dlatego uważam, że 80% to zwykłe plotki i wymyślają to ludzie z czystej zazdrości, prawda jest trochę inna. Akurat tępactwa nie można mu zarzucić bo zna się na robocie.

@prawdziwy.

Hutnik dobrze wiesz że ja wiem że ci inny babę puka hahahahaha.

L9

Hutnik a skąd wiesz , że tak nie było a po zatym widzę, że sam o sobie piszesz tempa dzido .

Prawdziwy.
@L9

Że jedziesz na ręcznym?No na pewno.Nie będę nikogo bronił nawet hutnika, wypowiadam się tylko o robocie.

l9

sami z siebie podludków=roboli robicie

Himen

Do zwiazkow sie zapisac pajace bo jest was garstka ktorzy sie nie zapisali a podwyzki mieliscie mieliscie.......szkoda wam co miesiac pare zlotych dupowlazy i cioty

Rezydent

Jestem tutaj pierwszy raz na forum i chciałbym wszystkim zainteresowanym napisać co nieco o obowiązkach w Holandii: - ubezpieczenie zdrowotne podstawowe 98 euro/mc ( kara za niepłacenie jest wysoka ilość składek należnych plus odsetki) dodatkowo bez ubezp. leki sa bardzo drogie - podatek za auto kwartalnie zależy od masy auta oraz rodzaju paliwa ( najdroższe jest z lpg) przy wadze 1300kg nawet 1600 euro rocznie. Opłaca się mieć male lekkie auto na benzynę. - obowiązek przerejestrowania auta, meldunku - generalnie macie max 4 miesiace na załatwienie wszystkich formalności od czasu zatrudnienia i meldunku - wynajem mieszkania czy domu opłaca się tylko na spolke gdyż wtedy koszty sa niskie. Domy oscylują w kwocie 800 do 1500 euro za mc plus opłaty mieszkania 400 do 1200 plus opłaty.

chwdp
@Rezydent

kolego ubezpieczenie jak się postarasz t o ci zwrócą ,poszukaj

Rezydent
@chwdp

Generalnie można się starać o dofinansowanie ale pamiętaj, że to nie jest od razu dostępne i zarobki tez są ważne. Aby do mieszkania dostać dofinansowanie trzeba wynająć je za nie więcej niż 600 euro itd. To jest temat na póżniej.

zorientowany
@Rezydent

A co te zwiazki wam zalatwily poki co ? Poprostu niektorych tu nie stac zeby placic nawet te pare zlotych nza te zwiazki. A Gagat. Odkad ma biuro to nawet pogadac nie chce . Na metalowce zbliza sie co kwartalny cyrk z chodzeniem i pytaniem sie jeden drugiego czy bedzie premia i kiedy . Te zwiazki to niech chociaz zalatwia zeby informacja byla na ten temat. Czy bedzie kiedy i dlaczego jeszczenie ma ? Nasz pracodawca tak ma nas w d...., ze nawet informacji nie chce podac. A wy zwiazki, zwiazki...tylko jak nic te zwiazki nie zalatwia to ludzie zaczna sie wypisywac. Straci zwiazkowiec biuro , a potem etat...

Janek
@zorientowany

Czesiek. To ty ?

piotruśPan

Ze swojej strony bardzo polecam pracę w Can Pack. Wiele się tutaj nauczyłem, przełożeni byli wyrozumiali i otwarci. Nie raddzę się nikomu sugerować opniami ludzi powyżej - typ osób którym zawsze będzie źle nie zależnie gdzie i za jakie pieniądze, bo przecież kogoś muszą obwiniać za swoje niepowodzenia życiowe. Dla chcących się związać na dłużej bardzo atrakcyjne pakiety i wcale nie jest tak źle jak to by się mogło wydawać po komentarzach wyżej

No ja
@piotruśPan

Ty przestan juz brac te leki piotrus bo ci wyraznie szkodza.

L 2
@No ja

No rogacze nazwiska wasze tu beda

Rogacz
@L 2

No dobra dawaj te nazwiska !

chwdp
@piotruśPan

nie ma jak sobie łapkę do góry unieść samemu kolego słabe to, bardzo słabe

Pracus

A co to ma wspólnego z opinią o can pack?

L 9

Uwaga. W najblizsze dni napisze nazwiska rogaczy czyli komu zona rogi doprawila i dobrze wiecie co to oznacza

Gustaw
@L 9

Nie trzymaj ... bo popuscisz!

Himen

Narobili nastawiaczy tepych i dali im 3700 brutto a sa operatorzy co maja wszystko w (usunięte przez administratora) i maja 3600 i smieja sie z durni np kogut wiesniak niedorozwiniety

l1
@Himen

Kogut ot OK gość, jeden z nielicznych normalnych pracowników " starej generacji "

Kaszalot

Uszatek to jest gisc ktory slodzi ci do ucha a poza twoja obecnosc obsrywa Cie.Opowiada jaki jest wspanialy inni to leserzy.Proponuje ignorowac gnoja

l9

Uszatek lubi obsrac kolege podobnie jak hutnik czy tez dziadek smierdzaca nozka,tak czy siak wspolczuje uszatkowi jaki by niebyl bo najpierw nawachal sie syr dziadkowych zas potem padl ofiara freda i przez to te uszka takie ma ale musial go brac od tylu Fred na zawsze w naszej pamieci.

borsuk63

Widzę tutaj bardzo niepochlebne opinie na temat pracy w holandii, a jakies blizsze inforamcje? Ja dostalem odpowiedz ale z biura z brzeska, dotalem komplet dokumentow ale teraz nie wiem czy warto

Opre
@borsuk63

A będziesz pracować za 1550netto?

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 349.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 324, z czego 48 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku