Piki

DYSTANS Qr.A ALBO WSZYSCY UMRZEMY.

Puszka

Jak was tak denerwuje krecina to pozwijcie go o mobing przyjada i bedzie sledzony !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pracus

Mozgi sa niesamowite. Gdyby tak kazdy mial chociaz po jednym. Sxczesliwego nowego roku.

fan kreciny

A ja słyszałem, że kulasa mu przetrącił Herr Hitler bo zazdrościł kręcinie wybitnych umiejętności i musiał przetrącić by go nie wyprzedził na szczeblach kariery. A może oddany Herr Hitlerowi Mr.K sam go o to poprosił.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Brzesko
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
KRETYN Z JADOWNIK

Ja slyszalem ze nasz ciemny krencina uczeszczal na wyklady z angielskiego w chlewie pilowal angielski az stal sie wreszcie mistrzem zdzichu szacun dla Ciebie jestes Wielki Ty i twoja trzoda chlewna.

fan keciny

A Krecina gdzie tak wspaniale opanował inglisz? Słyszałem, ze to to światowy człowiek i dużo samolotami latał Dubaj, Kosmos, Nowy Jork.

tata
@fan keciny

A ty dalej siedź w swoim szambie !

F-16
@fan keciny

I do tego bez pilota.tylko naderwal sobie kulosa bo myslol cwok ze to drazek

Puszka

Na l 9 pracuja idioci i rowniez na l 3 brygada d nie wszyscy ale majster to dupek i takich powinno sie izolowac

Przeniesiony
@Puszka

Pracuje na l-9 po przeniesieniu moze w nagrode moze za kare z innej starszej linii.Nie mialem na to wplywu z kim pracuje to decyzja przelozonych.Robota ta sama ale rzeczywiscie pracownicy kwalifikuja sie do jakiegos dobrego .... lekarza.proponuje zamienic obsady cale na liniach to moze zajmiecie sie robota a nie skakaniem so ie do gardel.

naj
@Przeniesiony

Naprawdę rypiecie inteligencją na tym forum że hej ,może z niewyspania lub braku zajęcia.Smartfon to nie mózg choćby dlatego że nosicie go przy doopie.Wasze wpisy świadczą że dużo za dużo wam płacą ,tak robolom jak ich przełożonym.

Pani z kadr

Ile sobie liczy krencina zl9 za metrowe prosie?konkretnie wolalabym knura bo kupujac maciore u tego wieprza jakim jest krencina musze sie liczyc z tym ze bedzie ona niezle wyskakana przez niego bo to mu najlepiej wychodzi ponoc z tego co pisza tu na forum.

pan zkadr
@Pani z kadr

Goowno cie obchodzi ile ! Nos do doopy !

hutnik

Z okazji zblizajacego sie nowego roku pragne zlozyc serdeczne zyczenia noworoczne! Dla calego grona kierownikow i mistrzow!aby ten wasz niedosyt finansowy juz tak was bardzo nie dreczyl w 2017roku.

hurnik
@hutnik

Nie podszywaj się pod hutnika ! To ja jestem hutnikiem !

hutnik

Zgadzam się ! Przyjdź z prezentem gwiazdkowym ! Czekam !

Kolega l 9

Malowanka dzis w kinie planeta pral wszystkie siedzenia bo widzialem ale szacun dla niego bo nie placze jak inni tylko dorabia godnie

malowany
@Kolega l 9

Dorabiajcie i Wy -------- z wyplaty ciezko wyzyc wiec trzeba dorabiac zeby godnie zyc a na robote poza cp nie narzekam i Zycze Szczesliwego Nowego Roku

malowany

Gdy sie oddaje krew to nocna zmiana jest tez wolna od pracy

Puszka

Chcialbym zeby mnie zwolnili z cp fpn i znalazlbym sobie lepsza prace bo tu z tych wyplat nie mozna wyzyc kur.. Pieprzony zaklad fpn robie wszystko zeby mnie zwolnili

rolnik
@Puszka

Mendo ! Przestań pisać bzdury na forum. Jeśli masz jaja to napisz wypowiedzenie i złóż go. Zapewniam Cię, że rozpatrzone zostanie pozytywne i z natychmiatowym skutkiem. Czekam !

rolnik

Nie ściemniaj, że złożyłeś wypowiedzenie! Nie ma żadnych wypowiedzeń ! Spękałeś. Kozak w necie doopa w świecie.

brawo Ja

Jeszcze kilka miesiecy i odchodzę z tego syfu. Brawo Ja :)

l9

Mgr inz Krencina swienta swienta i po swientach wasz burak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne (usunięte przez administratora) Cwok zl9 tuman przjety po zna jomosci ,przepraszam bardzo mam pytanie w razie ewentualnych zwolnien kto bedzie mial gorzej p,iz,d,a z jadownik czy pracownik z lini hmm KRENCINANJADOBRZE ZNAM ANGIELSKI Z SZFARZEM GORALEMmam szanse sie utrzymac???

krencina inglisz

Jo ci jom mloge ale jedynie zaklocic wtedy dopiero bendom motanty i zrobie to po mistzowsko!

Do Kogoś od kogoś

Do mile ze wczoraj znalazłeś mnie na gw a nie np na innym potralu.

kierownicy i majstry to .uje i skurwysyny bo biora pieniadze za darmo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

l9

Fred teskno nam za Tobą;(nasze napletki juz sie pozrastaly odkad niema Cie wsrod nas...

L9
@l9

Freeeed wracaj i zostań moim majstrem, będę Ci wchodził w d.u.p.e jak Loczkowi buchcicok , bracia Daltonowie, uszatek , ara, kokos i inne pajace z A .

Fred
@L9

Tu Frreedd! Ok wroce ale pod warunkiem ze bedziecie mi wchodzic w rowa tak jak hutnik wlazi tej P.I.Z.D.Z.I.E z jadownik chodzi rzecz jasna o tego kretyna skonczonego idiote a wtedy przeczyszcze juz wam odbyty...

goral scierwo szafarz
@Fred

Place gotowka oddam nagrode roczna ale musze byc pierwszy w kolejce i moi kumple wikary z proboszczem

kolega

Krencina jak tam buraku? jak ci swieta mijaja?spiewasz koledy po angielsku w gronie rodzinnym?zadzwon po gorala to razem pospiewacie i to z akcentem jak angole!i zacznij sie czesac bo wygladasz z tymi klakami jak penis po stosunku...

@kolega

I w kółko to samo jak wam się te wyzwiska nie znudzą.

Himen

Ja wam powiem tak ----------nie da sie wyzyc z wyplaty cp fpn tylko trzeba dorabiac bo z samej tej wyplaty to czlowiek jest dziadem

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 350.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 325, z czego 49 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku