normalny

Czy stalowka dostala nagrode czy tam trzynastke ???

cg
@normalny

Jeszcze nie ....

fotolito

Z biur najwiecej kradli gnoje biedaki nawet banany bo widzialem. Spedzia zebys nie pekl z przezarcia buraku

ciekawy

Ciekawe czy panie z biur i z kadr beda wynosic zarcie z namiotu?w ubieglym roku tak bylo jedna nawet sie zaklinowala na kolowrotku jak ciagla za soba4 reklamowki z prowiantem

biurwa
@ciekawy

Ciekawe czy związkowcy przyjdą się nażreć za darmochę?

krencina inglisz

Jutro impreza krencina bedzie tlumaczem angielskiego a asekurowac go bedzie tlumacz przysiegly czyli goral,ubierzcie sie w worki po ziemniakach tumany dwa bo w tym typie garderoby bedzie wam najlepiej.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Brzesko
QualitySite

Jako pracownik linii produkcyjnej mogę tylko napisać że Can Pack to jedno wielkie (usunięte przez administratora) a te śmieszne związki zawodowe to śmierdząca gnojówka pływająca wokół tego gówna! Ta jałmużna którą zarabiamy nie jest nawet warta oglądania wrednych ryjów spotykanych w pracy na co dzień!

fpn

Witam czy na spotkaniu wigilijnym pod namiotami przewidziana jest komunia?ponoc goral ma roznosic eucharystie a krencina ma byc jego ministrantem

związkowiec
@fpn

Czy związkowcy fpn będą na spotkaniu wigilijnym w CP?

Drucik co ci z ...ucik
@fpn

Kuternoga nie ministrantem tylko ma wycierac czary po zarciu Krzysztofa ze Szczecina szefa wszystkich szefow.i na biezaco tlumaczyc ewentualne wypowiedzi w jezyku angielskim.Tylko pytanie na jaki,bo to wiesniak z dziada pradziada,moze na finlandzki mobingowo-.lacinskiNazry sie knur ze slotwiny

@Drucik co ci z ...ucik

Krencina to matol!jest ciemny jak tabaka ledwo lazi ale stara sie uprzykrzyc zycie innym

L9

Zarobki na liniach produkcyjnych są bardzo niskie nawet i przez sam fakt że pracujemy na 3 zmiany w weekendy i większość świąt. Zdrowie zesrane przez hałas i środki chemiczne których pełno w powietrzu. Jak ktoś podupadnie na zdrowiu może na do widzenia dostać tylko kopa w (usunięte przez administratora) Podwyżki które miały zrekompensować brak nadgodzin po wprowadzeniu 5-cio brygadówki pokryły tylko koszty dojazdu do pracy - większość Pracowników straciła możliwość dojazdu w kilka osób dzieląc się kosztami. L 2,3,9 - 5-cio brygadówka, magazyn, wieczko kontrola, oczyszczalnia i laboratorium 4 brygady, bajzel jak h.u.j. Zero szacunku ze strony Kierownika, przynajmniej jednego podobnego do hitlera... Wtorkową Wigile wsadźcie sobie w (usunięte przez administratora) namiot trzeba postawić ale cyrkowy, pewnie jakieś małpy przyjdą nażreć tłuste ryje. Za prace nikt Cie tutaj nie doceni. Jak masz gadane i umiesz innych obsmarować a siebie przedstawić jako debeściaka jesteś OK! Majstrowie i Kierownictwo lubi takich. Wstyd...

Freed , i love you ...

l9

Chociaz niema Cie juz wsrod nas to wciaz o Tobie pamietamy...Fred na zawsze w naszej pamieci

Stary

L2 brygada B Rudy , szanuj język i zwracaj uwaga na to co mówisz , bo niejeden do którego zwracasz sie łaciną podwórkową i dialektem z podwórka jak do kolegi z osiedla , mogłby byc Twoim ojcem. Uważaj co mówisz i do kogo bo kiedyś sie przejedziesz na swojej pewności siebie znawco wszelkich tematów i osobistości.

nalepcp

Kogut nie spij tyle na nocach pod stolem kolo bodymow bo najwiecej masz do gadania a trolujesz pol nocy i narazasz zakalad na straty bo narzekasz, a w ktorym innym zakladzie da sie tak spac na nocach i wielce zmeczeni po nocach chyba od spania na szatni i po kontach noce w cp to jak senatorium 4 pracy godziny z przerwami reszta spanie i 13 chcecie za co ja sie pytam chyba za wypoczynek nocny.

onyx

Witam, przypadkiem trafiłem na to forum i własnym oczom nie wierzę. widzę że załoga w firmie bardzo się lubi.w sumie to nieznam nikogo kto pracuje w CP- , już tu więcej nie zaglądne

precz z innymi
@onyx

Kolego nie zrazaj sie.Jest wsród nas kilku innych typu kogut denko gonzo hutnik boczek.loczek i jadownicok.Reszta to spoko goscie i na nich mozesz polegac i piszac to obrazasz nas wszystkich nieslusznie.Pozdrawiamy Cię

Himen

Na bramie jak sie tak kogut bedziesz zachowywal wiesniaku to pozalujesz bo mamy cie dosc to nie smieszne wogole tylko robisz z siebie posmiewisko

rooster
@Himen

Sam uważaj bo możesz zarobić guza. Mamy cię na oku.

Himen

Nie dasz mi rady a na bramie po robocie dostaniesz w ryj bo mnie wkurzasz

Kogut
@Himen

Ok. Zgadzam się. Wcześniej jednak podam twoje nazwisko tu na forum.

Himen

Same wiesniaki sie wypowiadaja widac brak slownictwa a kogut jest najwiekszy wiesniak burak typowy gumiak do gnoju ktory jezdzi golfem starym az wstyd zreszta widac jak cp cie wykorzystuje i smieja sie z ciebie

Himen

Zwiazki dadza po 100 zeta i dziekujemy a zaklad cp fpn nic no hanba i wstyd w tym zakladzie robic no ci co nie naleza do zwiazkow to KUR.. i boicie sie wlasnego cienia buraki

@Himen

Czy związkowcy przyjdą na zakładowe spotkanie opłatkowe ?

Czesław
@szafarz

Mam nadzieję, że mają odrobinę honoru i nie pojawią się na tej imprezie.

@szafarz

Himen przyjdzie się na jeść tylko nie zapomnij słomy z butów wyciągnąć bo się potkniesz smacznego

wacek
@Himen

Twój bełkot jest bardzo wymowny.

Himen

Szafarz to ten hydraulik z jasienia smiac sie chce ocknij sie czlowieku bo nie jestes ksiedzem i wstyd rodzinie przynosisz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bieda az piszczy

Co wiele pisac gowniany zaklad i tyle sami nie wiecie jak zdrowie tracicie w tym syfie a w biurach sie z Was smieja pracy jest duzo tylko tylko sie ogarnijcie bo niektorzy to slub dozywotni z Clan Pack wzieli narzekaja i tyraja za grosze jak woly pociagowe a mistrzowie jak tyrani poganiaja was macie 5 brygad i jak na tym wychodzicie wszystko idzie do gory a wam zatkali usta podwyzkami za niedlugo bedziecie pracowac na produkcji na same rachunki bo nie bedzie was na nic stac za to Biura i te buraki kierownicy nabijaja konta po 8 10 tysiecy a Ty jeden z drugim ile na to musisz robic OBUDZCIE SIE WRESZCIE CAN PACK TO NIE WYROCZNIA

Himen

Marne wyplaty nie starcza na jedzenie BIEDA bo pracuje w tym cp fpn a tu malo sie zarabia na produkcji wstyd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale odpowiecie za to kiedys wy na wyzszych stolkach SZAFARZE

patrz mi prosto w oczy
@Himen

Szafarze to falszywi prorocy przykladem nr1 jest menda z jasienia czyli goral wszystko na pokaz jeszcze troche i proboszcz go po tylku skopie a moze jeszcze sie nienahapal???a od niego jest krencina ten matol co z wygladu przypomina maciore obydwaj wyslowic sie nie umieja lamusy, mistrz czy kierownik powinien dawac przyklad powinien byc wyksztalcony a goral jest rolnikiem zas krencina ma 8 klas i komunie sw kutasy dwa,zato hitler ma wyzsze wyksztalcenie ale jest falszywy jak pies przepraszam jesli urazilem czyjegos pupila czworonoznego

Oxygene
@patrz mi prosto w oczy

Proszę nie wprowadzać pracowników w błąd. Hitler jest po technikum mechanizacji rolnictwa wiec doskonale wpisuje się w trend ze zarządzają nami prawie sami " wykształceni" rolnicy :-)

rolnik
@Oxygene

Tak to ci dopiero scierwo!diabelskie nasienie hitler!srac na na niego i na produkcje!

heniek
@Oxygene

Widzicie tłumoki jedne, lepiej sprawdzają się niż niejeden po AGHu czy Polibudzie.

Oxygene
@heniek

Heniu "tłumoka" to możesz zobaczyć w lustrze jak w nie spogladniesz wiec nie mierz swoją miarą innych których nie znasz! !

@Oxygene

Jesteś inteligentny jak komentarze na Onecie

Adolf
@rolnik

Spadaj na drzewo wieśniaku z kompleksem źle powiązanego snopka siana.

Hgw
@szafarz

A Tobie ptawie onet czytać. Imne portale za trudne. Trzeba myśleć.

l9

Witam czy to prawda ze krencina wylecial z finlandi za niewyparzony pysk?wydawalo sie mu ze mobbing ludzie beda tolerowac,to samo tyczy sie hitlera myslal ze na wyjezdzie bedzie wladca pierscieni i ze bedzie szczekac jak na9 a za brama zakladu boi sie swojego cienia

adolf
@l9

Wiesz jak zrobić głupie dziecko? Nie? To się rodziców zapytaj.

Himen

Nie cp to gdzie indziej a cp jest chory zaklad niedlugo wszystko sie rozleci z calego serca zycze koniec fpn

miszcz

bywaj głupcze

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 349.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 324, z czego 48 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku