fom

BYLEM DZIS NA BASENIE I GADALI W OKIENKU KASOWYM ZE JAK TYLKO CIEBIE PEDOFILU ZOBACZa to odrazu na policje dzwonia bo to co robiles jest niewybaczalne

6razy11to11razy6

A wraca ten gość do pracy? Can Pack bedzie chronił patologię bo specjalista magik?

tasman

przestancie!co z was za ludzie na tej l2! diabel mial po prostu za luzne majty i mu spadywaly na basenie

Hgw

Panowie przeciez mieliscie pogadanke żeby " bidusia " nie szykanowac. Cp dba o swoje " gwiazdy niezastąpione" . A jaką reklame ma przy tym. Szkoda słów albo ich brak.

goral tlumacz przysiegly od angielskiego

Dajcie spokoj juz chlopaki! osobiscie dalem mu juz rozgrzeszenie warunkowe!a za pokute w odpust ma nosic ze mna razem baldachim w jasieniu.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Brzesko
QualitySite
znerwicowany fomowiec

Podwyżkami na FOMie się popisali...naprawdę firma na złoty medal. Motywacja dla pracownika teraz jest tak duża, że produkcja zamiast wstać z kolan to leży i kwiczy. każdy czekał z nadzieją bo ona umiera ostatnia...no ale...

Młody
@znerwicowany fomowiec

Na 3 wieśniak też się nie popisał

koma

Dali 350 brutto za prace w systemie ,nawalili .....

Aaa

Na fom angaze sa kierownicy maja ale jakos nie spiesza sie ich rozdac. Widac jaki stosunek jest kierownictwa do pracownika. Lekcewazacy to malo powiedziane. No ale kodeks etyczny mamy.

Pracownik wkurzony

Smieszne podwyzki i marne w cpfpn zwalniaja sie ludzie bo nieda sie wyzyc za te marne pensje i z daleka od tego zakladu bo nie polecamy tu sie zatrudniac

znawca

Dlaczego usuwane są niektóre wpisy i opinie ??????????? Co prawda boli !!!!!!!!!!! możecie sobie usuwać patałachy i tak wszyscy wiedzą jak w tym syfie czyt. KLANPACKU jest kolorowo !!!!!!!!

Zeby sie zwolnic trzeba pisac wypowiedzenie czy mozna juz w ogole nie przyjsc na drugi dzien? I jak cos to ile trwa wypowiedzenie

Tricolor

Można nie przyjść.

Klawisz

Glosno jest w Brzesku o pedofilu z canpack kazdy o nim gada i mowia zeby siedzial bardzo dlugo bo jego miejsce jest w wiezieniu

Gustaw
@Klawisz

Oprócz ciebie nikogo to nie interesuje.

klawisz
@Gustaw

wszystkich to inteesuje bo kazdy chce zeby pedofil siedzial dlugo

do Gustawa
@Gustaw

Wszystkie lokalne media podały te informacje na temat pedofila. Gazeta Krakowska oraz RDN i wiele innych portali. Każdy kto ma małe dziecko jest zaniepokojony.

Gustaw
@do Gustawa

skoro już siedzi to dlaczego ten kto ma małe dziecko ma być zaniepokojony ?

Olo
@Gustaw

A dlaczego Go bronisz? Pedofil trzeba napiętnować. Polecam film Niech sąd Cię skaże pedofilu.

Linia 2

To pracować za tą granica a nie szukac sensacji

Witam. Chciałabym zapytać Was i coś. Co jakiś czas patrzę na oferty pracy w Waszym zakładzie i zauważyłem że co jakiś czas pojawia się to samo ogłoszenie - technik przygotowania druku. Możecie coś o tym napisać? Taki duży dział ze ciągle kogoś przyjmować chcą, czy takie byle co ze ciągle ktoś się zwalnia?? Jak tam wygląda praca? Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam wszystkich.

Ddd

Prawda jest ze ludzie dostali info ze do konca czerwca maja domki w ktorych mieszkaja w Holandii.Odbyly sie juz spodkania z wszystkimi brygadami I sa zapewnienia ze jednak nikogo na bruk nie wyzuca.Zobaczymy.Ludzie czekaja na podwyzki a jak ich nie bedzie posypia sie wypowiedzenia.

wszystko w temacie
@Ddd

Podwyżki celowo są wstrzymane, bo od 1 czerwca znoszą wizy dla Ukraińców i liczą na zatrudnienie ich za najniższą krajową, proste.

Eldor

Robie miesiac i chyba to popierdziele

Dawny

Ludzie nie warto pracowac w cp fpn bo to jest WEGETACJA szkoda zycia -------pracowalem pare lat i zaluje bo teraz pracuje w lepszej firmie i stac mnie na wszystko poprostu w cpfpn cofacie sie i nic nie uczycie

Maverick
@Dawny

czyli w jakiej? Szukam pracy x)

l2

ja czekam do czerwca zeby zobaczyc te podwyzki i jak okaze sie ze znowu(usunięte przez administratora)zegnaj gienia swiat sie zmienia

Brawa dla biur dziękujemy za kwitki z wypłaty za marzec i kwiecień jest kasa byla premia kupili drukarkę teraz będą na czas .

Ksiegowy

Ja tam wolę wypłatę niż kwitek z wypłaty.

zwolnilem sie

oj oj oj zwalniaja sie ludzie z cpfpn i nie zalezy co niektorym bo lepiej sie zatrudnic w markecie i miec cicho i nie smierdzi i nocek sie nie robi a kasa ta sama

kanpakowiec
@zwolnilem sie

Spokojnie. Na twoje miejsce jest czterech chętnych.

@kanpakowiec

Chętnych do czego? Do złożenia wypowiedzenia jak kolega? Dobrze Pan wiesz że brakuje ludzi, a kolejni odchodzą. No ale zarobki na zakładzie poniżej poziomu biedronki robią swoje. Do tego pokraczna matematyka evelinki powyżej ze 9 obiadów to 10% podwyżki. Idąc tym tokiem rozumowania gdyby zakład zapewniał całodzienne wyżywienie to nie trzeba by płacić pensji. Tylko skąd weźmiecie takich frajerów skoro nawet Ukraińcy u nas robić nie chcą? Może by czas zauważyć że troszkę się w około zmienia?

Emson

Czy ktoś poda mi informacje jak w tej chwili wygląda praca w Holandii?

Khda
@Emson

Prawdziwe podadza ci pracownicy cp nederland.skontaktujj sie prywatnie nie na forum bo jest duuuuzo do opowiedzenia.jezeli chcesz uslyszec ze jest dobrze skontaktuj sie z kierownikiem lub jeszcze lepiej z dyrektorem oni biora wszystko na luzie.ponniewaz brakuje im nastepnych naiwnycg do podjecia pracy .

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 348.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 323, z czego 47 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku